Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Stojan na kvetiny seda st704261

Nalezeno:    5 produktů

Stojan na květiny, šedá, ST704261

Dřevěný stojan na květiny v šedé barvě můžete umístit všude tam, kde chcete prostor zútulnit květinovou výzdobou. Lehká konstrukce vám zajistí snadnou manipulaci.

Autronic Stojan na květiny dvoupatrový ST704261 - Šedý

Provedení: Stylový dřevěný stojan na květiny s patinou ve vintage stylu je vyroben v nápaditém designu jídelní židle. V nabídce bílá nebo šedá barva.

Dřevěný stojan na květiny 2 patrový s tabulí

Dřevěný stojan na květiny s tabulí - 2 patra. Druh dřeva: borovice - světle šedá barva. Ozdobte svůj interiér krásnými dřevěnými doplňky s vysokou odolností.

Casa de Engel Dřevěný stolek na květiny Barva: šedá

Chcete mít své květiny vždy na očích? A mít je na stylovém dřevěném stojanu? Pak si pořiďte tento krásný stojan na květiny. Stojan bude ozdobou ve Vašem domě, na chatě či chalupě. Vhodné také na Váš balkon. Stojan je primárně určený k vystavení květin, ale můžete použít i na jiné Vaše věci např. dekorace. Nejlépe bude vypadat uprostřed volného prostoru. Stojan je vyrobený ze dřeva v hnědé nebo šedé barvě. Rozměry 36 × 100 × 36 cm.

Casa de Engel Dřevěné stolky na květiny set 2ks Barva: šedá

Chcete mít své květiny vždy na očích? A mít je na stylových dřevěných stojanech? Pak si pořiďte tyto krásné stojany. Stojan bude ozdobou ve Vašem domě, na chatě či chalupě. Vhodné také na Váš balkon. Stojan je primárně určený k vystavení květin, ale můžete použít i na jiné Vaše věci např. dekorace. Nejlépe bude vypadat uprostřed volného prostoru. Stojan je vyrobený ze dřeva v hnědé nebo šedé barvě. Set 2ks. Rozměry 32,5 × 80 × 32,5 a 22 × 68 × 22 cm....