Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Slanovaci osma pro canyoning

Nalezeno:    10 produktů

Slaňovací osma Petzl Huit Stříbrná

Slaňovací osma je velmi kompaktní a lehká. Díky svému hranatému tvaru snižuje kroucení lana a jiná nebezpečí. Malý otvor lze použít pro tenká lana nebo jako stichovu brzdu.

SINGING ROCK OSMA SLAŇOVACÍ KN30

Slaňovací osma Singing Rock klasického ověřeného tvaru. Popis: - vhodná pro tlustší lana - velký rozsah použití průměrů lan - pohodlné slaňování - efektivně rozptyluje teplo Slaňovací osmu SINGING ROCK L můžete zakoupit také v matně černém provedení, nebo v menší verzi SINGING ROCK M. Parametry: Barva: červená, žlutá, titanium (barva dodávána dle aktuálních skladových zásob) Hmotnost: 125 g Materiál: dural Pevnost: 30 kN

Slaňovací osma SINGING ROCK RESCUE černá

Speciální slaňovací osma pro záchranu a rychlé slaňování vyrobená z duralu, což snižuje její hmotnost.

Slaňovací osma SINGING ROCK RESCUE ocel

Speciální slaňovací osma pro záchranu a rychlé slaňování vyrobená z nerezové oceli. Opravdu masivní zařízení určené pro specifické účely.

Osma PETZL Huit

Hranatý tvar této kompaktní slaňovací osmy s nízkou hmotností omezuje kroucení lana a snižuje nebezpečí vytvoření prusíku kolem otvoru. Menší otvor je možné použít pro tenká lana nebo jako stichtovu brzdu.

Singing Rock Osma rescue Stříbrná

Speciální nerezová slaňovací a jistící pomůcka určena pro záchranu a rychlé slaňování.

Singing Rock Osma rescue Černá

Speciální nerezová slaňovací a jistící pomůcka určena pro záchranu a rychlé slaňování.

Jistící osma MAMMUT Nano 8

Jistící osma MAMMUT Nano 8. Lehoučká slaňovací osma od firmy Mammut, ktzerá je vhodná pro lana menšího průměru. Speciální tvar a design poskytují různé síly brždění tak, aby se přizpůsobila rychlost slaňování. Technická data: - hmotnost: 44 g - nosnost [kN]: 16 kN

Brzda PETZL Pirana

Slaňovací brzda se třemi brzdnými polohami, vhodná pro canyoning. Dva pomocné výstupky na brzdě umožňují měnit velikost tření i během slaňování.

Petzl Huit

Slaňovací osma Huit s hranatým tvarem s nízkou hmotností omezuje kroucení lana a snižuje nebezpečí vytvoření prusíku kolem otvoru. Menší otvor je možné použít pro tenká lana nebo jako stichtovu brzdu.