Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Stojan na saty ep8988 2 sil

Nalezeno:    8 produktů

AUTRONIC Ep 9098

* Věšák na ramínka. * Dodáván v rozloženém stavu. * Váha: 7 kg

Více informací
od 660 Kč
Koupit nejlevněji

Autronic Stojan na šaty EP8988-2 SIL

Provedení: Barevné provedení kovu stojanového věšáku je hliníkový lak se třemi bezbarvými průsvitnými umělohmotnými odkládacími zásuvkami, které mají úchytky v barvě hliníku. Nad zásuvkami je kovová odkládací police. Odkládací věšák na šaty a různé doplňky moderního designu je vhodný do šaten a všech odkládacích prostorů. Tento stojan na kolečkách se uplatní jako držák ramínek na šaty v domácnosti i ve všech veřejných prostorách. Díky kolečkům je mobilní, lze s ním tedy bez problémů manipul...

Autronic Stojan na šaty EP8988-2 SIL - alu/chrom

Stojan na šaty EP8988-2 SIL s výsuvnými rameny je vyrobený z pochromovaného kovu v kombinaci s hliníkem. Stojan má v dolní části umístěnou odkládací polici a pod ní jsou 3 úložné plastové zásuvky. Manipulace se stojanem je snadná díky čtyřem kolečkům. Stojan na šaty je ideálním doplňkem do ložnice.

Autronic Stojan na šaty EP8988-2 SIL, alu

Popis: stojan na šaty alu Barva: Neurčena Rozměry: 94x42x96-167

Autronic Stojan na šaty EP9098-2 SIL

Provedení: Kovový stříbrný stojan na šaty je vyroben v kombinaci hliníku a chromu. Je opatřen praktickým botníkem a kolečky. Odkládací věšák na šaty moderního designu je vhodný do šaten a všech odkládacích prostorů. Tento stojan na kolečkách se uplatní jako držák ramínek na šaty v domácnosti i ve všech veřejných prostorách. Díky kolečkům je mobilní, lze s ním tedy bez problémů manipulovat. Zboží je dodáváno v demontu.

Stojan na šaty EP9098-2 SIL - Autronic

Kovový stojan na šaty na kolečkách s nastavitelnou výškou a šířkou. Kombinace kovových trubek a plastových dílů. Barva stříbrná alu v kombinaci s lesklým chromem. Stojan obsahuje praktický odkládací policový rošt na obuv. AKCE platí do 15.11.2017 nebo do vyprodání zásob.

Autronic Stojan na šaty EP9098-2 SIL - alu/chrom

Stojan na šaty EP9098-2 SIL s výsuvnými rameny je vyrobený z pochromovaného kovu v kombinaci s hliníkem. Stojan má v dolní části umístěnou odkládací polici. Manipulace se stojanem je snadná díky čtyřem kolečkům. Stojan na šaty je ideálním doplňkem do ložnice.

Stojan na šaty na kolečkách v kombinaci hliník a chrom EP9098-2 SIL AKCE

Praktický pojízdný štendr - stojan na šaty s botníkem Výškově nastavitelný stojan na šaty s botníkem na kolečkách v provedení hliník a chrom. Nastavitelná výška: 96 - 168 cm. Dodáváno demontované.

Autronic Stojan na šaty s botníkem EP9098-2 SIL, alu/chrom

Popis: stojan na šaty s botníkem, alu/chrom Barva: Neurčena Rozměry: 85-135x43x96-168