Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Stan vango ark 300

Nalezeno:    11 produktů

Vango Rock 300 Herbal

Vango Rock 300 je malý a cenově atraktivní stan pro 3 osoby. Stan je vhodný pro příležitostné výletníky, pro které je důležitá krytá předsíňka.

Vango Halo 300 Cactus

Vango Halo 300 je stabilní pohodlný stan semigeodetické konstrukce. Stan je vhodný na delší, několikadenní výpravy do náročnějších podmínek. Příjemná je podlážka v chráněné části předsíněk.

Vango Rock River 300

Malý, lehký a cenově atraktivní stan, to je Vango Rock River 300 pro 3 osoby. Stan je vhodný pro ty, kteří si chtějí vyzkoušet outdoorové aktivity a kdo upřednostňuje nízkou hmotnost.

Vango Helix Cactus 300

Vango Helix Cactus 300 je velmi lehký, kompaktní a stabilní stan pro 3 osoby se spoustou technických vychytávek. Stan je vhodný pro ty kdo upřednostňují malé rozměry a nízkou hmotnost.

Vango Soul River 300

Malý, lehký a cenově atraktivní stan, to je Vango Soul River pro 3 osoby. Stan je vhodný pro ty, kteří si chtějí vyzkoušet outdoorové aktivity a kdo upřednostňuje nízkou hmotnost.

Vango Aura 300 Herbal

Vango Aura 300 je dvouplášťový stan pro 3 osoby s vnější, tunelovou konstrukcí a předsíní s podlážkou a moskytiérou ve vchodu. Čtyři sklolaminátové tyče s patentovaným TBS systémem zaručí stabilitu i za horšího počasí.

Vango Tango River 300

Tunelový stan Vango Tango River 300 s bočním vchodem a krytou předsíní. Jednorázové stavění zajistí i za deště suchý spací prostor a díky vysokému stropu se ve stanu můžete posadit.

Vango Soul Apple Green 300

Malý, lehký a cenově atraktivní stan, to je Vango Soul Apple Green 300 pro 3 osoby. Stan je vhodný pro ty, kteří si chtějí vyzkoušet outdoorové aktivity a kdo upřednostňuje nízkou hmotnost.

Vango Mambo Apple Green 300

Tříprutový stan Vango Mambo Apple Green 300 s velkorysým prostorem na spaní a velkou praktickou předsíňkou na uložení všech vašich tábornických nezbytností.

Vango Tango Apple Green 300

Tunelový stan Vango Tango Apple Green 300 s bočním vchodem a stříškou. Jednorázové stavění zajistí i za deště suchý spací prostor a díky vysokému stropu se ve stanu můžete posadit.

Vango Alpha Apple Green 300

Alpha Alpha Apple Green 300 je dvouplášťový, samonosný stan pro 3 osoby s vnitřní konstrukcí a malou předsíní s podlážkou. Sklolaminátové tyče s jedním křížením zaručí stabilitu ve větru.