Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Toaletni papir kleenex

Nalezeno:    10 produktů

KLEENEX VELTIE TOALETNÍ PAPÍR 8 KS BÍLÝ 3 VRSTVÝ

KLEENEX Welcomes Veltie Toaletní papír 8 rolí, 3-vrstvý, bílý. Výjimečně pevný toaletní papír Veltie Pure & Soft White vyniká jemností a spolehlivostí tří vrstev.

KLEENEX VELTIE TOALETNÍ PAPÍR 8 KS SEA BREEZE 3 VRSTVÝ

Toaletní papír Veltie Sea Breeze 3vrstvý 8 ks v balení

KLEENEX VELTIE TOALETNÍ PAPÍR 24 KS BÍLÝ 2 VRSTVÝ

Veltie toaletní papír - bílý - 2 vrstvý - 24 rolí. Toaletní papír je nezbytnou výbavou každé toalety. Pokud drobnosti ovlivňují důležité věci, věřte, že toaletní papír ovlivní opravdu hodně. Bez toaletního papíru na toaletě ztratíte i pracně budovaný dojem z luxusního interiéru.

KLEENEX VELTIE TOALETNÍ PAPÍR 12 KS PREMIUM BÍLÝ 3 VRSTVÝ

Toaletní papír Veltie Delicately White 3 vrstvy, 12 rolí: Třívrstvý toaletní papír má hebkou strukturu, která o vás bude jemně pečovat. V jedné roli toaletního papíru je 162 útržků

KLEENEX VELTIE TOALETNÍ PAPÍR 12 KS PREMIUM HEŘMÁNEK 3 VRSTVÝ

Třívrstvý toaletní papír s vůní heřmánku příjemně provoní vaši toaletu a zároveň o vás bude jemně pečovat. V jedné roli toaletního papíru je 150 útržků. Papír je třívrstvý a zachovává tak vysoký komfort při používání.

KLEENEX VELTIE TOALETNÍ PAPÍR 8 KS LEVANDA 3 VRSTVÝ

Nové toaletní papíry Veltie se inspirovaly i přírodou. Toaletu si můžete provonět osvěžující levandulí nebo povzbuzujícím mořským vánkem, toaletní papír Natural Care je navíc obohacen o pečující extrakt z heřmánku. Jejich další předností jsou jemné potisky, které decentně doladí interiér. 3 pevné a jemné vrstvy, vůně levandule

Veltie White toaletní papír 3 x 24 rolí

Značka Kleenex se změnila na Veltie! Toaletní papír Veltie White je jemný, pevný a šetrný k vaší pokožce. Toaletní papír je 2 vrstvý a neparfemovaný. S motivem ledních medvídků. Rodinné balení 3×24 rolí.

Veltie Natural Care 3-vrstvý Heřmánek, 5 x 12 rolí

Značka Kleenex se změnila na Veltie! Toaletní papír Veltie Natural Care je jemný k vaší pokožce. Toaletní papír je 3 vrstvý a má příjemnou vůni heřmánku. Rodinné balení 5×12 ks.

Veltie Delicately 3-vrstvý bílý, 5 x 12 rolí

Značka Kleenex se změnila na Veltie! Toaletní papír Veltie Delicately je jemný k vaší pokožce. Toaletní papír je 3 vrstvý, bílý a bez parfemace. Rodinné balení 5×12 ks.