Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Svitidla athen rabalux

Nalezeno:    7 produktů

RABALUX 3721 Athen Nástěnné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Hlavními materiály svítidla jsou Kov / Sklo. Nástěnné svítidlo, určené k montáži na stěnu s připojením na běžných 230V. Hodnota krytí IP20 označuje vhodnost použití jen do vnitřních a suchých prostorů. Při vybírání světelného zdroje stačí znát typ patice - E14. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě MAX 60W.

RABALUX 3722 Athen Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Pro produkci světla v tomto svítidle vybírejte žárovku, úsporku či LEDku pro patici E27. Kvalitu a moderní postupy při výrobě podtrhuje i materiálové provedení svítidla, kterými jsou Kov / Sklo. Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu MAX 60W. Stropní svítidlo pro běžné užití vrámci interiérových aplikací domovů i kanceláří. Hodnota krytí IP20 označuje vhodnost použití jen do vnitřních a suchých prostorů.

RABALUX 3723 Athen Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Kov / Sklo jsou hlavními materiály, které byly použity při výrobě tohoto svítidla. Ve svítidle, díky patici E27 není vyloučeno mimojiné použít i LED žárovku. Svítidlo, výhradně určené k montáži na strop. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě MAX 60W. Norma krytí IP20, definuje používat toto svítidlo k běžnému používání doma či v kanceláři.

RABALUX 7811 Athen Nástěnné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Pro vznik tohoto svítidla, výrobce použil materiály Kov / Sklo. Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon MAX 40W. Ve svítidle Rabalux s paticí E14 můžete použít jak úsporku, tak klasickou, halogenovou i LED žárovku. Nástěnné svítidlo, určené k montáži na stěnu s připojením na běžných 230V. Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti.

RABALUX 7812 Athen Stolní lampička + 3 roky záruka ZDARMA!

Lampička jako funkční dekorační prvek vrámci interiérových aplikací. Ve svítidle, díky patici E14 není vyloučeno mimojiné použít i LED žárovku. Kov / Sklo dávají tomuto svítidlu nezaměnitelný vzhled. MAX 40W je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena. Svítidlo, díky krytí IP20 používejte pouze ve vnitřních prostorech s běžnou vlhkostí.

RABALUX 7816 Athen Lustr, závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Naprostou výhodou patice E27 je možnost použití zářivky i LED zdroje. Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon MAX 60W. Krytí IP20 předurčuje toto svítidlo k používání v suchých prostorech. Lustr, plnící vyjma funkce centrálního osvětlení i funkci zajímavého interiérového doplňku. Hlavními materiály svítidla jsou Kov / Sklo.

Rabalux Rabalux 7811

Nástěnné svítidlo Rabalux Athen 7811 Toto nástěnné svítidlo se stane unikátním doplňkem interiéru a dodá mu historický nádech. Svítidlo je vyrobeno z kvalitních materiálů.Vlastnosti E14 / 1 x max. 40 W Výška svítidla: 180 mm Šířka: 155 mm Ode zdi: 270 mm Barva: matná černá / alabastrové sklo Materiál: kov / sklo Bez světelného zdroje Možno použít s úspornou nebo LED žárovkou