Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Smrkova deska

Nalezeno:    101 produktů

Deska drásaný smrk - kruh

Masivní smrková stolová deska o síle 27 mm upravená drásáním (kartáčováním).

Klasická kytara 4/4 Yamaha CG 102

Klasická kytara Yamaha CG 102. Smrková deska. Luby a záď Nato. Základní model se smrkovou vrchní deskou za výbornou cenu.

Klasická kytara 4/4 Yamaha CG 162S

Klasická kytara Yamaha CG 162 S. Masivní smrková deska. Model střední třídy s luby a zadní deskou z dřeva ovankol.

Elektroakustická kytara Takamine EG630S VV

Elektroakustická kytara, tvar New Yorker s výřezem, masivní smrková deska, luby a záď z javoru, TP4T preamp, lesk.

Klasická kytara 4/4 Yamaha CG 142S BL

Klasická kytara Yamaha CG 142 S BL. Masivní smrková deska. Luby a záď Nato. Provedení černý lesk.

Akustická kytara Ibanez PF 15 NT

Tělo Dreadnought Smrková vrchní deska Luby a zadní deska z mahagonu Krk mahagon "Olejová" mechanika

Klasická kytara 4/4 Alvaro Alvaro 57

Klasická kytara Alvaro 57. Koncertní kytara, masivní vrchní smrková deska, spodní deska a luby černé provedení mukali africký mahagon, krk africký mahagon, mechanika nikl.

Buzuki Gewa Irská Buzuki

Ploché bouzouki – irský tvar. Masivní smrková deska, vložená dřevěná ozdobná deska, spodek a luby - vlašský ořech, javorový krk, otevřená hlava, akátový hmatník, vyrobeno v Evropě.

Akustická kytara Ibanez PC 15 NT

Tělo Grand Concert Smrková vrchní deska Tělo mahagon, krk mahagon "Olejová" mechanika Die-Cast Šířka nultého pražce 42mm

Akustická kytara Yamaha LJ 16

Ručně vyráběná jumbo kytara LJ 16 Yamaha. Medium jumbo typ těla. Masivní smrková vrchní deska. Lesklé provedení.

Elektroakustická kytara paket Ashton D25CEQ BK

Kytara dreadnought se snímačem Ashton D 25CEQ včetně příslušenství v mnoha různých provedeních. Vrchní smrková deska, mahagonový krk, snímač a předzesilovač B-Band T-35 s vestavěnou ladičkou. Barevné provedení: BK (černá).

Elektroakustická kytara paket Ashton D25CEQ TSB

Kytara dreadnought se snímačem Ashton D 25CEQ včetně příslušenství v mnoha různých provedeních. Vrchní smrková deska, mahagonový krk, snímač a předzesilovač B-Band T-35 s vestavěnou ladičkou. Barevné provedení: TSB (tabákový burst).

Elektroakustická kytara paket Ashton D25CEQ TBB

Kytara dreadnought se snímačem Ashton D 25CEQ včetně příslušenství v mnoha různých provedeních. Vrchní smrková deska, mahagonový krk, snímač a předzesilovač B-Band T-35 s vestavěnou ladičkou. Barevné provedení: TBB (modrá).

Elektroakustická kytara paket Ashton D25CEQ NT

Kytara dreadnought se snímačem Ashton D 25CEQ včetně příslušenství v mnoha různých provedeních. Vrchní smrková deska, mahagonový krk, snímač a předzesilovač B-Band T-35 s vestavěnou ladičkou. Barevné provedení: NT (natural).

Klasická kytara se snímačem Yamaha NCX 700 BL

Klasická elektroakustická kytara Yamaha NCX 700 R - nylonové struny. Masivní smrková přední deska. System 61 A.R. T. 2-way. Provedení: černý lesk.

Klasická kytara se snímačem Yamaha NCX 700

Klasická elektroakustická kytara Yamaha NCX 700 R - nylonové struny. Masivní smrková přední deska. System 61 A.R. T. 2-way.

Fender Stratacoustic Guitar - Black

Elektroakustická kytara, Statacoustic - akustický Stratocaster, výztuha ve tvaru X, smrková přední deska, javorový krk, BG3-TN Preamp, menzura krku: 25.5 ", oválný ozvučovací otvor.

SX SD2 Natural

Akustická kytara ve tvaru mini Jumbo. Vhodná pro začátečníka. Vrchní smrková deska, luby a zadní deska lípa, krk vyroben z dřeviny Nato s palisandrovým hmatníkem, 20 pražců, nultý pražec ze syntetické kosti, kobylka palisandr, sedlo Nubone, ladící mechanika Die-Cast v chromovém provedení. Barevné provedení Natural.

SX SD1 Red Sunburst

Akustická kytara ve tvaru dreadnought. Vhodná pro začátečníka. Vrchní smrková deska, luby a zadní deska lípa, krk vyroben z dřeviny Nato s palisandrovým hmatníkem, 20 pražců, nultý pražec ze syntetické kosti, kobylka palisandr, sedlo Nubone, ladící mechanika Die-Cast v chromovém provedení. Barevné provedení Red Sunburst.

