Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

St 500 ethernet

Nalezeno:    19 produktů

Cisco SF500-48

Porty Počet portů RJ-45: 48 Počet portů SFP: 2 Počet portů Combo Gbps: 2 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 33,6 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Tabulka MAC adres: 16 000 Cisco 500 Series Stackable Managed Switches je nová řada stohovatelných řízených ethernetových přepínačů poskytující pokroč...

Více informací
od 26 419 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG500-52P

Porty Počet portů RJ-45: 52 Počet portů SFP: 2 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 120 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Poe: Ano Řiditelný: Ano Tabulka MAC adres: 16 000 Cisco 500 Series Stackable Managed Switches je nová řada stohovatelných řízených ethernetových přepínačů poskytující pokročilé funkce, které ...

Více informací
od 30 515 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG500-28P

Porty Počet portů RJ-45: 24 Počet portů SFP: 2 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 72 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Poe: Ano Řiditelný: Ano Rack: Ano Tabulka MAC adres: 16 000 Cisco 500 Series Stackable Managed Switches je nová řada stohovatelných řízených ethernetových přepínačů poskytující pokročilé fu...

Více informací
od 15 131 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG500-28

Porty Počet portů RJ-45: 28 Počet portů SFP: 2 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 72 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Tabulka MAC adres: 16 000 Cisco 500 Series Stackable Managed Switches je nová řada stohovatelných řízených ethernetových přepínačů poskytující pokročilé funkce, které potřebujete p...

Více informací
od 11 183 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG500X-24

Porty Počet portů RJ-45: 24 Počet portů SFP: 4 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 128 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Cisco 500 Series Stackable Managed Switches je nová řada stohovatelných řízených ethernetových přepínačů poskytující pokročilé funkce, které potřebujete pro podporu náročných síťovýc...

Více informací
od 22 036 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG500-52

Porty Počet portů RJ-45: 52 Počet portů SFP: 2 Počet portů Combo Gbps: 2 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 120 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Tabulka MAC adres: 16 000 Cisco 500 Series Stackable Managed Switches je nová řada stohovatelných řízených ethernetových přepínačů poskytující pokroči...

Více informací
od 21 570 Kč
Koupit nejlevněji

HP LaserJet Pro 500 M521dw

Popis produktu Černobílá multifunkční laserová tiskárna LaserJet Pro 500 M521dw MFP Model HP LaserJet Pro 500 M521dw MFP představuje ideální řešení pro zákazníky s potřebou častého tisku v černobílé variantě. Je navržena pro snadnou integraci do stávajícího spravovaného tiskového prostředí s možnostmi na podnikové úrovni díky ovladačům PCL a Postscript. Poskytuje velmi úsporný provoz s černobílým tiskem v profesionální kvalitě s velmi nízkými náklady na stránku. Mezi její nadstandardní vlas...

Více informací
od 17 549 Kč
Koupit nejlevněji

HP LaserJet Pro 500 M570dw

Popis produktu Výkonné tiskárny LaserJet Pro 500 Color MFP M570 jsou určeny pro středně velké podniky s velkými požadavky pro tisk. Pokud potřebujete tisknout na široké spektrum tiskovin až do formátu A4 černobíle i barevně, tak je tento model stvořen právě pro vás. Kvalitní tisk černobíle i barevně až do A4 formátu: Tiskárny této vysoké řady umožňují potisknout papíry od velikosti knihy až po velké formáty A4 s úchvatným barevným textem. Vytvářet tak můžete působivé marketingové materiály...

Více informací
od 23 591 Kč
Koupit nejlevněji

HP LaserJet Pro 500 Color M570dn

HP LaserJet Pro 500 Color M570dn, Barevná laserová multifunkce, A4, • Tiskárna, skener, kopírka a FAX, • 8,9 cm barevný dotykový ovládací displej, • Snadné připojení pomocí HP ePrint, Apple AirPrint a vstupního USB 2.0, • Oboustranný jednoprůchodový skener a oboustranný tisk, • Náklady na jednu ČB stranu (ISO) 0.5,- Kč, na barevnou 0.99,- Kč.

Více informací
od 22 131 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-PA4010

Adaptér AV500 Nano Powerline TL-PA4010 PŘEHLED Nano powerline adaptérem AV500 TP-LINK TL-PA54010, který nabízí rychlost až 500 Mbit/s, přemění vaši stávající elektrickou síť na vysokorychlostní internetovou síť bez nutnosti dalších kabelů či vrtání do zdi. Není potřeba žádné konfigurace, stačí jen zapojit adaptéry do elektrických zásuvek a okamžitě tak vytvořit síťovou infrastrukturu. Při rychlosti až 500 Mbit/s dokáže model TL-PA4010 přenášet streamované HD video soubory nebo dokonce také 3D f...

Více informací
od 946 Kč
Koupit nejlevněji

HP LaserJet Pro M521dn

HP LaserJet Pro M521dn, Černobílá laserová multifunkce, A4, • Oboustranný jednoprůchodový skener a oboustranný tisk, • 8,9 cm barevný ovládací displej, • USB vstupní port, • Rychlost tisku a kopírování až 40 str./min.

Více informací
od 16 719 Kč
Koupit nejlevněji

Xerox Phaser 3610DN

Černobílá laserová tiskárna Xerox Phaser 3610DN Společnost Xerox není na našem trhu žádným nováčkem, působí zde od roku 1989. Díky mnohaleté tradici disponuje Xerox portfoliem zařízení a šíří služeb, které jsou schopny pokrýt požadavky všech typů zákazníků. Její produkty se vyznačují vysokou kvalitou a poměrně přijatelnou cenou. Nyní představuje rychlou černobílou laserovou tiskárnu Phaser 3610DN, která je navržená speciálně pro kancelářské použití a nabízí bezproblémový chod, snadnou obsluhu i...

Více informací
od 13 672 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-WPA4220

TP-Link TL-WPA4220 N300 Powerline Extender OVERVIEW * One Touch Super Range Extension - Wi-Fi Clone Button simplifies your Wi-Fi configuration and helps build a seamless unified home network * HomePlug AV standard providing up to 500Mbps high speed data transmission over a home’s existing electrical wiring, ideal for lag-free HD or 3D video streaming and online gaming * Extend 300Mbps wireless connections to previously hard-to-reach areas of your home and office SPECIFICATIONS HARDWARE FEATURES...

Více informací
od 1 066 Kč
Koupit nejlevněji

TP-Link TL-PB10400

Záložní zdroj TP-Link TL-PB10400 nabízí pohodlný způsob, jak si na cestách nebo volné přírodě zachovat dostatek energie kdekoliv a kdykoliv. Tento kompaktní záložní zdroj nabízí velmi vysokou kapacitu 10400 mAh vestavěné baterie. S tímto zdrojem můžete nabíjet smarphony, mobilní telefony, iPody, tablety, GPS navigace, MP3 a MP4 přehrávače. Pro připojení je na výrobku přítomen jeden výstupní USB konektor s napětím 5V a maximálním proudem 1A. Dále je zde druhý výstupní USB konektor s napětím 5V ...

Více informací
od 1 651 Kč
Koupit nejlevněji

ISW-801T, 8X 10/100, DIN,IP30, ROZŠÍŘENÝ TEPLOTNÍ ROZSAH -40~75 ST.C

Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Přepínače řady ISW se snadno instalují na standardní DIN lištu nebo přímo na zeď a umožňují nasazení dobře známé Ethernetové technologie i v průmyslovém prostředí. Stejně tak jsou vhodné pro instalace do venkovně umístěných skříní s velkým kolísáním pracovních teplot (typicky bezdrátové a MAN ISP aplikace). Vlastnosti: 8x portů 100 Base-TX...

ISW-501T, 5X 10/100, DIN,IP30, ROZŠÍŘENÝ TEPLOTNÍ ROZSAH -40~75 ST.C

Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Přepínače řady ISW se snadno instalují na standardní DIN lištu nebo přímo na zeď a umožňují nasazení dobře známé Ethernetové technologie i v průmyslovém prostředí. Stejně tak jsou vhodné pro instalace do venkovně umístěných skříní s velkým kolísáním pracovních teplot (typicky bezdrátové a MAN ISP aplikace). Vlastnosti: 5 portů 100 Base-TX,...

Planet ISW-501T, 5x 10/100, DIN,IP30, rozšířený teplotní rozsah -40~75 st.C - ISW-501T

Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Přepínače řady ISW se snadno instalují na standardní DIN lištu nebo přímo na zeď a umožňují nasazení dobře známé Ethernetové technologie i v průmyslovém prostředí. Stejně tak jsou vhodné pro instalace do venkovně umístěných skříní s velkým kolísáním pracovních teplot (typicky bezdrátové a MAN ISP aplikace). Vlastnosti: * 5 portů 100 Ba...

Planet ISW-504PT, 5x 10/100, 4x POE IEEE 802.3af, 60W, DIN, IP30, -40~75 st.C

Planet ISW-504PT, 5x 10/100, 4x POE IEEE 802.3af, 60W, DIN, IP30, -40~75 st.C Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Přepínače řady ISW se snadno instalují na standardní DIN lištu nebo přímo na zeď a umožňují nasazení dobře známé Ethernetové technologie i v průmyslovém prostředí. Stejně tak jsou vhodné pro instalace do venkovně umístěných skříní s velkým kolísáním pracovních teplot...

