Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Skrabka tescoma

Nalezeno:    55 produktů

Tescoma škrabka s příčnou čepelí PRESIDENT

Škrabka s příčnou čepelí PRESIDENT - Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli, vhodné do myčky.

Více informací
od 135 Kč
Koupit nejlevněji

Tescoma škrabka na brambory PRESTO

Škrabka na brambory PRESTO - Vynikající pro snadné škrabání brambor, zeleniny apod. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu. Vhodné do myčky. 3 roky záruka.

Více informací
od 37 Kč
Koupit nejlevněji

Tescoma škrabka na brambory PRESIDENT

Škrabka na brambory PRESIDENT - Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli, vhodné do myčky.

Více informací
od 103 Kč
Koupit nejlevněji

Tescoma škrabka na ryby PRESIDENT

Škrabka na ryby PRESIDENT - Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli, vhodné do myčky.

Více informací
od 151 Kč
Koupit nejlevněji

Tescoma škrabka na ryby PRESTO

Škrabka na ryby PRESTO - Vynikající pro snadné čištění šupinatých ryb. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu. Vhodné do myčky.

Více informací
od 55 Kč
Koupit nejlevněji

Tescoma škrabka na sklokeramické desky PRESTO

Škrabka na sklokeramické desky PRESTO - Snadno odstraní nečistoty ze sklokeramických varných desek, hladkých skleněných a porcelánových ploch apod. Vyrobeno z odolného plastu, čepel z prvotřídní nerezavějící oceli. Použití škrabky věnujte vždy zvýšenou pozornost, čepel je velmi ostrá, zabraňte dětem v manipulaci se škrabkou. Čistěte vlhkou utěrkou, nemyjte v myčce. Dodáváno s náhradní čepelí. Použití: Čepel vysuňte do pracovní polohy a utáhněte pojistku. Sklokeramickou desku čistěte škrabkou po...

Více informací
od 103 Kč
Koupit nejlevněji

Tescoma škrabka na chřest PRESTO Expert, s opěrkou

Škrabka na chřest PRESTO Expert, s opěrkou - Vynikající pro snadné a rychlé loupání bílého i zeleného chřestu. Chřest uchopte za hlavičku, vložte mezi čepel a opěrku, škrabku zlehka stiskněte a plynulými tahy směrem dolů chřest oloupejte. Vyrobeno z odolného plastu, čepel z prvotřídní nerezavějící oceli. Vhodné do myčky. 3 roky záruka.

Více informací
od 29 Kč
Koupit nejlevněji

Tescoma škrabka s podélnou čepelí PRESIDENT

Škrabka s podélnou čepelí PRESIDENT - Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli, vhodné do myčky.

Více informací
od 143 Kč
Koupit nejlevněji

Tescoma škrabka na citrusovou kůru PRESIDENT

Škrabka na citrusovou kůru PRESIDENT - Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli, vhodné do myčky.

Více informací
od 127 Kč
Koupit nejlevněji

Tescoma škrabka s příčnou čepelí PRESTO

Škrabka s příčnou čepelí PRESTO - Vynikající pro snadné škrabání okurek, mrkve, brambor apod. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu. Vhodné do myčky.

Více informací
od 43 Kč
Koupit nejlevněji

Tescoma škrabka s podélnou čepelí PRESTO

Škrabka s podélnou čepelí PRESTO - Vynikající pro snadné škrabání brambor, zeleniny apod. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu. Vhodné do myčky.

Více informací
od 43 Kč
Koupit nejlevněji

Tescoma škrabka se zubatou čepelí PRESTO

Škrabka se zubatou čepelí PRESTO - Vynikající pro snadné loupání ovoce a zeleniny s měkkou slupkou,zejména k loupání rajčat, broskví, kiwi, jablek, hrušek, hub apod. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu. Vhodné do myčky. 3 roky záruk&

Více informací
od 55 Kč
Koupit nejlevněji

Tescoma škrabka na citrusovou kůru PRESTO

Škrabka na citrusovou kůru PRESTO - Vynikající pro přípravu ozdobných hoblinek a spirál z citrusové kůry. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu. Vhodné do myčky.

