Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Tom clancys end war

Nalezeno:    16 produktů

Tom Clancys: End War (PSP)

Tématem Tom Clancys End War bude třetí světová válka. Dle slov tvůrců bude mít podobu techno-thriller apokalypsy nebo také armageddonu v reálném čase. V bitvách totiž budete ničit světoznámé metropole jako Paříž, Moskva, Washington. Cílem Tom Clancys End War je navodit dojem celosvětového konfliktu a ne pouze lokálních bitev, jak tvůrci vnímají většinu ostatních RTS. Příběh nabízí dvojí příčinu vypuknutí války: jednak je zde mezinárodní nukleární štít sestavený z nespočtu satelitů nesoucích rak...

Více informací
od 109 Kč
Koupit nejlevněji

Tom Clancys Ghost Recon (PC)

Tom Clancys Ghost Recon - ponořte se do nejrealističtější hry. Voda prosakuje přes uniformu, pod tanky se třese země a kulky sviští nad hlavou až nebezpečně reálně. Pocítíte uši rvoucí hluk výbuchů a autentických zvuků boje. Překonejte strach tváří v tvář válce, napětí při rozvědných misích a odvážnému osvobozování zajatců z týlu nepřítele. Min. konfigurace: Win 95/98/ME/2000/XP, CPU 450 MHz, 128 MB RAM, 3D grafická karta s 16 MB, 1 GB místa na disku: Tom Clancys Ghost Recon...

Více informací
od 80 Kč
Koupit nejlevněji

TOM CLANCY'S END WAR (PC)

Hra byla speciálně upravena pro potřeby PC obsahuje nové grafické rozhraní kameru taktiku a ovládání klávesnice a myš exkluzivní mise a mapy Strategie příští generace která vás vtáhne do bojů třetí světové války takovým způsobem o jakém jste si doposud mohli nechat jen zdát Mezi roky 2011 a 2014 si svět užíval období míru jaké v dějinách nemělo obdoby Obranné technologie vyloučily hrozbu atomové války Éra míru a prosperity však netrvala dlouho V roce 2020 dosahuje mezinárodní napětí vlivem tenč...

Více informací
od 199 Kč
Koupit nejlevněji

Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 (PSP)

Tom Clancys Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 od společnosti Ubisoft přináší pokračování úspěšné hry Ghost Recon Advanced Warfighter (GRAW), která hráčům nabídne zábavu se 12 single-player misemi, 14 multiplayer mapami a 6 společnými kampaněmi. Speciální vojenská jednotka Ghost je opět v akci! Cross Com 2.0 přináší zcela novou úroveň výkonu a ovládání: S CROSS-COM je nyní možné rozkliknout na celou obrazovku. Hráči mohou přímo ovládat jednotlivé elementy a dávat pokyny na bojiště. Nejautentičt...

Více informací
od 179 Kč
Koupit nejlevněji

Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 (Xbox 360)

Tom Clancys Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 od společnosti Ubisoft přináší pokračování úspěšné hry Ghost Recon Advanced Warfighter (GRAW), která hráčům nabídne zábavu se 12 single-player misemi, 14 multiplayer mapami a 6 společnými kampaněmi. Speciální vojenská jednotka Ghost je opět v akci! Cross Com 2.0 přináší zcela novou úroveň výkonu a ovládání: S CROSS-COM je nyní možné rozkliknout na celou obrazovku. Hráči mohou přímo ovládat jednotlivé elementy a dávat pokyny na bojiště. Nejautentičt...

Více informací
od 232 Kč
Koupit nejlevněji

GHOST RECON: ADVANCED WARFIGHTER (PC)

Tvář války se změnila. Nepřátelské linie zmizely, a není již žádný jasný protivník. Noví nepřátelé a nové hrozby vyžadují nový typ vedení války – nový typ vojáka. Přihlaste se k týmu Ghost. V roce 2013, armáda Spojených států zrealizuje Integrovaný Válečný Systém (IWS), vyvíjející se podle našich znalostí moderního vojáka. IWS kombinuje pokročilé zbraňové systémy, satelitní komunikační zařízení a zvýšenou schopnost přežití do jednoho plně integrovaného bojového systému. Teď může být otestová...