Planet switch ISW-801T, 8x 10/100, DIN,IP30, rozšířený teplotní rozsah -40~75 st.C

ISW-801T, 8x 10/100, DIN,IP30, rozšířený teplotní rozsah -40~75 st.C Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Přepínače řady ISW se snadno instalují na standardní DIN lištu nebo přímo na zeď a umožňují nasazení dobře známé Ethernetové technologie i v průmyslovém prostředí. Stejně tak jsou vhodné pro instalace do venkovně umístěných skříní s velkým kolísáním pracovních teplot (typick...

Planet ISW-501T, 5x 10/100, DIN,IP30, rozšířený teplotní rozsah -40~75 st.C

Planet ISW-501T, 5x 10/100, DIN,IP30, rozšířený teplotní rozsah -40~75 st.C Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Přepínače řady ISW se snadno instalují na standardní DIN lištu nebo přímo na zeď a umožňují nasazení dobře známé Ethernetové technologie i v průmyslovém prostředí. Stejně tak jsou vhodné pro instalace do venkovně umístěných skříní s velkým kolísáním pracovních teplot (...

Planet ISW-501T, 5x 10/100, DIN,IP30, rozšířený teplotní rozsah -40~75 st.C

Planet ISW-501T, 5x 10/100, DIN,IP30, rozšířený teplotní rozsah -40~75 st.C Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Přepínače řady ISW se snadno instalují na standardní DIN lištu nebo přímo na zeď a umožňují nasazení dobře známé Ethernetové technologie i v průmyslovém prostředí. Stejně tak jsou vhodné pro instalace do venkovně umístěných skříní s velkým kolísáním pracovních teplot (...

Planet switch ISW-801T, 8x 10/100, DIN,IP30, rozšířený teplotní rozsah -40~75 st.C

ISW-801T, 8x 10/100, DIN,IP30, rozšířený teplotní rozsah -40~75 st.C Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Přepínače řady ISW se snadno instalují na standardní DIN lištu nebo přímo na zeď a umožňují nasazení dobře známé Ethernetové technologie i v průmyslovém prostředí. Stejně tak jsou vhodné pro instalace do venkovně umístěných skříní s velkým kolísáním pracovních teplot (typick...

Planet ISW-801T, 8x 10/100, DIN,IP30, rozšířený teplotní rozsah -40~75 st.C - ISW-801T

Planet ISW-801T, 8x 10/100, DIN,IP30, rozšířený teplotní rozsah -40~75 st.C Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Přepínače řady ISW se snadno instalují na standardní DIN lištu nebo přímo na zeď a umožňují nasazení dobře známé Ethernetové technologie i v průmyslovém prostředí. Stejně tak jsou vhodné pro instalace do venkovně umístěných skříní s velkým kolísáním pracovních teplot (...

Planet ISW-804PT-M12, 8x 10/100, 4x POE IEEE 802.3af, DIN, vodotěsný IP67, -40~75 st.C - ISW-804PT-M12

Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Přepínače řady ISW se snadno instalují na standardní DIN lištu nebo přímo na zeď a umožňují nasazení dobře známé Ethernetové technologie i v průmyslovém prostředí. Stejně tak jsou vhodné pro instalace do venkovně umístěných skříní s velkým kolísáním pracovních teplot (typicky bezdrátové a MAN ISP aplikace). Model ISW-800PT-M12 je velmi robustn...

Planet IGS-801M, 8x 1000Base-T, DIN, IP30, -10 až +60 st.C, přepěťová ochrana do 6kV,Web - IGS-801M

Planet IGS-801M, 8x 1000Base-T, DIN, IP30, -10 až +60 st.C, přepěťová ochrana do 6kV,Web Inteligentní přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Zároveň poskytují vynikající možnosti vícenásobných propojení pro dosažení robustnosti propojení systémů s velmi nízkou dobou zotavení. IGS-801M je vybaven pro redundanci kromě dobře známé metody Spanning Tree (jejíž doba zotavení je v řádu se...

IGS-624HPT, POE SWITCH 4X 1000BASE-T, 2X SFP 100/1000BASE-X, DIN, IP30, -40 AŽ +75 ST.C, ESD+EFT

Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Verze přepínačů řady s rozšířeným teplotním rozsahem. Přepínače řady IGS se snadno instalují na standardní DIN lištu nebo přímo na zeď a umožňují nasazení dobře známé Ethernetové technologie i v průmyslovém prostředí. Stejně tak jsou vhodné pro instalace do venkovně umístěných skříní s velkým kolísáním pracovních teplot (typicky bezdrátové a M...

