Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Stojanky na kola

Nalezeno:    7 produktů

Držák kola na zeď , FPD

Držák kola na zeď za přední kolo. Šetřete místo a zároveň chrantě své kolo či elektorkolo. materiál Fe plastová ochrana háku doprodej - poslední 1ks v nabídce Další držáky a stojánky na kola vybírejte v sekci držáky a stojánky na kola.

Stojánek Al dvojnožka, TWN

Hliníkový stojánek na kola dvojnožka. slitina Al slitinová patka 26" – 28" vnitřní pružina Další stojánky na kola vybírejte ZDE.

Stojánek Al ZV 24-28"4RACE Al 2úhly černý, 4RACE

Stojánek na kolo 2úhlý v černé barvě značky 4race. Další podobné stojánky na kola si prohlédněte ZDE.

Stojánek Al dvojnožka nastavitelný, TWN

Hliníkový stojánek na jízdní kola a elektrokola - dvojnožka nastavitelný. slitina slitinová patka nastavitelný bez nářadí 24" – 28" vnitřní pružina Další stojánky na kola si prohlédněte ve stejnojemnné kategorii.

Stojánek na střed Pletscher Comp Zoom stavitelný stříbrný, Esge

Speciální hliníkový stojánek Esge se montuje pomocí šroubu do otvoru na zadní stavbě kola. Montáž s tímto systémem je velice jednoduchá. Stojánek se vyznačuje dobrou stabilitou, má nastavitelnou velikost a tak bude vyhovovat nejrůznějším velikostem kol. Další podobné stojánky vybírejte v kategorii stojánky na kola.

Stojánek BBB MultiKick, BBB

Jedná se o stojánek typu BBB BKS-03 MultiKick, který má snadno rozevíratelný mechanismus. Quick Fold Mechanism (QFM) nastavitelná délka a úhel zaručí, že ho můžete použít téměř na všechna kola. Stojánek je vyroben z nerezavějícího materiálu. Nabízíme ho v černé barvě. Podobné stojánky na kola si prohlédněte ZDE.

Stojánek na střed stavitelný stříbrný, Velobel

Stojánek jízdního kola středový z hliníku, který je nastavitelný 25–29 cm. Prohlédněte si i další stojánky v naší nabídce.