Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Srdicko retizek

Nalezeno:    156 produktů

Mini Srdíčko Řetízek

Dámský řetízek s přívěskem Mini Srdíčko.

S1908 BLACK SRDÍČKO + řetízek z chirurgické oceli

BLACK SRDÍČKO + řetízek z chirurgické ocel Výška 2,2cm, šířka 2,4cm, hl. 0,6cm Řetízek: délka 42cm, šířka 0,2cm Dárková krabička zdarma!

S1904 KRYSTALKOVÉ SRDÍČKO + řetízek z chirurgické oceli

KRYSTALKOVÉ SRDÍČKO + řetízek z chirurgické ocel Výška 2,8cm, šířka 2,7cm, hl. 0,5cm Řetízek: délka 60cm, šířka 0,2cm Dárková krabička zdarma!

S1909 SRDÍČKO + řetízek z chirurgické oceli

SRDÍČKO + řetízek z chirurgické ocel Výška 1cm, šířka 1,3cm, hl. 0,6cm Řetízek: délka 45cm, šířka 0,2cm Dárková krabička zdarma!

S1935 KRYSTALKOVÉ SRDÍČKO + řetízek z chirurgické oceli

KRYSTALKOVÉ SRDÍČKO + řetízek z chirurgické oceli Výška 1,1cm, šířka 0,9cm, hl. 0,7cm Řetízek: délka 50cm, šířka 0,1cm Dárková krabička zdarma!

Souprava Srdíčko Rose + řetízek zdarma

Krásná decentní souprava se srdíčky v růžové barvě krystalů Swarovski. Novinka v naší nabídce. Všechny naše soupravy dodáváme se stříbrným řetízkem a v dárkové krabičce včetně prohlášení výrobce o pravosti krystalů. Náušnice Srdíčko v barvě Rose jsou vykládané drobnými šatony Swarovski Elements. Velikost srdíček je 14 mm. Náušnice jsou dodávány na postříbřené klapce ryzosti 925/1000.Náhrdelník Srdíčko Rose je vykládaný drobnými šatony Swarovski Elements. Velikost přívěsku ...

Souprava Srdíčko Amethyst + řetízek ZDARMA

Krásná decentní souprava se srdíčky v tmavěfialové barvě krystalů Swarovski. Novinka v naší nabídce. Všechny naše soupravy dodáváme se stříbrným řetízkem a v dárkové krabičce včetně prohlášení výrobce o pravosti krystalů. Náušnice Srdíčko v barvě Amethyst jsou vykládané drobnými šatony Swarovski Elements. Velikost srdíček je 14 mm. Náušnice jsou dodávány na postříbřené klapce ryzosti 925/1000.Náhrdelník Srdíčko Amethyst je vykládaný drobnými šatony Swarovski Elements. Veli...

Souprava Srdíčko Tanzanite + řetízek ZDARMA

Krásná decentní souprava se srdíčky v tmavší modré (modrofialové) barvě krystalů Swarovski. Všechny naše soupravy dodáváme se stříbrným řetízkem a v dárkové krabičce včetně prohlášení výrobce o pravosti krystalů. Náušnice Srdíčko v barvě Tanzanite jsou vykládané drobnými šatony Swarovski Elements. Velikost srdíček je 14 mm. Náušnice jsou dodávány na stříbrné klapce ryzosti 925/1000.Náhrdelník Srdíčko Tanzanite je vykládaný drobnými šatony Swarovski Elements. Velikost přívě...

S1913 SRDÍČKO WHITE + řetízek z chirurgické oceli

SRDÍČKO WHITE + řetízek z chirurgické ocel Výška 1,2cm, šířka 1,2cm, hl. 0,4cm Řetízek: délka 42cm, šířka 0,2cm Dárková krabička zdarma!

S1863 Řetízek + srdíčko RED z chirurgické oceli

Řetízek + srdíčko z chirurgické oceli Délka řetízku 50cm, šířka 0,25cm Výška srdce 2,6cm, šířka 2,3cm Dárková krabička ZDARMA!

S1864 Řetízek + srdíčko BLUE z chirurgické oceli

Řetízek + srdíčko z chirurgické oceli Délka řetízku 50cm, šířka 0,25cm Výška srdce 2,6cm, šířka 2,3cm Dárková krabička ZDARMA!

Stříbrný řetízek - srdíčko a symbol nekonečna

materiál: stříbro 925/1000povrchová úprava: rhodiumZB87739

Náhrdelník Srdíčko Crystal + řetízek MADE WITH SWAROVSKI® ELEMENTS

Náhrdelník ve tvaru srdíčka vykládaný drobnými krystalky Swarovski bílé barvy. Náhrdelník Srdíčko Crystal je vykládaný drobnými šatony Swarovski Elements bílé barvy Crystal. Velikost přívěsku je 14 mm a je zdoben celkem 17 ks křišťálu Swarovski. Srdíčko je vyrobeno z bižuterního kovu a je kvalitně postříbřeno.Přívěsek je dodáván na 45 cm dlouhém stříbrném řetízku ryzosti 925/1000 včetně šlupny (očka).Kovové části jsou ošetřeny technologií CLEAR, která ...

Náhrdelník Srdíčko Rose + řetízek MADE WITH SWAROVSKI® ELEMENTS

Náhrdelník ve tvaru srdíčka vykládaný drobnými krystalky Swarovski růžové barvy. Náhrdelník Srdíčko Rose je vykládaný drobnými šatony Swarovski Elements. Velikost přívěsku je 14 mm a je zdoben celkem 17 ks křišťálu Swarovski. Srdíčko je vyrobeno z bižuterního kovu a je kvalitně postříbřeno.Přívěsek je dodáván na 45 cm dlouhém stříbrném řetízku ryzosti 925/1000 včetně šlupny (očka).Kovové části jsou ošetřeny technologií CLEAR, která zaručuje dlouhotrvaj...

Náhrdelník Srdíčko Sapphire + řetízek MADE WITH SWAROVSKI® ELEMENTS

Náhrdelník ve tvaru srdíčka vykládaný drobnými krystalky Swarovski modré barvy. Náhrdelník Srdíčko Sapphire je vykládaný drobnými šatony Swarovski Elements. Velikost přívěsku je 14 mm a je zdoben celkem 17 ks křišťálu Swarovski. Srdíčko je vyrobeno z bižuterního kovu a je kvalitně postříbřeno.Přívěsek je dodáván na 45 cm dlouhém stříbrném řetízku ryzosti 925/1000 včetně šlupny (očka).Kovové části jsou ošetřeny technologií CLEAR, která zaručuje dlouhotr...

Náhrdelník Srdíčko Tanzanite + řetízek MADE WITH SWAROVSKI® ELEMENTS

Náhrdelník ve tvaru srdíčka vykládaný drobnými krystalky Swarovski modrofialové barvy. Náhrdelník Srdíčko Tanzanite je vykládaný drobnými šatony Swarovski Elements. Velikost přívěsku je 14 mm a je zdoben celkem 17 ks křišťálu Swarovski. Srdíčko je vyrobeno z bižuterního kovu a je kvalitně postříbřeno.Přívěsek je dodáván na 45 cm dlouhém stříbrném řetízku ryzosti 925/1000 včetně šlupny (očka).Kovové části jsou ošetřeny technologií CLEAR, která zaručuje ...

Náhrdelník Srdíčko Amethyst + řetízek MADE WITH SWAROVSKI® ELEMENTS

Náhrdelník ve tvaru srdíčka vykládaný drobnými krystalky Swarovski fialové barvy. Náhrdelník Srdíčko Amethyst je vykládaný drobnými šatony Swarovski Elements. Velikost přívěsku je 14 mm a je zdoben celkem 17 ks křišťálu Swarovski. Srdíčko je vyrobeno z bižuterního kovu a je kvalitně postříbřeno.Přívěsek je dodáván na 45 cm dlouhém stříbrném řetízku ryzosti 925/1000 včetně šlupny (očka).Kovové části jsou ošetřeny technologií CLEAR, která zaručuje dlouho...

Řetízek na krk - srdíčko s kameny - Zlatý

Luxusní a pěkný dámský řetízek na krk na kterém je srdíčko vyplněné kameny. Řetízek je z kvalitního materiálu a máme ho ve zlaté, nebo stříbrné variantě.

Řetízek na krk - srdíčko s kameny - Stříbrný

Luxusní a pěkný dámský řetízek na krk na kterém je srdíčko vyplněné kameny. Řetízek je z kvalitního materiálu a máme ho ve zlaté, nebo stříbrné variantě.

Řetízek na krk - zlaté srdíčko

Luxusní přívěšek na krk pro ženy ve tvaru zlatého srdíčka. Řetízek je ze slitiny kovu a má zlatou barvu.

Ocelový řetízek s přívěškem - srdíčko

laserové rytí/gravírování: rytí textu oboustrannémateriál: chirurgická ocelpovrchová úprava: leskláOPE1005

Přívěsek srdíčko na náramek nebo řetízek IZ8210

Romantické srdíčko je vyrobeno ze 14karátového zlata s lesklým hladkým povrchem. Povrch je vhodný na gravírování iniciál, jmen či data, které je jen u nás zdarma. Přívěsek se zapínáním je určen na náramek nebo řetízek. Šířka srdíčka je 14 mm a výška se zapínáním je 19 mm. Přívěsky se zapínáním jsou velmi oblíbené, můžete si z nich velmi snadno poskládat vlastní šperk. Nakupujte u nás, iZlato24.cz nabízí výhodné ceny, kvalitu a serióznost.

silvego VESPER stříbrný řetízek na nohu srdíčko

Stříbrný řetízek na nohu bez rhodiování.; Jednoduchý kulatý hádek ozdoben lesklým srdíčkem vkusně ozdobí Váš kotník. Oblíbený druh šperku vynikne především v letních dnech.; ; Řetízek je zakončen karabinou s prodloužením. ; Délka řetízku 22 + 3 cm; Lze

Zlatý přívěsek srdíčko zahnuté srdíčko IZ3435

Krásný dámský přívěsek ze 14 karátového žlutého zlata. Přívěsek má tvar zahnutého srdíčka s povrchovou úpravou, která mu dodává vysoký lesk. Průměr očka přívěsku je 4 mm, šířka srdíčka je 20 mm a jeho výška je 14 mm. Zlaté srdce je velmi vhodným dárkem, rádi Vám doporučíme vhodný řetízek.

Zlaté dvoubarevné srdíčko IZ8587

Zlatý přívěsek dvoubarevné srdíčko z kolekce Hearts. Jedinečnou ozdobou je srdíčkový vzor uprostřed přívěsku, dokola dekorovaný linií z bílého zlata s gravírováním. Přívěsek je vyroben z kombinovaného 14karátového zlata. Šířka přívěsku je 18 mm, jeho výška i s očkem na řetízek je 23 mm a průměr očka přívěsku je 4 mm.

Zlaté zirkonové srdíčko IZ8923

Srdíčko z kolekce Heart je nádherným romantickým dárkem. Je vyrobeno ze žlutého 14karátového zlata, tvoří ho srdce zdobené čirými zirkony. Šířka srdíčka je 14 mm, jeho výška i s očkem na řetízek je 21 mm a průměr očka přívěsku je 3 mm.

Zlaté zirkonové srdíčko IZ8911

Okouzlující lesk zirkonů vytváří romantický přívěsek z kolekce Heart. Srdíčko bylo vyrobeno ze žlutého 14karátového zlata, dekorují ho bílé zirkony. Šířka srdíčka je 15 mm, jeho výška i s očkem na řetízek je 20 mm a průměr očka přívěsku je 3 mm.

Stříbrný přívěšek srdíčko otevírací

Stříbrný přívěšek ve tvaru srdíčka otevíratelného Řetízek není součástí balení a je nutno ho dokoupit zvlášť Šperk je vyroben ze stříbra s jakostním označením 925/1000 s povrchově upraven rhodiovánímcelková výška přívěšku: 20 mmmateriál: stříbro 925/1000motiv: srdcepovrchová úprava: rhodiumAL4026

Zlatý přívěsek srdíčko IZ6848

Krásný dámský přívěsek ve tvaru srdce je vyroben ze 14 karátového žlutého zlata. Průměr očka přívěsku je 5 mm, šířka srdíčka je 12 mm a jeho výška společně s očkem na řetízek je 20 mm. Jednoduchost a elegance, která vždy potěší. Nakupujte přímo od výrobce společnosti iZlato factory z pohodlí domova. Doručíme zdarma do 2 pracovních dnů od obdržení objednávky.

Zlatý přívěsek srdíčko IZ7687

Zlatý přívěsek ve tvaru rozhomilého srdíčka je vyrobený ze 14 karátového žlutého zlata. Zajímavý srdíčkový vzor vyplňuje vnitřek přívěsku což působí velmi romanticky. Průměr očka přívěsku je 4 mm, šířka srdíčka je 25 mm a jeho výška společně s očkem na řetízek je 29 mm. Nakupujte přímo od výrobce společnosti iZlato factory z pohodlí domova.

Zlatý přívěsek srdíčko IZ9334

Romantický zlatý přívěsek srdce je vyroben ze 14karátového vysoce lesklého zlata. Má tvar okouzlujícího srdíčka, které je dekorováno jemným gravírováním po obvodu. Šířka srdíčka je 11,5 mm, jeho výška i s očkem na řetízek je 16 mm a průměr očka přívěsku je 3 mm.

Zlatý přívěsek zirkonové srdíčko IZ11318

Elegantní přívěsek ve tvaru třpytivého srdce, vykládaný třpytivými čirými zirkony. Je vyroben ze žlutého zlata s vysoce lesklou povrchovou úpravou. Vhodné na řetízek do maximální šířky 4 mm.

Přívěsek srdíčko se zirkony IZ5551

Velmi pěkný přívěsek srdíčko se zirkony je vyrobený ze žlutého 14 karátového zlata. Přívěsek má tvar srdce, po celé ploše dekorovaného třpytivými zirkony, kde je povrchová úprava přívěsku s vysokým leskem. Šířka srdce je 12 mm a jeho výška, i s očkem na řetízek, je 20 mm. Průměr očka přívěsku je 4 mm, ale v případě potřeby Vám ho naši zlatníci přizpůsobí na Váš řetízek, respektive na řetízek, který si k němu vyberete. Využijte možnost nakoupit za bezkonkurenční ceny, pohodlně přímo z domu, od v...

Zlatý přívěsek zirkonové srdíčko IZ5308Y

Okouzlující přívěsek vyrobený ze 14karátového žlutého zlata ve tvaru krásného srdíčka. Je ozdobeno záplavou jiskřivých zirkonů. Průměr očka na řetízek je 3 mm, proto je přívěsek vhodný na tenčí řetízek. Šířka přívěsku je 10,5 mm a jeho výška i s očkem je 14 mm.

Zlatý přívěsek vyřezávané srdíčko IZ10075

Romantický přívěsek ve tvaru asymetrického srdce vyrobený ze 14karátového žlutého zlata. Srdce dekoruje romantický srdíčkový vyřezávaný vzor. Průměr očka na řetízek je 6 mm, výška přívěsku s očkem je 38 mm a šířka samotného srdíčka je 26 mm.

Náhrdelník swarovski elements srdíčko jantarové

Řetízek s přívěskem ve tvaru srdce, krystal swarovski elements. Velikost přívěsku 1,5x1,5 cm, délka řetízku 46-54 cm. Ručně vyrobeno v Jablonci nad Nisou. Bižuterní kov. Povrchová úprava je rhodium, která zvyšuje životnost výrobku a je antialergenní.

Stříbrný přívěšek srdíčko s křídly

Stříbrný přívěšek ve tvaru srdíčka s křídly Řetízek není součástí balení a je nutno ho dokoupit zvlášť Řetízek není součástí balení a je nutno ho dokoupit zvlášť Šperk je vyroben ze stříbra s jakostním označením 925/1000 s povrchově upraven rhodiovánímcelková výška přívěšku: 15 mmmateriál: stříbro 925/1000motiv: srdcepovrchová úprava: rhodiumAL4021

Zlatý náhrdelník amorovo srdíčko IZ6328

Náhrdelník tvoří řetízek cable chain s přívěskem amorovo srdíčko, je vyroben ze 14karátového kombinovaného zlata. Přes srdíčko prochází amorův šíp, který je vyroben z bílého zlata, je dozdobeno zářivými zirkony. Délku si vyberte z dostupných rozměrů, výška srdíčka je 8 mm a jeho šířka je 16 mm. Použité zapínání je na pérový kroužek.