Planet ISW-511, 4x 10/100Base-TX+ 1x 100FX 2km, MM, DIN, IP30

Planet ISW-511, 4x 10/100Base-TX+ 1x 100FX 2km, MM, DIN, IP30 Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Přepínače řady ISW se snadno instalují na standardní DIN lištu nebo přímo na zeď a umožňují nasazení dobře známé Ethernetové technologie i v průmyslovém prostředí. Stejně tak jsou vhodné pro instalace do venkovně umístěných skříní s velkým kolísáním pracovních teplot (typicky bezdrá...

Planet ISW-511, 4x 10/100Base-TX+ 1x 100FX 2km, MM, DIN, IP30 - ISW-511

Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Přepínače řady ISW se snadno instalují na standardní DIN lištu nebo přímo na zeď a umožňují nasazení dobře známé Ethernetové technologie i v průmyslovém prostředí. Stejně tak jsou vhodné pro instalace do venkovně umístěných skříní s velkým kolísáním pracovních teplot (typicky bezdrátové a MAN ISP aplikace). Vlastnosti: 4 porty 100Base-TX, Swit...

Planet ISW-621, 4x 10/100Base-TX+ 2x 100FX 2km, MM, DIN, IP30 - ISW-621

Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Přepínače řady ISW se snadno instalují na standardní DIN lištu nebo přímo na zeď a umožňují nasazení dobře známé Ethernetové technologie i v průmyslovém prostředí. Stejně tak jsou vhodné pro instalace do venkovně umístěných skříní s velkým kolísáním pracovních teplot (typicky bezdrátové a MAN ISP aplikace). Vlastnosti: 4 porty 100Base-TX, Swit...

Planet switch ISW-514PTF, průmysl.verze 4x10/100+1x100BaseFX (SFP), DIN, IP30, -40 až 70°C, 12-48V

Planet switch ISW-514PTF, průmysl.verze 4x10/100+1x100BaseFX (SFP), DIN, IP30, -40 až 70°C, 12-48V Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Přepínače řady ISW se snadno instalují na standardní DIN lištu nebo přímo na zeď a umožňují nasazení dobře známé Ethernetové technologie i v průmyslovém prostředí. Stejně tak jsou vhodné pro instalace do venkovně umístěných skříní s velkým kolísá...

Planet switch IGS-501T, průmysl.verze 5x10/100/1000, DIN, IP30, -40 až 75°C, 12-48V, ESD+EFT

Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Přepínače řady IGS se snadno instalují na standardní DIN lištu nebo přímo na zeď a umožňují nasazení dobře známé Ethernetové technologie i v průmyslovém prostředí. Stejně tak jsou vhodné pro instalace do venkovně umístěných skříní s velkým kolísáním pracovních teplot (typicky bezdrátové a MAN ISP aplikace). Vlastnosti: - 5 portů 1000Base-T, Sw...

Planet switch ISW-621, průmysl.verze 4x10/100+2x100BaseFX (SC) MM 2km, DIN, IP30, -10 až 60°C, 12-48V

ISW-621, 4x 10/100Base-TX+ 2x 100FX 2km, MM, DIN, IP30 6-ti portový přepínač a konvertor pro průmyslové aplikace. 4 porty 10/100Base-TX, 2 optické port 100Base-FX, SC konektory, multimode, 1300nm, dosah 2km. Možnost redundantního napájení v rozsahu 12-48V DC, krytí IP30, hliníková skříň, pracovní teplota -10~60°C. Montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď. Vlastnosti: Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým...

Planet switch ISW-621, průmysl.verze 4x10/100+2x100BaseFX (SC) MM 2km, DIN, IP30, -10 až 60°C, 12-48V

ISW-621, 4x 10/100Base-TX+ 2x 100FX 2km, MM, DIN, IP30 6-ti portový přepínač a konvertor pro průmyslové aplikace. 4 porty 10/100Base-TX, 2 optické port 100Base-FX, SC konektory, multimode, 1300nm, dosah 2km. Možnost redundantního napájení v rozsahu 12-48V DC, krytí IP30, hliníková skříň, pracovní teplota -10~60°C. Montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď. Vlastnosti: Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým...

Podobné fráze:



Podobné fráze na Nejrychlejší.cz:



ethernet kabel 11m    •  ethernet cable 3m    •  usb hub ethernet    •  ethernet usb    •  zasuvka ethernet    •  520 ethernet    •  ethernet kabe    •  ethernet kabel    •  digitus ethernet    •  ethernet ano    •