Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Titanove pouzdro

Nalezeno:    161 produktů

OEM Pouzdro pro Samsung Galaxy Tab S 10.5

Pouzdro na míru vytvořené pro Samsung Galaxy Tab S 10.5 (SM-T800), díky tomu má minimální rozměry. Přesně takové, aby ochránilo tablet a aby pouzdro nikde zbytečně nepřečnívalo. Z vnější strany je vyrobeno z umělé kůže s viditelnou strukturou, vnitřní strana je semišová. Desky pouzdra lze otevřít o 360 stupňů, pokud rádi držíte tablet pouze v jedné ruce, nebude vás toto pouzdro omezovat. Pouzdro v rozevřeném stavu může zároveň posloužit jako praktický stojánek. Ochrání tablet hlavně...

Více informací
od 529 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Pouzdro Samsung Galaxy Tab Pro 8.4

Pouzdro na míru vytvořené pro Samsung Galaxy Tab Pro 8.4 (SM-T320) , díky tomu má minimální rozměry. Přesně takové, aby ochránilo tablet a aby pouzdro nikde zbytečně nepřečnívalo. Z vnější strany je vyrobeno z umělé kůže s viditelnou strukturou, vnitřní strana je semišová. Desky pouzdra lze otevřít o 360 stupňů, pokud rádi držíte tablet pouze v jedné ruce, nebude vás toto pouzdro omezovat. Pouzdro v rozevřeném stavu může zároveň posloužit jako praktický stojánek. Ochrání tablet hlav...

Více informací
od 145 Kč
Koupit nejlevněji

Samsung EF-BT550 pro Galaxy Tab A (9.7)

Praktické polohovací pouzdro je určené pro multimediální tablety Samsung Galaxy Tab A (9.7), ochrana přístroje před drobným poškozením, nečistotami a prachem, možnost složení do praktického stojánku, funkce pro vypnutí/zapnutí displeje tabletu.

Více informací
od 649 Kč
Koupit nejlevněji

Verus Carbon Stick pouzdro iPhone 6/6S titanové

Oslňující krása s pouzdrem Verus Carbon v karbonovém stylu na míru telefonu Apple iPhone 6 a 6S pro skvělou ochranu zařízení.

Samsung EF-BT550BS kouřově titanové

Samsung polohovací pouzdro se zadním krytem pro Galaxy Tab A 9.7" (T550,T555), barva kouřově titanová

Pouzdro na tablet SAMSUNG Polohovací pouzdro EF-BT800B pro Samsung Galaxy Tab S 10.5" (T800/T805), bronzově-titanové (bronze-titan)

Velice povedené přesné originální polohovací pouzdro pro Samsung Galaxy Tab S 10,5“ (T800/T805) je vyrobeno z kvalitní syntetické kůže v bronzově titanové barvě. Má funkci automatického odemknutí/zamknutí displaye, při otevření/zavření pouzdra. Lze ho složit tak, že funguje jako stojánek a to ve třech polohách. Konstrukce je plně podřízena funkčnosti a ochraně tabletu při zachování atraktivního designu. Pouzdro je vyrobeno přesně na míru na daný tablet a proto jen Cena DATART.cz včetně DPH a sl...

Casio Collection LIN-168-8A

Pánské elegantní hodinky z řady Casio Collection. Vhodné i pro citlivou kůži. Titanové pouzdro, titanový řemínek, sférické sklíčko, datumovka, ciferník s arabskými čísli.

Casio Collection LIN-164-7A

Pánské elegantní hodinky z řady Casio Collection. Vhodné i pro citlivou kůži. Titanové pouzdro, titanový řemínek, datumovka, ciferník s arabskými číslicemi.

Casio Collection LIN-164-8A

Pánské elegantní hodinky z řady Casio Collection. Vhodné i pro citlivou kůži. Titanové pouzdro, titanový řemínek, datumovka, ciferník s arabskými čísli.

Boccia Titanium Ceramic 3202-01

Dámské hodinky Boccia Titanium Ceramic 3202-01 mají titanové pouzdro a bílou keramickou lunetu se stříbrnými čísly. Ciferník  bílé barvy je chráněn safírovým sklíčkem, které je vysoce odolné proti poškrábání. Titanové pouzdro příjemně navazuje na bílý kožený náramek. Jsou odolné proti vlhkosti do 5 ATM.

Boccia Titanium Style 3192-01

Dámské hodinky Boccia Titanium Style 3192-01 jsou módním doplňkem, který bude slušet každé ženě. Mají hranaté titanové pouzdro, ve kterém je umístěn bílý ciferník s černými sudými číslicemi, indexy a ručičkami. Na pouzdro navazuje hnědý kožený náramek.

Boccia Titanium Superslim 3565-01

Pánské hodinky Boccia Titanium Superslim 3565-01 zdobí titanové pouzdro s bílým ciferníkem, na kterém jsou stříbrné indexy a ručičky. Pouzdro je chráněné safírovým sklíčkem, které je velmi odolné proti poškrábání. Na pouzdro navazuje stříbrný náramek.Na pozici třetí hodiny je umístěná datumovka.

Boccia Titanium Superslim 3565-02

Pánské hodinky Boccia Titanium Superslim 3565-02 zdobí titanové pouzdro s černým ciferníkem, na kterém jsou stříbrné indexy a ručičky. Pouzdro je chráněné safírovým sklíčkem, které je velmi odolné proti poškrábání. Na pouzdro navazuje stříbrný náramek. Na pozici třetí hodiny je umístěná datumovka.

Boccia Titanium Trend 3165-13

Dámské hodinky Boccia Titanium Trend 3165-13 jsou elegantní hodinky vhodné do společnosti i na běžné nošení. Jejich elipsovitý tvar pouzdra dodává na výjimečnosti těchto hodinek. Titanové pouzdro ukrývá bílý ciferník se stříbrnými číslicemi a ručičkami. Na pouzdro navazuje bílý kožený náramek. Díky použití titanu a kůže jsou hodinky nesmírně lehké.

Boccia Titanium Trend 3165-14

Dámské hodinky Boccia Titanium Trend 3165-14 jsou elegantní hodinky vhodné do společnosti i na běžné nošení. Jejich elipsovitý tvar pouzdra dodává na výjimečnosti těchto hodinek. Titanové pouzdro ukrývá bílý ciferník se zlatými číslicemi a ručičkami. Na pouzdro navazuje hnědý kožený náramek. Díky použití titanu a kůže jsou hodinky nesmírně lehké.

Boccia Titanium Trend 3165-17

Dámské hodinky Boccia Titanium Trend 3165-17 jsou elegantní hodinky vhodné do společnosti i na běžné nošení. Jejich elipsovitý tvar pouzdra dodává na výjimečnosti těchto hodinek. Titanové pouzdro ukrývá bílý ciferník se zlatými číslicemi a ručičkami. Na pouzdro navazuje šedý kožený náramek. Díky použití titanu a kůže jsou hodinky nesmírně lehké.

Boccia Titanium Style 3192-02

Dámské hodinky Boccia Titanium Style 3192-02 jsou módním doplňkem, který bude slušet každé ženě. Mají hranaté titanové pouzdro, které je dozdobeno zlatem. V něm je umístěn bílý ciferník se zlatými sudými číslicemi, indexy a ručičkami. Na pouzdro navazuje hnědý kožený náramek.

Boccia Titanium Dress 3241-02

Dámské hodinky Boccia Titanium Dress 3241-02 mají hranaté titanové pouzdro se zlatou lunetou. V něm se nachází perleťově bílý ciferník se zlatými ručičkami a místo číslic jsou umístěny ozdobné kamínky. Celý ciferník chrání safírové sklíčko. Na pouzdro navazuje stříbrný náramek, který je po okrajích pozlacen. Jsou voděodolné do 5 ATM.

Boccia Titanium Royce 3589-08

Pánské hodinky Boccia Titanium Royce 3589-08 jsou velmi elegantní a hodí se jak do společnosti, tak na běžné nošení. Mají kulaté titanové pouzdro, ve kterém je umístěn bílý ciferník s výraznými černými indexy a ručičkami. Na pozici šesté hodiny se nachází datumovka. Ciferník je chráněn safírovým sklíčkem. Na pouzdro navazuje hnědý kožený náramek.

Boccia Titanium Style 3253-01

Dámské hodinky Boccia Titanium Style 3253-01 jsou elegantním doplňkem, který bude zdobit každé ženské zápěstí. Titanové pouzdro v sobě ukrývá bílý ciferník se stříbrnými indexy a ručičkami a je chráněn safírovým sklíčkem. Na pouzdro navazuje kožený náramek v černé barvě. Jsou odolné proti vlhkosti a vodě do 5 ATM.

Boccia Titanium Style 3253-02

Dámské hodinky Boccia Titanium Style 3253-02 jsou elegantním doplňkem, který bude zdobit každé ženské zápěstí. Velmi tenké titanové pouzdro v sobě ukrývá černý ciferník se stříbrnými indexy a ručičkami a je chráněn safírovým sklíčkem. Na pouzdro navazuje kožený náramek v šedé barvě. Jsou odolné proti vlhkosti a vodě do 5 ATM.

Boccia Titanium Style 3253-03

Dámské hodinky Boccia Titanium Style 3253-03 jsou elegantním doplňekm, který bude zdobit každé ženské zápěstí. Velmi tenké titanové pouzdro v sobě ukrývá bílý ciferník se zlatými indexy  a ručičkami a je chráněn safírovým sklíčkem. Na pouzdro navazuje kožený náramek v šedé barvě. Jsou odolné proti vlhkosti a vodě do 5 ATM.

Boccia Titanium Trend 3161-13

Dámské hodinky Boccia Titanium Trend 3161-13 jsou elegantním šperkem, který bude zdobit každou ženu. Kulaté titanové pouzdro v sobě nosí bílý ciferník s perleťově bílým středem. Dozdoben je stříbrnými indexy a ručičkami. Na pouzdro navazuje hnědý kožený náramek s klasickým zapínáním. Jsou voděodolné do 5 ATM (sprchování).

Boccia Titanium Trend 3161-14

Dámské hodinky Boccia Titanium Trend 3161-14 jsou elegantním šperkem, který bude zdobit každou ženu. Kulaté titanové pouzdro, které je ve zlaté barvě, v sobě nosí bílý ciferník s perleťově bílým středem. Dozdoben je zlatými indexy a ručičkami. Na pouzdro navazuje bílý kožený náramek s klasickým zapínáním. Jsou voděodolné do 5 ATM (sprchování).

Boccia Titanium Trend 3224-01

Dámské hodinky Boccia Titanium Trend 3224-01 jsou moderním doplňkem, který uvítá každá žena. Mají titanové pouzdro, ve kterém se nachází bílý ciferník se stříbrnými sudými čísly, indexy a ručičkami. Na pozici třetí hodiny je umístěná datumovka. Na pouzdro navazuje náramek ve stříbrné barvě. Jsou voděodolné do 10 ATM.

Boccia Titanium Trend 3225-03

Dámské hodinky Boccia Titanium Trend 3225-03 jsou moderním doplňkem, který uvítá každá žena. Mají titanové pouzdro s černou lunetou, ve kterém se nachází černý ciferník se stříbrnými indexy a ručičkami. Na pozici třetí hodiny je umístěná datumovka. Na pouzdro navazuje náramek ve stříbrné barvě. Jsou voděodolné do 10 ATM.

Boccia Titanium Trend 3210-01

Dámské hodinky Boccia Titanium Trend 3210-01 jsou krásným doplňkem, který ocení každá žena. Mají hranaté titanové pouzdro, ve kterém je umístěn bílý ciferník se stříbrnými indexy a ručičkami. Na pouzdro navazuje bílý kožený náramek. Ciferník chrání minerální sklíčko. Jsou voděodolné do 5 ATM.

Boccia Titanium Trend 3210-02

Dámské hodinky Boccia Titanium Trend 3210-02 jsou krásným doplňkem, který ocení každá žena. Mají hranaté titanové pouzdro se zlatým zdobením, ve kterém je umístěn perleťově bílý ciferník se zlatými indexy a ručičkami. Na pouzdro navazuje hnědý kožený náramek. Ciferník chrání minerální sklíčko. Jsou voděodolné do 5 ATM.

Boccia Titanium Trend 3186-01

Dámské hodinky Boccia Titanium Trend 3186-01 jsou díky použitému materiálu neuvěřitelně lehké a vhodné i pro ženy s citlivou pokožkou. Obdélníkové titanové pouzdro má v sobě perleťově bílý ciferník se stříbrnými indexy, číslicemi a ručičkami. Na pouzdro navazuje bílý kožený náramek. Na ruce ženy působí velmi jemně a nenápadně.

Boccia Titanium Trend 3186-02

Dámské hodinky Boccia Titanium Trend 3186-02 jsou díky použitému materiálu neuvěřitelně lehké a vhodné i pro ženy s citlivou pokožkou. Obdélníkové titanové pouzdro má v sobě černý ciferník se stříbrnými indexy, číslicemi a ručičkami. Na pouzdro navazuje černý kožený náramek. Na ruce ženy působí velmi jemně a nenápadně.

Boccia Titanium Trend 3186-03

Dámské hodinky Boccia Titanium Trend 3186-03 jsou díky použitému materiálu neuvěřitelně lehké a vhodné i pro ženy s citlivou pokožkou. Obdélníkové titanové pouzdro má v sobě černý ciferník se stříbrnými indexy, číslicemi a ručičkami. Boční strany pouzdra jsou pozlaceny. Na pouzdro navazuje černý kožený náramek. Na ruce ženy působí velmi jemně a nenápadně.

Boccia Titanium Trend 3180-01

Dámské hodinky Boccia Titanium Trend 3180-01 jsou elegantní hodinky, které jsou neuvěřitelně lehké, že je ani neucítíte na ruce. Mají titanové pouzdro s bílým ciferníkem a stříbrnými indexy a ručičkami. Na pozici třetí hodiny je umístěná datumovka. Na pouzdro navazuje černý kožený náramek. Jsou voděodolné do 5 ATM.

Boccia Titanium Trend 3180-02

Dámské hodinky Boccia Titanium Trend 3180-02 jsou elegantní hodinky, které jsou neuvěřitelně lehké, že je ani neucítíte na ruce. Mají titanové pouzdro s černým ciferníkem a stříbrnými indexy a ručičkami. Na pozici třetí hodiny je umístěná datumovka. Na pouzdro navazuje černý kožený náramek. Jsou voděodolné do 5 ATM.

Boccia Titanium Trend 3180-03

Dámské hodinky Boccia Titanium Trend 3180-03 jsou elegantní hodinky, které budou zdobit každé ženské zápěstí. Mají titanové pouzdro s bílým ciferníkem a stříbrnými indexy a ručičkami. Na pozici třetí hodiny je umístěná datumovka. Na pouzdro navazuje stříbrný titanový náramek. Jsou voděodolné do 5 ATM.

Boccia Titanium Trend 3180-04

Dámské hodinky Boccia Titanium Trend 3180-04 jsou elegantní hodinky, které budou zdobit každé ženské zápěstí. Mají titanové pouzdro, které je pozlaceno. Bílý ciferník se zlatými indexy a ručičkami. Na pozici třetí hodiny je umístěná datumovka. Na pouzdro navazuje stříbrný titanový náramek doplněný o dva pozlacené pruhy. Jsou voděodolné do 5 ATM.

Boccia Titanium Trend 3223-01

Dámské hodinky Boccia Titanium Trend 3223-01 jsou elegantní hodinky, které budou zdobit každé ženské zápěstí. Mají titanové pouzdro s perleťově bílým ciferníkem a stříbrnými indexy a ručičkami. Celý ciferník chrání safírové sklíčko. Na pozici třetí hodiny je umístěná datumovka. Na pouzdro navazuje stříbrný titanový náramek. Jsou voděodolné do 5 ATM.

Boccia Titanium Trend 3122-10

Dámské hodinky Boccia Titanium Trend 3122-10 jsou elegantní hodinky, které budou zdobit každé ženské zápěstí. Mají titanové pouzdro s bílým ciferníkem, na kterém jsou umístěny černé číslice a stříbrné ručičky. Na pozici třetí hodiny je umístěná datumovka. Na pouzdro navazuje stříbrný titanový náramek. Jsou voděodolné do 5 ATM.

Boccia Titanium Style 3082-01

Dámské hodinky Boccia Titanium Style 3082-01 mají titanové pouzdro, bílý ciferník s černými indexy a ručičkami. Na pouzdro stříbrný titanový náramek. Díky použití titanu mohou hodinky nosit i alergici a ženy s citlivější pokožkou. Jsou odolné proti vlhkosti do 5ATM.

Boccia Titanium Style 3082-03

Dámské hodinky Boccia Titanium Style 3082-03 mají titanové pouzdro, bílý ciferník s černými indexy a ručičkami: Na pouzdro navazuje stříbrný titanový náramek. Luneta pouzdra a střed náramku jsou pozlaceny. Díky použití  titanu mohou hodinky nosit i alergici a ženy s citlivější pokožkou. Jsou odolné proti vlhkosti do 5ATM.

Boccia Titanium Dress 3170-01

Dámské hodinky Boccia Titanium Dress 3170-01 jsou velmi krásné a decentní hodinky, které budou slušet každé ženě. Kulaté titanové pouzdro má uvnitř bílý ciferník s černými indexy a ručičkami. Na pouzdro navazuje černý kožený náramek. Hodinky jsou velmi lehké a voděodolné do 5 ATM.

Boccia Titanium Dress 3170-02

Dámské hodinky Boccia Titanium Dress 3170-02 jsou velmi krásné a decentní hodinky, které budou slušet každé ženě. Kulaté titanové pouzdro má uvnitř bílý ciferník se zlatými indexy a ručičkami. Na pouzdro navazuje černý kožený náramek. Hodinky jsou velmi lehké a voděodolné do 5 ATM.