Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Success elementary

Nalezeno:    10 produktů

Road to Success: Elementary vol.2 (with Worksheet) Beijing Language and Culture University Press

Učebnice čínštiny Elementary následuje po učebnici Lower Elementary of Road to Success, je integrovaná učebnice pro studenty a jejich základní znalostní výuku.Knihu doprovází CD MP3 se záznamy z textů, s novými slovy, některými poslechovými cvičeními.

Road to Success: Elementary vol.1 (with Worksheet) Beijing Language and Culture University Press

Integrovaná učebnice čínštiny Elementary navazuje na učebnici čínštiny Lower Elementary.CD MP3 doprovází tuto knihu se záznamy z textů, nový slov a s některými poslechovými cvičeními.

Road to Success: Upper Elementary - Reading and Writing vol.2 Beijing Language and Culture University Press

Upper Elementary - Reading and Writing je průvodní učebnice čínštiny pro Road to Success: Upper Elementary.

Road to Success: Upper Elementary - Reading and Writing vol. 1 Beijing Language and Culture University Press

Upper Elementary - Reading and Writing je doprovodná učebnice čínštiny bez CD pro Road to Success: Upper Elementary.

Road to Success: Upper Elementary - Listening and Speaking vol.2 (with recording script) Beijing Language and Culture University Press

Upper Elementary - Listening and Speaking je průvodní učebnice pro Road to Success: Upper Elementary.Učebnice čínštiny s CD audio nahrávkou obsahující texty, nová slova a poslechová cvičení.

Road to Success: Upper Elementary - Listening and Speaking vol.1 (with recording script) Beijing Language and Culture University Press

Upper Elementary - Listening and Speaking je doprovodná učebnice čínštiny pro Road to Success: Upper Elementary.Přiložené CD ke knize s nahrávkami textů.

Road to Success: Upper Elementary vol.3 Beijing Language and Culture University Press

Upper Elementary, následuje po učebnici čínštiny Elementary of Road to Success, je integrovanou učebnicí pro lepší základ znalosti čínského jazyka.Obsahuje CD s texty, novými slovy a poslechovým cvičením

Road to Success: Upper Elementary vol.2 Beijing Language and Culture University Press

Učebnice čínštiny Upper Elementary následuje po Elementary of Road to Success, je to integrovaná učebnice pro začátečníky studenty čínského jazyka.Knihu doprovází CD se záznamy z textů, novými slovy a s poslechovými cvičeními.

Road to Success: Lower Elementary vol.2 (with Worksheet) Beijing Language and Culture University Press

Učebnice čínštiny Lower Elementary následuje po Threshold of Road to Success a je prvním krokem pro studenty ke studiu čínské gramatiky.Kniha s doprovodným CD a nahrávkami textů.

Road to Success: Lower Elementary vol.1 (with Worksheet) Beijing Language and Culture University Press

Road to Success řada progresivních učebnic čínštiny. Lower Elementary je prvním krokem pro studenty, kteří se chtějí učit čínskou gramatiku. Tato kniha je jedna z řady knih.Součástí je doprovodné CD se záznamem textů, nových slov a s poslechovými cvičeními.