Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Slim belly

Nalezeno:    3 produkty

Kalhoty Motherhood Maternity Secret Fit Belly™ Super Stretch Slim Leg Maternity Jeans

Džínsy od Motherhood Maternity jsou výjimečně pohodlné a budete se v nich cítit jako byste ani neměla bříško. Perfektně sedí a netlačí. Mají 5 kapes. Bavlna / polyester. Velikost - délka 29". Lze prát v pračce spolu s tmavými barvami.

Kalhoty Motherhood Maternity Under Belly Super Stretch Slim Leg Maternity Jeans

Džínsy od Motherhood Maternity které ve svém těhotenství nosila i Heidi Klum. Jsou výjimečně pohodlné a budete se v nich cítit jako byste ani neměla bříško. Perfektně sedí a netlačí. Pro štíhlé nohy. Mají 5 kapes. Bavlna / spandex. Velikost - délka 32". Lze prát v pračce spolu s tmavými barvami.

The Paleo Diet Made Easy Cookbook - Joy Skipper

The Paleo diet is the latest and greatest eating innovation, helping people everywhere slim down and live healthier lives. Free yourself forever from faddy food replacements and low calorie alternatives, and simply observe one golden rule: stick to the foods the human body has evolved to eat. Follow the example of your caveman ancestors and fuel your body with a diet of meat (organic and grass-fed where possible), fish, vegetables, fruit and roots. This book is your simple and accessible...