Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Snubni prstynky bile zlato

Nalezeno:    369 produktů

Čištín Snubní prsten na zakázku žluté i bílé zlato, půlkulatý profil 1.25 mm

Vyberte parametry a spočítete si cenu. Cena platí za celý pár. Rozložení drážek, matování, kamínků a celkový design uděláme podle vašeho návrhu. Orientační váha při 5 mm šířky 7,8 gramů.

Více informací
od 8 554 Kč
Koupit nejlevněji

Čištín Snubní prsten na zakázku žluté i bílé zlato, půlkulatý profil 1.5 mm

Vyberte parametry a spočítete si cenu. Cena platí za celý pár. Rozložení drážek, matování, kamínků a celkový design uděláme podle vašeho návrhu. Orientační váha při 5 mm šířky 9,6 gramů.

Více informací
od 10 044 Kč
Koupit nejlevněji

Čištín Snubní prsten na zakázku žluté i bílé zlato, půlkulatý profil 1.75 mm

Vyberte parametry a spočítete si cenu. Cena platí za celý pár. Rozložení drážek, matování, kamínků a celkový design uděláme podle vašeho návrhu. Orientační váha při 5 mm šířky 11,3 gramů.

Více informací
od 11 470 Kč
Koupit nejlevněji

Snubní prstýnky bílé zlato šířka 4 mm STOB10001-4A

Jednoduchost, která Vás chytne za srdce. Snubní prsteny zhotovené z bílého 14karátového zlata s hranatým profilem se šířkou 4 mm pro vyšší komfort. Případné gravírování data sňatku nebo jména do prstenů je jen u nás ZDARMA!!! Uvedená cena je za pár!!! Velikost každého prstenu si vyberte jednotlivě - dámského i pánského.

Snubní prstýnky bílé zlato šířka 5 mm STOB10001A

Jednoduchost, která Vás chytne za srdce. Snubní prsteny zhotovené z bílého 14karátového zlata s hranatým profilem o šířce 5 mm pro vyšší komfort. Případné gravírování data sňatku, nebo jména do prstenů je jen u nás ZDARMA!!! Uvedená cena je za pár!!! Velikost každého prstenu si vyberte jednotlivě - dámského i pánského.

Snubní prstýnky bílé zlato šířka 3 mm STOB10001-3A

Jednoduchost, která Vás chytne za srdce. Snubní prsteny zhotovené z bílého 14karátového zlata s hranatým profilem se šířkou 3 mm pro vyšší komfort. Případné gravírování data sňatku nebo jména do prstenů je jen u nás ZDARMA!!! Uvedená cena je za pár!!! Velikost každého prstenu si vyberte jednotlivě - dámského i pánského.

Snubní prstýnky bílé šířka 5 mm STOB191R

Snubní prstýnky z kolekce Fluent se zaobleným profilem jsou vytvořeny z růžového 14 karátového zlata. Tyto 5 mm široké prstýnky mají vnitřní zaoblený profil pro vyšší komfort. Snubní prstýnky jsou předělené na tři oble části v růžovém zlatě s lesklým povrchem. Velikost prstýnku si vyberte každé jednotlivě - dámské i pánské. V případě požadavku gravírování data sňatku, nebo jména do prstýnku je jen u nás ZDARMA !!! Uvedená cena je za pár !!!

Snubní prstýnky bílé šířka 5 mm STOB191

Snubní prstýnky z kolekce Fluent se zaobleným profilem jsou vytvořeny z bílého 14 karátového zlata. Tyto 5 mm široké prsteny mají vnitřní zaoblený profil pro vyšší komfort. Prstýnky jsou předělené na tři oble části v bílém zlatě s lesklým povrchem. Velikost prstýnků si vyberte pod obrázkem, každé jednotlivě - dámské i pánskej.V případě požadavku gravírování data sňatku, nebo jména do prstýnků je jen u nás ZDARMA !!! Uvedená cena je za pár !!!

Klasické bílé snubní prstýnky 5 mm STOB10003A

Snubní prsteny zhotovené z bílého 14karátového zlata s půlkulatým profilem o šířce 5 mm pro vyšší komfort. Případné gravírování data sňatku, nebo jména do prstenů je jen u nás ZDARMA!!! Uvedená cena je za pár!!! Velikost každého prstenu si vyberte jednotlivě - dámského i pánského.

Snubní prstýnky dvoubarevné zlato šířka 5 mm STOB231R

Snubní prstýnky s plochým profilem byly vytvořeny pro kolekci Fluent z červeného a bílého 14karátového zlata. Prsteny dekoruje středová část z bílého zlata s hladkým a matovaným povrchem. Velikost každého prstenu si vyberte jednotlivě - dámského i pánského. Tyto 5 mm široké prstýnky mají vnitřní zaoblený profil pro vyšší komfort při nošení. Případné gravírování data sňatku nebo jména do prstenů je jen u nás ZDARMA!!!

Snubní prstýnky dvoubarevné zlato šířka 5 mm STOB231

Snubní prstýnky s plochým profilem byly vytvořeny pro kolekci Fluent z dvoubarevného 14 karátového zlata. Prstýnky dekoruje středová část z bílého zlata s hladkým a matovaným povrchem. Velikost prstýnků si vyberte jednotlivě - dámské i pánské. Tyto 5 mm široké prsteny mají vnitřní zaoblený profil pro vyšší komfort při nošení. V případě požadavku gravírování data sňatku, nebo jména do prstýnků je jen u nás ZDARMA !!! Uvedená cena je za pár !!!

Snubní prstýnky dvoubarevné zlato šířka 6 mm STOB169AR

Snubní prstýnky z kolekce Fluent s plochým profilem jsou vytvořeny z kombinovaného 14karátového zlata. Prsteny jsou předěleny na dvě poloviny v bílém a červeném zlatě s matováním. Tyto 6 mm široké prstýnky mají vnitřní zaoblený profil pro vyšší komfort. Velikost každého prstenu si vyberte pod obrázkem jednotlivě - dámského i pánského. Uvedená cena je za pár!!! Případné gravírování data sňatku nebo jména do prstýnků je jen u nás ZDARMA!!!

Snubní prstýnky dvoubarevné zlato šířka 6 mm STOB169YR

Snubní prstýnky z kolekce Fluent s plochým profilem jsou vytvořeny z kombinovaného 14karátového zlata. Prsteny jsou předělené na dvě poloviny v červeném a žlutém zlatě s matováním. Tyto 6 mm široké prstýnky mají vnitřní zaoblený profil pro vyšší komfort. Velikost každého prstenu si vyberte jednotlivě - dámského i pánského. Uvedená cena je za pár!!! Případné gravírování data sňatku nebo jména do prstýnků je jen u nás ZDARMA!!!

Snubní prstýnky dvoubarevné zlato šířka 7 mm STOB145R

Snubní prstýnky zhotovené z červeného a bílého 14karátového zlata s půlkulatým profilem pocházejí z kolekce Glossy. Dominantou je nádherný středový točený vzor v bílém zlatě. Tyto 7 mm široké prstýnky mají vnitřní zaoblený profil pro vyšší komfort. Uvedená cena je za pár!!! Velikost každého prstenu si vyberte jednotlivě - dámského i pánského.Případné gravírování data sňatku nebo jména do prstenů je jen u nás ZDARMA!!!

Snubní prstýnky dvoubarevné zlato šířka 5 mm STOB148R

Snubní prstýnky vytvořené z dvoubarevného 14karátového zlata s plochým profilem z kolekce Fluent. Tyto 5 mm široké prsteny mají vnitřní zaoblený profil pro vyšší komfort. Centrální ozdobou jsou zdvojené lesklé proužky z bílého zlata procházející středem prstenů s matováním ve červeném zlatě. Velikost každého prstenu si vyberte jednotlivě - dámského i pánského. Případné gravírování data sňatku nebo jména do prstenů je jen u nás ZDARMA!!!

Snubní prstýnky žluté zlato šířka 4 mm STOB099-4Y

Snubní prstýnky z kolekce Soul zhotovené ze žlutého 14karátového zlata s plochým profilem. Centrální ozdobou prstenů je matovaná středová linie, kde okrajové linie jsou dekorovány nádherným gravírováním s vysokým leštěním. Tyto 4 mm široké prsteny mají vnitřní zaoblený profil pro vyšší komfort. Uvedená cena je za pár!!! Případné gravírování data sňatku nebo jména do prstenů je jen u nás ZDARMA!!!

Snubní prstýnky dvoubarevné zlato šířka 5 mm STOB099-5R

Snubní prstýnky vytvořené z kombinovaného 14karátového zlata z kolekce Soul s plochým profilem. Tyto 5 mm široké prsteny mají vnitřní zaoblený profil pro vyšší komfort. Centrální ozdobou prstenů je matovaná linie v bílém zlatě, kde okrajové linie z červeného zlata jsou dekorovány nádherným gravírováním s vysokým leštěním. Případné gravírování data sňatku nebo jména do prstenů je jen u nás ZDARMA!!! Uvedená cena je za pár!!!

Snubní prstýnky dvoubarevné zlato šířka 3 mm STOB099-3R

Snubní prstýnky z kolekce Soul zhotovené z vícebarevného 14karátového zlata s plochým profilem. Tyto 3 mm široké prsteny mají vnitřní zaoblený profil pro vyšší komfort. Centrální ozdobou prstenů je matovaná linie v bílém zlatě, kde okrajové linie z červeného zlata jsou dekorovány nádherným gravírováním s vysokým leštěním. Uvedená cena pod obrázkem je za pár!!! Případné gravírování data sňatku nebo jména do prstenů je jen u nás ZDARMA!!!

Snubní prstýnky dvoubarevné zlato šířka 4 mm STOB253R

Snubní prstýnky zhotovené z vícebarevného 14karátového zlata s mírně zaobleným profilem, pocházejí z kolekce Soul. Tyto 4 mm široké prsteny mají vnitřní zaoblený profil pro vyšší komfort. Centrální ozdobou prstenů je linie z drobných kuliček procházející středem prstenů a dělící je na dvě poloviny v červeném a bílém zlatě s vysokým leštěním. Případné gravírování data sňatku nebo jména do prstýnků je jen u nás ZDARMA!!!

Snubní prstýnky dvoubarevné zlato šířka 6,5 ​​mm STOB153R

Snubní prstýnky zhotovené z červeného a bílého 14karátového zlata s plochým profilem z kolekce Glory. Centrální ozdobou prstenů je vlnitá linie v bílém zlatě s matováním. Tyto 6,5 mm široké prsteny mají vnitřní zaoblený profil pro vyšší komfort. Uvedená cena pod obrázkem je za pár!!! Velikost každého prstenu si vyberte pod obrázkem jednotlivě - dámského i pánského. Případné gravírování data sňatku nebo jména do prstenů je jen u nás ZDARMA!!!

Snubní prstýnky dvoubarevné zlato šířka 7,5 mm STOB149R

Snubní prstýnky zhotovené z červeného a bílého 14karátového zlata s plochým profilem pocházejí z kolekce Glossy. Dominantní ozdobou prstenů je uprostřed nádherný vybíjený vzor v bílém zlatě. Tyto 7,5 mm široké prsteny mají vnitřní zaoblený profil pro vyšší komfort. Uvedená cena je za pár!!! Velikost každého prstenu si vyberte z jednotlivě - dámského i pánského. Případné gravírování data sňatku nebo jména do prstýnků je jen u nás ZDARMA!!!

Snubní prstýnky dvoubarevné matované zlato šířka 4 mm STOB104-4

Snubní prstýnky zhotovené z kombinovaného 14karátového zlata se zaobleným profilem pocházejí z kolekce Fluent. Tyto 4 mm široké prsteny mají vnitřní zaoblený profil pro vyšší komfort při nošení. Ozdobou prstenů ze žlutého matovaného zlata je diagonální linie v bílém zlatě s leskem. Uvedená cena je za pár!!! Velikost každého prstenu si vyberte jednotlivě - dámského i pánského. Případné gravírování data sňatku nebo jména do prstýnků je jen u nás ZDARMA!!!...

Snubní prstýnky dvoubarevné zlato šířka 4 mm STOB099-4R

Snubní prstýnky z kolekce Soul zhotovené z vícebarevného 14karátového zlata s plochým profilem. Centrální ozdobou prstenů je matovaná linie v bílém zlatě, kde okrajové linie z červeného zlata jsou dekorovány nádherným gravírováním s vysokým leštěním. Tyto 4 mm široké prsteny mají vnitřní zaoblený profil pro vyšší komfort. Uvedená cena je za pár!!! Případné gravírování data sňatku nebo jména do prstenů je jen u nás ZDARMA!!!

Snubní prstýnky dvoubarevné zlato šířka 5 mm STOB254R

Snubní prstýnky z kolekce Soul vyrobené z červeného a bílého 14karátového zlata s mírně zaobleným profilem. Tyto 5 mm široké prsteny mají vnitřní zaoblený profil pro vyšší komfort. Centrální ozdobou prstenů je linie z jemných kuliček v bílém zlatě dělící je na dvě části. Uvedená cena pod obrázkem je za pár!!! Velikost každého prstýnku si vyberte pod obrázkem jednotlivě - dámského i pánského. Případné gravírování data sňatku nebo jména do prstenů je jen u nás ZDARMA!!!...

Snubní prstýnky dvoubarevné zlato šířka 6,5 ​​mm STOB165R

Tyto 6,5 mm široké prstýnky jsou vyrobeny ze 14karátového červeného a bílého zlata s plochým profilem. Prsteny pocházejí z kolekce Glossy, jejich vnitřní profil je pro vyšší komfort při nošení zaoblený. Dominantní je středový vzor v bílém zlatě, vytvořený z matování a lesklých kostek. Uvedená cena je za pár! Případné gravírování data sňatku nebo jména do prstýnků je jen u nás ZDARMA!!!

Snubní prstýnky žluté zlato šířka 4 mm STOB10001-4

Jednoduchost, která Vás chytne za srdce. Snubní prsteny zhotovené ze žlutého 14karátového zlata s hranatým profilem se šířkou 4 mm pro vyšší komfort. Případné gravírování data sňatku nebo jména do prstenů je jen u nás ZDARMA!!! Uvedená cena je za pár!!! Velikost každého prstenu si vyberte jednotlivě - dámského i pánského.

Snubní prstýnky žluté zlato šířka 5 mm STOB10001

Jednoduchost, která Vás chytne za srdce. Snubní prsteny zhotovené ze žlutého 14karátového zlata s hranatým profilem o šířce 5 mm pro vyšší komfort. Velikost každého prstenu si vyberte jednotlivě - dámského i pánského. Uvedená cena je za pá !!! Případné gravírování data sňatku, nebo jména do prstenů je jen u nás ZDARMA!!!

Snubní prstýnky červené zlato šířka 5 mm STOB10001R

Jednoduchost, která Vás chytne za srdce. Snubní prsteny zhotovené z červeného 14karátového zlata s hranatým profilem o šířce 5 mm pro vyšší komfort. Velikost každého prstenu si vyberte jednotlivě - dámského i pánského. Uvedená cena je za pár!!! Případné gravírování data sňatku nebo jména do prstýnků je jen u nás ZDARMA!!!

Snubní prstýnky žluté zlato šířka 3 mm STOB10001-3

Jednoduchost, která Vás chytne za srdce. Snubní prsteny zhotovené ze žlutého 14karátového zlata s hranatým profilem se šířkou 3 mm pro vyšší komfort. Případné gravírování data sňatku nebo jména do prstenů je jen u nás ZDARMA!!! Uvedená cena je za pár!!! Velikost každého prstenu si vyberte jednotlivě - dámského i pánského.

Snubní prstýnky bílé se zirkony šířka 6 mm bílé IZOB501A

Snubní prstýnky zhotovené z bílého 14karátového zlata s plochým profilem. Tyto 6 mm široké prsteny mají vnitřní zaoblený profil pro vyšší komfort. Centrální ozdobou je linie dekorovaná pěticí třpytivých zirkonů, povrchová úprava zlata je s vysokým leskem. Uvedená cena se zirkony pod obrázkem je za pár!!! Velikost každého prstenu si vyberte pod obrázkem jednotlivě - dámského i pánského. Případné gravírování data sňatku nebo jména do prstenů je jen u nás ZDARMA!!!...

Snubní prstýnky bílé s kamínkem šířka 5 mm STOB286-5A

Snubní prstýnky zhotovené z bílého 14karátového zlata se zaobleným profilem z kolekce Soul. Tyto 5 mm široké prstýnky mají vnitřní zaoblený profil pro vyšší komfort. Centrální ozdobou prstenů je vlnitá linie s matováním dělící prstýnky na dvě stejné poloviny s vysokým leštěním, dekorovaná třpytivým zirkonem. Velikost každého prstýnku si vyberte jednotlivě - dámského i pánského. Případné gravírování data sňatku nebo jména do prstýnků je jen u nás ZDARMA!!!...

Snubní prstýnky bílé pískované šířka 4 mm STOB013-4A

Snubní prstýnky z kolekce Fluent jsou zhotoveny z bílého 14karátového zlata se zaobleným profilem. Tyto 4 mm široké prstýnky mají vnitřní zaoblený profil pro vyšší komfort při jejich nošení. Centrální ozdobou prstenů je diagonální linie s leskem v kombinaci s pískováním po celém povrchu prstenů. Uvedená cena je za pár!!! Případné gravírování data sňatku nebo jména do prstýnků je jen u nás ZDARMA!!!

Snubní prstýnky bílé se srdíčkem šířka 5 mm IZOB640A

Snubní prstýnky zhotovené z bílého 14karátového zlata s mírně zaobleným profilem. Tyto 5 mm široké prsteny mají vnitřní zaoblený profil pro vyšší komfort. Centrální ozdobou prstenů je linie dělící prstýnky na dvě části v bílém zlatě s vysokým leštěním, doplněná nádherným srdíčkem. Uvedená cena pod obrázkem je za pár!!! Případné gravírování data sňatku nebo jména do prstenů je jen u nás ZDARMA!!!

Snubní prstýnky bílé pískované šířka 4 mm STOB011-4A

Snubní prstýnky z kolekce Soul jsou zhotoveny z bílého 14karátového zlata se zaobleným profilem. Tyto 4 mm široké snubní prstýnky mají vnitřní zaoblený profil pro vyšší komfort. Centrální ozdobou prstenů je vlnovková linie procházející středem prstenů a dělící je na dvě poloviny s vysokým leštěním a s pískováním. Velikost každého prstenu si vyberte jednotlivě - dámského i pánského. Případné gravírování data sňatku nebo jména do prstýnků je jen u nás ZDARMA!!!...

Snubní prstýnky bílé s kamínky šířka 5 mm IZOB659A

Snubní prstýnky s půlkulatým profilem zhotovené z bílého 14karátového zlata. Tyto 5 mm široké prstýnky mají vnitřní zaoblený profil pro vyšší komfort. Část prstenů zdobí plastický vzor ​​doplněný u dámské varianty trojicí třpytivých zirkonů. Povrchová úprava zlata je s vysokým leštěním. Uvedená cena je za pár!!! Velikost každého prstenu si vyberte pod obrázkem jednotlivě - dámského i pánského. Případné gravírování data sňatku nebo jména do prstýnků je jen u nás ZDARMA!!!...

Snubní prstýnky bílé se zirkony šířka 5 mm STOB281A

Tyto 5 mm široké prstýnky z kolekce Glossy mají vnitřní zaoblený profil pro vyšší komfort. Centrální ozdobou jsou dvě linie se středovým zirkonem v dámském prstenu a leskem v kombinaci s matováním. Snubní prstýnky zhotovené z bílého 14karátového zlata. Uvedená cena je za pár!!! Velikost každého prstýnku si vyberte jednotlivě - dámského i pánského. Případné gravírování data sňatku nebo jména do prstýnků je jen u nás ZDARMA!!!

Snubní prstýnky bílé matované šířka 5 mm STOB282A

Snubní prstýnky pocházejí z kolekce Fluent, byly zhotoveny z bílého 14karátového zlata s plochým profilem. Tyto 5 mm široké prstýnky mají vnitřní zaoblený profil pro vyšší komfort při jejich nošení. Centrální ozdobou prstenů jsou dvě proplétané linie s vysokým leskem v kombinaci s matným pískovaným povrchem. Uvedená cena je za pár!!! Velikost každého prstýnku si vyberte z jednotlivě - dámského i pánského. Případné gravírování data sňatku nebo jména do prstýnků je jen u nás ZDARMA!!!...

Snubní prstýnky bílé se zirkonovým srdcem šířka 5 mm IZOB634A

Snubní prstýnky zhotovené z bílého 14karátového zlata s plochým profilem. Tyto 5 mm široké prsteny mají vnitřní zaoblený profil pro vyšší komfort. Centrální ozdobou prstenů je romantické srdce doplněné trojicí zářivých zirkonů. Povrchová úprava zlata je s vysokým leštěním. Uvedená cena pod obrázkem je za pár!!! Případné gravírování data sňatku nebo jména do prstýnků je jen u nás ZDARMA!!!

Snubní prstýnky bílé se zirkony šířka 4 mm IZOB663A

Snubní prstýnky zhotovené z bílého 14karátového zlata s plochým profilem. Tyto 4 mm široké prsteny mají vnitřní zaoblený profil pro vyšší komfort. Centrální ozdobou dámského prstýnku je horizontální linie dekorovaná dvanácti třpytivým zirkony. Uvedená cena pod obrázkem je za pár!!! Velikost každého prstenu si vyberte pod obrázkem jednotlivě - dámského i pánského. Případné gravírování data sňatku nebo jména do prstýnků je jen u nás ZDARMA!!!

Snubní prstýnky bílé s ozdobnými liniemi šířka 5 mm IZOB464A

Snubní prstýnky zhotovené z bílého 14karátového zlata s plochým profilem a se šířkou 5 mm. Centrální ozdobou prstenů je dvojice ozdobných drážek procházejících jejich obvodem. Povrchová úprava zlata je s vysokým leštěním. Uvedená cena pod obrázkem je za pár!!! Velikost každého prstýnku si vyberte pod obrázkem jednotlivě - dámského i pánského. Případné gravírování data sňatku nebo jména do prstenů je jen u nás ZDARMA!!!

Snubní prstýnky bílé s gravírovaným vzorem šířka 5 mm IZOB667A

Snubní prstýnky zhotovené z bílého 14karátového zlata s plochým profilem. Tyto 5 mm široké prsteny mají vnitřní zaoblený profil pro vyšší komfort. Centrální ozdobou prstenů je linie z bílého zlata procházející středem prstýnků s ozdobným gravírovaným vzorem v kombinaci s okraji s vysokým leštěním. Uvedená cena pod obrázkem je za pár!!! Případné gravírování data sňatku nebo jména do prstýnků je jen u nás ZDARMA!!!

Snubní prstýnky bílé se zirkony šířka 5 mm IZOB529A

Snubní prstýnky zhotovené z bílého 14karátového zlata s plochým profilem. Tyto 5 mm široké prsteny mají vnitřní zaoblený profil pro vyšší komfort. Povrchová úprava zlata je s vysokým leštěním. Centrální ozdobou prstenů jsou ozdobné diagonální drážky s matovanou linií, ta je u dámské varianty doplněná zářivým zirkonem. Uvedená cena pod obrázkem je za pár!!! Velikost každého prstýnku si vyberte pod obrázkem jednotlivě - dámského i pánského. Případné gravírování data sňatku nebo jména do prstenů j...

Snubní prstýnky bílé s kamínky šířka 5 mm IZOB678A

Snubní prstýnky s plochým profilem zhotovené z bílého 14karátového zlata. Tyto 5 mm široké prsteny mají vnitřní zaoblený profil pro vyšší komfort. Centrální ozdobou prstenů jsou vlnité linie, u dámské varianty doplněné pěticí třpytivých zirkonů. Povrchová úprava zlata je s vysokým leštěním. Uvedená cena je za pár!!! Velikost každého prstýnku si vyberte pod obrázkem jednotlivě - dámského i pánského. Případné gravírování data sňatku nebo jména do prstýnků je jen u nás ZDARMA!!!...