Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Snazaroo barva na oblicej

Nalezeno:    655 produktů

NUCKILY MASKA NA OBLIČEJ - H615

Praktická obličejová maska určená pro venkonvní aktivity za chladného počasí i při teplotách hluboko pod nulou. Krční část tvořena fleece materiálem, který dobře udržuje krk v teple. Přední část tvořena otvorem pro nos a průduchy pro ústa. Navíc z boku větrací otvor. Maska dodávána v černé, červené a modré barvě.

Více informací
od 186 Kč
Koupit nejlevněji

NUCKILY MASKA NA OBLIČEJ PK01

Stylová obličejová maska určená pro aktivity v prostředí se znečištěným ovzduším jako je například cyklistika ve velkých městech. Součástí masky je aktivní filtr, který zachycuje různé toxické látky a zabraňuje tak jejich vdechnutí. Maska umožňuje snadné dýchání díky velkému množství průduchů.

Více informací
od 390 Kč
Koupit nejlevněji

Barva uhlí

Barva uhlí hornictví ve výtvarném umění 1. poloviny 20. století Tato kniha je umělecká, protože představuje skutečná umělecká díla výtvarníků zvučných jmen, ale i těch opomíjených či dnes již neznámých, kteří našli inspiraci tam, kde ji hledala i hrstka literátů (V. Martínek, P. Bezruč...), a které spojovaly přinejmenším tři důležité rysy: umělecká, řemeslná i výrazová mnohostran

Více informací
od 108 Kč
Koupit nejlevněji

Snazaroo třpytivá barva na obličej 18ml. - Žlutá

Snazaroo třpytivá barva na obličej 18ml. - Žlutá Obličejové barvy Snazaroo

Snazaroo třpytivá barva na obličej 18ml. - Tyrkysová

Snazaroo třpytivá barva na obličej 18ml. - Tyrkysová Obličejové barvy Snazaroo

Snazaroo třpytivá barva na obličej 18ml. - Růžová

Snazaroo třpytivá barva na obličej 18ml. - Růžová Obličejové barvy Snazaroo

Snazaroo třpytivá barva na obličej 18ml. - Šedá

Snazaroo třpytivá barva na obličej 18ml. - Šedá Obličejové barvy Snazaroo

Snazaroo metalická barva na obličej 18 ml. - Modrá

Snazaroo metalická barva na obličej 18 ml. - Modrá Obličejové barvy Snazaroo

Snazaroo třpytivá barva na obličej 18 ml. - Modrá

Snazaroo třpytivá barva na obličej 18 ml. - Modrá Obličejové barvy Snazaroo

Snazaroo třpytivá barva na obličej 18ml. - Zelená světlá

Snazaroo třpytivá barva na obličej 18ml. - Zelená světlá Obličejové barvy Snazaroo

Snazaroo metalická barva na obličej 18 ml. - Zelená

Snazaroo metalická barva na obličej 18 ml. - Zelená Obličejové barvy Snazaroo

Snazaroo třpytivá barva na obličej 18ml. - Zelená tmavá

Snazaroo třpytivá barva na obličej 18ml. - Zelená tmavá Obličejové barvy Snazaroo

