Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Tmel na praskliny

Nalezeno:    4 produkty

Tmel akrylový Ceys praskliny ve zdi CEYS

Akrylceys praskliny ve zdi je jednosložková těsnící hmota středního modulu na bázi acetátového silikonu, který v kontaktu s vlhkostí z prostředí zvulkanizuje a promění se v pružný spoj.

tmel akrylový 280ml BÍ AKRYLCEYS

tmel akrylový 280ml BÍ AKRYLCEYS Mat 1 24 AKRYLCEYS PRASKLINY VE ZDI je akrylátový tmel speciálně určený pro tmelení prasklin, trhlin, malých děr nebo dilatačních spár (v interieru i exterieru). Tmelí spáry mezi rámy oken a zárubněmi dveří se zdivem, je vhodný na tmelení spojů a prasklin sádrokartonových desek, štěrbin v betonu, cihlách, dřevě, dřevotřísky,... Díky svému složení výborně přilne ke všem tipům materiálů. Nesmrští se ani nepopraská....

Tikkurila PRESTO LIGHT FILLER LF renovační odlehčený tmel na stěny a stropy

POPIS VÝROBKU Vodou ředitelný tmel na renovaci stěn. VLASTNOSTI A DOPORUČENÉ POUŽITÍ  Plnicí schopnost: praskliny do 4 mm.  nestahují se vysycháním.  Má dobrou přilnavost k povrchu.  Doporučuje se na stěny a stropy v suchých interiérových místnostech.  Speciálně vhodný na předtím natřené povrchy, úplné nebo jen částečné vyplňování sádrokartonu, dřevovlákna, hladkého betonu, omítek ale i dřevotřísky.

Ceys akryl, bílý

AKRYLCEYS PRASKLINY VE ZDI je akrylátový tmel speciálně určený pro tmelení prasklin, trhlin, malých děr nebo dilatačních spár (v interiéru i exteriéru). Tmelí spáry mezi rámy oken a zárubněmi dveří se zdivem. Vhodný na tmelení spojů a prasklin sádrokartonových desek, štěrbin v betonu, cihlách, dřevě, dřevotřísky. Díky svému složení výborně přilne ke všem typům materiálů. Nesmrští se ani nepopraská. Netmavne. Natíratelný.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: