Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

T rex 600efl pro

Nalezeno:    594 produktů

Moser Rex 1230 Hlava stříhací

Stříhací hlava ke strojku Moser Rex 1230.

Více informací
od 515 Kč
Koupit nejlevněji

ScreenShield na celé tělo pro Samsung Rex 70 DUOS

100% ochrana Vašeho displeje. Screenshield fólie představuje revoluční způsob ochrany Vašeho přístroje a garantuje 100% ochranu displeje Vašeho telefonu, foťáku, notebooku a jiných přístrojů s plochami náchylnými na poškrábání. Kompatibilní zařízení: Samsung * Samsung Rex 70 S3802

Více informací
od 479 Kč
Koupit nejlevněji

ScreenShield pro Samsung Rex 70 DUOS

Průhledná fólie pro 100% ochranu displeje Vašeho Samsung Rex 70. Díky extrémní odolnosti se už nebudete muset bát jakéhokoliv poškození displeje, fólie dokonce zakryje i stávající škrábance. Vlastnosti: • 100% garance proti poškrábání displeje • extrémní odolnost a plnou průhlednost • zakrytí již vzniklých drobných škrábanců • doživotní záruku na vlastní fólii Kompatibilní zařízení: Samsung * Samsung Rex 70 S3802

Více informací
od 299 Kč
Koupit nejlevněji

T-Rex Alberta

Klasický overdrive pedál T-REX Alberta pro elektrickou kytaru, blížící se k tube screameru TS808.

T-Rex BassJuice

Baskytarový efekt BassJuice od dánské firmy T-Rex je basové zkreslení, které váš tón zesílí a nasytí ho harmonickými podtóny. Nastavit lze jak míra zkreslení, tak jeho mix s původním analogovým signálem. Tón je tak vždy konkrétní. Efekt má zabudovaný booster pro extra zesílení hlasitosti.

T-Rex Tunemaster

Pedálová ladička Tunemaster od firmy T-Rex je přesná chromatická ladička v pedálovém provedení, která disponuje velkým displejem s označením tónu a výraznou červeno-zelenou indikací pro snadné ladění v temných prostorách a na velké vzdálenosti. Ladička funguje jak v režimu True Bypass, tak v režimu Buffered Bypass. V tomto módu je k dispozici zabudovaný buffer s vlastním potenciometrem hlasitosti. Signál tak neztrácí na síle ani při zapojení množství efektů nebo použití dlouhých kab...

T-Rex Tremster

Klasický tremolo pedál pro elektrickou kytaru.

T-Rex Replica

Kytarový efekt Replica od firmy T-Rex je digitální delay, jehož kouzlu podlehli takoví kytaristé jako Pete Townsend nebo John Mayer. Díky kvalitnímu převodníku nabízí tento pedál velmi konkrétní zvuk, kterému však lze oříznout vysoké frekvence pomocí přepínače Brown a získat tak tón připomínající analogové krabičky. K dispozici je jak čtvrťový, tak triolový rytmus (přepínač Subdivision) a nechybí ani pedál Tap Tempo, pomocí nějž snadno přizpůsobíte rychlost efektu tempu vaší kapely....

T-Rex Nitros

Highgain Distortion efektový pedál pro elektrickou kytaru. Silné zkreslení.

T-Rex Squeezer

Lampový kompresor, pedál pro basovou kytaru. Gain, level, threshold, compression, attack & release ovládání. Zdroj je součástí.

T-Rex CompNova

Kompresor pedál pro elektrickou kytaru. Comp-Nova přináší teplý, přirozený tón, který zachová bohatost vašeho nástroje při jakémkoliv stylu hraní.

T-REX Vulture

efekt pro el. kytaru, distortion, 2x boost, ovládání: Gain/Tone/Level/Low Boost/Fat Boost, provoz na 9V baterii nebo síťový zdroj, rozměry 60 x 50 x 115 mm, hmotnost 218 g

T-Rex tuneMaster

Pedálová chromatická ladička pro kytaru. Jednoduché ovládání. Velký display s červenou indikací. Při správném naladění svítí zeleně. Volitelný True bypass nebo bypass s bufferem. Nastavitelný output s bufferem v delším řetězci pedálů.

