Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Tom clancys end war

Nalezeno:    15 produktů

Tom Clancys: End War (PSP)

Tématem Tom Clancys End War bude třetí světová válka. Dle slov tvůrců bude mít podobu techno-thriller apokalypsy nebo také armageddonu v reálném čase. V bitvách totiž budete ničit světoznámé metropole jako Paříž, Moskva, Washington. Cílem Tom Clancys End War je navodit dojem celosvětového konfliktu a ne pouze lokálních bitev, jak tvůrci vnímají většinu ostatních RTS. Příběh nabízí dvojí příčinu vypuknutí války: jednak je zde mezinárodní nukleární štít sestavený z nespočtu satelitů nesoucích rak...

Více informací
od 109 Kč
Koupit nejlevněji

Tom Clancys End War (Xbox 360)

Tématem End War bude třetí světová válka. Dle slov tvůrců bude mít podobu techno-thriller apokalypsy nebo také armageddonu v reálném čase. V bitvách totiž budete ničit světoznámé metropole jako Paříž, Moskva, Washington. Cílem je navodit dojem celosvětového konfliktu a ne pouze lokálních bitev, jak tvůrci vnímají většinu ostatních RTS. Příběh nabízí dvojí příčinu vypuknutí války: jednak je zde mezinárodní nukleární štít sestavený z nespočtu satelitů nesoucích rakety a schopný zastavit letící ja...

Více informací
od 754 Kč
Koupit nejlevněji

TOM CLANCY'S END WAR (PC)

Hra byla speciálně upravena pro potřeby PC obsahuje nové grafické rozhraní kameru taktiku a ovládání klávesnice a myš exkluzivní mise a mapy Strategie příští generace která vás vtáhne do bojů třetí světové války takovým způsobem o jakém jste si doposud mohli nechat jen zdát Mezi roky 2011 a 2014 si svět užíval období míru jaké v dějinách nemělo obdoby Obranné technologie vyloučily hrozbu atomové války Éra míru a prosperity však netrvala dlouho V roce 2020 dosahuje mezinárodní napětí vlivem tenč...

Více informací
od 199 Kč
Koupit nejlevněji

Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 (PSP)

Tom Clancys Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 od společnosti Ubisoft přináší pokračování úspěšné hry Ghost Recon Advanced Warfighter (GRAW), která hráčům nabídne zábavu se 12 single-player misemi, 14 multiplayer mapami a 6 společnými kampaněmi. Speciální vojenská jednotka Ghost je opět v akci! Cross Com 2.0 přináší zcela novou úroveň výkonu a ovládání: S CROSS-COM je nyní možné rozkliknout na celou obrazovku. Hráči mohou přímo ovládat jednotlivé elementy a dávat pokyny na bojiště. Nejautentičt...

Více informací
od 159 Kč
Koupit nejlevněji

Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 (Xbox 360)

Tom Clancys Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 od společnosti Ubisoft přináší pokračování úspěšné hry Ghost Recon Advanced Warfighter (GRAW), která hráčům nabídne zábavu se 12 single-player misemi, 14 multiplayer mapami a 6 společnými kampaněmi. Speciální vojenská jednotka Ghost je opět v akci! Cross Com 2.0 přináší zcela novou úroveň výkonu a ovládání: S CROSS-COM je nyní možné rozkliknout na celou obrazovku. Hráči mohou přímo ovládat jednotlivé elementy a dávat pokyny na bojiště. Nejautentičt...

Více informací
od 452 Kč
Koupit nejlevněji

GHOST RECON: ADVANCED WARFIGHTER (PC)

Tvář války se změnila. Nepřátelské linie zmizely, a není již žádný jasný protivník. Noví nepřátelé a nové hrozby vyžadují nový typ vedení války – nový typ vojáka. Přihlaste se k týmu Ghost. V roce 2013, armáda Spojených států zrealizuje Integrovaný Válečný Systém (IWS), vyvíjející se podle našich znalostí moderního vojáka. IWS kombinuje pokročilé zbraňové systémy, satelitní komunikační zařízení a zvýšenou schopnost přežití do jednoho plně integrovaného bojového systému. Teď může být otestová...

