Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Spona plastova pp sire 12mm

Nalezeno:    5 produktů

Spona plastová PP šíře 13 mm

Spona pro pásku: 12 - 13 mm šířeBarva: transparentníPoužití pro: ruční napínač EKOMnožství: 1000 ks/kart., 99 kart/pal.Typ: 588.0000.0Při použití mechanických páskovačů je nutné k zajištění pevného spoje vázací pásky použití spony.Vhodný typ spony determinuje typ používaného páskovače a baleného zboží.Spony jsou vyráběny z různých materiálů.Cena za balení.

Spona plastová PP šíře 16 mm

Spona pro pásku: 15 - 16 mm šířeBarva: transparentníPoužití pro: ruční napínač EKOMnožství: 1000 ks/kart., 40 kart/pal.Typ: 588.0001.0Při použití mechanických páskovačů je nutné k zajištění pevného spoje vázací pásky použití spony.Vhodný typ spony determinuje typ používaného páskovače a baleného zboží.Spony jsou vyráběny z různých materiálů.Cena za balení.

G.N.P. Spona vázací pro polypropylénovou pásku PP šíře 12mm, plechová

G.N.P. Spona vázací pro polypropylénovou pásku PP šíře 12mm, plechová z kategorie Stavebniny | Ploty a pletiva | Sloupky a vzpěry.

G.N.P. Spona vázací pro polypropylénovou pásku PP šíře 10mm, plastová

G.N.P. Spona vázací pro polypropylénovou pásku PP šíře 10mm, plastová z kategorie Stavebniny | Ploty a pletiva | Sloupky a vzpěry.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: