Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Svetelne lana

Nalezeno:    4 produkty

MASSIVE MA068145 LANA PL3 Svítidlo na stěnu i strop + 3 roky záruka ZDARMA!

Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. Toto svítidlo je typem nástěnného svítidla s možností použití i na strop. Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 3x60W. Toto svítidlo je tvořeno materiály kov/smalt/sklo. Naprostou výhodou patice E27 je možnost použití zářivky i LED zdroje.

MASSIVE MA068152 LANA PL4 Svítidlo na stěnu i strop + 3 roky záruka ZDARMA!

Jako světelný zdroj patice E27 lze zvolit klasickou žárovku i úspornou zářivku nebo LED žárovku. Hlavními materiály svítidla jsou kov/smalt/sklo. Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to 4x60W. Nástěnné svítidlo k umístění na svislé stěny, ale i na strop. Krytí IP20 předurčuje toto svítidlo k používání v suchých prostorech.

RENDL-DESIGN RE 4012032 LANA Lustr, závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

metakrylát je převažující materiál v tomto svítidle. Toto svítidlo je určené pro použití zdroje s paticí GU10. Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to 2x50W. Toto svítidlo, je určené k zavěšení na strop, jako centrální svítidlo místnosti.

WOFI WO 9250.12.54.6000 LANA Přisazené bodové svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 3,5. Bodové svítidlo tohoto typu je používáno k montáži na stěnu k přímému přívodu elektřiny. K plnohodnotnému používání je potřeba toto svítidlo vybavit zdrojem patice LED. Svítidlo, díky krytí IP20 používejte pouze ve vnitřních prostorech s běžnou vlhkostí.