Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Topgal skolni batoh topgal chi 169 a

Nalezeno:    286 produktů

Školní batoh Topgal CHI 696/A Black + DOPRAVA ZDARMA

Dvoukomorový školní batoh s designem motoru, pro nejmladší školáky 1. až 3. třídy ergonomicky tvarovaný lisovaný zádový systém

Školní batoh Topgal - CHI 843

Krásný dvoukomorový školní batoh s motivem jednorožce a přívěskem je určený pro školačky od 1. do 3. třídy. Batoh je lehoučký díky lisovanému ergonomicky tvarovanému zádovému systému. Má velké množství reflexních prvků. Děti jsou tak venku v bezpečí i za špatného počasí. Pohodlné nastavitelné ramenní popruhy a hrudní pás zaručí, že batoh bude dobře sedět na zádech.

Školní batoh TOPGAL - CHI 703

Dvoukomorový školní batoh s veselým zářivým designem, pro školačky 3. až 7. třídy. Mezi hlavní výhody tohoto batohu patří ergonomicky tvarovaný zádový systém, polstrování, délkově nastavitelné ramenní popruhy a hrudní pás.

Školní batoh TOPGAL - CHI 748 A Black

Dívčí černý dvoukomorový školní batoh s kolečky, pro školačky od 3. do 6. třídy. Součástí školního batohu je i velice praktický hrudní pás, díky kterému bude batoh na zádech sedět perfektně. Batoh o objemu 28 litrů váží pouze 1,14kg.

Školní batoh TOPGAL - CHI 746 A - Black

Nádherný školní batoh s modro - fialovými květy pro slečny od 1. až do 5. třídy. Batoh má ergonomicky tvarovaný zádový systém s polstrováním, vyjímatelný hliníkový rám, délkově nastavitelné ramenní popruhy, stabilizační hrudní pás.

Školní batoh TOPGAL - CHI 709 A - Black

Dvoukomorový školní batoh s kytičkami, pro školačky od 3. až do 7. třídy. Mezi hlavní výhody tohoto batohu patří ergonomicky tvarovaný zádový systém, polstrování, délkově nastavitelné ramenní popruhy a hrudní pás.

Školní batoh TOPGAL - CHI 710 A - Black

Trendový tříkomorový školní batoh určený pro školačky 1. - 5. tříd. Mezi hlavní výhody tohoto batohu patří ergonomicky tvarovaný zádový systém, polstrování, vyjímatelný hliníkový rám, délkově nastavitelné ramenní popruhy hrudní pás.

Školní batoh Topgal - CHI 797 A Black

Černý školní batoh se zajímavým vzorem plošných spojů, kondenzátorů a tlačítky "zapnout" a "vypnout". Tento batoh se jistě bude skvěle nosit chlapcům od 2. do 5. třídy ZŠ. Pokud by žák nebyl vysloveně drobný, můžeme ho doporučit i do 1. třídy ZŠ.

Školní batoh Topgal - CHI 795 A Black

Dívčí černý batoh s nádherným motýlím motivem a modrými zipy, díky kterým batoh nepůsobí temně. Je vhodný pro školačky cca od 2. do 5. třídy, pro vyšší dívky můžeme batoh doporučit i do 1. třídy ZŠ.

Školní batoh TOPGAL - CHI 696 A - Black

Klasický dvoukomorový batoh do školy určený pro nejmenší školáky od 1. až do 3. třídy. Batoh má ergonomicky tvarovaný zádový systém s polstrováním, délkově nastavitelné ramenní popruhy.

Školní batoh TOPGAL CHI 610 A - Black

Moderní dvoukomorový batoh do školy pro žáky 4. - 8. tříd. I velkým školákům přináší kvalitní zádový systém, nastavitelné popruhy a bezpečnostní prvky, to vše s moderním designem.

Školní batoh Topgal - CHI 841 D - Blue

Školní batoh s úžasným motivem monster trucka pro začínající školáky od 1. do 3. třídy z kolekce roku 2016 české firmy Topgal. Batoh váží 1,12 kg. Zádový systém s hliníkovou výztuhou a polstrováním je pro záda oporou. Batoh má množství reflexních prvků, díky kterým bude školák vidět i ve tmě v silničním provozu. Polohovatelný hrudní pás zajistí, aby batoh perfektně seděl.

Školní batoh Topgal - CHI 793 G Red

Školní batoh s úžasným hasičským motivem pro začínající školáky od 1. do 3. třídy z kolekce roku 2016 české firmy Topgal. Barvy batohu vážícího pouze 1100g jsou krásné, syté - červené a modré odstíny. Batoh je doplněn o spoustu reflexních prvků, čímž pádem kluci budou dobře vidět na cestě ze školy i za šera nebo za tmy.

Školní batoh Topgal - CHI 794 D Blue

Školní batoh vážící pouze 1120g s policejním motivem pro malé školáky od 1. do 3. třídy z kolekce roku 2016 české firmy Topgal. Součástí batohu je regulovatelný hrudní pás, díky kterému si kluci batoh pohodlně dopnou přes hrudník a nebude jim tak padat z ramen.

Školní batoh Topgal - CHI 789 D Blue

Krásný školní batoh s nášivkou dopravního letadla a zajímavým motivem pro malé školáky od 1. do 3. třídy z kolekce roku 2016 české firmy Topgal o hmotnosti pouze 840 g. Díky své velikosti a opravdu nízké hmotnosti je vhodný i pro nejdrobnější chlapce.

Školní batoh Topgal - CHI 786 I Violet

Nádherný modro - růžový batoh pro začínající školačky od 1. do 3. třídy z kolekce roku 2016 české firmy Topgal o hmotnosti pouze 840 g. Batoh zdobí jemný květinový motiv. Díky své velikosti a skutečně nízké hmotnosti je vhodný i pro nejdrobnější školačky.

Školní batoh Topgal - CHI 802 H Pink

Školní aktovka s aplikací velryby v jemných růžovo - modrých barvách z kolekce roku 2016 české firmy Topgal pro dívky od 1. do 3. třídy ZŠ. Aktovka je díky své velikosti a nízké hmotnosti 1020 g vhodná i pro nejdrobnější školačky, kterým bude dobře držet na zádech.

Školní batoh Topgal - CHI 790 D Blue

Originální do modra laděný batoh s vyměnitelným předním obrázkem o hmotnosti pouhých 880g pro malé slečny od 1. do 3. třídy z kolekce roku 2016 české firmy Topgal. S batohem si koupíte zároveň sadu 4 obrázků s 3D efektem - kosatku, delfína, mořského ježka a mořského koníka, školačky si tedy mohou obrázky v předním průzoru snadno měnit podle nálady a chodit tak do školy každý den s trošku jinou aktovkou!

Školní batoh Topgal - CHI 846 C - Grey

Dvoukomorový školní batoh s xichtíky a postavičkami je velikostně ideální pro kluky ve 2. – 5. třídě ZŠ. Polstrovaná záda jsou neobyčejně pevná díky lehkému hliníkovému rámu. Polohovatelný hrudní pás doplňují nastavitelné ramenní popruhy. Nápaditá kombinace barev na batohu CHI 846 je sázkou na jistotu. Barevný komiksový motiv s xichtíky a postavičkami použitý na batohu je hitovkou u všech kluků!

Školní batoh Topgal CHI 701 + DOPRAVA ZDARMA

Tříkomorový školní batoh s hravým potiskem, pro školáky 2. až 7. třídy ergonomicky tvarovaný zádový systém

Školní batoh Topgal - CHI 796 H Pink

Úžasný školní batoh fialové barvy s něžným motivem ptačích peříček o hmotnosti pouze 1,12kg a objemu cca 27 litrů se výborně hodí pro školačky od 2. do 5. třídy ZŠ. Batoh má tři samostané kapsy uzavíratelné kvalitními zipy.

Školní batoh TOPGAL - CHI 744 I Violet

Dívčí černo - růžový tříkomorový školní batoh s abstraktním motivem květin, pro školačky od 2. do 6. třídy. Batoh o objemu 28 litrů váží pouze 1,02kg a kromě jiných předností má velice příjemně polstrovaná záda.

Školní batoh Topgal - CHI 792 I Violet

Barevný školní batoh s praktickým vnitřním uspořádáním a roztomilou aplikací lemura na přední kapse pro začínající školačky od 1. do 3. třídy o hmotnosti pouze 940 g. Díky své velikosti a nízké hmotnosti je vhodný i pro nejdrobnější školačky.

Školní batoh TOPGAL - CHI 738 I Purple

Nádherný fialový dvoukomorový školní batoh o váze pouhých 840g s motivem kytiček a motýlků pro školačky od 1. do 3. třídy. Mezi důležité přednosti tohoto batohu patří ergonomicky tvarovaný zádový systém, polstrování a hrudní pás

Školní batoh Topgal - CHI 798 D Blue

Modro - černý školní batoh vhodný pro kluky od cca 2. do 5. třídy ZŠ vážící pouhých 940 g! Díky jednoduchému designu a pěknému barevnému provedení příjemným přechodem mezi dětskými a studentskými batohy.

Školní batoh TOPGAL - CHI 842 E - Green

Ultralehký školní dvoukomorový batoh o hmotnosti pouhých 920 g s motivem tyranosaura je určený pro malé školáky od 1. do 3. třídy. Je lehký díky materiálu, z něhož jsou vyrobena pevná lisovaná záda. Batoh má pohodlné nastavitelné popruhy a také hrudní pás zaručí, že batoh školákům perfektně sedne.

Školní batoh Topgal - CHI 844 I - Violet

Krásný fialovo-růžový školní batoh s kytičkovým motivem pro jemné holčičky na prvním stupni. Určitě s ním potěšíte každou romantickou slečnu. Doporučujeme jej holčičkám od 2. třídy výš. Tento batůžek má totiž objemnější střih a na zádech nejmenších školaček by mohl působit příliš mohutně. Batoh je prostorný, má pevný zádový systém s hliníkovou výztuhou a polstrováním. Díky nastavitelným ramenním popruhům a hrudnímu pásu batoh dětem nesklouzne. Spousta reflexních prvků se postará o bezpečí i ve ...

