Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Spisy 1 7 vaclav havel

Nalezeno:    4 produkty

Václav Havel: Dálkový výslech

Brožovaná bez přebalu lesklá Česky

Více informací
od 144 Kč
Koupit nejlevněji

Prosím stručně

Rozhovor s Karlem Hvížďalou, poznámky, dokumenty Jak podtitul napovídá, jde o literární koláž, ve které se střídají tři žánry: rozhovor, původní výňatky z instrukcí nejbližším spolupracovníkům na Hradě a deníkové zápisy z doby práce na tomto textu. V knize se střídají nejen žánry, ale i čas a místa. Václav Havel staví knihu jako drama a se všemi materiály zachází jen jako s podklady, jejichž konečnou formu si diktuje "divadelní" struktura. I z partnera rozhovoru Karla Hvížďaly se postupně stane...

Více informací
od 75 Kč
Koupit nejlevněji

Básně. Antikódy. Spisy / 1 - Václav Havel e-kniha

Básnické dílo Václava Havla z let 1952–1956 včetně jeho grafických básní – Antikódů.

Dopisy Olze. Spisy / 5 - Václav Havel e-kniha

Pátý svazek Spisů Václava Havla obsahuje knihu Dopisy Olze z roku 1983. Od svého zatčení 29. května 1979 do 7. února 1983 napsal Václav Havel své ženě Olze Havlové celkem 165 dopisů.

Projevy a jiné texty z let 1992–1999. Spisy / 7 - Václav Havel e-kniha

Oficiální projevy a jiné texty prvního prezidenta České republiky z let 1992 až 1999.

Rozhlasová historie 1923-2013

, Uslyšíte Tomáše G. Masaryka, Tomáše Baťu, Edvarda Beneše, Josefa Suka, Jiřího Voskovce a Jana Wericha, Miladu Horákovou, Martina Friče, Emila Háchu, Klementa Gottwalda, Jana Masaryka, Rudolfa Slánského, Zdeňka Nejedlého, Antonína Novotného, Karla Kyncla, Václava Havla a mnohé další Ještě nikdy na žádném zvukovém nosiči nevyšly historické nahrávky z rozhlasového archivu v takovém rozsahu a v tak rozmanitém výběru! Nyní vám nabízíme záznamy rozvržené do pěti kapitol postihující zásadní e...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: