Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Stan vango

Nalezeno:    33 produktů

Stan VANGO Soul 200 modrá

Řada Soul nabízí ideální stan pro Vaše stanování, kdy uřednostňujete nízkou cenu a potřebujete nízkou váhu. Díky jeho tunelové konstrukci se dvěma pruty jej snadno postavíte do pěti minut, což oceníte hlavně při stavbě stanu v nepříznivém počasí. Certifikace:EN ISO 5912 Vnější stan: Protex 70D Polyester , PU zátěr 3 000 mm/cm2, podlepené švy, nehořlavá úprava Vnitřní stan: : prodyšný polyester + síťová moskytiéra Podlážka: Polyetylén, PU zátěr 10 000 mm/ cm2 Rozměry: (Š × D × V ) 130 X 270 X 95...

Stan VANGO Soul 200 modrá

Řada Soul nabízí ideální stan pro Vaše stanování, kdy uřednostňujete nízkou cenu a potřebujete nízkou váhu. Díky jeho tunelové konstrukci se dvěma pruty jej snadno postavíte do pěti minut, což oceníte hlavně při stavbě stanu v nepříznivém počasí. Certifikace:EN ISO 5912 Vnější stan: Protex 70D Polyester , PU zátěr 3 000 mm/cm2, podlepené švy, nehořlavá úprava Vnitřní stan: : prodyšný polyester + síťová moskytiéra Podlážka: Polyetylén, PU zátěr 10 000 mm/ cm2 Rozměry: (Š × D × V ) 130 X 270 X 95...

Vango Mambo Apple Green 500

Tříprutový stan Vango Mambo Apple Green 500 s velkorysým prostorem na spaní a velkou praktickou předsíňkou na uložení všech vašich tábornických nezbytností.

Vango Mambo Apple Green 300

Tříprutový stan Vango Mambo Apple Green 300 s velkorysým prostorem na spaní a velkou praktickou předsíňkou na uložení všech vašich tábornických nezbytností.

Vango Mambo Apple Green 400

Tříprutový stan Vango Mambo Apple Green 400 s velkorysým prostorem na spaní a velkou praktickou předsíňkou na uložení všech vašich tábornických nezbytností.

Vango Opera Apple Green 400

Čtyřprutový tunelový stan Vango Opera Apple Green 400 plný vychytávek. Díky jednorázovému stavění zůstane vaše ložnice v suchu i za deště.

Vango Opera Apple Green 500

Čtyřprutový tunelový stan Vango Opera Apple Green 500 plný vychytávek. Díky jednorázovému stavění zůstane vaše ložnice v suchu i za deště.

Vango Tango River 300

Tunelový stan Vango Tango River 300 s bočním vchodem a krytou předsíní. Jednorázové stavění zajistí i za deště suchý spací prostor a díky vysokému stropu se ve stanu můžete posadit.

Vango Tango Apple Green 300

Tunelový stan Vango Tango Apple Green 300 s bočním vchodem a stříškou. Jednorázové stavění zajistí i za deště suchý spací prostor a díky vysokému stropu se ve stanu můžete posadit.

Vango Tango Apple Green 200

Tunelový stan Vango Tango Apple Green 200 s bočním vchodem a stříškou. Jednorázové stavění zajistí i za deště suchý spací prostor a díky vysokému stropu se ve stanu můžete posadit.

Vango Tango River 200

Tunelový stan Vango River 200 s bočním vchodem a 2 tyčemi na napnutí stříšky proti slunci pro vytvoření kryté předsíňky. Jednorázové stavění zajistí i za deště suchý spací prostor a díky vysokému stropu se ve stanu můžete posadit a netrápit se možnou kondenzací.

Vango Soul River 300

Malý, lehký a cenově atraktivní stan, to je Vango Soul River pro 3 osoby. Stan je vhodný pro ty, kteří si chtějí vyzkoušet outdoorové aktivity a kdo upřednostňuje nízkou hmotnost.

Vango Soul River 100

Malý, lehký a cenově atraktivní stan, to je Vango Soul River 100 pro 1 osobu. Stan je vhodný pro ty, kteří si chtějí vyzkoušet outdoorové aktivity a kdo upřednostňuje nízkou hmotnost.

Vango Soul River 200

Malý, lehký a cenově atraktivní stan, to je Vango Soul Apple Green 200 pro 2 osoby. Stan je vhodný pro ty, kteří si chtějí vyzkoušet outdoorové aktivity a kdo upřednostňuje nízkou hmotnost.

Vango Rock River 300

Malý, lehký a cenově atraktivní stan, to je Vango Rock River 300 pro 3 osoby. Stan je vhodný pro ty, kteří si chtějí vyzkoušet outdoorové aktivity a kdo upřednostňuje nízkou hmotnost.

Vango Soul Apple Green 100

Malý, lehký a cenově atraktivní stan, to je Vango Soul Apple Green 100 pro 1 osobu. Stan je vhodný pro ty, kteří si chtějí vyzkoušet outdoorové aktivity a kdo upřednostňuje nízkou hmotnost.

Vango Soul Apple Green 200

Malý, lehký a cenově atraktivní stan, to je Vango Soul Apple Green 200 pro 2 osoby. Stan je vhodný pro ty, kteří si chtějí vyzkoušet outdoorové aktivity a kdo upřednostňuje nízkou hmotnost.

Vango Soul Apple Green 300

Malý, lehký a cenově atraktivní stan, to je Vango Soul Apple Green 300 pro 3 osoby. Stan je vhodný pro ty, kteří si chtějí vyzkoušet outdoorové aktivity a kdo upřednostňuje nízkou hmotnost.

Vango Rock 300 Herbal

Vango Rock 300 je malý a cenově atraktivní stan pro 3 osoby. Stan je vhodný pro příležitostné výletníky, pro které je důležitá krytá předsíňka.

Vango Halo 300 Cactus

Vango Halo 300 je stabilní pohodlný stan semigeodetické konstrukce. Stan je vhodný na delší, několikadenní výpravy do náročnějších podmínek. Příjemná je podlážka v chráněné části předsíněk.

Vango Mistral 200 Terracotta

Vango Mistral 200 je extra prodyšný, odolný stan pro dvě osoby. Stan má síťovanou vnitřní ložnici, kterou je možné postavit i bez tropika v případě příznivého počasí. Pruty jsou duralové, což přispívá ke stabilitě stanu.

Vango Helix Cactus 300

Vango Helix Cactus 300 je velmi lehký, kompaktní a stabilní stan pro 3 osoby se spoustou technických vychytávek. Stan je vhodný pro ty kdo upřednostňují malé rozměry a nízkou hmotnost.

Vango Helix Cactus 200

Vango Helix Cactus 200 je velmi lehký, kompaktní a stabilní stan pro 2 osoby se spoustou technických vychytávek. Stan je vhodný pro ty kdo upřednostňují malé rozměry a nízkou hmotnost.

Vango Alpha 250 River

Vango Alpha 250 je dvouplášťový, samonosný stan pro 2 osoby s vnitřní konstrukcí a malou předsíní s podlážkou. Stan je určen pro nenáročné uživatele, turistiku nebo na hudební festivaly.

Vango Omega 250 Cactus

Vango Omega 250 je pohodlný stan pro 2 osoby. Stan je vhodný pro ty, kdo upřednostňují pohodlí před váhou. Díky tunelovému tvaru, vnější konstrukci a velké předsíňce umožňuje pohodlně přečkat nepříznivé počasí.

Vango Alpha River 400

Vango Alpha River 400 je dvouplášťový, samonosný stan pro 4 osoby s vnitřní konstrukcí a malou předsíní s podlážkou. Sklolaminátové tyče s jedním křížením zaručí stabilitu ve větru.

Vango Calder Herbal 500

Vango Calder Herbal 500 je rodinný stan pro 5 osob vhodný do kempu na víkend či delší dobu. Díky velké předsíni a vnější střeše umožňuje pohodlně přečkat nepříznivé počasí.

Vango Calder Herbal 600

Vango Calder Herbal 600 je rodinný stan pro 6 osob vhodný do kempu na víkend či delší dobu. Díky velké předsíni a vnější střeše umožňuje pohodlně přečkat nepříznivé počasí.

Vango Aura 300 Herbal

Vango Aura 300 je dvouplášťový stan pro 3 osoby s vnější, tunelovou konstrukcí a předsíní s podlážkou a moskytiérou ve vchodu. Čtyři sklolaminátové tyče s patentovaným TBS systémem zaručí stabilitu i za horšího počasí.

Vango Alpha Apple Green 400

Vango Alpha Apple Green 400 je dvouplášťový, samonosný stan pro 4 osoby s vnitřní konstrukcí a malou předsíní s podlážkou. Sklolaminátové tyče s jedním křížením zaručí stabilitu ve větru.

Vango Alpha Apple Green 300

Alpha Alpha Apple Green 300 je dvouplášťový, samonosný stan pro 3 osoby s vnitřní konstrukcí a malou předsíní s podlážkou. Sklolaminátové tyče s jedním křížením zaručí stabilitu ve větru.

Batoh HUSKY Skid 30l zelená

Turistické stany patří mezi nejoblíbenější stany díky univerzálnímu použití jak v campu, tak v přírodě. Žádné počasí vás v nich nezaskočí. Tyto stany lze používat od jara až do podzimu. Nabízíme vám stany ověřených značek, jako je Husky, Vango či Wild Country, které jsou oblíbené pro svou kvalitu a spolehlivost. Ta je na cestách zásadní podmínkou pro ničím nerušený pobyt v přírodě.Vyberte si z naši nabídky stan pro dva, tři nebo čtyři dobrodruhy....

Batoh HUSKY Skid 30l zelená

Turistické stany patří mezi nejoblíbenější stany díky univerzálnímu použití jak v campu, tak v přírodě. Žádné počasí vás v nich nezaskočí. Tyto stany lze používat od jara až do podzimu. Nabízíme vám stany ověřených značek, jako je Husky, Vango či Wild Country, které jsou oblíbené pro svou kvalitu a spolehlivost. Ta je na cestách zásadní podmínkou pro ničím nerušený pobyt v přírodě. Vyberte si z naši nabídky stan pro dva, tři nebo čtyři dobrodruhy....Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: