Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Tablety pro deti

Nalezeno:    1903 produktů

Paralen 125 (20 tablet)

1/4 Příloha č. 1 k rozhodnutí o opravě prodloužení registrace č.j.: sukls37854/2001 PŘÍBALOVÁ INFORMACE INFORMACE PRO UŽIVATELE P A R A L E N 125 tablety Paracetamolum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek PARALEN 125 musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Po...

Více informací
od 14 Kč
Koupit nejlevněji

Walmark Hlíva ústřičná pro děti (30 tablet)

Hlíva ústřičná pro děti obsahuje extrakt hlívy ústřičné a komplex vitaminů pro děti ve formě cucavých tablet s lahodnou ovocnou příchutí. Každá tableta obsahuje čistý výtažek hlívy ústřičné, který je zdrojem beta glukanů.

Více informací
od 151 Kč
Koupit nejlevněji

Walmark Hlíva ústřičná pro děti (60 tablet)

Hlíva ústřičná pro děti obsahuje extrakt hlívy ústřičné a komplex vitaminů pro děti ve formě cucavých tablet s lahodnou ovocnou příchutí. Každá tableta obsahuje čistý výtažek hlívy ústřičné, který je zdrojem beta glukanů.

Více informací
od 237 Kč
Koupit nejlevněji

Simply You Pharmaceuticals PargaVit Vitamin C meloun pro děti tbl. 60

* vhodný pro děti od tří let jako zdravý pamlsek * vyvážený obsah vitaminu C * výborná chuť * podpora obranyschopnosti organizmu * vitalita po celý den PargaVit Vitamin C meloun pro děti je doplněk stravy s vynikající chutí a vyváženým obsahem vitaminu C. Ve výrobku jsou také použity suroviny, které jsou přírodním zdrojem minerálních látek, aminokyselin a proteinů, a které působí s vitaminem C synergicky. Počet tablet v balení: 60

Více informací
od 55 Kč
Koupit nejlevněji

Simply You Pharmaceuticals PargaVit Vitamin C Mix Plus pro děti tbl.90

Doplněk stravy se sladidlem v tabletách, je výrobkem čtyř vynikajících chutí s vyváženým obsahem vitaminu C.

Více informací
od 69 Kč
Koupit nejlevněji

ACC 200 (20 tobolek)

Příbalová informace pro pacienta -VP INFORMACE PRO POUŽITÍ, ČTĚTE POZORNĚ! ACC 200 (Acetylcysteinum) tvrdé tobolky Držitel rozhodnutí o registraci: Hexal AG, Holzkirchen, Německo Výrobce: Salutas Pharma GmbH, Barleben, Německo Složení: Léčivá látka: Acetylcysteinum 200 mg v 1 tobolce. Pomocné látky: Mannitol, kyselina stearová, koloidní bezvodý oxid křemičitý, oxid titaničitý (E 171), želatina. Indikační skupina: Mukolytikum. Charakteristika: Účinná látka acetylcystein rozpouští všechny složky,...

Více informací
od 49 Kč
Koupit nejlevněji

Paralen tablety pro děti 125mg 20 tablet

1. CO JE PŘÍPRAVEK PARALEN 125 A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Paracetamol, léčivá látka přípravku Paralen 125 tablety, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Tablety Paralen 125 se podávají dětem ke snížení horečky a bolesti při chřipce, nachlazení a jiných infekčních onemocněních dětského věku (např. spalničky, zarděnky, plané neštovice, spála, příušnice) a očkování. Tablety Paralen 125 jsou také vhodné při bolestech různého původu, např. při bolestech hlavy, zubů, bolesti provázející ...

Multi Kids multivitamín tablety na cucání pro děti 60 tbl.

Multivitamín s obsahem 17 výživných látek včetně železa pro dětský organizmus ve vývoji. Bez umělých barviv, příchutí a aspartamu se základem v přírodní směsi ovoce a zeleniny. Tablety na cucání ve tvaru veselých kamarádských zvířátek (lev, slon, hroch a opice) ve 4 příchutích (pomerančová, hroznová, malinová a morello třešeň). Vápník a vitamín D jsou potřebné pro normální růst a vývoj dětského organizmu – vývoj kostí. Železo přispívá k rozvoji poznávacích funkcí u dětí. Jód přispívá k normální...

Preventan Junior tablety 30

Preventan junior jsou cucavé tablety pro děti, které obsahuje unikátní směs biologicky aktivních látek. 1 tableta obsahuje 1 mg účinné látky ProteQuine® (oligopeptidy, aminokyseliny, nukleotidy). Přípravek na posílení imunity je vhodný pro děti od 3 let a dospělé. Především k dlouhodobému užívání.

PargaVit Vitamin C Mix Plus pro děti tablety 90

Unikátní doplněk stravy se sladidlem v tabletách a různých příchutích s vyváženým obsahem vitamínu C a dalšími zdraví prospěšnými látkami, které s ním působí synergicky.

PargaVit Vitamin C meloun pro děti tablety 60

PargaVit Vitamin C meloun - doplněk stravy se sladidlem v tabletách, je výrobek s vynikající chutí a vyváženým obsahem vitaminu C.

Coldrex tablety 24 tablet

Coldrex tablety je kombinovaný přípravek proti nachlazení a chřipce doprovázené ucpaným nosem. Přípravek Coldrex tablety se užívá k úlevě od nepříjemných příznaků chřipky a nachlazení, odstraňuje bolest v krku, bolest hlavy, svalů i kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, snižuje horečku a doplňuje vitamín C. Coldrex tablety jsou určeny pro dospělé a dospívající od 12 let. Jak se přípravek Coldrex tablety užívá: Dospělí a dospívající od 15 let užívají 1-2 tablety dle potřeby až 4x...

Preventan tablety 30

Preventan Clasic jsou cucavé tablety obsahující unikátní směs biologicky aktivních látek. 1 tableta obsahuje 1 mg účinné látky ProteQuine® (oligopeptidy, aminokyseliny, nukleotidy). Přípravek k posílení imunity je vhodný pro děti od 3 let a dospělé. Především k dlouhodobému užívání.

Preventan tablety 90

Preventan Clasic jsou cucavé tablety obsahující unikátní směs biologicky aktivních látek. 1 tableta obsahuje 1 mg účinné látky ProteQuine® (oligopeptidy, aminokyseliny, nukleotidy). Přípravek k posílení imunity je vhodný pro děti od 3 let a dospělé. Především k dlouhodobému užívání.

Preventan Akut tablety 30

Preventan akut je doplněk stravy, který obsahuje unikátní směs biologicky aktivních látek. 1 tableta obsahuje 1 mg účinné látky ProteQuine® (oligopeptidy, aminokyseliny, nukleotidy). Přípravek je vhodný pro děti od 3 let a dospělé.

Gaviscon žvýkací tablety 48ks

Gaviscon žvýkací tablety vytváří ochrannou vrstvu v žaludku, tím brání úniku žaludeční kyseliny zpět do jícnu a zmírňují tak pocit pálení žáhy. Přípravek Gaviscon žvýkací tablety se používají k léčbě příznaků gastroezofageálního refluxu (obsah žaludku se vrací do jícnu), jako jsou pálení žáhy, poruchy trávení např. po jídle, v těhotenství nebo při zánětu jícnu. Žvýkací tablety Gaviscon jsou určeny pro dospělé a dospívající od 12 let. Jak se přípravek Gaviscon žvýkací tablety užívá: Dospělí a do...

Gaviscon žvýkací tablety 24ks

Gaviscon žvýkací tablety vytváří ochrannou vrstvu v žaludku, tím brání úniku žaludeční kyseliny zpět do jícnu a zmírňují tak pocit pálení žáhy. Přípravek Gaviscon žvýkací tablety se používají k léčbě příznaků gastroezofageálního refluxu (obsah žaludku se vrací do jícnu), jako jsou pálení žáhy, poruchy trávení např. po jídle, v těhotenství nebo při zánětu jícnu. Žvýkací tablety Gaviscon jsou určeny pro dospělé a dospívající od 12 let. Jak se přípravek Gaviscon žvýkací tablety užívá: Dospělí a do...

Malbucare Madmag 4 tablety

Malbucare Madmag 4 tablety Současná legislativa EU nám neumožňuje popisovat všechny účinky tohoto produktu podrobně. MADMAG je nová forma rozpustných tablet pro okamžitý a efektivní přísun energie a hořčíku. Tableta se jednoduše rozpustí v ústech. Hořčík katalyzuje více než 300 biochemických pochodů v těle. Je proto klíčovým ko-faktorem. Ovlivňuje excitabilitu membrán, nervosvalový přenos, syntézu proteinů, buněčnou signalizaci, regulaci glykémie, re...

Appen Pero elektronické Pro tablety

EP Line (EPEE) Appen! To je chytré elektronické pero pro tablety a chytré telefony určené dětem. Malujte, hrajte si a učte se přímo na svém tabletu nebo chytrém telefonu! To vše vám umožní jedinečné elektronické pero Appen. Stáhněte si aplikaci zdarma na Google Play pro systém Android nebo na App Store pro systém Windows a popusťte uzdu své fantazii! Stačí připojit Appen k vašemu zařízení a zábava může začít. Pozor! Appen nepotřebuje žádné baterie! Appen komunikuje s tabletem nebo chytrým telef...

Vitamín D3 Kids 400 IU tablety na cucání s příchutí jahody pro děti 100 tbl.

Vitamín D je potřebný pro optimální růst a vývin kostí u dětí. Vitamín D3 na cucání s jahodovou příchutí v tabletách ve tvaru medvídka pandy. Je vyroben z přírodních zdrojů, neobsahuje aspartam, umělé příchutě a barviva.

NUTRILITE™ Balíček pro děti

Kupte si Balíček pro děti s 10% cenovým zvýhodněním! Čím Vám může prospět Balíček pro děti obsahuje: 1x 100930 Chewable Multivitamin NUTRILITE™ 1x 8617 Chewable C NUTRILITE™ 1x 5847 Chewable Calcium Magnesium NUTRILITE™ Balíček pro děti poskytuje celodenní výživovou podporu dospělým i dětem. Poskytnete svým dětem žvýkací tablety skvělé chuti bez umělých sladidel, barviv, příchutí a konzervačních látek. Výrobky obsažené v sadě přispívají ke správnému fungování kostí, zu...

ZYRTEC Potahované tablety 20x10 mg

Lék pro zmírnění nosních a očních příznaků alergické rýmy a příznaků kopřivky. Vhodný pro dospělé a děti od 6-ti let.

Lipovitan S tablety 90+15

Lipovitan S je přírodní doplněk stravy s obsahem silymarinu, který přispívá ke správné funkci jater. Složení: 80% Extrakt ze semene rostliny ostropestřec mariánský (odpovídá 140 mg silymarinu) Plnivo: mikrokrystalická celulóza, oxid křemičitý, sodná sůl karboxymethylškrobu. Regulátor kyselosti: hydrogenfosforečnan vápenatý. Pojidlo: stearan hořečnatý, sodný škrobový glykolát. Potah: sodná sůl karboxymethylcelulósy, maltodextrin, glukóza, lecitin. Dávkování: Maximální denní dávka silymarinu je ...

Prevapis Junior tablety 30 kusů

Prevapis Junior tablety mají vysoký obsah vitaminu C, čímž přispívají k normální funkci imunitního systému.DávkováníUžívejte 2-3 tablety denně, které nechte pomalu rozpustit v ústech.Balení30 tablet - dávka na 15 dníUpozorněníDoplněk stravy. Vhodný pro děti od 3 let. Bez barviv, bez lepku, bez přidaných cukrů.Další sděleníV naší nabídce naleznete také další přípravky s vitaminem C.

CALTRATE PLUS 30 Potahované tablety

Kombinovaný přípravek s vápníkem, vitaminem D a pěti důležitými kostními minerály. Používá se při nedostatku vápníku a vitaminu D k prevenci osteoporózy a v průběhu léčby osteoporózy. Vhodný pro dospělé a děti od 12 let.

Vitar Soda tablety tbl.150

Při nadměrné konzumaci těžce stravitelného jídla, nadměrné konzumaci alkoholu a kávy může dojít ke zvýšené produkci žaludečních kyselin. To se může projevit jako pocit plnosti či tlaku v žaludku. Tablety se doporučují užívat při problémech se zažíváním. Složení: hydrogenuhličitan sodný v lékopisné kvalitě (91%), sladidlo - sorbitol, protispékavá látka - polyethylenglykol (PEG 6000). Doporučené dávkování: v případě potřeby 1-2 tablety zapít vodou. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. N...

Tablety Nutrend Acceler 60 tablet

ACCELER je určen pro ty, kteří chtějí ještě více podpořit svůj výkon. Obsahuje třísložkovou formuli účinných látek (AAKG, L-citrulin malát, extrakt Gynostemma pentaphyllum) a L-arginin přispívající k tvorbě oxidu dusnatého (NO), který se podílí na vazodilataci (rozšíření cév) a uvolnění cév. Přispívá tak k lepší distribuci kyslíku, živin, vitamínů a dalších činitelů v organismu. AAKL Citrulin malát Gynostemma pentaphyllum Doporučené dávkování: zátěž do 60 minut: 2 tablety cca 45 min před...

Gingio tablety 100 potahovaných tablet

Gingio tablety je přípravek proti úbytku duševních funkcí a schopností, zlepšuje činnost mozku a jeho metabolismus a přípravek na rozšiřování cév. Obsahuje extrakt z listů Ginkgo biloba. Používá se k léčbě příznaků lehkých poruch mozkových funkcí, jako jsou poruchy paměti, snížená schopnost soustředění, deprese, závratě, hučení v uších a bolesti hlavy, které snižují duševní schopnosti jedince. Přípravek Gingio tablety mohou užívat dospělí. Jak se přípravek Gingio tablety užívá: Dospělí užívají...

Gingio tablety 90 potahovaných tablet

Gingio tablety je přípravek proti úbytku duševních funkcí a schopností, zlepšuje činnost mozku a jeho metabolismus a přípravek na rozšiřování cév. Obsahuje extrakt z listů Ginkgo biloba. Používá se k léčbě příznaků lehkých poruch mozkových funkcí, jako jsou poruchy paměti, snížená schopnost soustředění, deprese, závratě, hučení v uších a bolesti hlavy, které snižují duševní schopnosti jedince. Přípravek Gingio tablety mohou užívat dospělí. Jak se přípravek Gingio tablety užívá: Dospělí užívají...

Allnature Moringa tablety 60 tbl.

Popis: Moringa je strom pocházející z podhůří Himalájí, který se dnes pěstuje v tropických a subtropických oblastech ve výškách do 1 000 m nad mořem a při teplotách od 25 do 40°C. Moringa má listy, které obsahují velké množství nutričně hodnotných látek ve formě vitamínů a minerálů. Listy se konzumují syrové i vařené a nejcennější na nich je vysoký podíl bílkovin, které obsahují všech 8 esenciálních aminokyselin. Vědci na univerzitě v Hohenheimu podrobili moringu studii, při které zjistili, že ...

Allnature Moringa tablety 60 tbl -

Moringa je strom, který pochází z podhůří Himalájí, dnes se ale pěstuje i v tropických a subtropických pásmech ve výškách do 1 000 m nad mořem a při teplotách od 25 do 40°C. Moringa má listy obsahující významné množství nutričně hodnotných látek ve formě vitamínů a minerálů. Listy se konzumují syrové, vařené i sušené a nejcennější na nich je vysoký podíl proteinů, které obsahují všech 8 esenciálních aminokyselin. Listy Moringa mají vysoký obsah antioxidantů, vitamínů, minerálů a aminokyselin. K...

ZdravýDen® Stévie tablety 300 tbl.

Sladidlo z rostliny Stévie je vhodné jako náhrada cukru a umělých sladidel při pečení, smažení, vaření a slazení čaje, kávy a jiných teplých nebo studených nápojů a dalších jídel. Lze ho použít i při zavařování ovoce nebo zeleniny. Unikátní rostlinné sladidlo bez kalorií. Vzhledem k nulové kalorické hodnotě je vhodné pro každodenní použití. Stevia rebaudiana je rostlina...

Vitaland Proflex tablety 90 tbl

Vitaland Proflex tablety 90 tbl VITALAND ProFlex obsahuje účinné látky, které přispívají k normální funkci kloubů a pohybového aparátu.Boswellia serrata příznivě ovlivňuje pružnost a pohyblivost kloubů, při zvýšené námazeVitamín C přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavekKolagen typu II se vyskytuje v chrupavkáchSložkamg/1 tbl.mg/3 tbl.%RHP* ve 3 tbl.Glukosamin sulfát 2KCl5341602 Chondroitin sulfát200600 Boswellia serrata extrakt (70% bosvelových kyselin)50150 Vitamín C...

Diochi Astofresh - tablety, 100 tbl.

chřipka, imunita, trávení, kvasinky, stres Popis Astofresh tablety je osvěžující přípravek s výrazně ochlazujícím efektem, je výrazným aktivátorem a harmonizátorem řady procesů. Podporuje přirozenou obranyschopnost organismu. Můžeme ho používat samostatně nebo jako doplněk v různých kombinacích ke všem přípravkům. Silice jsou vysoce účinné aromatické látky, které používají rostliny jako součást své ochrany vůči živočichům, parazitům, bakteriím, virům a plísním, například proti plísni Candid...

TABZOO Lev pouzdro pro 7-8 tablety

Ochranní pouzdro na tablet TabZOO Sleeve s motivem Lva okouzlí nejen děti. Vhodné pro tablety s úhlopříčkou 7 až 8 palců. Vyrobeno z odolného materiálu EVA, který ochrání tablet před nárazy, prachem nebo poškrábáním. Uzavírání pouzdra na zip. Zuby ukryté uvnitř skvěle poslouží jako stojan. Rozměr: 210 x 140 mm.

TABZOO Pouzdro pro 10 "-11" tablety, Hroch

Originální pouzdro na tablet TabZOO svým milým dizanjom potěší nejen děti. Je vyrobeno z materiálu EVA a neopren, které zajistí bezpečnost tabletu a ochrání jej před nárazy. Zuby ukryté uvnitř se dají použít ve funkci stojanu. Pouzdro je určeno pro tablety s úhlopříčkou 10 - 11 ".

TabZOO pouzdro pro 8" tablety opice

Stylové pouzdro TabZOO Folio je vyrobené speciálně s myšlenkou na děti. Bláznivá stvoření TabZOO nabízí vynikající ochranu tabletu s úsměvem. Toto pouzdro vyrobené se hodí pro všechny tablety s úhlopříčkou 8". Pouzdro je skvělé řešení pro pro ukládání a ochranu tabletu, protože chrání tablet proti poškrábání, zašpinění a mechanickému poškození. Funkce stojanu, kdy je tablet držený v čelistech zvířete, umožňuje sledovat videa nebo surfovat na internetu tím nejkomfortnějším způsobem....

Pangamin Dražé pro děti, 300drg.

PANGAMIN DRAŽÉ je vyroben ze sprejově sušených pivovarských kvasnic, které svým přirozeným obsahem vitamínů, stopových prvků, minerálních látek a dalších biokatalyzátorů posilují organizmus a chrání ho před infekcemi (např. při pobytu ve velkém kolektivu - škola, školka apod.). Menší velikost tablety a její potažení cukrovou vrstvou usnadní aplikaci především dětem, ale i těm kteří hůře tolerují typickou kvasničnou chuť i vůni. Přírodní zdroj vitamínů, enzymů, stopových prvků a ostatních biokat...

Bronchipret Potahované Tablety tbl.obd.20

Bronchipret tymián a prvosenka potahované tablety - je rostlinný lék na léčbu zánětlivých onemocnění dýchacích cest pro dospělé a děti starší 12 let.

Isla-Moos tablety 30 bylinné pastilky

Balzám pro Váš krk, který přináší úlevu při suchém kašli, pálení v krku a chrapotu. Uklidňuje sliznici, chrání hlasivky. Vhodné pro děti od 3 let, těhotné a kojící.

Simetistad 80 mg žvýkací tablety tbl.60

Simetistad 80 mg jsou žvýkací tablety určené k úlevě a symptomatické léčbě zažívacích obtíží způsobených nadýmáním a pocitem plnosti. Mají mentolovou příchuť. Simetistad 80 mg je vhodný pro děti od 6 let, mohou ho užívat i těhotné a kojící ženy. Vhodný pro dlouhodobé užívání. Jak se přípravek Simetistad 80 mg užívá: Děti 6–14 let jednorázová dávka 1 žvýkací tableta, celková denní dávka 3–4 žvýkací tablety Děti od 15 let a dospělí jednorázová dávka 1–2 žvýkací tablety, celková denní dávka 4–8 žv...

Simetistad 80 mg žvýkací tablety tbl.30

Simetistad 80 mg jsou žvýkací tablety určené k úlevě a symptomatické léčbě zažívacích obtíží způsobených nadýmáním a pocitem plnosti. Mají mentolovou příchuť. Simetistad 80 mg je vhodný pro děti od 6 let, mohou ho užívat i těhotné a kojící ženy. Vhodný pro dlouhodobé užívání. Jak se přípravek Simetistad 80 mg užívá: Děti 6–14 let jednorázová dávka 1 žvýkací tableta, celková denní dávka 3–4 žvýkací tablety Děti od 15 let a dospělí jednorázová dávka 1–2 žvýkací tablety, celková denní dávka 4–8 žv...

Prevapis Adult šumivé tablety 20 ks

Prevapis Adult šumivé tablety s vitamínem C přispívá k posilování imunity.DávkováníUžívejte 2 šumivé tablety denně, 1x ráno a 1x večer. Rozpusťte ve sklenici vody.Balení20 tablet - dávka na 10 dníUpozorněníDoplněk stravy. Vhodné pro dospělé a děti od 12 let. Nemá schválené léčivé účinky a není určeno pro léčebné použití. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Další sděleníV naší nabídce naleznete také další přípravky s vitaminem C....

FertilCare s kyselinou listovou tablety 30

Vitamíny pro ženy s kyselinou listovou. Doplněk stravy obohacený o vitamíny a minerály vhodné pro dobrý stav reprodukčních orgánů ženy. Speciálně vyvinut pro pokrytí potřeby výživy žen, které si přejí mít děti. 30 růžových tablet. Kúra na 1 měsíc.

SPECCHIASOL PREVAPIS ADULTS šumivé tablety tbl.20

Prevapis Adult šumivé tablety s vitamínem C přispívají k posilování imunity.; Užívejte 2 šumivé tablety denně, 1x ráno a 1x večer. Rozpusťte ve sklenici vody.; 20 tablet - dávka na 10 dní; Doplněk stravy. Vhodné pro dospělé a děti od 12 let. Nemá

Preventan Akut tablety 30 s novou příchutí

Preventan Clasic s novou příchutí jsou cucavé tablety s ovocnou příchutí, které obsahují unikátní směs biologicky aktivních látek. 1 tableta obsahuje 1 mg účinné látky ProteQuine® (oligopeptidy, aminokyseliny, nukleotidy). Přípravek na posílení imunity je vhodný pro děti od 3 let a dospělé. Především k dlouhodobému užívání.

Preventan Clasic s novou příchutí tablety 30

Preventan Clasic s novou příchutí jsou cucavé tablety s ovocnou příchutí, které obsahují unikátní směs biologicky aktivních látek. 1 tableta obsahuje 1 mg účinné látky ProteQuine® (oligopeptidy, aminokyseliny, nukleotidy). Přípravek na posílení imunity je vhodný pro děti od 3 let a dospělé. Především k dlouhodobému užívání.

Preventan Clasic s novou příchutí tablety 90

Preventan Clasic s novou příchutí jsou cucavé tablety s ovocnou příchutí, které obsahují unikátní směs biologicky aktivních látek. 1 tableta obsahuje 1 mg účinné látky ProteQuine® (oligopeptidy, aminokyseliny, nukleotidy). Přípravek na posílení imunity je vhodný pro děti od 3 let a dospělé. Především k dlouhodobému užívání.

Marimex Kyslíkové tablety 0,9 kg

Kupte si! Bazénová chemie Marimex Kyslíkové tablety 0,9 kg od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. MAR11313106 - Typ užití: udržovací Určení: komplexní údržba Báze: bezchlórová Provedení výrobku: bílá barva Aquamar Kyslíkové tablety 0,9 kg * Firma Marimex vám přináší novou exkluzivní řadu pro bezchlórové ošetření bazénové vody na bázi aktivního kyslíku. Tato řada je šetrnější k lidské pokožce i organizmu zejména u dětí a osob s citlivou reakcí....

Isla-Cassis tablety 30 bylinné pastilky

Isla-Cassis obsahuje vitamín C a přírodní výtažek z černého rybízu. Bez cukru - chrání zuby i vhodný zejména pro děti a mládež.Pastilky s přírodním výtažkem z rybízu. Aktivní složka - extrakt z islandského lišejníku. Přináší úlevu při dráždění ke kašli, chrapotu a pálení v krku.

Aquamar Kyslíkové tablety 0,9 kg Marimex

Popis produktu Firma Marimex vám přináší novou exkluzivní řadu pro bezchlorové ošetření bazénové vody na bázi aktivního kyslíku. Tato řada je šetrnější k lidské pokožce i organizmu zejména u dětí a osob s citlivou reakcí na chlor. Její použití je stejně tak snadné jako použití chlorových přípravků. Pomalurozpustné tablety pro komplexní ošetření vody, používají se v kombinaci s přípravkem Aquamar Aktivátor. Po ponoření tablety do vody dochází k jejímu postupnému rozpouštění, kdy se uvolňuje účin...

Aminostar Creatine Monohydrate (tablety) - 240 tablet

Aminostar Creatine Monohydrate obsahuje kreatin, který je základním stavebním prvkem pro tvorbu kreatinfosfátu, představuje zdroj energie v buňkách, kde tvoří rovnováhu s ATP (adenosintrifosfát). Kreatin podporuje aktuální výkon, zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu. Aktivní látka: mg/1 tbl. g/100 g Kreatin monohydrát 1000 65 Složení: kreatin monohydrát, látka protispékavá: mikrokrystalická celulóza, transparentní potah...

Zinavit 600 cucavé tablety 120 ks Generica

Vitamín C a zinek přispívají ke správnému fungování imunitního systému, což je důležité hlavně v kritických ročných obdobích podzim – zima – jaro. Vitamín C napomáhá ke správné tvorbě kolagenu, ke správné funkci krevních cév, dásní, pokožky, zubů, chrupavek a kostí. Zinek přispívá k udržení zdravých vlasů, nehtů a pokožky. Doporučené dávkování: 1 tableta denně nechat si rozpustit v ústech. Není vhodný pro děti do tří let. Balení: 120 tablet Zdroj: www.generica.sk/cz...

Zinavit 600 cucavé tablety 40 ks Generica

Vitamín C a zinek přispívají ke správnému fungování imunitního systému, což je důležité hlavně v kritických ročných obdobích podzim – zima – jaro. Vitamín C napomáhá ke správné tvorbě kolagenu, ke správné funkci krevních cév, dásní, pokožky, zubů, chrupavek a kostí. Zinek přispívá k udržení zdravých vlasů, nehtů a pokožky. Doporučené dávkování: 1 tableta denně nechat si rozpustit v ústech. Není vhodný pro děti do tří let. Balení: 40 tablet Zdroj: www.generica.sk/cz...

Revital Multi Pomeranč šumivé tablety 20 ks

Šumivé tablety Revital Multi Pomeranč eff.tbl. 20 s pomerančovou příchutí obsahují vitamíny C, E, vitamíny skupiny B a rozpustnou vlákninu, což jsou prospěšné látky, které mají příznivý vliv na správnou funkci těla. Mimo jiné přispívají k normální funkci imunitního systému, snížení míry únavy a vyčerpání, správné činnosti nervové soustavy a psychické činnosti, chrání před oxidativním stresem, podporují normální energetický metabolismus, tvorbu kolagenu pro správnou funkci pokožky a vláknina má ...

Harpagofyt ležatý Apomedica 600mg potahované tablety

Harpagofyt ležatý Apomedica 600 mg je tradiční rostlinný přípravek obsahující suchý extrakt z harpagofytového kořene. Používá se jako podpůrná léčba mírných bolestí kloubů a krátké ranní ztuhlosti, má mírné protizánětlivé vlastnosti. Přípravek Harpagofyt ležatý Apomedica 600 mg potahované tablety je určen pro dospělé od 18 let. Jak se přípravek Harpagofyt ležatý Apomedica 600 mg užívá: Dospělí užívají 1 potahovanou tabletu ráno a večer. Dávku lze zvýšit na 2 potahované tablety ráno a večer. Léč...

Ecoegg Detoxikační tablety do pračky Ecoegg

6 tablet v balení vyčistí pračku od nečistot eliminuje usazeniny a vodní kámen odstraňuje nepříjemný zápach a jeho příčinu pro čištění jednou za půl roku Aplikace: Detoxikační tablety do pračky používejte minimálně každých 6 měsíců. Návod na použití: Jednoduše vložte tabletu do pračky a spusťte nejdelší prací program. Balení zahrnuje: 6 tablet do pračky Popis produktu: Detoxikační tablety do pračky od anglické značky Ecoegg krásně vyčistí celou pračku od nečistot a zápachů, které se v ní u...

Tablety Nutrend Antioxidant Strong, 60 kapslí

Tablety Nutrend Antioxidant Strong jsou antioxidačním doplňkem stravy, který kombinuje vitamíny, minerály a koenzym Q10. Díky vitamínu E a selenu přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem, chrání před účinky volných radikálů, pomáhají zpomalovat stárnutí a podporují činnost nervového systému. Díky vitamínu C a zinku, udržují tablety Nutrend Antioxidant Strong normální funkci imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm, dále i napomáhají k pravidelné tvorbě kolagen...

MARIMEX 11313106 Aquamar Kyslíkové tablety 900g

Aquamar Kyslíkové tablety 0,9 kg z kategorie Dům a zahrada | Zahrada | Bazény a doplňky | Bazénová chemie koupíte na Kokiskashop.cz za 338 Kč. Popis produktu Firma Marimex vám přináší novou exkluzivní řadu pro bezchlorové ošetření bazénové vody na bázi aktivního kyslíku. Tato řada je šetrnější k lidské pokožce i organizmu zejména u dětí a osob s citlivou reakcí na chlor. Její použití je stejně tak snadné jako použití chlorových přípravků. Pomalurozpustné tablety pro komplexní ošetření vody, po...

Marimex Marimex AquaMar kyslíkové tablety 900g 11313106

Marimex AquaMar kyslíkové tablety 900g Popis produktu Nová exkluzivní řada pro bezchlorové ošetření bazénové vody na bázi aktivního kyslíku. Tato řada je šetrnější k lidské pokožce i organizmu zejména u dětí a osob s citlivou reakcí na chlor. Její použití je stejně tak snadné jako použití chlorových přípravků. Pomalurozpustné tablety pro komplexní ošetření vody, používají se v kombinaci s přípravkem Aquamar Aktivátor. Po ponoření tablety do vody dochází k jejímu postupnému rozpouštění, kdy se...

Aquamar Kyslíkové tablety 0,9 kg

Popis produktu Firma Marimex vám přináší novou exkluzivní řadu pro bezchlorové ošetření bazénové vody na bázi aktivního kyslíku. Tato řada je šetrnější k lidské pokožce i organizmu zejména u dětí a osob s citlivou reakcí na chlor. Její použití je stejně tak snadné jako použití chlorových přípravků. Pomalurozpustné tablety pro komplexní ošetření vody, používají se v kombinaci s přípravkem Aquamar Aktivátor. Po ponoření tablety do vody dochází k jejímu postupnému rozpouštění, kdy se uvolňuje účin...

Generica Zinavit 600 cucavé tablety 120 ks

Přípravek obsahuje tablety s obsahem vitaminu C a zinku na cucání s příchutí pomeranč. Vitamín C a zinek přispívají: ke správnému fungování imunitního systému, což je důležité hlavně v kritických ročných obdobích podzim – zima – jaro. Vitamín C napomáhá: ke správné tvor...

Rapeto Pangamin Dražé pro děti 300 tbl.

Klasika ověřená lety pro děti ve formě barevných dražé. Bez karmíny! Drobné dražované tablety nejen pro děti. Pro snadné polykání a pro všechny, kteří hůře tolerují kvasničnou chuť a vůni (potahová vrstva eliminuje kvasničnou chuť). PANGAMIN DRAŽÉ je vyroben ze sprejově sušených pivovarských kvasnic, které svým přirozeným obsahem vitaminů, stopových prvků, mine...

DeSen - tablety rostliny Stevia rebaudiana 300 tbl.

Stevie je přírodní sladidlo bez kalorií, které má skvělou chuť. Stévie Desen je přírodní sladidlo vhodné pro diabetiky vyrobené z výluhu listů listů stévie. Je bez kalorií, takže je ideální pomocník v boji s obezitou. Praktické balení obsahuje 300 tabl...

Amix Pro Essentiale Amino HD Plus 210 tablet

Amix Pro Essentiale Amino HD Plus 210 tablet Essentiale Amino HD Plus 210 tabletAmixTM Essential Amino HD+ je nový doplněk stravy obsahující volné esenciální aminokyseliny jako doplněk po dobu Vašeho intenzivního tréninku.AmixTM Essential Amino HD+ je tvořen amino komplexem složeným z volných esenciálních aminokyselin. Z tohoto důvodu zaručuje Vašemu tělu unikátní rovnováhu vysoce kvalitních aminokyselin. Složení:Složení v 6-ti tabletách: L-Leucin 1500 mg, L-Tryptophan 900 mg, L-Isoleucin 750 ...

Amix Pro BCAA 4:1:1 150 tablet

Amix Pro BCAA 4:1:1 150 tablet BCAA 4:1:1 Amix™ BCAA 4:1:1 je doplněk stravy obsahující aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (L-Leucin, L-Isoleucin a L-Valin) ve speciálním anabolickém poměru 4:1:1 ve prospěch L-Leucinu.Složení:L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin, látka protispékavá: mikrokrystalická celulóza; stabilizátor: kroskarmelóza; látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý.Upozornění na alergeny: Může obsahovat stopy mléka, sóji, vajec, lepku, korýšů, oříšků a arašídů. Dávkování:...

Amix Pro BCAA 4:1:1 300 tablet

Amix Pro BCAA 4:1:1 300 tablet BCAA 4:1:1 Amix™ BCAA 4:1:1 je doplněk stravy obsahující aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (L-Leucin, L-Isoleucin a L-Valin) ve speciálním anabolickém poměru 4:1:1 ve prospěch L-Leucinu.Složení:L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin, látka protispékavá: mikrokrystalická celulóza; stabilizátor: kroskarmelóza; látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý.Upozornění na alergeny: Může obsahovat stopy mléka, sóji, vajec, lepku, korýšů, oříšků a arašídů. Dávkování:...

VitaHarmony Acidotikum - laktobacily žvýkácí tablety 60

Dvě ušlechtilé kultury bakterií mléčného kvašení rodu Lactobacillus a Bifidobacterium. Mléčné bakterie jsou hlavní součástí mikroflóry trávicího systému. Patří mezi mikroorganismy lidskému tělu vlastní. Miliarda bakterií obsažená v jedné žvýkací tabletě bez nutnosti zapíjení. Tabletky jsou křehké, mimořádně lahodné smetanovo jahodové chuti. Snadno se rozpouští v ústech.

Dětský univerzální obal MY DOODLES Alien pro tablety 7-8"

Dětské pouzdro My Doodles Alien je univerzální obal pro tablety o velikosti 7-8" speciálně navržený pro děti.

Walmark Hlíva ústřičná pro děti 60 tbl.

Pro posílení imunitního systému pro posílení přirozené obranyschopnosti dítěte podporuje vitalitu a duševní pohodu cucavé tablety s ovocnou příchutí Obsahuje extrakt hlívy ústřičné a komplex vitaminu pro děti ve formě cucavých tablet s lahodnou ovo...

TABZOO Sleeve Panda pouzdro pro 7-8 tablety

Ochranní pouzdro na tablet TabZOO Sleeve s motivem Pandy okouzlí nejen děti. Vhodné pro tablety s úhlopříčkou 7 až 8 palců. Vyrobeno z odolného materiálu EVA, který ochrání tablet před nárazy, prachem nebo poškrábáním. Uzavírání pouzdra na zip. Zuby ukryté uvnitř skvěle poslouží jako stojan. Rozměr: 210 x 140 mm.

TABZOO Sleeve Tigr pouzdro pro 7-8 tablety

Ochranní pouzdro na tablet TabZOO Sleeve s motivem Tygra okouzlí nejen děti. Vhodné pro tablety s úhlopříčkou 7 až 8 palců. Vyrobeno z odolného materiálu EVA, který ochrání tablet před nárazy, prachem nebo poškrábáním. Uzavírání pouzdra na zip. Zuby ukryté uvnitř skvěle poslouží jako stojan. Rozměr: 210 x 140 mm.

Tablety na zlepšení sexuální kondice - pro muže sc/3100004202

Tyhle červené tablety (doplněk stravy) pomáhají vyrovnat přirozenou hladinu vitamínů B a C v těle, stimulují organismus a zajistí dostatek energie pro zdravý sexuální život a skvělé výkony.UPOZORNĚNÍ: Neužívejte více než 1 tabletu během 24 hodin. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neužívejte jako náhradu pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí.Obsah: 32 ta

Tablety pro ženy exxtreme Libido Caps woman 1 x 10

Exxtreme Libido Caps woman 1 x 10 ks je potravinový doplněk stravy pro ženy ke zvýšení sexuální touhy a libida. Je dodáván ve formě kapslí. Byl vyvinut proto, že ženy jsou mnohdy vystaveny jak v práci, tak i v rodině stresu, cítí se unavené a důsledkem je, že nejsou schopny dosáhnout orgasmu. Tento potravinový doplněk je způsobilý nahradit pestrou a vyváženou stravu patřící ke zdravému životnímu stylu a v konečném důsledku napomoci k dosažení orgasmu a tím i ke zkvalitnění milostného života. Uc...

Tablety pro ženy exxtreme Libido Caps woman 1 x 10

Exxtreme Libido Caps woman 1 x 10 ks je potravinový doplněk stravy pro ženy ke zvýšení sexuální touhy a libida. Je dodáván ve formě kapslí. Byl vyvinut proto, že ženy jsou mnohdy vystaveny jak v práci, tak i v rodině stresu, cítí se unavené a důsledkem je, že nejsou schopny dosáhnout orgasmu. Tento potravinový doplněk je způsobilý nahradit pestrou a vyváženou stravu patřící ke zdravému životnímu stylu a v konečném důsledku napomoci k dosažení orgasmu a tím i ke zkvalitnění milostného života. Uc...

Tablety pro ženy exxtreme Libido Caps woman 1 x 10

Exxtreme Libido Caps woman 1 x 10 ks je potravinový doplněk stravy pro ženy ke zvýšení sexuální touhy a libida. Je dodáván ve formě kapslí. Byl vyvinut proto, že ženy jsou mnohdy vystaveny jak v práci, tak i v rodině stresu, cítí se unavené a důsledkem je, že nejsou schopny dosáhnout orgasmu. Tento potravinový doplněk je způsobilý nahradit pestrou a vyváženou stravu patřící ke zdravému životnímu stylu a v konečném důsledku napomoci k dosažení orgasmu a tím i ke zkvalitnění milostného života. Uc...

Dr. Böhm Dýňové tablety pro ženu 30 tbl.

Pro ženy s prvními příznaky nedobrovolného úniku moči, tzv. inkontinencí. Dýňové tablety jsou doplněk stravy obsahující vyváženou kombinaci dvou přírodních rostlinných extraktů – štýrské dýně a sóji. Výrobek je určen pro ženy pro posílení svalů pánevního dna. Dýňové tablety pro ženu: na citlivý močový měchýř při slabosti močového měchýře

Celaskon tablety 250 mg por.tbl.nob.30x250mg

Celaskon tablety 250 obsahuje vitamín C, který je důležitý pro růst a udržování zdravých kostí, zubů, dásní, vaziva a krevních cév, pro vstřebávání železa z potravy a pro normální imunitní odpověď na infekci a pro hojení ran. Přípravek Celaskon tablety 250 se užívá k prevenci nebo k léčbě stavů nedostatku vitamínu C v organismu, zejména v období zvýšených nároků (např. v dětství při růstu, v těhotenství a při kojení, při sportu, namáhavé práci, u infekčních onemocnění, v rekonvalescenci, ve stá...

Celaskon tablety 250 mg por.tbl.nob.100x250mg

Celaskon tablety 250 obsahuje vitamín C, který je důležitý pro růst a udržování zdravých kostí, zubů, dásní, vaziva a krevních cév, pro vstřebávání železa z potravy a pro normální imunitní odpověď na infekci a pro hojení ran. Přípravek Celaskon tablety 250 se užívá k prevenci nebo k léčbě stavů nedostatku vitamínu C v organismu, zejména v období zvýšených nároků (např. v dětství při růstu, v těhotenství a při kojení, při sportu, namáhavé práci, u infekčních onemocnění, v rekonvalescenci, ve stá...

Celaskon tablety 100 mg por.tbl.nob.40x100mg

Celaskon tablety 100 mg se užívá k prevenci nebo k léčbě stavů nedostatku vitamínu C v organismu, zejména v období zvýšených nároků (např. v dětství při růstu, v těhotenství a při kojení, při sportu, namáhavé práci, u infekčních onemocnění, v rekonvalescenci, ve stáří, u kuřáků a při jednostranné stravě, po rozsáhlých operacích). Celaskon tablety 100 mg obsahuje vitamín C, který je důležitý pro růst a udržování zdravých kostí, zubů, dásní, vaziva, krevních cév, pro vstřebávání železa z potravy,...

Celaskon 100mg ochucené tablety por.tbl.nob.30x100mg

Celaskon tablety 100 mg se užívá k prevenci nebo k léčbě stavů nedostatku vitamínu C v organismu, zejména v období zvýšených nároků (např. v dětství při růstu, v těhotenství a při kojení, při sportu, namáhavé práci, u infekčních onemocnění, v rekonvalescenci, ve stáří, u kuřáků a při jednostranné stravě, po rozsáhlých operacích). Celaskon tablety 100 mg obsahuje vitamín C, který je důležitý pro růst a udržování zdravých kostí, zubů, dásní, vaziva, krevních cév, pro vstřebávání železa z potravy,...

Dr.Müller Panthenol tablety 40mg tbl.24

Dr.Müller Panthenol tablety obsahuje kyselina pantothenovou, látku ze skupiny vitaminů B. Kyselina pantothenová přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normálnímu energetickému metabolismu. Složení: Dexpanthenol (kyselina pantothenová) 40mg v 1 tabletě. Doporučené dávkování: 1 tabletu denně pomalu rozpusťte v ústech. Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Nenahrazuje pestrou stravu. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Není vhodný pro děti do 3 let....



Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: