Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Swiss estrovone 90

Nalezeno:    6 produktů

SWISS HERBAL REMEDIES ESTROVONE isoflavony tbl.90

Obsahuje unikátní kombinaci-izoflavony genstein a daidzen ze soji navazují na izoflavony genistein, daidzein,formononetin a biochanin.

Více informací
od 469 Kč
Koupit nejlevněji

SWISS Estrovone 90 tablet

Přípravek na přírodní bázi určený ženám v období klimakteria.

Swiss Estrovone isoflavony tbl.90

Estrovone je přírodní přípravek určený ženám v období menopauzy (klimakteria). Obsahuje patentovaný sojový extrakt Novasoy® se standardizovaným množstvím isoflavonů. Je vyroben z geneticky nemodifikované sóji a je bezpečný pro dlouhodobé užívání. Proč doporučit? přírodní přípravek určeno ženám v klimakteriu bezpečný i pro dlouhodobé užívání Složení: Aktivní složky Obsah v 1 kapsli Sojový extrakt Novasoy®(standard.40%izoflavonů) 50mg Neobsahuje umělé příchuti, barviva, sladidla,konzerva...

Swiss ESTROVONE isoflavony tablety 90

Přírodní nehormonální přípravek s obsahem sojových isoflavonů, vhodný pro ženy v období menopauzy. Vyrobeno z geneticky nemodifikované sóji.

SWISS HERBAL REMEDIES LTD | Swiss Estrovone Isoflavony tbl.90

Estrovone je přírodní nehormonální přípravek s obsahem sojových isoflavonů.

SWISS HERBAL REMEDIES LTD Swiss ESTROVONE isoflavony tbl.90

Estrovone je přírodní přípravek určený ženám v období menopauzy (klimakteria). Obsahuje patentovaný sojový extrakt Novasoy® se standardizovaným množstvím isoflavonů. Je vyroben z geneticky nemodifikované sóji a je bezpečný pro dlouhodobé užívání.