Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Stromek v kvetinaci

Nalezeno:    7 produktů

Dekorativní stromek v květináči InArt

Nalaďte se na vánoční vlnu a udělejte si letos ty nejkrásnější svátky! S nápaditými vánočními dekoracemi, ze kterých dýchá pravá vánoční pohoda, naplníte váš domov poklidnou a hřejivou atmosférou. Nebojte se sáhnout po více kouscích, protože dohromady jim to bude náramně slušet!

Dekorační stromek jalovce v květináči, FLORA JUNIPER Lene Bjerre

Popis produktu: Rostliny z kolekce Flora jsou k nerozeznání od pravých. Krásné a realistické provedení. Nemusíte jim věnovat žádnou zvláštní péči, a přesto budou zdobit Váš interiér dlouhá léta., Produkt: jalovec, Materiál: plast, Velikost: 13 x 71 cm, Barva: zelená s popraškem, :

Kamélie s poupaty, 150 cm D02490

Kamélie s poupaty, 150 cm Tato krásná kamélie působí na první pohled jako živý stromek a bude zdobit váš obývák, stejně jako kancelář či chodbu. Hodí se naprosto všude. Větvičky i listy se dají ohýbat, takže konečný vzhled stromku je pouze na vás. Okrasný obal na květináč, který je vyfocen na obrázku je pouze dekorací, není součástí balení tohoto výrobku. Technické údaje: · výška: 150 cm· kmen ze dřeva· v květináči Obsah balení: · 1 x kamélie v květináčiNÁVOD K OBSLUZE UMĚLÝCH KVĚTIN ke stažen...