Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Stropni svitidlo rabalux 2706

Nalezeno:    326 produktů

Rabalux UFO 5103

UFO 5103 Rabalux Svítidlo nástěnné/stropní Nástěnné - stropní<b> svítidlo Ufo Průměr svítidla: 310 mmBarva svítidla: černáE 27 / 1 x 60WIP 20více informací zde

Více informací
od 85 Kč
Koupit nejlevněji

RABALUX 2706 Marian Lustr, závěsné svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Svítidlo, díky krytí IP20 používejte pouze ve vnitřních prostorech s běžnou vlhkostí. I výsledná cena odpovídá použitým materiálům Kov / Sklo. Ve svítidle Rabalux s paticí E27 můžete použít jak úsporku, tak klasickou, halogenovou i LED žárovku. Závěsné svítidlo, chcete-li Lustr, jednoduché konstrukce pro běžné užití vrámci vnitřních prostor.Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon MAX 100W.

Rabalux Rabalux 4608 ABC stropní dětské svítidlo

Stropní dětské svítidlo 3x E14/40W Patice: 3x E14 / 40W max.Průměr: 430 mmRozměr od stropu: 210 mmKrytí: IP20Žárovky součástí výrobku: NE

Rabalux RA 2488 Toledo Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Přisazené stropní svítidlo, určené k montáži nad omítku s připojením na 230V. Toto svítidlo je tvořeno materiály Kov / Plast / sklo. Svítidlo RABALUX lze osadit světelným zdrojem patice LED. Norma krytí IP20, definuje používat toto svítidlo k běžnému používání doma či v kanceláři. Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu 18 na které je svítidlo zkonstruováno.

RABALUX 6080 Polla Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Stropní svítidlo pro běžné užití vrámci interiérových aplikací domovů i kanceláří. Svítidlo může být používáno výhradně v běžném interiérovém prostředí. Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - MAX 40W. Ve svítidle Rabalux s paticí E14 můžete použít jak úsporku, tak klasickou, halogenovou i LED žárovku. Toto svítidlo je tvořeno materiály Kov / Sklo.

Rabalux RA 3838 Charles Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Ve svítidle RABALUX s paticí E27 můžete použít jak úsporku, tak klasickou, halogenovou i LED žárovku. Stropní svítidlo pro běžné užití vrámci interiérových aplikací domovů i kanceláří. Toto svítidlo je tvořeno materiály Kov / Sklo. Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - 60. Krytí IP20 předurčuje toto svítidlo k používání v suchých prostorech.

Rabalux RA 5758 Addison Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 10. Svítidlo RABALUX lze osadit světelným zdrojem patice LED. Svítidlo může být používáno výhradně v běžném interiérovém prostředí. Toto svítidlo je tvořeno materiály Kov / Plast. Přisazené stropní svítidlo, určené k montáži nad omítku s připojením na 230V.

RABALUX 8638 Annabella Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Hlavními materiály svítidla jsou Kov / Sklo. Přisazené stropní svítidlo, určené k montáži nad omítku s připojením na 230V. Norma krytí IP20, definuje používat toto svítidlo k běžnému používání doma či v kanceláři. Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - MAX 60W. Ve svítidle Rabalux s paticí E27 můžete použít jak úsporku, tak klasickou, halogenovou i LED žárovku.

RABALUX 2439 Billings Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Kov / Sklo dávají tomuto svítidlu nezaměnitelný vzhled. Svítidlo Rabalux lze osadit světelným zdrojem patice G9. Toto stropní svítidlo je vhodné k použití centrálního osvětlení místnosti. MAX 33W je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena. Toto svítidlo nelze použít do vlhkých prostředí, ale jen v suchých vnitřních prostorách.

RABALUX 3107 Jody Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Ve svítidle Rabalux s paticí E27 můžete použít jak úsporku, tak klasickou, halogenovou i LED žárovku. Hodnota krytí IP20 označuje vhodnost použití jen do vnitřních a suchých prostorů. Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - MAX 60W. Toto svítidlo je tvořeno materiály Kov / Sklo. Stropní svítidlo pro běžné užití vrámci interiérových aplikací domovů i kanceláří.

RABALUX 6081 Dave Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu MAX 40W. Ve svítidle Rabalux s paticí E14 můžete použít jak úsporku, tak klasickou, halogenovou i LED žárovku. Toto stropní svítidlo je vhodné k použití centrálního osvětlení místnosti. Krytí IP20 předurčuje toto svítidlo k používání v suchých prostorech. Toto svítidlo je tvořeno materiály Kov / Sklo.

Rabalux RA 2452 Emma Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Svítidlo RABALUX lze osadit světelným zdrojem patice LED. Hodnota krytí IP20 označuje vhodnost použití jen do vnitřních a suchých prostorů. Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - 21.6. Kov / Sklo / Skleněný křišťál jsou hlavními materiály, které byly použity při výrobě tohoto svítidla. Stropní svítidlo pro běžné užití vrámci interiérových aplikací domovů i kanceláří.

Rabalux RA 2474 Michelle Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

RABALUX je svítidlem s paticí LED pro světelný zdroj. Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 24. Hlavními materiály svítidla jsou Kov / Sklo / Skleněný křišťál. Stropní svítidlo pro běžné užití vrámci interiérových aplikací domovů i kanceláří. Norma krytí IP20, definuje používat toto svítidlo k běžnému používání doma či v kanceláři.

Rabalux RA 2875 Chloe Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Toto stropní svítidlo je vhodné k použití centrálního osvětlení místnosti. Krytí IP20 předurčuje toto svítidlo k používání v suchých prostorech. Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 40. Ve svítidle RABALUX s paticí E27 můžete použít jak úsporku, tak klasickou, halogenovou i LED žárovku. Svítidlo bylo vytvořeno kombinací materiálů Kov / Sklo

Rabalux RA 5885 Conor Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Přisazené stropní svítidlo, určené k montáži nad omítku s připojením na 230V. Toto svítidlo je tvořeno materiály Kov / Plast. RABALUX je svítidlem s paticí LED pro světelný zdroj. Hodnota krytí IP20 označuje vhodnost použití jen do vnitřních a suchých prostorů. Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 18.

RABALUX 1896 Iris Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

I výsledná cena odpovídá použitým materiálům Kov/ Plast / Sklo. Ve svítidle Rabalux s paticí E27 můžete použít jak úsporku, tak klasickou, halogenovou i LED žárovku. Toto stropní svítidlo je vhodné k použití centrálního osvětlení místnosti. Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to MAX 60W. Hodnota krytí IP20 označuje vhodnost použití jen do vnitřních a suchých prostorů.

RABALUX 2839 Lilian Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Krytí IP20 předurčuje toto svítidlo k používání v suchých prostorech. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě MAX 40W. Ve svítidle Rabalux s paticí E14 můžete použít jak úsporku, tak klasickou, halogenovou i LED žárovku. Toto stropní svítidlo je vhodné k použití centrálního osvětlení místnosti. Pro vznik tohoto svítidla, výrobce použil materiály Kov / Pryskyřičný.

RABALUX 5427 Ufo Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Přisazené stropní svítidlo, určené k montáži nad omítku s připojením na 230V. Hodnota krytí deklaruje bezpečný provoz v suchém, interiérovém prostředí. Kov/ wood / Sklo dávají tomuto svítidlu nezaměnitelný vzhled. Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to MAX 60W. Ve svítidle Rabalux s paticí E27 můžete použít jak úsporku, tak klasickou, halogenovou i LED žárovku.

RABALUX 7995 Sudan Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Ve svítidle Rabalux s paticí E27 můžete použít jak úsporku, tak klasickou, halogenovou i LED žárovku. Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. Kvalitu a moderní postupy při výrobě podtrhuje i materiálové provedení svítidla, kterými jsou Kov / Sklo. Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon MAX 40W. Přisazené stropní svítidlo, určené k montáži nad omítku s připojením na 230V.

RABALUX 3920 Kleon Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Pro vznik tohoto svítidla, výrobce použil materiály Kov / Sklo. Ve svítidle Rabalux s paticí E27 můžete použít jak úsporku, tak klasickou, halogenovou i LED žárovku. Toto stropní svítidlo je vhodné k použití centrálního osvětlení místnosti. Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu MAX 60W. Krytí IP20 předurčuje toto svítidlo k používání v suchých prostorech.

Rabalux RA 2445 Sharon Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 18. Toto stropní svítidlo je vhodné k použití centrálního osvětlení místnosti. Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. Svítidlo bylo vytvořeno kombinací materiálů Kov / SkloSvítidlo RABALUX lze osadit světelným zdrojem patice LED.

Rabalux RA 2617 Corinna Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Ve svítidle RABALUX s paticí E14 můžete použít jak úsporku, tak klasickou, halogenovou i LED žárovku. Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. Pro vznik tohoto svítidla, výrobce použil materiály Kov / Akrylový křišťál. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 40. Toto stropní svítidlo je vhodné k použití centrálního osvětlení místnosti.

Rabalux RA 2622 Melissa Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Svítidlo bylo vytvořeno kombinací materiálů Kov / SkloHodnota krytí IP20 označuje vhodnost použití jen do vnitřních a suchých prostorů. Stropní svítidlo pro běžné užití vrámci interiérových aplikací domovů i kanceláří. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 60. Ve svítidle RABALUX s paticí E14 můžete použít jak úsporku, tak klasickou, halogenovou i LED žárovku.

Rabalux RA 6229 Karissa Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Kov / Sklo jsou hlavními materiály, které byly použity při výrobě tohoto svítidla. RABALUX je svítidlem s paticí LED pro světelný zdroj. Svítidlo, díky krytí IP20 používejte pouze ve vnitřních prostorech s běžnou vlhkostí. Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 4.8. Stropní svítidlo pro běžné užití vrámci interiérových aplikací domovů i kanceláří.

RABALUX 1952 Art flower Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Ve svítidle Rabalux s paticí E27 můžete použít jak úsporku, tak klasickou, halogenovou i LED žárovku. Přisazené stropní svítidlo, určené k montáži nad omítku s připojením na 230V. Svítidlo, díky krytí IP20 používejte pouze ve vnitřních prostorech s běžnou vlhkostí. Kov / Sklo dávají tomuto svítidlu nezaměnitelný vzhled. Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu MAX 60W na které je svítidlo zkonstruováno.

RABALUX 2759 Elisett Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Toto svítidlo nelze použít do vlhkých prostředí, ale jen v suchých vnitřních prostorách. Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu MAX 40W na které je svítidlo zkonstruováno. Ve svítidle Rabalux s paticí E14 můžete použít jak úsporku, tak klasickou, halogenovou i LED žárovku. Přisazené stropní svítidlo, určené k montáži nad omítku s připojením na 230V. Kvalitu a moderní postupy při výrobě podtrhuje i materiálové provedení svítidla, kterými jsou Kov / Sklo....

Rabalux RA 2448 Danielle Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Přisazené stropní svítidlo, určené k montáži nad omítku s připojením na 230V. Kvalitu a moderní postupy při výrobě podtrhuje i materiálové provedení svítidla, kterými jsou Kov / Akryl / sklo. Norma krytí IP20, definuje používat toto svítidlo k běžnému používání doma či v kanceláři. Svítidlo RABALUX lze osadit světelným zdrojem patice LED. Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - 21.

RABALUX 2880 Sky Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. Rabalux je svítidlem s paticí G4 pro světelný zdroj. Přisazené stropní svítidlo, určené k montáži nad omítku s připojením na 230V. Kov / Sklo/ Křišťálové sklo dávají tomuto svítidlu nezaměnitelný vzhled. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě MAX 20W.

RABALUX 6110 Elle Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Pro vznik tohoto svítidla, výrobce použil materiály Kov / Pryskyřičný crystal. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě MAX 40W. Toto stropní svítidlo je vhodné k použití centrálního osvětlení místnosti. Hodnota krytí deklaruje bezpečný provoz v suchém, interiérovém prostředí. Rabalux je svítidlem s paticí G9 pro světelný zdroj.

Rabalux RA 3384 Connie Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. 60 je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena. Ve svítidle RABALUX s paticí E27 můžete použít jak úsporku, tak klasickou, halogenovou i LED žárovku. Toto stropní svítidlo je vhodné k použití centrálního osvětlení místnosti. Pro vznik tohoto svítidla, výrobce použil materiály Kov / Sklo.

RABALUX 6399 Joy Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

MAX 40W je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena. Přisazené stropní svítidlo, určené k montáži nad omítku s připojením na 230V. Svítidlo Rabalux lze osadit světelným zdrojem patice G9. Toto svítidlo nelze použít do vlhkých prostředí, ale jen v suchých vnitřních prostorách. Kvalitu a moderní postupy při výrobě podtrhuje i materiálové provedení svítidla, kterými jsou Kov / Kov.

RABALUX 3699 Phaedra Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Svítidlo, výhradně určené k montáži na strop. Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu MAX 60W na které je svítidlo zkonstruováno. Svítidlo bylo vytvořeno kombinací materiálů Kov / SkloVe svítidle Rabalux s paticí E27 můžete použít jak úsporku, tak klasickou, halogenovou i LED žárovku. Svítidlo může být používáno výhradně v běžném interiérovém prostředí.

RABALUX 6315 Rainbow 2 Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Kvalitu a moderní postupy při výrobě podtrhuje i materiálové provedení svítidla, kterými jsou Kov / Sklo. Toto stropní svítidlo je vhodné k použití centrálního osvětlení místnosti. Toto svítidlo nelze použít do vlhkých prostředí, ale jen v suchých vnitřních prostorách. Ve svítidle Rabalux s paticí E14 můžete použít jak úsporku, tak klasickou, halogenovou i LED žárovku. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě MAX 40W....

RABALUX 6360 Art flower Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Ve svítidle Rabalux s paticí E14 můžete použít jak úsporku, tak klasickou, halogenovou i LED žárovku. Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu MAX 40W na které je svítidlo zkonstruováno. Krytí IP20 předurčuje toto svítidlo k používání v suchých prostorech. I výsledná cena odpovídá použitým materiálům Kov / Sklo. Svítidlo, výhradně určené k montáži na strop.

Rabalux RA 5763 Rheia Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Kvalitu a moderní postupy při výrobě podtrhuje i materiálové provedení svítidla, kterými jsou Kov / Plast. Svítidlo, výhradně určené k montáži na strop. Svítidlo, díky krytí IP20 používejte pouze ve vnitřních prostorech s běžnou vlhkostí. Svítidlo RABALUX lze osadit světelným zdrojem patice LED. 5 je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena.

RABALUX 3567 Disky Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - MAX 40W. Ve svítidle Rabalux s paticí E27 můžete použít jak úsporku, tak klasickou, halogenovou i LED žárovku. Svítidlo, výhradně určené k montáži na strop. Kov / Sklo jsou hlavními materiály, které byly použity při výrobě tohoto svítidla. Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech.

Rabalux RA 2444 Sharon Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Krytí IP20 předurčuje toto svítidlo k používání v suchých prostorech. I výsledná cena odpovídá použitým materiálům Kov / Sklo. RABALUX je svítidlem s paticí LED pro světelný zdroj. Svítidlo, výhradně určené k montáži na strop. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 12.

Rabalux RA 2447 Marion Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Svítidlo, výhradně určené k montáži na strop. Pro vznik tohoto svítidla, výrobce použil materiály Kov / Sklo. Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 18. Hodnota krytí IP20 označuje vhodnost použití jen do vnitřních a suchých prostorů. Svítidlo RABALUX lze osadit světelným zdrojem patice LED.

Rabalux RA 3271 Erica Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

60 je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena. Svítidlo, výhradně určené k montáži na strop. Kvalitu a moderní postupy při výrobě podtrhuje i materiálové provedení svítidla, kterými jsou Kov / Sklo. Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. Ve svítidle RABALUX s paticí E27 můžete použít jak úsporku, tak klasickou, halogenovou i LED žárovku.

RABALUX 6163 Cosmo fashion Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Kvalitu a moderní postupy při výrobě podtrhuje i materiálové provedení svítidla, kterými jsou Kov / Sklo/ Kov. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě MAX 40W. Rabalux je svítidlem s paticí G9 pro světelný zdroj. Svítidlo, výhradně určené k montáži na strop. Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech.

RABALUX 2890 Cosmo fashion Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Stropní svítidlo pro běžné užití vrámci interiérových aplikací domovů i kanceláří. Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu MAX 40W na které je svítidlo zkonstruováno. Kov / Sklo/ Kov dávají tomuto svítidlu nezaměnitelný vzhled. Norma krytí IP20, definuje používat toto svítidlo k běžnému používání doma či v kanceláři. Toto svítidlo je určené pro použití zdroje s paticí G9.