Snazaroo třpytivá barva na obličej 18 ml. - Oranžová

Snazaroo třpytivá barva na obličej 18 ml. - Oranžová Obličejové barvy Snazaroo

Snazaroo třpytivá barva na obličej 18 ml. - Červená

Snazaroo třpytivá barva na obličej 18 ml. - Červená Obličejové barvy Snazaroo

Snazaroo metalická barva na obličej 18 ml. - Stříbrná

Snazaroo metalická barva na obličej 18 ml. - Stříbrná Obličejové barvy Snazaroo

Snazaroo metalická barva na obličej 18 ml. - Zlatá

Snazaroo metalická barva na obličej 18 ml. - Zlatá Obličejové barvy Snazaroo

Snazaroo třpytivá barva na obličej 18 ml. - Fialová

Snazaroo třpytivá barva na obličej 18 ml. - Fialová Obličejové barvy Snazaroo

Snazaroo metalická barva na obličej 18 ml. - Fialová

Snazaroo metalická barva na obličej 18 ml. - Fialová Obličejové barvy Snazaroo

SNAZAROO Barvy na obličej - Knírky

Barvy na obličej - Knírky - Skvělá zábava pro tebe i tvé kamarády. Díky speciálním barvám na kůži si můžeš na obličej namalovat ornamenty. Obsah balení - čtyři různé barvy a 1 štětec. Součástí balení je i obrázkový návod na vytváření nejrůznějších kreseb.

SNAZAROO Barvy na obličej - Brýle

Barvy na obličej - Brýle - Skvělá zábava pro tebe i tvé kamarády. Díky speciálním barvám na kůži si můžeš na obličej namalovat ornamenty. Obsah balení - čtyři různé barvy a 1 štětec. Součástí balení je i obrázkový návod na vytváření nejrůznějších kreseb.

SNAZAROO Barvy na obličej - Zvířátka

Barvy na obličej - Zvířátka - Skvělá zábava pro tebe i tvé kamarády. Díky speciálním barvám na kůži si můžeš na obličej namalovat ornamenty. Obsah balení - čtyři různé barvy a 1 štětec. Součástí balení je i obrázkový návod na vytváření nejrůznějších kreseb.

SNAZAROO Barvy na obličej - Čarodějnice

Barvy na obličej - Čarodějnice - Skvělá zábava pro tebe i tvé kamarády. Díky speciálním barvám na kůži si můžeš na obličej namalovat ornamenty. Obsah balení - tři různé barvy a 1 štětec.

SNAZAROO Barvy na obličej - Piráti

Barvy na obličej - Piráti - Skvělá zábava pro tebe i tvé kamarády. Díky speciálním barvám na kůži si můžeš na obličej namalovat ornamenty. Obsah balení - tři různé barvy a 1 štětec.

SNAZAROO Barvy na obličej - Motýlci

Barvy na obličej - Motýlci - Skvělá zábava pro tebe i tvé kamarády. Díky speciálním barvám na kůži si můžeš na obličej namalovat ornamenty. Obsah balení - tři různé barvy a 1 štětec.

SNAZAROO Sada barev na obličej

Sada barev na obličej - Staň se vznešenou princeznou, děsivým tygrem nebo třeba zelenou žabkou! Skvělá zábava pro tebe i tvé kamarády. Díky speciálním barvám na kůži si můžeš na obličej namalovat ornamenty nebo třeba knírek a bradku. Namaluj si na obličej a tělo cokoli tě napadne.

Barvy na obličej Snazaroo 4 barvy - dívky

Barvy na obličej Snazaroo A6 pro dívky s podrobným postupem (4 možnosti). Velice kvalitní koncentrované barvy na obličej britské firmy Snazaroo. Snadno se nanáší, výborně drží, neotírají se a lze je snadno omývat (postačí voda a mýdlo). Splňují nejvyšší kosmetické atesty. Sada obsahuje: 4x1ml barev, štěteček. Zakupte produkt Barvy na obličej Snazaroo 4 barvy - dívky z kategorie Heureka.cz | Dětské zboží | Kreativní tvoření | Výtvarné potřeby | Barvy na tělo od výrobce Snazaroo za cenu 139 Kč....

Barvy na obličej Snazaroo 4 barvy - chlapci

Barvy na obličej Snazaroo A6 pro chlapce s podrobným postupem (4 možnosti). Velice kvalitní koncentrované barvy na obličej britské firmy Snazaroo. Snadno se nanáší, výborně drží, neotírají se a lze je snadno omývat (postačí voda a mýdlo). Splňují nejvyšší kosmetické atesty. Sada obsahuje: 4x1ml barev, štěteček. Zakupte produkt Barvy na obličej Snazaroo 4 barvy - chlapci z kategorie Heureka.cz | Dětské zboží | Kreativní tvoření | Výtvarné potřeby | Barvy na tělo od výrobce Snazaroo za cenu 139 ...