Více informací
od 299 Kč
Koupit nejlevněji

Ghost Recon 2 (PS2)

Ghost Recon 2 - V době kdy Severní Korea zaživa jeden z nejhorších hladomorů, se severokorejští generálové rozhodnou posílit armádu podvodným získáním humanitární pomoci, které má směřovat zničení civilního obyvatelstva.

Více informací
od 264 Kč
Koupit nejlevněji

Tom Clancys End War (PC)

Tématem End War bude třetí světová válka. Dle slov tvůrců bude mít podobu techno-thriller apokalypsy nebo také armageddonu v reálném čase. V bitvách totiž budete ničit světoznámé metropole jako Paříž, Moskva, Washington. Cílem je navodit dojem celosvětového konfliktu a ne pouze lokálních bitev, jak tvůrci vníma...

Tom Clancys End War (PSP)

Tématem End War bude třetí světová válka. Dle slov tvůrců bude mít podobu techno-thriller apokalypsy nebo také armageddonu v reálném čase. V bitvách totiž budete ničit světoznámé metropole jako Paříž, Moskva, Washington. Cílem je navodit dojem celosvětového konfliktu a ne pouze lokálních bitev, jak tvůrci vníma...

Tom Clancy's End War - PC - 8595172602159

Hra byla speciálně upravena pro potřeby PC, obsahuje nové grafické rozhraní, kameru, taktiku a ovládání (klávesnice a myš), exkluzivní mise a mapy.

Tom Clancys Ghost Recon: Future Soldier (PS3)

Pokračování vojenské taktické série Ghost Recon: Future Soldier vás zavede 15 let do budoucnosti, kde Rusko prožívá státní převrat a Skandinávie bojuje o ropu. Tým Ghost je pod Vaším velením, chopíte se zde vojáka s přezdívkou Kozak a k dispozici dostanete schopné lidi. Ghost Recon: Future...

Tom Clancys Ghost Recon: Future Soldier (PC)

Pokračování vojenské taktické série Ghost Recon: Future Soldier vás zavede 15 let do budoucnosti, kde Rusko prožívá státní převrat a Skandinávie bojuje o ropu. Tým Ghost je pod Vaším velením, chopíte se zde vojáka s přezdívkou Kozak a k dispozici dostanete schopné lidi. Ghost Recon: Future...

'Tom Clancy''s Duty and Honor' - Grant Blackwood

Autor : Grant Blackwood, Jack Ryan, Jr., is on his own. He's been ousted from his position at the Campus, the off-the-books intelligence agency set up by his father, the President. And now someone is out for Jack's blood. Jack launches his own shadow campaign to uncover the brutal truth about a world-renowned human rights advocate-and a long-running false-flag war of terror that has claimed thousands of lives...Druh sortimentu : Kniha, 'Tom Clancy''s Duty and Honor', Jazyk : Angličtina, Počet s...

Tom Clancys Ghost Recon: Future Soldier (X-360)

Pokračování vojenské taktické série Ghost Recon: Future Soldier vás zavede 15 let do budoucnosti, kde Rusko prožívá státní převrat a Skandinávie bojuje o ropu. Tým Ghost je pod Vaším velením, chopíte se zde vojáka s přezdívkou Kozak a k dispozici dostanete schopné lidi. Ghost Recon: Future...

Tom Clancys Ghost Recon Future Soldier & Advanced Warfighter 2 (PS3)

Tom Clancys Ghost Recon Future SoldierPokračování vojenské taktické série Ghost Recon: Future Soldier vás zavede 15 let do budoucnosti, kde Rusko prožívá státní převrat a Skandinávie bojuje o ropu. Tým Ghost je pod Vaším velením, chopíte se zde vojáka s přezdívkou Kozak a k dispozici dostanete schopn...

Tom Clancys Ghost Recon Future Soldier & Advanced Warfighter 2 (X360)

Tom Clancys Ghost Recon Future SoldierPokračování vojenské taktické série Ghost Recon: Future Soldier vás zavede 15 let do budoucnosti, kde Rusko prožívá státní převrat a Skandinávie bojuje o ropu. Tým Ghost je pod Vaším velením, chopíte se zde vojáka s přezdívkou Kozak a k dispozici dostanete schopn...

PARADES END - MADOX FORD, F.

The Great War changes everything. In this epic tale, spanning over a decade, war turns the world of privileged, English aristocrat Christopher Tietjens upside down. It forces him to question everything he holds dear - social order, morality, marriage and loyalty. And it rocks the very foundations of English society. This is a powerful story about love, betrayal and disillusionment in a time of horror and confusion by one of Britain's finest novelists. Ford Madox Ford's monumental novel comes to...

Parade´s End - Ford Madox Ford

The Great War changes everything. In this epic tale, spanning over a decade, war turns the world of privileged, English aristocrat Christopher Tietjens upside down. It forces him to question everything he holds dear – social order, morality, marriage and loyalty. And it rocks the very foundations of English society. This is a powerful story about love, betrayal and disillusionment in a time of horror and confusion by one of Britain’s finest novelists. Ford Madox Ford's monumental novel ...

Rise and Fall Of Great Powers - Tom Rachman

For fans of Jennifer Egan, Dave Eggers, and Donna Tartt—the brilliant, intricately woven new novel by Tom Rachman, author of The Imperfectionists Following one of the most critically acclaimed fiction debuts in years, internationally bestselling author Tom Rachman returns with a brilliant, intricately woven novel about a young woman who travels the world to make sense of her puzzling past. Tooly Zylberberg, the American owner of an isolated bookshop in the Welsh countryside, conducts a life ful...

30 Seconds To Mars: Love Lust Faith + Dreams LP: Vinyl

Producentem alba je frontman kapely Jared Leto, který ke spolupráci přizval Steva Lillywhita (The Rolling Stones, U2, Dave Matthews Band), který koprodukoval všech 12 skladeb včetně prvního singlu Up In The Air. Lillywhite s kapelou spolupracoval už i na předchozím albu kapely „This Is War". Singl Up In The Air měl příznačně premiéru na Mezinárodní vesmírné stanici, kde ho astronaut Tom Marshburn pustil do vesmírného éteru, zatímco mu kapela byla k dispozici v Houstonské velící centrále, aby...

30 Seconds To Mars: Love Lust Faith + Dreams: CD

Nové album THIRTY SECONDS TO MARS je pojmenováno LOVE LUST FAITH + DREAMS a vyjde 20. května. Producentem alba je frontman kapely Jared Leto, který ke spolupráci přizval Steva Lillywhita (The Rolling Stones, U2, Dave Matthews Band), který koprodukoval všech 12 skladeb včetně prvního singlu Up In The Air. Lillywhite s kapelou spolupracoval už i na předchozím albu kapely „This Is War". Singl Up In The Air měl příznačně premiéru na Mezinárodní vesmírné stanici, kde ho astronaut Tom Marshburn pu...

Linkin Park: Hunting Party CD+DVD: CD

Skupina Linkin Park se opět vrací ke svým rockovým kořenům. Naladění šestého studiového alba avizuje singl Guilty All The Same, tvrdá kytarová píseň, která je jednou z nejsyrovějších skladeb v repertoáru kapely. Podle Mikea Shinody odpovídá nejlépe tomu, co na albu je. Deska vyjde rovněž v limitované verzi rozšířena o DVD se záznamem koncertu z Mexika... Seznam skladeb CD: 1. Keys To The Kingdom 2. All For Nothing (Feat. Page Hamilton) 3. Guilty All The Same (F...

MS The Little Black Book Of Christmas Songs

Noty pro kytaru LITTLE BLACK BOOK OF CHRISTMAS SONGS Zpěvníky z edice Little Black Book obsahují texty a akordy k desítkám populárních skladeb. Tato verze těchto zpěvníků kapesní velikosti představuje ty největší hity s vánoční tematikou. Seznam skladeb: (There's No Place Like) Home For The Holidays [Como, Perry] A Spaceman Came Travelling [Burgh, Chris de] A Winter's Tale [Essex, David] All I Want For Christmas Is You [Carey, Mariah] [Afa...