Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Sprinkler aquael

Nalezeno:    7 produktů

AquaEl Sprinkler set pro Fan, Uni, Cilculat

Sada trubek ke zkrápění či provzdušňování k filtrům Fan, Uni a Cilculat. Plastové trubky mají v pravidelných intervalech dírky. Po připojení k filtru je můžete umístit nad vodu pro efekt zkrápění nebo pod hladinu k provzdušnění. Připojitelné i k jiným malým filtrům, velmi výhodné do nanoakvárií - pro kutily.

Více informací
od 102 Kč
Koupit nejlevněji

AquaEl Sprinkler set pro Fan, Uni, Cilculat

Sada trubek ke zkrápění či provzdušňování k filtrům Fan, Uni a Cilculat.

AQUAEL Náhradní sada AQUAEL Sprinkler pro Fan, Uni, Cilculat

Plastové trubky mají v pravidelných intervalech dírky. Po připojení k filtru je můžete umístit nad vodu pro efekt zkrápění nebo pod hladinu k provzdušnění.

AQUAEL Náhradní sada AQUAEL Sprinkler pro Fan, Uni, Cilculat 1ks

Sada trubek ke zkrápění či provzdušňování k filtrům AQ Fan, Uni Max a Cilculat. Plastové trubky mají v pravidelných intervalech dírky. Po připojení k filtru je můžete umístit nad vodu pro efekt zkrápění nebo pod hladinu k provzdušnění.

Náhradní sada AQUAEL Sprinkler pro Fan, Uni, Cilculat

Sada trubek ke zkrápění či provzdušňování k filtrům AQ Fan, Uni Max a Cilculat.

Náhradní sada AQUAEL Sprinkler pro Fan, Uni, Cilculat

Sada trubek ke zkrápění či provzdušňování k filtrům AQ Fan, Uni Max a Cilculat.Plastové trubky mají v pravidelných intervalech dírky. Po připojení k filtru je můžete umístit nad vodu pro efekt zkrápění nebo pod hladinu k provzdušnění.

Sprinkler set pro Fan, Uni,Cilculat

Sada trubek ke zkrápění či provzdušňování k filtrům Fan, Uni a Cilculat.

Náhradní sada Sprinkler pro Fan, Uni, Cilculat 1ks

Náhradní sada Sprinkler pro Fan, Uni, Cilculat 1ks Sada trubek ke zkrápění či provzdušňování k filtrům AQ Fan, Uni Max a Cilculat. Plastové trubky mají v pravidelných intervalech dírky. Po připojení k filtru je můžete umístit nad vodu pro efekt zkrápění nebo pod hladinu k provzdušnění.