T-Rex RoomMate

Lampový Reverb pedál pro elektrickou kytaru. 4 módy, včetně 12V napáječe. Size: 100x120x35mm + switches & knobs Controls: MIX, LEVEL, DECAY, MODE, HICUT and GAIN Modes: SPRING, ROOM, HALL and LFO Connections: Input & Output (left & right) ¼ inch standard Power supply: 12V DC, 800 mA external power supply. Runs on 100/115/230V AC/50–60Hz Power consumption: 12V DC, 300 mA, 5 Watts Weight: 660 grams

T-Rex Nitros

Kytarový efekt Nitros je efekt, který vašemu tónu přidá agresivní, hi-gainové zkreslení, vhodné pro všechny tvrdé styly. Na druhou stranu, při menším gainu obsáhne i řadu další barev. Díky zabudovanému třípásmovému ekvalizéru si můžete zvuk nastavit přesně podle vašich preferencí a dosáhnout tak jak velmi moderního, tak vintage tónu.

T-Rex Creamer

Kytarový efekt Creamer je kytarový efekt typu Reverb, takže váš zvuk obohatí o prostor, hloubku a příjemně vyplní mezery v hraní. V této kompaktní krabičce jsou k dispozici hned tři kvalitní reverbové algoritmy – pružinový, room a hall. Zvuk lze dále upravovat pomocí tónové clony, potenciometru Reverb, který mísí původní signál s upraveným a nechybí ani potenciometr pro nastavení míry dozvuku.

T-Rex Octavius

Kytarový efekt Octavius je efekt, který vašemu tónu přidá jak oktávu dole, tak oktávu nahoře. Poměr mixu jednotlivých zvuků, včetně toho původního lze nastavit a vytvořit tak řadu variací, které oživí každý hudební žánr. Představte si tlusté riffy, zvuk sitáru nebo dvanáctistrunné kytary, syntezátor a řadu dalších možností. Součástí efektu je i booster s vlastním spínačem pro zvýraznění sól a jiných kytarových partů.

T-Rex Alberta II

Nová Alberta-overdrive, dvojitý pedál T-REX pro elektrickou kytaru, blížící se k tube screameru TS808.

T-Rex Alberta II

Kytarový efekt Alberta II od firmy T-Rex je kytarový efekt typu Overdrive, jehož zvuk připomíná přebuzený lampový aparát. K dispozici jsou dva druhy overdrivu, jeden s menší kompresí a otevřenějším zvukem. První tak lze použít například pro zakulacení zvuku rytmických pasáží a druhý pro zvýraznění sól.

T-Rex Fat Shuga

Kytarový efekt Fat Shuga od firmy T-Rex nabízí výhodnou kombinaci overdrivu a reverbu, což ho dělá ideálním efektem pro zvýraznění vašich pečlivě nacvičených sól. Overdrive připomíná lampová zkreslení a podobně reaguje na dynamiku vaší hry. Pro přidání prostoru nechybí dva druhy Reverbu s ovladačem intenzity po straně efektu.

T-Rex Mudhoney II

Kytarový efekt Mudhoney byl jedním z prvních pedálů firmy T-Rex a díky svým všestranným možnostem zkreslení si získal velkou oblibu. Mudhoney II proto nabízí hned dvě zkreslení, které můžete využívat pro různé party vaší skladby. Chcete zvuk jen trochu dobarvit? Potřebujete výrazné zkreslení pro sólo? Tento efekt zvládne vše a každý kanál navíc disponuje vlastní tónovou clonou a boosterem.

T-Rex Tonebug Phaser

Phaser pedál pro elektrickou kytaru.

T-Rex Neo Comp

Kompresor pedál pro elektrickou kytaru.

T-Rex Bloody Mary

Heavy metal distortion pedál pro elektrickou kytaru. Nakopnutí vašeho zesilovače.

T-Rex Mudhoney II

Klasický dual distortion pedál pro elektrickou kytaru. Extrémně široký rozsah.

T-Rex FuelTank Junior

Multiadaptér Kompaktní zdroj pro pět pedálových efektů s napětím 9V.

T-Rex FuelTank Classic

Multiadaptér Zdroj pro více efektů s přepínatelným napětím.

T-Rex FuelTank Chameleon

Multiadaptér Zdroj pro více efektů s přemínatelným napětím a galvanickými izolovanými výstupy.

T-Rex Tonebug Reverb

Pedál pro elektrickou kytaru. Senzační reverb postavený s cílem přinést suchý, pokojový nebo koupelnový sound kytary.

T-Rex Tonebug Sensewah

Pedál pro elektrickou kytaru. Skvělě znějící automatický wah-wah, dodává funk feel vašemu zvuku.

T-Rex SpinDoctor II

Programovatelný lampový předzesilovač pro elektrickou kytaru. 4 nezávislé kanály, potenciometry jsou ovládané servomotorky pro okamžité nastavení zvolených parametrů. Dokonalý analogový lampový gain. SpinDoctor používá např. Steve Lukather (www. stevelukather. net).