Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Stoupaci zeleza

Nalezeno:    12 produktů

Marker Stoupací železa

Stoupací železa Marker jsou precizně vyrobená ze superlehkého a anodizovaného hliníku. Stoupací železa Marker jsou dostupné v délkách 82, 92, 113 a 128 mm. Pasují na vázání F10 a F12 stejně tak jako na Duke a Baron. V porovnání s ostatními vázáními je montážní pozice u Tour vázání přímo pod klenbou nohy, což umožňuje maximálně využít vynaloženou sílu a usnadní stoupání.

Salomon Stoupací železa

Stoupací železa Salomon. Tyto mačky jsou určeny pro Guardian 16 a 13, lze je snadno nasadit i sundat a pomohou vám prozkoumat i ten nejnáročnější te­rén. – Exkluzivně sedí na vázání řady Gurdian. – Prozkoumejte větší část terénu.

MARKER Ski Crampon 16/17, pár 120mm Marker Royal Family

DOPRAVA ZDARMA. Haršajsny, stoupací železa, Marker Crampons.

G3 Ion Crampon 105

Stoupací železa G3 Ion Crampon Stoupací železa G3 Ion jsou perfektní pro použití na tvrdém sněhu či ledu.

Fritschi Diamir Axion Crampon 110

Stoupací železa Fritschi Diamir Axion Crampon 110 Originální stoupací železa od švýcarské značky Fritschi Diamir, model Axion Crampon 110.

Fritschi Diamir Axion Crampon 86

Stoupací železa Fritschi Diamir Axion Crampon 86 Originální stoupací železa od švýcarské značky Fritschi Diamir, model Axion Crampon 86.

Vázání Spark R&D Sabertooth Wide black

Stoupací železa Spark R&D Sabertooth Stoupací železa Spark R&D Sabertooth jsou speciálně navržena pro integraci se systémem vázání Tesla.

Fritschi Diamir Traxion Crampon Vipec 12 115

Stoupací železa Fritschi Diamir Traxion Crampon Vipec 12 115 Absolutní novinka letošní sezóny je tady.

Fritschi Diamir Traxion Crampon Vipec 12 90

Stoupací železa Fritschi Diamir Traxion Crampon Vipec 12 90 Absolutní novinka letošní sezóny je tady.

Marker Kingpin Crampon

Stoupací železa Marker Kingpin Crampon kompatibilní se skiaplovým vázáním Marker KingPin.

Tyrolia Crampon Adrenalin 105

Stoupací železa Tyrolia Crampon Adrenalin Železa Tyrolia zlepšují přilnavost ve svažitém a zledovatělém terénu, kde už pásy nestačí.

Mačky PETZL D-Lynx

Šroubovací mačky (stoupací železa) s jedním předním hrotem pro extrémní lezení v ledu, mixech a dry tooling. Našroubováním maček D-Lynx přímo na obuv významně snížíte hmotnost a získáte jejich pevnost a tuhost. Tvar a úhel je určen pro specialisty na lezení v ledu, michech a dry toolingu. Díky předo-zadní regulaci předního mono hrotu nabízí stoupací železa D-Lynx vynikající přesnost. Přední mono hrot je možné nastavit na delší, nebo kratší délku, případně vyměnit při opotřebení - dlouhá životno...