Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Taska na lahev

Nalezeno:    512 produktů

A.Mucha, dárková taška na lahev

rozměr: 13 x 36 x 9 cm papír: křída mat

Více informací
od 21 Kč
Koupit nejlevněji

Avent ThermaBag™

ThermaBag™ červený Avent ThermaBag™ AVENT je vyroben z tkaniny 3M Thinsulate. Určen pro dvě kojenecké lahvičky AVENT nebo dva kouzelné hrnečky Magic™Cup nebo pro čtyři VIA pohárky. Vhodný pro uskladnění studeného mateřského mléka nebo horké vody až po dobu 4 hodin. Pro snadné přenášení je opatřen snímatelným popruhem přes rameno.

Více informací
od 449 Kč
Koupit nejlevněji

SLAVIA - dárková taška, na lahev

Dárková taška na láhev v barvách slavného sešívaného klubu. Šířka: 13 cm Výška: 36 cm Zakupte produkt SLAVIA - dárková taška, na lahev z kategorie Dárky | Zajímavé kolekce | Kolekce Slavia od výrobce ostatní za cenu 29 Kč.

TORO | Chladící taška na lahev

Dárková chladící taška. Moderní provedení dárkové tašky na 1 láhev. Potěší a pobaví každého oslavence. Dárkovou tašku stačí na chvíli vložit do mrazícího boxu a poté vložíte do tašky láhev. V poznámce prosím specifikujte barvu.

Dárková taška na lahev 30cm

Dárková papírová taška s motivem květin. Vhodná jako dárkové balení na víno nebo jakoukoliv lahev. Rozměry 24x19x8 cm. Další podobné zboží naleznete s sekci "SOUVISEJÍCÍ ZBOŽÍ".

Alfons Mucha - dárková taška na lahev

Alfons Mucha - dárková taška na lahev Dárková taška s motivem Alfonse Muchy pro ty, kdo hledají krásu v jednoduchosti a klasickém motivu. z kategorie Papírnictví | Dárkové tašky od Presco Group naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Chladící taška na láhev vína alkoholu , Transparentní

Mezi další ve světě velmi oblíbené produkty patří chladící taška na láhev vína nebo jiného alkoholu. Taška má pro snadnou manipulaci uši a tím pádem ji můžete i s obsahem přenást třeba k přátelům na párty. Chaldící taška dokáže pojmout až litrovou lahev klasického tvaru. Ptáte se proč vydrží láhev v chladící tašce dlouho chladná ? Odpověď je velmi jednoduchá ... Chladící taška je tvořena polštářky vyplněnými speciálním ...

Chladící taška na láhev vína alkoholu , Modrá

Mezi další ve světě velmi oblíbené produkty patří chladící taška na láhev vína nebo jiného alkoholu. Taška má pro snadnou manipulaci uši a tím pádem ji můžete i s obsahem přenást třeba k přátelům na párty. Chladící taška dokáže pojmout až litrovou lahev klasického tvaru. Ptáte se proč vydrží láhev v chladící tašce dlouho chladná ? Odpověď je velmi jednoduchá ... Chladící taška je tvořena polštářky vypln...

Presco Group SLAVIA - dárková taška na lahev

; rok vydání2015-08-20číslo vydání1vydavatelPRESCO GROUP, a.s.vazbaPapírenské zbožírozměry370x127

TAŠKA JUTOVÁ NA 1 LAHEV

Dárková jutová taška na víno - jedna lahev.

Alfons Mucha - Emerald/dárková taška na lahev

Alfons Mucha - Emerald/dárková taška na lahev Dárková taška Alfons Mucha - Emerald z nové kolekce MUCHA FRESH. z kategorie Papírnictví | Dárkové tašky od Presco Group naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Papírová taška na 1 lahev

Dárková papírová taška s potiskem na jednu láhev 0,75 l.

Dárková taška na láhev 12,5x36 cm, 1 bílá mléčná

Dárková taška na láhev 12,5x36 cm, 1 bílá mléčná, Jednobarevná matná dárková taška je vyrobená z kvalitního pevného křídového papíru. Můžete si ji případně dozdobit dle svého vkusu. Na uchu je připevněná jmenovka. Využijete ji na rychlé a vkusné zabalení láhví.

Dárková taška na láhev 12,5x36 cm, 2 stříbrná

Dárková taška na láhev 12,5x36 cm, 2 stříbrná, Jednobarevná matná dárková taška je vyrobená z kvalitního pevného křídového papíru. Můžete si ji případně dozdobit dle svého vkusu. Na uchu je připevněná jmenovka. Využijete ji na rychlé a vkusné zabalení láhví.

Dárková taška na láhev 12,5x36 cm, 3 zlatá

Dárková taška na láhev 12,5x36 cm, 3 zlatá, Jednobarevná matná dárková taška je vyrobená z kvalitního pevného křídového papíru. Můžete si ji případně dozdobit dle svého vkusu. Na uchu je připevněná jmenovka. Využijete ji na rychlé a vkusné zabalení láhví.

Dárková taška na láhev 12,5x36 cm, 4 červená sv.

Dárková taška na láhev 12,5x36 cm, 4 červená sv., Jednobarevná matná dárková taška je vyrobená z kvalitního pevného křídového papíru. Můžete si ji případně dozdobit dle svého vkusu. Na uchu je připevněná jmenovka. Využijete ji na rychlé a vkusné zabalení láhví.

Dárková taška na láhev 12,5x36 cm, 5 černá

Dárková taška na láhev 12,5x36 cm, 5 černá, Jednobarevná matná dárková taška je vyrobená z kvalitního pevného křídového papíru. Můžete si ji případně dozdobit dle svého vkusu. Na uchu je připevněná jmenovka. Využijete ji na rychlé a vkusné zabalení láhví.

Dárková taška na lahev Malý princ (Le Petit Prince) – Planet

Dárková taška Malý princ pro ty, kdo hledají krásu v jednoduchosti. Balení, které bude slušet každé láhvi. Šířka: 13 cm Výška: 36 cm Zakupte produkt Dárková taška na lahev Malý princ (Le Petit Prince) – Planet z kategorie Dárky | Zajímavé kolekce | Malý princ od výrobce Prescogroup za cenu 26 Kč.

Dárková taška na lahev Malý princ (Le Petit Prince) – Traveler

Dárková taška Malý princ pro ty, kdo hledají krásu v jednoduchosti. Balení, které bude slušet každé láhvi. Šířka: 13 cm Výška: 36 cm Zakupte produkt Dárková taška na lahev Malý princ (Le Petit Prince) – Traveler z kategorie Dárky | Zajímavé kolekce | Malý princ od výrobce Prescogroup za cenu 26 Kč.

Taška celoroční na lahev F 12120 , 36x12x9cm

Taška celoroční na lahev F 36x12x9cm Cena za 1 kus, dodáváme v mixu motivů.

Taška vánoční na lahev F 12100 , 36x12x9cm

Taška vánoční na lahev F 36x12x9cm Cena za 1 kus, dodáváme v mixu motivů.

Dárková taška na láhev 12,5x36 cm (1 ks)

Jednobarevná matná dárková taška je vyrobená z kvalitního pevného křídového papíru. Můžete si ji případně dozdobit dle svého vkusu. Na uchu je připevněná jmenovka. Využijete ji na rychlé a vkusné zabalení láhví.