Tužky na obličej Snazaroo 6 barev uni

Velice kvalitní barvy na obličej britské firmy Snazaroo. Snadno se nanáší, výborně drží, neotírají se a lze je snadno omývat (postačí voda a mýdlo). Splňují nejvyšší kosmetické atesty. Sada obsahuje: 6 barev tužek Zakupte produkt Tužky na obličej Snazaroo 6 barev uni z kategorie Heureka.cz | Dětské zboží | Kreativní tvoření | Výtvarné potřeby | Barvy na tělo od výrobce Snazaroo za cenu 129 Kč.

SNAZAROO Tužky na obličej černá sada

Tužky na obličej černá sada - Staň se vznešenou princeznou, děsivým tygrem nebo třeba zelenou žabkou! Skvělá zábava pro tebe i tvé kamarády. Díky speciálním barvám na kůži si můžeš na obličej nakreslit ornamenty nebo třeba knírek a bradku. Namaluj si na obličej a tělo cokoli tě napadne. Obsah balení - šest odlišných tužek na obličej a tělo.

poškozený obal: SNAZAROO Barvy na obličej - Vojáci

Barvy na obličej - Vojáci - Skvělá zábava pro tebe i tvé kamarády. Díky speciálním barvám na kůži si můžeš na obličej namalovat ornamenty. Obsah balení - tři různé barvy a 1 štětec.

SNAZAROO Barvy na obličej (růžová sada)

Barvy na obličej nejen pro holky. Vytvoř si svůj originál kostým pomocí barviček na obličej! Udělej ze sebe něžnou vílu, vznešenou královnu nebo třeba malého motýlka. Můžes si na obličeji nakreslit prakticky cokoli - fantazii se meze nekladou.

SNAZAROO Tužky na obličej růžová sada

Tužky na obličej růžová sada - Staň se vznešenou princeznou, děsivým tygrem nebo třeba zelenou žabkou! Skvělá zábava pro tebe i tvé kamarády. Díky speciálním barvám na kůži si můžeš na obličej nakreslit ornamenty nebo třeba knírek a bradku. Namaluj si na obličej a tělo cokoli tě napadne.

SNAZAROO Tužky na obličej modrá sada

Tužky na obličej modrá sada - Staň se vznešenou princeznou, děsivým tygrem nebo třeba zelenou žabkou! Skvělá zábava pro tebe i tvé kamarády. Díky speciálním barvám na kůži si můžeš na obličej nakreslit ornamenty nebo třeba knírek a bradku. Namaluj si na obličej a tělo cokoli tě napadne.

SNAZAROO Tužky na obličej zelená sada

Tužky na obličej zelená sada - Staň se vznešenou princeznou, děsivým tygrem nebo třeba zelenou žabkou! Skvělá zábava pro tebe i tvé kamarády. Díky speciálním barvám na kůži si můžeš na obličej nakreslit ornamenty nebo třeba knírek a bradku. Namaluj si na obličej a tělo cokoli tě napadne.

SNAZAROO Sada barev na obličej - Růžová

Sada barev na obličej - Růžová - Staň se vznešenou princeznou, děsivým tygrem nebo třeba zelenou žabkou! Skvělá zábava pro tebe i tvé kamarády. Díky speciálním barvám na kůži si můžeš na obličej namalovat ornamenty nebo třeba knírek a bradku. Namaluj si na obličej a tělo cokoli tě napadne. Obsah balení - osm různých barev, houbička, štětec a obrázkový návod.

SNAZAROO Sada barev na obličej - Modrá

Sada barev na obličej - Modrá - Staň se vznešenou princeznou, děsivým tygrem nebo třeba zelenou žabkou! Skvělá zábava pro tebe i tvé kamarády. Díky speciálním barvám na kůži si můžeš na obličej namalovat ornamenty nebo třeba knírek a bradku. Namaluj si na obličej a tělo cokoli tě napadne. Obsah balení - osm různých barev, houbička, štětec a obrázkový návod.

SNAZAROO Sada barev na obličej - Černá

Sada barev na obličej - Černá - Staň se kouzelnou čarodějnicí, děsivým tygrem nebo třeba zelenou žabkou! Skvělá zábava pro tebe i tvé kamarády. Díky speciálním barvám na kůži si můžeš na obličej namalovat ornamenty nebo třeba knírek a bradku. Namaluj si na obličej a tělo cokoli tě napadne. Obsah balení - osm různých barev, houbička, štětec a obrázkový návod.

SNAZAROO Barvy na obličej - Ovoce a zelenina

Barvy na obličej - Ovoce a zelenina - Skvělá zábava pro tebe i tvé kamarády. Díky speciálním barvám na kůži si můžeš na obličej namalovat ornamenty. Obsah balení - čtyři různé barvy a 1 štětec. Součástí balení je i obrázkový návod na vytváření nejrůznějších kreseb.

SNAZAROO Gel na obličej - Tekutá krev

Gel na obličej - Tekutá krev - Skvělá zábava pro tebe i tvé kamarády. Staň se krvavou zombie stejně jako ve filmu. Pomocí tekutého gelu si vytvoříš krvavé šrámy a můžeš si potřísnit i ruce. Vystraš mámu s tátou i kamarády. Obsah balení - jedna lahvička tekutého červeného gelu s aplikátorem ve vršku. Lahvička má objem 50 ml.

SNAZAROO Lepidlo na obličej 10 ml

Lepidlo na obličej 10 ml - Vytvoř si originální kostým. Pomocí speciálního lepidla si přilep knírek a vousy nebo třeba bradavici, kterou má každá správná čarodějnice. Lepidlem můžeš přilepit i jiné věci - korálky, lupínky a spoustu dalších věcí, které tvůj kostým vylepší... Obsah balení 10 ml vodou ředitelného lihového lepidla.

Tužky na obličej Snazaroo 6 barev pro dívky

Velice kvalitní barvy na obličej britské firmy Snazaroo. Snadno se nanáší, výborně drží, neotírají se a lze je snadno omývat (postačí voda a mýdlo). Splňují nejvyšší kosmetické atesty. Sada obsahuje: 6 barev tužek Zakupte produkt Tužky na obličej Snazaroo 6 barev pro dívky z kategorie Heureka.cz | Dětské zboží | Kreativní tvoření | Výtvarné potřeby | Barvy na tělo od výrobce Snazaroo za cenu 129 Kč.

Velká sada barev na obličej Snazaroo 8 barev zelená

Užijte si spoustu zábavy při malování obličejů. Sada obsahuje 8 barev základních (bílá, černá, červená, žlutá, fialová, zelená, modrá a růžová) á 2ml, houbičku a štětec a podrobný obrázkový- focený návod krok za krokem jak na to. Vystačí na namalování 50-ti celých plných obličejů. Zakupte produkt Velká sada barev na obličej Snazaroo 8 barev zelená z kategorie Heureka.cz | Dětské zboží | Kreativní tvoření | Výtvarné potřeby | Barvy na tělo od výrobce Snazaroo za cenu 299 Kč....

Velká sada barev na obličej Snazaroo 8 barev růžová

Užijte si spoustu zábavy při malování obličejů. Sada obsahuje 5 barev základních (bílá, černá, světle žlutá, světle zelená, růžová metalickou stříbrnou a dvě třpytivé barvy vše á 2ml, houbičku a štětec a podrobný obrázkový- focený návod krok za krokem jak na to. Vystačí na namalování 50-ti celých plných obličejů. Zakupte produkt Velká sada barev na obličej Snazaroo 8 barev růžová z kategorie Heureka.cz | Dětské zboží | Kreativní tvoření | Výtvarné potřeby | Barvy na tělo od výrobce Snazaroo za...