SX SD2 Vintage Sunburst

Akustická kytara ve tvaru mini Jumbo. Vhodná pro začátečníka. Vrchní smrková deska, luby a zadní deska lípa, krk vyroben z dřeviny Nato s palisandrovým hmatníkem, 20 pražců, nultý pražec ze syntetické kosti, kobylka palisandr, sedlo Nubone, ladící mechanika Die-Cast v chromovém provedení. Barevné provedení Vintage Sunburst.

Takamine GN10CE-NS

Elektroakustická kytara s tvarem těla NEX (minijumbo) s výřezem. Přední smrková deska, luby a zadní deska z mahagonu, mahagonový krk s palisandrovým hmatníkem a 20-ti pražci. Rádius 305 mm, menzura 648 mm. Šířka hmatníku při nultém pražci 43 mm. Ladící mechanika. Aktivní elektronika TP-E se zabudovanou ladičkou. Matný povrch, barva NATURAL. Struny D'Addario EXP16 (.012 - .053)

SX SD1-CE Vintage Sunburst

Elektroakustická kytara ve tvaru dreadnought s výřezem. Vhodná pro začátečníka. Vrchní smrková deska, luby a zadní deska lípa, krk vyroben z dřeviny Nato s palisandrovým hmatníkem, 20 pražců, nultý pražec ze syntetické kosti, kobylka palisandr, sedlo Nubone, ladící mechanika Die-Cast v chromovém provedení. Elektronika EQ400T s 4 pásmovým EQ a zabudovanou ladičkou. Barevné provedení Vintage Sunburst.

SX SD1 Natural

Akustická kytara ve tvaru dreadnought. Vhodná pro začátečníka. Vrchní smrková deska, luby a zadní deska lípa, krk vyroben z dřeviny Nato s palisandrovým hmatníkem, 20 pražců, nultý pražec ze syntetické kosti, kobylka palisandr, sedlo Nubone, ladící mechanika Die-Cast v chromovém provedení. Barevné provedení Natural.

SX SA1 Acoustic Guitar Kit Natural

kytarový pack s akustickou kytarou a příslušenstvím. Obsah: akustická kytara ve tvaru dreadnought. Vrchní smrková deska, luby a zadní deska lípa, krk vyrobený z dřeviny Nato s palisandrový hmatníkem, 20 pražců, nultý pražec ze syntetické kosti, kobylka palisandr, sedlo Nubone, ladící mechanika Die-Cast v chromovém provedení. Barevné provedení Natural. Příslušenství: klipová ladička, kytarový pás, 6 trsátek a povlak na kytaru.

SX SA1 Acoustic Guitar Kit Vintage Sunburst

Kytarový pack s akustickou kytarou a příslušenstvím. Obsah: akustická kytara ve tvaru dreadnought. Vrchní smrková deska, luby a zadní deska lípa, krk vyrobený z dřeviny Nato s palisandrový hmatníkem, 20 pražců, nultý pražec ze syntetické kosti, kobylka palisandr, sedlo Nubone, ladící mechanika Die-Cast v chromovém provedení. Barevné provedení Vintage Sunburst. Příslušenství: klipová ladička, kytarový pás, 6 trsátek a povlak na kytaru.

SX SD1-CE Black

Elektroakustická kytara ve tvaru dreadnought s výřezem. Vhodná pro začátečníka. Vrchní smrková deska, luby a zadní deska lípa, krk vyroben z dřeviny Nato s palisandrovým hmatníkem, 20 pražců, nultý pražec ze syntetické kosti, kobylka palisandr, sedlo Nubone, ladící mechanika Die-Cast v chromovém provedení. Elektronika EQ400T s 4 pásmovým EQ a zabudovanou ladičkou. Barevné provedení Black.

SX SD2-CE Black

Elektroakustická kytara ve tvaru mini jumbo s výřezem. Vhodná pro začátečníka. Vrchní smrková deska, luby a zadní deska lípa, krk vyroben z dřeviny Nato s palisandrovým hmatníkem, 20 pražců, nultý pražec ze syntetické kosti, kobylka palisandr, sedlo Nubone, ladící mechanika Die-Cast v chromovém provedení. Elektronika EQ400T s 4 pásmovým EQ a zabudovanou ladičkou. Barevné provedení Black.

SX SD1 Black

Akustická kytara ve tvaru dreadnought. Vhodná pro začátečníka. Vrchní smrková deska, luby a zadní deska lípa, krk vyroben z dřeviny Nato s palisandrovým hmatníkem, 20 pražců, nultý pražec ze syntetické kosti, kobylka palisandr, sedlo Nubone, ladící mechanika Die-Cast v chromovém provedení. Barevné provedení Black.

SX SD2 Black

Akustická kytara ve tvaru mini jumbo. Vhodná pro začátečníka. Vrchní smrková deska, luby a zadní deska lípa, krk vyroben z dřeviny Nato s palisandrovým hmatníkem, 20 pražců, nultý pražec ze syntetické kosti, kobylka palisandr, sedlo Nubone, ladící mechanika Die-Cast v chromovém provedení. Barevné provedení Black.

SX SD1 Vintage Sunburst

Akustická kytara ve tvaru dreadnought. Vhodná pro začátečníka. Vrchní smrková deska, luby a zadní deska lípa, krk vyroben z dřeviny Nato s palisandrovým hmatníkem, 20 pražců, nultý pražec ze syntetické kosti, kobylka palisandr, sedlo Nubone, ladící mechanika Die-Cast v chromovém provedení. Barevné provedení Vintage Sunburst.

SX SA1 Acoustic Guitar Kit Black

kytarový pack s akustickou kytarou a příslušenstvím. Obsah: akustická kytara ve tvaru dreadnought. Vrchní smrková deska, luby a zadní deska lípa, krk vyrobený z dřeviny Nato s palisandrový hmatníkem, 20 pražců, nultý pražec ze syntetické kosti, kobylka palisandr, sedlo Nubone, ladící mechanika Die-Cast v chromovém provedení. Barevné provedení Black. Příslušenství: klipová ladička, kytarový pás, 6 trsátek a povlak na kytaru.

Takamine GF15CE-BLK

Elektroakustická kytara s tvarem těla FXC (minijumbo) s výřezem. Přední smrková deska, luby a zadní deska z mahagonu, mahagonový krk s palisandrovým hmatníkem a 20-ti pražci. Rádius 305 mm, menzura 648 mm. Šířka hmatníku při nultém pražci 43 mm. Ladící mechanika. Aktivní elektronika TP-4T se zabudovanou ladičkou. Matný povrch, černá barva. Struny D'Addario EXP16 (.012 - .053)

Takamine GF15CE-BSB

Elektroakustická kytara s tvarem těla FXC (minijumbo) s výřezem. Přední smrková deska, luby a zadní deska z mahagonu, mahagonový krk s palisandrovým hmatníkem a 20-ti pražci. Rádius 305 mm, menzura 648 mm. Šířka hmatníku při nultém pražci 43 mm. Ladící mechanika. Aktivní elektronika TP-4T se zabudovanou ladičkou. Matný povrch, barva Brown Sunburst. Struny D'Addario EXP16 (.012 - .053)

Takamine GF15CE-NAT

Elektroakustická kytara s tvarem těla FXC (minijumbo) s výřezem. Přední smrková deska, luby a zadní deska z mahagonu, mahagonový krk s palisandrovým hmatníkem a 20-ti pražci. Rádius 305 mm, menzura 648 mm. Šířka hmatníku při nultém pražci 43 mm. Ladící mechanika. Aktivní elektronika TP-4T se zabudovanou ladičkou. Matný povrch, barva Natural. Struny D'Addario EXP16 (.012 - .053)

Takamine GN10-NS

Akustická kytara s tvarem těla NEX (minijumbo) bez výřezu. Přední smrková deska, luby a zadní deska z mahagonu, mahagonový krk s palisandrovým hmatníkem a 20-ti pražci. Rádius 305 mm, menzura 648 mm. Šířka hmatníku při nultém pražci 43 mm. Ladící mechanika. Matný povrch, barva NATURAL. Struny D'Addario EXP16 (.012 - .053)

Houslový komplet Yamaha V5 SC 3/4

Akustický houslový komplet Yamaha V5 SC 34. 3/4 velikost, ruční výroba. Vrchní deska smrková, luby, záď, krk z javoru. Včetně smyčce, pouzdra a kalafuny.

Romanza R-C388

Romanza R-C388 je akustická klasická kytara standartních rozměrů. Horní deska smrková v matném provedení, boční a zadní desky z lípy. Hmatník javorový. Včetně nylonových strun.

Klasická kytara 4/4 Yamaha CG 122MS

Klasická kytara Yamaha CG 122 MS. Masivní smrková deska. Luby a záď Nato. Provedení mat. Provedení mat. Základní model s masivní vrchní deskou za výbornou cenu. Jediný model s matovou povrchovou úpravou v sérii CG. Ve dvou variantách s cedrovou deskou a smrkovou deskou.

Elektroakustická kytara paket levoruký Ashton D25CEQ L NTM

Levoruká kytara dreadnought se snímačem Ashton D 25CEQ včetně příslušenství. Paket kytary včetně povlaku ARM 300W, řemenu a online lekcí hry na kytaru v angličtině. Tvar těla Dreadnought. Vrchní smrková deska, luby a záď ze dřeva sapele. Mahagonový krk a palisandrový hmatník. Snímač a předzesilovač B-Band T-35 s vestavěnou ladičkou. Barevné provedení: NTM (natural mat).

Yamaha APX 1000 MB

Elektro-akustická kytara s výřezem a vynikající hratelností, masivní přední smrková deska, zadní strana a luby ze žíhaná javoru, krk vyroberný ze dřeva Nato, kobylka a 22 pražcový hmatník z palisandru, zlaté Yamaha ladící mechaniky a vestavěná elektronika s ladičkou System 63 SRT, kytara disponuje bohatými a krásnými tóny, zvučné basy, krásné střední i vysoké tóny, provedení Mocha Black.

Podobné fráze: