Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Topenarske prace

Nalezeno:    5 produktů

Sádra bílá 1 kg Kittfort

Sádra bílá 1 kg Kittfort Kittfort sádra modelářská je určená pro vodoinstalaci, elektroinstalační, stavební, topenářské a modelářské práce. Distributor: NOVAK´S International s.r.o.

Kittfort Praha sádra bílá 3kg

Sádra bílá 3 kg Kittfort Kittfort sádra modelářská je určená pro vodoinstalaci, elektroinstalační, stavební, topenářské a modelářské práce. Distributor: NOVAK´S International s.r.o.

Sádra šedá 1kg

Sádra určená pro vodoinstalační, elektroinstalační, stavební, topenářské a modelářské práce. Podklad musí být pevný, nosný, soudržný, bez prachu a mastnot. Sádru sypat do vody (ne naopak!) a důkladně rozmíchat. Místo navhlčit vodou, nanášet špachtlí, stěrkou apod. Povrch ihned uhladit špachtlí, houbou nebo štětcem. Distributor: NOVAK´S International s.r.o.

Kittfort Praha sádra šedá 3kg

Sádra šedá 3kg Kittfort Sádra určená pro vodoinstalační, elektroinstalační, stavební, topenářské a modelářské práce. Podklad musí být pevný, nosný, soudržný, bez prachu a mastnot. Sádru sypat do vody (ne naopak!) a důkladně rozmíchat. Místo navhlčit vodou, nanášet špachtlí, stěrkou apod. Povrch ihned uhladit špachtlí, houbou nebo štětcem. Distributor: NOVAK´S International s.r.o.

REMS curvo 50 basic-pack (RE580110)

REMS Curvo 50 Elektrická ohýbačka na tažné ohýbání do 180° za studena REMS Curvo 50 Univerzální, kompaktní elektrický nástroj na tažné ohýbání do 180 ° za studena. Bez svěráku, použitelný kdekoliv. Pro dílnu, stavbu, opravy. Univerzální použití Pro zámečnické práce a práce v oboru sanity, topení, klimatizace, chladící techniky a hydrauliky. Skvěle se hodící na ocelové trubky DIN EN 10255 (DIN 2440), trubky systémů s lisovanými tvarovkami, na tvrdé a polotvrdé měděné trubky jako i tenkostěnné mě...