Školní batoh TOPGAL CHI 602 D - Chameleon

Nádherný ergonomický školní batoh pro školáky od 1. do 3. až 4. třídy s motivem chameleona. Perfektní zádový systém, řada reflexních prvků, praktické vnitřní uspořádání s organizérem a užitečné doplňky v ceně.

Školní batoh TOPGAL - CHI 754 D Blue

Školní dvoukomorový batoh o hmotnosti pouhých 920g s modrým vojenským vzorem pro školáky od 2. do 6. třídy. Mezi hlavní výhody tohoto batohu patří ergonomicky tvarovaný zádový systém, polstrování, hrudní pás a nízká hmotnost!

Školní batoh TOPGAL - CHI 739 H Pink

Krásný růžový dvoukomorový školní batoh vážící pouhých 840g s hudebním motivem a obrázkem ptáčka se sluchátky pro školačky od 1. do 3. třídy. Mezi důležité přednosti tohoto batohu patří zejména ergonomicky tvarovaný zádový systém.

Školní batoh TOPGAL - CHI 751 E - Green

Černo - zelený tříkomorový školní batoh s obrázkem bikera je určený pro školáky 1. - 4. tříd. Mezi důležité výhody tohoto batohu patří ergonomicky tvarovaná záda, nízká hmotnost, polstrování, vyjímatelný hliníkový rám a hrudní popruh.

Školní batoh TOPGAL - CHI 737 C Grey

Hnědý dvoukomorový školní batoh o hmotnosti pouhých 840g s motivem tachometrů pro chlapce od 1. do 3. třídy. Mezi hlavní přednosti tohoto batohu patří ergonomicky tvarovaný zádový systém, polstrování a hrudní pás

Školní batoh TOPGAL - CHI 752 R Khaki

Školní dvoukomorový batoh o hmotnosti pouhých 920g s vojenským khaki motivem pro školáky od 2. do 6. třídy. Mezi hlavní přednosti tohoto batohu patří ergonomicky tvarovaný zádový systém, polstrování a šikovný hrudní pás.

Školní batoh TOPGAL - CHI 742 D Blue

Školní dvoukomorový batoh o hmotnosti pouhých 840g v modro- černé barvě s motivem počítačového chipu pro chlapce od 1. do 3. třídy. Mezi hlavní výhody tohoto batohu patří ergonomicky tvarovaný zádový systém, polstrování a hrudní pás

Školní batoh Topgal - CHI 845 H - Pink

Krásný tříkomorový školní batoh s kytičkami pro nejmenší školačky bude velikostně určitě vyhovovat od 1. až do 4. třídy ZŠ. Anatomicky tvarovaný zádový systém doplňuje polstrování a hliníková výztuha. Reflexní prvky na čele, boku i popruzích batohu zajistí maximální bezpečí venku. Pohodlné ramenní popruhy s hrudním páskem zaručí, že batoh bude skvěle sedět na zádech.

Školní batoh Topgal - CHI 863 H - Pink

Dvoukomorový dívčí školní batoh s krásnou květinovou výšivkou je vzhledem k velikosti vhodný pro školačky v 1. – 3. třídě ZŠ. Batoh je lehoučký i díky užití lisovaných zad s ergonomickým tvarováním. Váží pouhých 0,84 kg. Velké množství reflexních prvků zaručí bezpečnost dítěte v silničním provozu. Skvělý je i hrudní pás a nastavitelné ramenní popruhy v horní i spodní části batohu.

Školní batoh Topgal - CHI 791 Q Tyrquise

Originální tmavě modrý batoh s vyměnitelným předním obrázkem o hmotnosti pouhých 900 g pro kluky od 1. do 3. třídy. S batohem si koupíte zároveň sadu 4 obrázků s 3D efektem - kosatku, delfína, mořského ježka a mořského koníka, školáci si tedy mohou obrázky v předním průzoru snadno měnit podle nálady a chodit tak do školy každý den s trošku jinou aktovkou!

Školní batoh Topgal CHI 746/A Black + DOPRAVA ZDARMA

Dvoukomorový školní batoh s kytkami, pro slečny od 1. do 4. třídy - Ergonomicky tvarovaný zádový systém - Vyjímatelný hliníkový rám - Pohodlné polstrování

Školní batoh Topgal CHI 748/A Black + DOPRAVA ZDARMA

Dvoukomorový školní batoh s motivem koleček, pro školačky od 3. do 6. třídy - Ergonomicky tvarovaný zádový systém - Vyjímatelný hliníkový rám - Pohodlné polstrov&aa...

Školní batoh Topgal CHI 710/A Back + DOPRAVA ZDARMA

Exkluzivní tříkomorový školní batoh s motýlky, pro školačky 1. až 5. třídy ergonomicky tvarovaný zádový systém