Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Svetelne ozdoby

Nalezeno:    8 produktů

Ozdoby na bradavky - fialové

Dvě fialové ozdoby na bradavky. Jsou vyrobeny z plastu s kovovou povrchovou úpravou. Nejedná se o piercing. Flexibilní. Vzhled výrobku – viz ilustrační foto Napájení: ne Složení výrobku: ABS, bez ftalátů dle normy REACH v EU Počet kusů v balení :1 Vzhled výrobku odpovídá ilustračnímu fotu. Na fotografii jsou použity světelné efekty. Bez všech dekorací, prodáváme jen výrobek uvedený v názvu.

Ozdoby na bradavky

Ozdoby na bradavky stříbrné barvy. Nejedná se o piercing pouze o podobný vzhled. Obsah balení jeden pár ozdob. Vzhled výrobku – viz ilustrační foto Napájení: ne Složení výrobku: ABS, bez ftalátů dle normy REACH v EU Počet kusů v balení :1 Vzhled výrobku odpovídá ilustračnímu fotu. Na fotografii jsou použity světelné efekty. Bez všech dekorací, prodáváme jen výrobek uvedený v názvu.

Ozdoby na bradavy

Nalepovací ozdoby na Vaše bradavky. Červené flitrované srdce se střapci. Balení obsahuje jeden pár. Délka 11 cm. Průměr 6 cm. Vzhled výrobku – viz ilustrační foto Napájení: ne Složení výrobku: PVC, satin, bez ftalátů dle normy REACH v EU Počet kusů v balení :1 Vzhled výrobku odpovídá ilustračnímu fotu. Na fotografii jsou použity světelné efekty. Bez všech dekorací, prodáváme jen výrobek uvedený v názvu.

Nalepovací ozdoby na bradavky

Pár nalepovacích ozdob na bradavky. Černé kamínky a srdíčka po obvodu bradavky. Průměr cca 1,5 cm. Vzhled výrobku – viz ilustrační foto Napájení: ne Složení výrobku: bez ftalátů dle normy REACH v EU Počet kusů v balení :1 Vzhled výrobku odpovídá ilustračnímu fotu. Na fotografii jsou použity světelné efekty. Bez všech dekorací, prodáváme jen výrobek uvedený v názvu.

Ozdoby na bradavky s třásněmi

Vzrušující černé flitrované ozdoby (průměr 5,5 cm) na bradavky s černými třásněmi (délka 7 cm). Samolepící držení. Jeden pár. Vzhled výrobku – viz ilustrační foto Napájení: ne Složení výrobku: PVC, nylon, PU, bez ftalátů dle normy REACH v EU Počet kusů v balení :1 Vzhled výrobku odpovídá ilustračnímu fotu. Na fotografii jsou použity světelné efekty. Bez všech dekorací, prodáváme jen výrobek uvedený v názvu.

COTTELLI COLLECTION - KOŠILKA A KALHOTKY "PAVUČINA"

Ramínková košilka je vyrobena z transparentní síťoviny s potiskem a má třpytivé ozdoby. Barvy černé. Včretně kalhotek. Vzhled výrobku – viz ilustrační foto Složení výrobku: 100% polyester Počet kusů v balení :1 Vzhled výrobku odpovídá ilustračnímu fotu. Na fotografii jsou použity světelné efekty. Bez všech dekorací, prodáváme jen výrobek uvedený v názvu.

Kalhotky s proužky S/M (M/L)

Kalhotky s květinovou výšivkou na přední straně,kamínkové ozdoby, kamínky - tvoří kruh každý - na stranách. Otevřený rozkrok, třásně zdobené kamínky, malé šněrováním na zádech. Vzhled výrobku – viz ilustrační foto Složení výrobku 90% polyamid, 10% polyester Rozměry výrobku v krabici: 180 mm x 120 mm x 25 mm Počet kusů v balení:1 Vzhled výrobku odpovídá ilustračnímu fotu. Na fotografii jsou použity světelné efekty. Bez dekorací...

COTTELLI COLLECTION - ŠATY "PAVUČINA"

Bez ramínkové šaty jsou dlouhé až po kolena, mají lehce průhledné Powernet záda. Transparentní síťovina s potiskem a třpytivé ozdoby jsou umístěny na přední straně těchto šatů. Barvy černé. Vzhled výrobku – viz ilustrační foto Složení výrobku: 50% polyamid, 50% polyester Počet kusů v balení :1 Vzhled výrobku odpovídá ilustračnímu fotu. Na fotografii jsou použity světelné efekty. Bez všech dekorací, prodáváme jen výrobek uvedený v názvu....