Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Talika krem

Nalezeno:    39 produktů

Noční oční krém 15 ml

Tento oční krém je určen k hydrataci, regeneraci a vyhlazení očních kontur. Emulze vytváří na pokožce neviditelný film, díky kterému se aktivní složky do pokožky uvolňují postupně po celou noc. Po probuzení je pokožka kolem očí vyživená a vyhlazená, otoky jsou zmírněny.

Více informací
od 1 038 Kč
Koupit nejlevněji

Talika Odličovací krém (Photo-Gentle Cleanser) 125 ml

Odličovací krém Photo-Gentle Cleanser důkladně čistí a odličuje pokožku. Je vhodný pro citlivou a suchou pleť.

Talika Odličovací krém (Photo-Gentle Cleanser) 125 ml

Odličovací krém Photo-Gentle Cleanser důkladně čistí a odličuje pokožku. Je vhodný pro citlivou a suchou pleť.PopisAktivní látky:Photo Beauty Purifyer - bioenergetická technologie, která čistí epidermis v samém jádru buněk, neutralizuje volné radikály a

Talika Hydratační denní krém Photo Hydra Day Cream 50 ml

Talika představuje první hydratační řadu na pleť, obsahující zázračnou technologii Photo Beauty Therapy, která přeměňuje energii z denního světla na energii napravující DNA pleti!

Talika Denní krém SPF 15 (Light Quintessence Day Cream) 30 ml

Denní krém, který účinně bojuje proti tvorbě vrásek.PopisAktivní látky: SPF 15 - chrání pleť proti nepříznivým vlivům UV záření. Bio-Led Photo Beauty komplex, který navrací pleti mladistvý vzhled, Photo Beauty enzym, Vitamin B3, Kyselina hyaluronová a

Talika Light Quintessence SPF15 denní pleťový krém 30 ml pro ženy

Talika Light Quintessence u Vás do 24 hodin! Denní krém **Talika Light Quintessence Day Cream SPF15**. Denní krém Talika Light Quintessence Day Cream SPF15 účinně bojuje proti vráskám a navrací pleti mladistvý vzhled. **Použití**: Aplikujte ráno na dokonale čistou pleť.

Talika Light Quintessence SPF15 denní pleťový krém 30 ml pro ženy

Talika Light Quintessence u Vás do 24 hodin! Denní krém Talika Light Quintessence Day Cream SPF15. Denní krém Talika Light Quintessence Day Cream SPF15 účinně bojuje proti vráskám a navrací pleti mladistvý vzhled. Použití: Aplikujte ráno na dokonale čistou pleť.

Talika Skin Retouch denní pleťový krém 30 ml pro ženy

Talika Skin Retouch u Vás do 24 hodin! Pleťový krém **Talika Skin Retouch Face Hands Neck**. Pleťový krém Talika Skin Retouch Face Hands Neck redukuje jemné linky, vrásky a zakrývá rozšířené póry. Navrací pleti mladistvý vzhled. **Použití**: Aplikujte pomocí špachtle na vyčištěný obličej. Nechte působit 30 sekund a poté použijte make-up.

Talika Night Quintessence noční pleťový krém 50 ml pro ženy

Talika Night Quintessence u Vás do 24 hodin! Denní krém **Talika Photo Hydra Day Cream.** Denní hydratační krém Talika Photo Hydra Day Cream účinně bojuje proti stárnutí pleti. Zamezuje tvorbě vrásek, linek a tmavých skvrn. Zanechává pleť hydratovanou, jemnou a zklidněnou. **Použití**: Aplikujte každé ráno na čistou pleť.

Talika Skin Retouch denní pleťový krém 30 ml pro ženy

Talika Skin Retouch u Vás do 24 hodin! Pleťový krém Talika Skin Retouch Face Hands Neck. Pleťový krém Talika Skin Retouch Face Hands Neck redukuje jemné linky, vrásky a zakrývá rozšířené póry. Navrací pleti mladistvý vzhled. Použití: Aplikujte pomocí špachtle na vyčištěný obličej. Nechte působit 30 sekund a poté

Talika Night Quintessence noční pleťový krém 50 ml pro ženy

Talika Night Quintessence u Vás do 24 hodin! Denní krém Talika Photo Hydra Day Cream. Denní hydratační krém Talika Photo Hydra Day Cream účinně bojuje proti stárnutí pleti. Zamezuje tvorbě vrásek, linek a tmavých skvrn. Zanechává pleť hydratovanou, jemnou a zklidněnou. Použití: Aplikujte každé ráno na čistou pleť.

Denní krém na všechny typy pleti Talika Light Quintessence Day Cream SPF15 30ml

Denní krém Talika Light Quintessence Day Cream SPF15.Denní krém Talika Light Quintessence Day Cream SPF15 účinně bojuje proti vráskám a navrací pleti mladistvý vzhled.Použití: Aplikujte ráno na dokonale čistou pleť.

Denní krém na suchou pleť Talika Night Quintessence Anti-aging Treatment 50ml

Denní krém Talika Photo Hydra Day Cream.Denní hydratační krém Talika Photo Hydra Day Cream účinně bojuje proti stárnutí pleti. Zamezuje tvorbě vrásek, linek a tmavých skvrn. Zanechává pleť hydratovanou, jemnou a zklidněnou.Použití: Aplikujte každé ráno na čistou pleť.

Odličovací přípravek Talika Photo-Gentle Cleanser 125ml

Odličovací krém Talika Photo-Gentle Cleanser.Odličovací krém Talika Photo-Gentle Cleanser je vhodný pro citlivou a suchou pleť. Zanechává pokožku hydratovanou a hedvábně jemnou.Použití: Aplikujte krouživými pohyby na suchou pleť. Poté důkladně opláchněte vlažnou vodou.

Talika Photo-Gentle Cleanser čisticí gel 125 ml pro ženy

Talika Photo-Gentle Cleanser u Vás do 24 hodin! Odličovací krém **Talika Photo-Gentle Cleanser**. Odličovací krém Talika Photo-Gentle Cleanser je vhodný pro citlivou a suchou pleť. Zanechává pokožku hydratovanou a hedvábně jemnou. **Použití**: Aplikujte krouživými pohyby na suchou pleť. Poté důkladně opláchněte vlažnou vodou.

Talika Photo-Gentle Cleanser čisticí gel 125 ml pro ženy

Talika Photo-Gentle Cleanser u Vás do 24 hodin! Odličovací krém Talika Photo-Gentle Cleanser. Odličovací krém Talika Photo-Gentle Cleanser je vhodný pro citlivou a suchou pleť. Zanechává pokožku hydratovanou a hedvábně jemnou. Použití: Aplikujte krouživými pohyby na suchou pleť. Poté důkladně opláchněte vlažnou vodou.

Talika Photo Hydra Day Cream 50 ml (Hydratační denní krém)

Denní krém s obsahem Photo Beauty enzymu, které proniká pomocí světla hluboko do pleti a hydratuje tak buňky v samém jádru a napravuje DNA pleti. Určeno pro: Ženy Použití: Pro všechny typy pleti Aktivní látky: kyselina hyaluronová doplňuje hydrataci mezi buňkami lipopeptid zklidňuje pleť Jak používat: Pou­žívejte denně po užití séra.

Denní krém na všechny typy pleti Talika Photo-Hydra Day 50ml

Hydratační pleťová péče Talika Photo-Hydra Day.Talika Photo-Hydra Day proniká hluboko do pleti, kde buňky regeneruje a hloubkově hydratuje. Zároveň pleť zklidňuje a zabraňuje podráždění. Použití: Aplikujte na čistou pleť.

Talika Photo-Hydra Day denní pleťový krém 50 ml pro ženy

Talika Photo-Hydra Day u Vás do 24 hodin! Hydratační pleťová péče **Talika Photo-Hydra Day**. Talika Photo-Hydra Day proniká hluboko do pleti, kde buňky regeneruje a hloubkově hydratuje. Zároveň pleť zklidňuje a zabraňuje podráždění. **Použití**: Aplikujte na čistou pleť.

Talika Photo-Hydra Day denní pleťový krém 50 ml pro ženy

Talika Photo-Hydra Day u Vás do 24 hodin! Hydratační pleťová péče Talika Photo-Hydra Day. Talika Photo-Hydra Day proniká hluboko do pleti, kde buňky regeneruje a hloubkově hydratuje. Zároveň pleť zklidňuje a zabraňuje podráždění. Použití: Aplikujte na čistou pleť.

Talika Photo-Hydra Day Denní krém na všechny typy pleti 50ml pro ženy Pro regeneraci pleti

Talika Photo-Hydra Day u Vás do 24 hodin! Hydratační pleťová péče Talika Photo-Hydra Day.Talika Photo-Hydra Day proniká hluboko do pleti, kde buňky regeneruje a hloubkově hydratuje. Zároveň pleť zklidňuje a zabraňuje podráždění. Použití: Aplikujte na čistou pleť..

Talika Light Quintessence Day Cream SPF15 Denní krém na všechny typy pleti 30ml pro ženy Proti nepříznivým vlivům

Talika Light Quintessence Day Cream SPF15 u Vás do 24 hodin! Denní krém Talika Light Quintessence Day Cream SPF15.Denní krém Talika Light Quintessence Day Cream SPF15 účinně bojuje proti vráskám a navrací pleti mladistvý vzhled.Použití: Aplikujte ráno na dokonale čistou pleť..

Talika Skin Retouch Face Hands Neck Denní krém na normální a smíšenou pleť 30ml pro ženy Pro vyhlazení pleti

Talika Skin Retouch Face Hands Neck u Vás do 24 hodin! Pleťový krém Talika Skin Retouch Face Hands Neck.Pleťový krém Talika Skin Retouch Face Hands Neck redukuje jemné linky, vrásky a zakrývá rozšířené póry. Navrací pleti mladistvý vzhled. Použití: Aplikujte pomocí špachtle na vyčištěný obličej. Nechte působit 30 sekund a poté použijte make-up..

Talika Night Quintessence Anti-aging Treatment Denní krém na suchou pleť 50ml pro ženy Pro mladistvý vzhled pleti

Talika Night Quintessence Anti-aging Treatment u Vás do 24 hodin! Denní krém Talika Photo Hydra Day Cream.Denní hydratační krém Talika Photo Hydra Day Cream účinně bojuje proti stárnutí pleti. Zamezuje tvorbě vrásek, linek a tmavých skvrn. Zanechává pleť hydratovanou, jemnou a zklidněnou.Použití: Aplikujte každé ráno na čistou pleť..

Talika Light Quintessence Serum Kosmetika 30ml W Pro omlazení pleti

Doprava do 24 hodin na Talika Light Quintessence Serum. Pleťové sérum Talika Light Quintessence Serum.Omlazující pleťové sérum Talika Light Quintessence Serum redukuje vrásky a navrací pleti mladistvý vzhled. Účinně bojuje proti tmavým skvrnám.Použití: Aplikujte ráno nebo večer na dokonale vyčištěnou pleť.. kosmetika, kosmetické produkty, kosmetické přípravky, řasenky, oční stíny, oční linky...

Talika Photo-Hydra Day Kosmetika 50ml W Pro regeneraci pleti

Doprava do 24 hodin na Talika Photo-Hydra Day. Hydratační pleťová péče Talika Photo-Hydra Day.Talika Photo-Hydra Day proniká hluboko do pleti, kde buňky regeneruje a hloubkově hydratuje. Zároveň pleť zklidňuje a zabraňuje podráždění. Použití: Aplikujte na čistou pleť.. kosmetika, kosmetické produkty, kosmetické přípravky, řasenky, oční stíny, oční linky, rtěnka, krém, balzám, pudr, make up, make-up

Talika Light Quintessence Day Cream SPF15 Kosmetika 30ml W Proti nepříznivým vlivům

Doprava do 24 hodin na Talika Light Quintessence Day Cream SPF15. Denní krém Talika Light Quintessence Day Cream SPF15.Denní krém Talika Light Quintessence Day Cream SPF15 účinně bojuje proti vráskám a navrací pleti mladistvý vzhled.Použití: Aplikujte ráno na dokonale čistou pleť.. kosmetika, kosmetické produkty, kosmetické přípravky, řasenky, oční stíny, oční linky, rtěnka, krém, balzám, pudr, make up, make-up...

Talika Nail Regenerator Serum Kosmetika 1,8ml W Pro pevné nehty

Doprava do 24 hodin na Talika Nail Regenerator Serum. Sérum pro kompletní ošetření nehtů Talika Nail Regenerator Serum.Sérum Talika Nail Regenerator Serum hydratuje, vyživuje a regeneruje nehty. Hojí drobné oděrky kolem nehtů. Snadná aplikace díky formě pera s pěnovým aplikátorem.Použití: Aplikujte na nehet a jeho kontury. Sérum vmasírujte.. kosmetika, kosmetické produkty, kosmetické přípravky, řas...

Talika Back Up 3D Serum Kosmetika 50ml W Pro štíhlou postavu

Doprava do 24 hodin na Talika Back Up 3D Serum. Tělové sérum Talika Back Up 3D Serum.Tělové sérum Talika Back Up 3D Serum posiluje pokožku a modeluje oblast zadečku. Obsahuje rostlinné výtažky, které pomáhají zpevňovat a vyživovat pokožku. Den po dni bude pokožka viditelně zpevněná a vyhlazená. Použití: Aplikujte rovnoměrně do pokožky zadečku.. kosmetika, kosmetické produkty, kosmetické přípravky, řasenky, očn...

Talika Photo-Gentle Cleanser Kosmetika 125ml W Pro hydrataci pleti

Doprava do 24 hodin na Talika Photo-Gentle Cleanser. Odličovací krém Talika Photo-Gentle Cleanser.Odličovací krém Talika Photo-Gentle Cleanser je vhodný pro citlivou a suchou pleť. Zanechává pokožku hydratovanou a hedvábně jemnou.Použití: Aplikujte krouživými pohyby na suchou pleť. Poté důkladně opláchněte vlažnou vodou.. kosmetika, kosmetické produkty, kosmetické přípravky, řasenky, oční stíny, oční linky, rtěn...

Talika Care & Color Eye Detox Program Kosmetika 10ml W Pro rozjasnění očního okolí

Doprava do 24 hodin na Talika Care & Color Eye Detox Program. Oční emulze Talika Care & Color Eye Detox Program.Péče Talika Care & Color Eye Detox Program okamžitě rozjasňuje oční okolí. Redukuje otoky a tmavé kruhy pod očima. Sjednocuje barevný tón a zanechává pleť jemnou a svěží. Použití: Aplikujte na oblast očního okolí.. kosmetika, kosmetické produkty, kosmetické přípravky, řasenky, oční stín...

Talika Night Quintessence Anti-aging Treatment Kosmetika 50ml W Pro mladistvý vzhled pleti

Doprava do 24 hodin na Talika Night Quintessence Anti-aging Treatment. Denní krém Talika Photo Hydra Day Cream.Denní hydratační krém Talika Photo Hydra Day Cream účinně bojuje proti stárnutí pleti. Zamezuje tvorbě vrásek, linek a tmavých skvrn. Zanechává pleť hydratovanou, jemnou a zklidněnou.Použití: Aplikujte každé ráno na čistou pleť.. kosmetika, kosmetické produkty, kosmetické přípravky,...

Talika Eye Therapy Patch Refill Kosmetika W Pro rozjasnění očního okolí

Doprava do 24 hodin na Talika Eye Therapy Patch Refill. Gelové náplasti pod oči Talika Eye Therapy Patch RefillOmlazující gelové náplasti pod oči Talika Eye Therapy Patch Refill viditelně vyhlazují vrásky kolem očí už do 30 minut. Zabraňují vzniku tmavých kruhů a otoků v oblasti očního kolí.Použití: Náplasti večer přiložte na 30 minut na spodní víčka. Poté je uložte do p...

Talika Photo-Pure Foaming Cleanser Kosmetika 150ml W Pro smíšenou a mastnou pleť

Doprava do 24 hodin na Talika Photo-Pure Foaming Cleanser. Odličovací pěna Talika Photo-Pure Foaming Cleanser.Jemná čisticí a odličovací pěna na obličej a oči. Odličovací pěna Talika Photo-Pure Foaming Cleanser v jednom kroku odstraní make-up a zbavuje pleť přebytečného mazu. Zanechává pokožku jemnou a hydratovanou. Odličovací pěna je vhodná pro mastnou a smíšenou pleť. Použití: Aplikujte rá...

Talika Skin Retouch Face Hands Neck Kosmetika 30ml W Pro vyhlazení pleti

Doprava do 24 hodin na Talika Skin Retouch Face Hands Neck. Pleťový krém Talika Skin Retouch Face Hands Neck.Pleťový krém Talika Skin Retouch Face Hands Neck redukuje jemné linky, vrásky a zakrývá rozšířené póry. Navrací pleti mladistvý vzhled. Použití: Aplikujte pomocí špachtle na vyčištěný obličej. Nechte působit 30 sekund a poté použijte make-up.. kosmet...