Více informací
od 55 Kč
Koupit nejlevněji

Tescoma škrabka julienne PRESTO Expert

Škrabka julienne PRESTO Expert - Vynikající pro přípravu jemných julienne proužků z mrkve, celeru, bílé ředkve, brambor apod. Vyrobeno z odolného plastu, čepel z prvotřídní nerezavějící oceli. Vhodné do myčky. 3 roky záruka.

Více informací
od 63 Kč
Koupit nejlevněji

Tescoma Univerzální škrabka PRESIDENT, nastavitelná

Univerzální škrabka PRESIDENT, nastavitelná - Unikátní škrabka s nastavitelnou tloušťkou slupky vynikající pro škrabání všech obvyklých druhů zeleniny i ovoce. Poloha 1 je vynikající pro škrabání raných brambor, mrkve, petržele a ředkve, poloha 2 pro brambory, jablka apod. a poloha 3 pro okurky, cukety apod. Škrabka je oboustranná, umožňuje škrabání směrem k sobě i od sebe, je vhodná pro pravoruké i levoruké kuchaře. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu. Po použití umyjte ...

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

Tescoma škrabka se zubatou čepelí PRESTO Expert

Škrabka se zubatou čepelí PRESTO Expert - Vynikající pro snadné loupání rajčat, broskví, kiwi a ostatního ovoce nebo zeleniny s měkkou slupkou. Vyrobeno z odolného plastu, čepel z prvotřídní nerezavějící oceli. Vhodné do myčky. 3 roky záruka.

Více informací
od 63 Kč
Koupit nejlevněji

Tescoma škrabka julienne PRESTO Expert, s opěrkou

Škrabka julienne PRESTO Expert, s opěrkou - Vynikající pro velmi rychlou, snadnou a bezpečnou přípravu jemných julienne proužků z mrkve, celeru, bílé ředkve apod. Mrkev uchopte za širší konec, vložte mezi čepel a opěrku, škrabku stiskněte a plynulými tahy směrem dolů vytvořte proužky julienne. Vyrobeno z odolného plastu, čepel z prvotřídní nerezavějící oceli. Vhodné do myčky.

Více informací
od 71 Kč
Koupit nejlevněji

Tescoma škrabka se 2 čepelemi PRESTO Expert, široká

Škrabka se 2 čepelemi PRESTO Expert, široká - Vynikající pro velmi rychlé a snadné škrabání okurek, bílých ředkví apod. Okurku vložte mezi čepele, škrabku zlehka stiskněte a plynulými tahy směrem dolů oloupejte. Vyrobeno z odolného plastu, čepele z prvotřídní nerezavějící oceli. Vhodné do myčky.

Více informací
od 87 Kč
Koupit nejlevněji

Tescoma Antiadhezní škrabka s podélnou čepelí PRESTO TONE

Antiadhezní škrabka s podélnou čepelí PRESTO TONE - Škrabka s antiadhezním povlakem čepele je vůči potravinám šetrná, slupky se k čepeli nelepí, škrabka se snadno čistí. S ochranným pouzdrem pro bezpečné skladování. Vhodné do myčky, nemyjte drátěnkami ani prostředky na bázi písku.

Více informací
od 49 Kč
Koupit nejlevněji

Tescoma Keramická škrabka s podélnou čepelí VITAMINO

Keramická škrabka s podélnou čepelí VITAMINO - Škrabka s mimořádně ostrou keramickou čepelí vynikající pro přípravu pokrmů zdravé výživy a dětských pokrmů. Keramická čepel je vůči potravinám šetrná, ovoce a zelenina po oloupání nevadne, nehnědne ani nemění chuť. Opatřeno trnem pro vykrajování oček, keramická čepel se při běžném použití netupí. Vhodné do myčky. 3 roky záruka.

Více informací
od 159 Kč
Koupit nejlevněji

Tescoma Keramická škrabka s příčnou čepelí PRESIDENT

Keramická škrabka s příčnou čepelí PRESIDENT - Škrabka na ovoce a zeleninu s mimořádně ostrou keramickou čepelí, která se při běžném použití netupí. Keramická čepel je vůči potravinám šetrná, ovoce a zelenina po oloupání nehnědne, nevadne a nemění chuť. Rukojeť vyrobena z prvotřídní nerezavějící oceli, vhodné do myčky.

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

Tescoma Keramická škrabka s příčnou čepelí VITAMINO

Keramická škrabka s příčnou čepelí VITAMINO - Škrabka s mimořádně ostrou keramickou čepelí vynikající pro přípravu pokrmů zdravé výživy a dětských pokrmů. Keramická čepel je vůči potravinám šetrná, ovoce a zelenina po oloupání nevadne, nehnědne ani nemění chuť. Keramická čepel se při běžném použití netupí. Vhodné do myčky. 3 roky záruka.

Více informací
od 159 Kč
Koupit nejlevněji

Univerzální škrabka Tescoma President nastavitelná

Škrabka na ovoce i zeleninu s nastavitelnou tloušťkou slupky. Celková délka 19 cm.

Univerzální škrabka Tescoma PRESIDENT nastavitelná

Unikátní škrabka s nastavitelnou tloušťkou slupky vynikající pro škrabání všech obvyklých druhů zeleniny i ovoce. Poloha 1 je vynikající pro škrabání raných brambor, mrkve, petržele a ředkve, poloha 2 pro brambory, jablka apod. a poloha 3 pro okurky, cukety apod. Škrabka je oboustranná, umožňuje škrabání směrem k sobě i od sebe, je vhodná pro pravoruké i levoruké kuchaře. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu. Po použití umyjte pod tekoucí vodou a osušte, nemyjte v myčce. 5...

Škrabka Tescoma PRESIDENT, s příčnou čepelí + ZDARMA 5 let záruky

Produkt Škrabka Tescoma PRESIDENT, s příčnou čepelí zařazený v: Domácí potřeby | Kuchyňské náčiní | Škrabky, Objednací kód: EB-102848, výrobce: Tescoma

Škrabka Tescoma PRESTO TONE antiadhéz. s podélnou čepel, žlutá + ZDARMA 3 roky záruky

Produkt Škrabka Tescoma PRESTO TONE antiadhéz. s podélnou čepel, žlutá zařazený v: Domácí potřeby | Kuchyňské náčiní | Škrabky, Objednací kód: EB-102852, výrobce: Tescoma

Škrabka na brambory Tescoma President

Nerezová škrabka na brambory. Celková délka 19 cm.

Škrabka na ryby Tescoma President

Kvalitní škrabka na ryby z nerez oceli. Vhodná do myčky. Celková délka 17 cm.

Tescoma Škrabka na brambory PRESIDENT (638603.00)

Škrabka z nerezavějící oceli, vhodné do myčky Škrabka na brambory Tescoma President je vyrobena z kvalitní prvotřídní nerezavějící oceli a je vhodná pro mytí v myčce.Škrabka na brambory Tescoma President je vyrobena z kvalitní prvotřídní nerezavějící oceli a je vhodná pro mytí v myčce.Klíčové vlastnostiKvalitní škrabka na bramboryVyrobená z prvotřídní nerezavějící oceliVhodná do myčky

Tescoma Škrabka na brambory PRESTO (420102.00)

Škrabka z nerezavějící oceli, vhodné do myčky Škrabka na brambory a zeleninu Tescoma Presto je vyrobena z kvalitní prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu. Škrabka je vhodná pro mytí v myčce.Škrabka na brambory a zeleninu Tescoma Presto je vyrobena z kvalitní prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu. Škrabka je vhodná pro mytí v myčce.Klíčové vlastnostiKvalitní škrabka na bramboryVyrobená z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného palstuVhodná do myčky...

TESCOMA Škrabka na sklokeramické desky PRESTO (8595028439205)

Škrabka z odolného plastu, čepel z nerezavějící oceli, odstraní nečistoty ze sklokeramických varných desek, hladkých skleněných a porcelánových ploch apod., dodáváno s náhradní čepelí, nemyjte v myčce Škrabka pro čištění sklokeramických varných desek a jiných hladkých a skleněných povrchů je skvělým pomocníkem pro odstranění nečistot. Balení obsahuje náhradní čepel. Praktická škrabka jednoduše odstraní nečistoty ze sklokeramických varných desek, hladkých skleněných a porcelánových ploch...

Škrabka na chřest Tescoma PRESTO Expert + ZDARMA 3 roky záruky

Produkt Škrabka na chřest Tescoma PRESTO Expert zařazený v: Domácí potřeby | Kuchyňské náčiní | Škrabky, Objednací kód: EB-102844, výrobce: Tescoma

Škrabka na brambory Tescoma PRESIDENT + ZDARMA 5 let záruky

Produkt Škrabka na brambory Tescoma PRESIDENT zařazený v: Domácí potřeby | Kuchyňské náčiní | Škrabky, Objednací kód: EB-102843, výrobce: Tescoma

Škrabka na brambory Tescoma Presto + ZDARMA 3 roky záruky

Produkt Škrabka na brambory Tescoma Presto zařazený v: Domácí potřeby | Kuchyňské náčiní | Škrabky, Objednací kód: EB-120685, výrobce: Tescoma

Škrabka na ryby PRESTO - bílá

Vynikající pro snadné, rychlé a bezpečné odstraňování malých a velkých šupin sladkovodních i mořských ryb.

Škrabka s příčnou čepelí PRESTO

Vynikající pro snadné škrabání okurek, mrkve a brambor.

Škrabka na citrusovou kůru PRESTO

Vynikající pro přípravu ozdobných hoblinek a spirál z citrusové kůry.

Škrabka s podélnou čepelí PRESTO

Vynikající pro snadné škrabání brambor a zeleniny.

Škrabka na ryby PRESTO - zelená

Vynikající pro snadné, rychlé a bezpečné odstraňování malých a velkých šupin sladkovodních i mořských ryb.

Škrabka se zubatou čepelí PRESTO

Vynikající pro snadné loupání ovoce a zeleniny s měkkou slupkou,zejména k loupání rajčat, broskví, kiwi, jablek, hrušek, hub apod.

Škrabka na sklokeramické desky PRESTO

Snadno odstraní nečistoty ze sklokeramických varných desek, hladkých skleněných a porcelánových ploch apod.

Škrabka s příčnou čepelí Tescoma President

Nerezová škrabka s příčnou čepelí. Celková délka 18 cm.

Keramická škrabka s příčnou čepelí Tescoma President

Škrabka na brambory a zeleninu s keramickou příčnou čepelí. Celková délka 16 cm.

Škrabka na citrusovou kůru Tescoma President

Kvalitní designová škrabka na citrusovou kůru. Celková délka škrabky je 16 cm.

Škrabka s podélnou čepelí Tescoma President

Nerezová škrabka na brambory s podélnou čepelí. Celková délka 21 cm.

Keramická škrabka s příčnou čepelí VITAMINO - bílá

Škrabka s mimořádně ostrou keramickou čepelí vynikající pro přípravu pokrmů zdravé výživy a dětských pokrmů.

Keramická škrabka s příčnou čepelí VITAMINO - žlutá

Škrabka s mimořádně ostrou keramickou čepelí vynikající pro přípravu pokrmů zdravé výživy a dětských pokrmů.

Škrabka julienne PRESTO Expert, s opěrkou

Vynikající pro velmi rychlou, snadnou a bezpečnou přípravu jemných julienne proužků z mrkve, celeru, bílé ředkve apod.

Škrabka s podélnou čepelí PRESTO Expert

Vynikající pro snadné škrabání brambor a ostatní zeleniny nebo ovoce

Škrabka s příčnou čepelí PRESTO Expert

Vynikající pro snadné škrabání okurek, bílé ředkve, mrkve, velkých brambor apod.

Škrabka se zubatou čepelí PRESTO Expert

Vynikající pro snadné loupání rajčat, broskví, kiwi a ostatního ovoce nebo zeleniny s měkkou slupkou.

Tescoma PRESIDENT

Kupte si! Univerzální škrabka Tescoma PRESIDENT, nastavitelná od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. TES638604.00 - Unikátní škrabka s nastavitelnou tloušťkou slupky vynikající pro škrabání všech obvyklých druhů zeleniny i ovoce. Poloha 1 je vynikající pro škrabání raných brambor, mrkve, petržele a ředkve, poloha 2 pro brambory, jablka apod. a poloha 3 pro okurky, cukety apod. Škrabka je oboustranná, umožňuje škrabání směrem k sobě i od sebe, ...

Tescoma PRESIDENT

Kupte si! Škrabka na brambory Tescoma PRESIDENT od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. TES638603.00 - Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli, vhodné do myčky. 5 roků záruka. ...

Tescoma PRESIDENT

Kupte si! Škrabka na ryby Tescoma PRESIDENT od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. TES638609.00 - Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli, vhodné do myčky. 5 roků záruka. ...

Tescoma PRESTO Expert

Kupte si! Škrabka julienne Tescoma PRESTO Expert od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. TES421022.00 - Vynikající pro přípravu jemných julienne proužků z mrkve, celeru, bílé ředkve, brambor apod. Vyrobeno z odolného plastu, čepel z prvotřídní nerezavějící oceli. Vhodné do myčky. 3 roky záruka. ...

Tescoma PRESTO

Kupte si! Škrabka na ryby Tescoma PRESTO, nerezová od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. TES420120.00 - Vynikající pro snadné čištění šupinatých ryb. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu. Vhodné do myčky. 3 roky záruka. ...

Tescoma PRESTO

Kupte si! Škrabka na ryby Tescoma PRESTO, bílá od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. TES420121.11 - Vynikající pro snadné, rychlé a bezpečné odstraňování malých a velkých šupin sladkovodních i mořských ryb. Zubatá čepel šupiny podebere a snadno je oddělí od kůže, šupiny při čištění neodletují. Vyrobeno z prvotřídního odolného plastu, vhodné do myčky. 3 roky záruka. ...

Tescoma PRESTO

Kupte si! Škrabka na ryby Tescoma PRESTO, zelená od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. TES420121.25 - Vynikající pro snadné, rychlé a bezpečné odstraňování malých a velkých šupin sladkovodních i mořských ryb. Zubatá čepel šupiny podebere a snadno je oddělí od kůže, šupiny při čištění neodletují. Vyrobeno z prvotřídního odolného plastu, vhodné do myčky. 3 roky záruka. ...

Tescoma PRESTO

Kupte si! Škrabka na brambory Tescoma PRESTO od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. TES420102.00 - Vynikající pro snadné škrabání brambor, zeleniny apod. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu. Vhodné do myčky. 3 roky záruka. ...

Tescoma PRESTO Expert

Kupte si! Škrabka julienne Tescoma PRESTO Expert, s opěrkou od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. TES421026.00 - Vynikající pro velmi rychlou, snadnou a bezpečnou přípravu jemných julienne proužků z mrkve, celeru, bílé ředkve apod. Mrkev uchopte za širší konec, vložte mezi čepel a opěrku, škrabku stiskněte a plynulými tahy směrem dolů vytvořte proužky julienne. Vyrobeno z odolného plastu, čepel z prvotřídní nerezavějící oceli. Vhodné do myčky...

Tescoma PRESTO Expert

Kupte si! Škrabka na chřest Tescoma PRESTO Expert, s opěrkou od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. TES421030.00 - Vynikající pro snadné a rychlé loupání bílého i zeleného chřestu. Chřest uchopte za hlavičku, vložte mezi čepel a opěrku, škrabku zlehka stiskněte a plynulými tahy směrem dolů chřest oloupejte. Vyrobeno z odolného plastu, čepel z prvotřídní nerezavějící oceli. Vhodné do myčky. 3 roky záruka. ......

Tescoma PRESTO TONE

Kupte si! Antiadhezní škrabka s podélnou čepelí Tescoma PRESTO TONE od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. TES863070.00 - Škrabka s antiadhezním povlakem čepele je vůči potravinám šetrná, slupky se k čepeli nelepí, škrabka se snadno čistí. S ochranným pouzdrem pro bezpečné skladování. Vhodné do myčky, nemyjte drátěnkami ani prostředky na bázi písku. 3 roky záruka. ...