Více informací
od 174 Kč
Koupit nejlevněji

Ghost Recon 2 (PS2)

Ghost Recon 2 - V době kdy Severní Korea zaživa jeden z nejhorších hladomorů, se severokorejští generálové rozhodnou posílit armádu podvodným získáním humanitární pomoci, které má směřovat zničení civilního obyvatelstva.

Více informací
od 298 Kč
Koupit nejlevněji

Tom Clancys End War (PSP)

Tématem End War bude třetí světová válka. Dle slov tvůrců bude mít podobu techno-thriller apokalypsy nebo také armageddonu v reálném čase. V bitvách totiž budete ničit světoznámé metropole jako Paříž, Moskva, Washington. Cílem je navodit dojem celosvětového konfliktu a ne pouze lokálních bitev, jak tvůrci vníma...

Tom Clancys End War (PC)

Tématem End War bude třetí světová válka. Dle slov tvůrců bude mít podobu techno-thriller apokalypsy nebo také armageddonu v reálném čase. V bitvách totiž budete ničit světoznámé metropole jako Paříž, Moskva, Washington. Cílem je navodit dojem celosvětového konfliktu a ne pouze lokálních bitev, jak tvůrci vníma...

X360 Ghost Recon AW + Tom Clancys End War double pack / Akční / Angličtina / od 16 let / Hra pro Xbox 360 (USX20186)

X360 Ghost Recon AW + Tom Clancys End War double pack / Akční / Angličtina / od 16 let / Hra pro Xbox 360

Tom Clancy's End War - PC - 8595172602159

Hra byla speciálně upravena pro potřeby PC, obsahuje nové grafické rozhraní, kameru, taktiku a ovládání (klávesnice a myš), exkluzivní mise a mapy.

Tom Clancys Ghost Recon: Future Soldier (PC)

Pokračování vojenské taktické série Ghost Recon: Future Soldier vás zavede 15 let do budoucnosti, kde Rusko prožívá státní převrat a Skandinávie bojuje o ropu. Tým Ghost je pod Vaším velením, chopíte se zde vojáka s přezdívkou Kozak a k dispozici dostanete schopné lidi. Ghost Recon: Future...

Tom Clancys Ghost Recon: Future Soldier (PS3)

Pokračování vojenské taktické série Ghost Recon: Future Soldier vás zavede 15 let do budoucnosti, kde Rusko prožívá státní převrat a Skandinávie bojuje o ropu. Tým Ghost je pod Vaším velením, chopíte se zde vojáka s přezdívkou Kozak a k dispozici dostanete schopné lidi. Ghost Recon: Future...

Tom Clancy\'s Under Fire - Grant Blackwood

On a routine intelligence gathering mission in Tehran Jack Ryan, Jr. has lunch with his oldest friend, Seth Gregory, an engineer overseeing a transcontinental railway project. As they part, Seth slips Jack a key, along with a perplexing message. The next day Jack is summoned to an apartment where two men claim Seth has disappeared, gone to ground with funds for a vital intelligence operation. Jack\'s oldest friend has turned, they insist, leaving Jack with a warning: If you hear from Seth Grego...

Tom Clancys Ghost Recon Future Soldier & Advanced Warfighter 2 (PS3)

Tom Clancys Ghost Recon Future SoldierPokračování vojenské taktické série Ghost Recon: Future Soldier vás zavede 15 let do budoucnosti, kde Rusko prožívá státní převrat a Skandinávie bojuje o ropu. Tým Ghost je pod Vaším velením, chopíte se zde vojáka s přezdívkou Kozak a k dispozici dostanete schopn...

