Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Toaletni papir kleenex

Nalezeno:    5 produktů

Veltie White toaletní papír 3 x 24 rolí

Značka Kleenex se změnila na Veltie! Toaletní papír Veltie White je jemný, pevný a šetrný k vaší pokožce. Toaletní papír je 2 vrstvý a neparfemovaný. S motivem ledních medvídků. Rodinné balení 3×24 rolí.

Sada VELTIE Excellence White 3 × 8 ks + ZDARMA Toaletní papír Veltie Moist Toilet Tissue Camomille&Aloe Vera (42 ks)

Sada obsahuje 3 × 4vrstvý toaletní papír Sada tří balení toaletních papírů po 8 kusech značky Veltie (dříve vaše oblíbená značka Kleenex) v bílé barvě. Výjimečně jemný a zároveň extra pevný toaletní papír Veltie Excellence White je 4vrstvý, bez parfemace a bez potisku. Tři výhodná rodinná balení po 8 rolích vám vystačí na delší dobu a vy se tak nemusíte starat o jeho další nákup. Klíčové vlastnosti Veltie Excellence WhiteKvalitn...

Sada VELTIE Delicately White 2 × 18 ks + ZDARMA Toaletní papír Veltie Moist Toilet Tissue Camomille&Aloe Vera (42 ks)

Sada obsahuje 2 × 3vrstvý toaletní papír Sada dvou balení toaletních papírů po 18 kusech značky Veltie (dříve vaše oblíbená značka Kleenex) v bílé barvě. Výjimečně jemný a pevný toaletní papír Veltie Delicately White je 3vrstvý, bez parfemace a s potiskem malých ledních medvídků, který jistě ocení vaši nejmenší.  Dvě výhodná rodinná balení po 18 rolích vám vystačí na delší dobu a vy se tak nemusíte starat o jeho další nákup. ...

Veltie Natural Care 3-vrstvý Heřmánek, 5 x 12 rolí

Značka Kleenex se změnila na Veltie! Toaletní papír Veltie Natural Care je jemný k vaší pokožce. Toaletní papír je 3 vrstvý a má příjemnou vůni heřmánku. Rodinné balení 5×12 ks.

Veltie Delicately 3-vrstvý bílý, 5 x 12 rolí

Značka Kleenex se změnila na Veltie! Toaletní papír Veltie Delicately je jemný k vaší pokožce. Toaletní papír je 3 vrstvý, bílý a bez parfemace. Rodinné balení 5×12 ks.