Tom Clancys Ghost Recon Future Soldier & Advanced Warfighter 2 (X360)

Tom Clancys Ghost Recon Future SoldierPokračování vojenské taktické série Ghost Recon: Future Soldier vás zavede 15 let do budoucnosti, kde Rusko prožívá státní převrat a Skandinávie bojuje o ropu. Tým Ghost je pod Vaším velením, chopíte se zde vojáka s přezdívkou Kozak a k dispozici dostanete schopn...

PARADES END - MADOX FORD, F.

The Great War changes everything. In this epic tale, spanning over a decade, war turns the world of privileged, English aristocrat Christopher Tietjens upside down. It forces him to question everything he holds dear - social order, morality, marriage and loyalty. And it rocks the very foundations of English society. This is a powerful story about love, betrayal and disillusionment in a time of horror and confusion by one of Britain's finest novelists. Ford Madox Ford's monumental novel comes to...

X-Men Forever2 (Volume 1) - Chris Claremont, Tom Grummett

With the drastic events from the end of Volume 1, the X-Men are shaken to their very core. As they start to pick up the pieces, they are confronted by a new enemy, more powerful than any other they\'v Marvel\'s ultimate cyborg is back in this Marvel Knights series written by Charlie Huston (Moon Knight) and breathtakingly illustrated by Lan Medina (Foolkiller). In the not-toodistant future, war is a spectator sport, warriors die hard and live fast, and living arger than anyone is super-soldier ...

Rise and Fall Of Great Powers - Tom Rachman

For fans of Jennifer Egan, Dave Eggers, and Donna Tartt—the brilliant, intricately woven new novel by Tom Rachman, author of The Imperfectionists Following one of the most critically acclaimed fiction debuts in years, internationally bestselling author Tom Rachman returns with a brilliant, intricately woven novel about a young woman who travels the world to make sense of her puzzling past. Tooly Zylberberg, the American owner of an isolated bookshop in the Welsh countryside, conducts a life ful...

PS3 - TC Ghost Recon Future Soldier Essentials

Tom Clancy´s Ghost Recon: Future Soldier je novou formou války. Bojiště je ovládáno technologií zítřka a ten kdo ji ovládá, ovládá svět! Přidejte se k nejlepší vojenské skupině zítřka a ukažte svou sílu jako velitele, taktika. Ukažte, že VY přežijete! Pokračování vojenské taktické série Ghost Recon vás zavede 15 let do budoucnosti, kde Rusko prožívá státní převrat a Skandinávie bojuje o ropu. Tým Ghost je pod Vaším velením, chopíte se zde vojáka s přezdívkou Kozak a k dispozici dostanete je...

PS3 - TC Ghost Recon Future Soldier Essentials

Tom Clancy´s Ghost Recon: Future Soldier je novou formou války. Bojiště je ovládáno technologií zítřka a ten kdo ji ovládá, ovládá svět! Přidejte se k nejlepší vojenské skupině zítřka a ukažte svou sílu jako velitele, taktika. Ukažte, že VY přežijete! Pokračování vojenské taktické série Ghost Recon vás zavede 15 let do budoucnosti, kde Rusko prožívá státní převrat a Skandinávie bojuje o ropu. Tým Ghost je pod Vaším velením, chopíte se zde vojáka s přezdívkou Kozak a k dispozici dostanete je...

MS The Little Black Book Of Christmas Songs

Noty pro kytaru LITTLE BLACK BOOK OF CHRISTMAS SONGS Zpěvníky z edice Little Black Book obsahují texty a akordy k desítkám populárních skladeb. Tato verze těchto zpěvníků kapesní velikosti představuje ty největší hity s vánoční tematikou. Seznam skladeb: (There's No Place Like) Home For The Holidays [Como, Perry] A Spaceman Came Travelling [Burgh, Chris de] A Winter's Tale [Essex, David] All I Want For Christmas Is You [Carey, Mariah] [Afa...