Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Sklenicka na vino

Nalezeno:    74 produktů

Gsi Nesting Wine Glass

Plastová, elegantní, skládací vinná sklenička Nesting Wine Glass na cesty. Výborný společník pro cesty nejen do vinařských oblastí celého světa.

Více informací
od 219 Kč
Koupit nejlevněji

Sklenička na víno - 1956

Na podrobném popisu k produktu Sklenička na víno - 1956 pracujeme.

Sklenička na víno - 1966

Na podrobném popisu k produktu Sklenička na víno - 1966 pracujeme.

Sklenička na víno - 1956

Na podrobném popisu k produktu Sklenička na víno - 1956 pracujeme.Motiv: 1956 Zakupte produkt Sklenička na víno - 1956 z kategorie Dárky | Albi | Humor od výrobce za cenu 115 Kč.

Sklenička na víno - 1966

Na podrobném popisu k produktu Sklenička na víno - 1966 pracujeme.Motiv: 1966 Zakupte produkt Sklenička na víno - 1966 z kategorie Dárky | Albi | Humor od výrobce za cenu 115 Kč.

Sklenička na víno - 1976

Na podrobném popisu k produktu Sklenička na víno - 1976 pracujeme.Motiv: 1976 Zakupte produkt Sklenička na víno - 1976 z kategorie Dárky | Albi | Humor od výrobce za cenu 115 Kč.

Sklenička na víno - Všechno nejlepší

Na podrobném popisu k produktu Sklenička na víno - Všechno nejlepší

Sklenička na víno Lebky

Číše na víno Lebky. Různé barvy. Plastová.. Super cena! Super Nabídka!

Sklenička na víno - Nejlepší kamarádka

Na podrobném popisu k produktu Sklenička na víno - Nejlepší kamarádka pracujeme.

Sklenička na víno - Vyvážená dieta

Na podrobném popisu k produktu Sklenička na víno - Vyvážená dieta pracujeme.

Sklenička na víno - Tekutá terapie

Na podrobném popisu k produktu Sklenička na víno - Tekutá terapie pracujeme.

Sklenička na víno - Všechno nejlepší

Na podrobném popisu k produktu Sklenička na víno - Všechno nejlepší pracujeme.

Sklenička na víno - Nejlepší kamarádka

Na podrobném popisu k produktu Sklenička na víno - Nejlepší kamarádka pracujeme.Motiv: Nejlepší kamarádka Zakupte produkt Sklenička na víno - Nejlepší kamarádka z kategorie Dárky | Albi | Humor od výrobce za cenu 115 Kč.

Sklenička na víno - Vyvážená dieta

Na podrobném popisu k produktu Sklenička na víno - Vyvážená dieta pracujeme.Motiv: Vývážená dieta Zakupte produkt Sklenička na víno - Vyvážená dieta z kategorie Dárky | Albi | Humor od výrobce za cenu 115 Kč.

Sklenička na víno - Tekutá terapie

Na podrobném popisu k produktu Sklenička na víno - Tekutá terapie pracujeme.Motiv: Tekutá terapie Zakupte produkt Sklenička na víno - Tekutá terapie z kategorie Dárky | Albi | Humor od výrobce za cenu 115 Kč.

Sklenička na víno - Všechno nejlepší

Na podrobném popisu k produktu Sklenička na víno - Všechno nejlepší pracujeme.Motiv: Všechno nejlepší Zakupte produkt Sklenička na víno - Všechno nejlepší z kategorie Dárky | Albi | Humor od výrobce za cenu 115 Kč.

Sklenička na víno Ruka kostlivce

Číše na víno Ruka kostlivce. Různé barvy. Plastová.. Super cena! Super Nabídka!

Sklenička na víno - Maminčina chvilka pro sebe

Na podrobném popisu k produktu Sklenička na víno - Maminčina chvilka pro sebe pracujeme.Motiv: Maminčina chvilka pro sebe Zakupte produkt Sklenička na víno - Maminčina chvilka pro sebe z kategorie Dárky | Albi | Humor od výrobce za cenu 115 Kč.

Sklenička na víno - Nezbytná výbava moderní matky

Na podrobném popisu k produktu Sklenička na víno - Nezbytná výbava moderní matky pracujeme.Motiv: Nezbytná výbava moderní matky Zakupte produkt Sklenička na víno - Nezbytná výbava moderní matky z kategorie Dárky | Albi | Humor od výrobce za cenu 115 Kč.

CÔTÉ TABLE Sklenička na víno Oasis 200ml, čirá barva, sklo

CÔTÉ TABLE Sklenička na víno Oasis 200ml, čirá barva, sklo. Sklenička na víno v elegantním designu z lisovaného skla, ze které si stylově vychutnejte lahodné víno třeba po náročném dni nebo při slavností příležitosti. Sklenička také krásně doladí slavnostně prostřenou tabuli. Výška 21 cm, průměr průměr 8 cm. Objem 200 ml. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

CÔTÉ TABLE Sklenička na víno Amboise 290ml, čirá barva, sklo

CÔTÉ TABLE Sklenička na víno Amboise 290ml, čirá barva, sklo. Romantická sklenička na víno s něžným reliéfem, ze které si vychutnáte všechny druhy vína. Svým designem se hodí do rustikálně laděných domovů nebo na chalupu. Výška 12 cm, průměr 9 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

CÔTÉ TABLE Sklenička na víno Arlequin, fialová barva, sklo

CÔTÉ TABLE Sklenička na víno Arlequin, fialová barva, sklo. Krásná sklenička na víno z tmavě fialového lisovaného skla s plastickým harlekýnovým vzorkem vnese barevnost a eleganci na prostřený stůl. Objem 280 ml. Výška 16 cm, průměr 8 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

CÔTÉ TABLE Sklenička na víno Verre, čirá barva, sklo

CÔTÉ TABLE Sklenička na víno Verre, čirá barva, sklo. Krásná sklenička na víno z čirého lisovaného skla s plastickým harlekýnovým vzorkem, která vnese eleganci na prostřený stůl. Objem 250 ml. Výška 16 cm, průměr 8 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

CÔTÉ TABLE Sklenička na víno Grace, čirá barva, sklo

CÔTÉ TABLE Sklenička na víno Grace, čirá barva, sklo. Sklenička na víno v elegantním nadčasovém designu z čirého křišťálového skla, doladí slavnostně prostřenou tabuli. Její zvonkový tvar nechá krásně rozvinout jeho vůni a chuť. Výška 21 cm, průměr 8 cm. Objem 300 ml. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Bloomingville Sklenička na víno Dip Dye Grey, čirá barva, sklo

Bloomingville Sklenička na víno Dip Dye Grey, čirá barva, sklo. Vychutnejte si večerní pohodu do poslední kapky se sklenkou něčeho dobrého... Stylová sklenice na červené víno s šedým kouřovým efektem je elegantní variantou ke klasickým vinným skleničkám, která vás bude bavit! Výška 21,5 cm, průměr 6,5 cm, objem za skvělé ceny na Bellarose.cz!

IB LAURSEN Sklenička na víno Dagmar, čirá barva, sklo

IB LAURSEN Sklenička na víno Dagmar, čirá barva, sklo. Vždy se najde důvod k oslavě. A stejně tak na konci náročného dne nic nesedne lépe, než sklenička vína. A to si zaslouží krásnou skleničku, ze které si vychutnáte nejen víno, ale i cider nebo jakékoliv nealko. Sklenička Dagmar má univerzální tvar, který se hodí téměř ke každému jídelnímu servisu a stylu. Objem 250 ml. Výška 16,5 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

GREEN GATE Sklenička na víno Nora red, čirá barva, sklo

GREEN GATE Sklenička na víno Nora red, čirá barva, sklo. Jednoduchá a zároveň elegantní sklenice na víno či vodu od Green Gate dodá kouzlo každé tabuli. Čirá sklenička má stopku zbarvenou do černé a červené barvy a bude tak skvěle ladit s ostatním nádobím se stejnými odstíny. Skleničku je možné mýt v myčce nádobí. Výška 16 cm, průměr 9 cm, objem cca 220 ml. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Bloomingville Sklenička na víno Crystal, čirá barva, sklo

Bloomingville Sklenička na víno Crystal, čirá barva, sklo. Vychutnejte si své oblíbené víno z této luxusní skleničky! Stylové výbrusy a vyšší hmotnost vyvolávají dojem okázalosti a elegance, díky čemuž bude sklenice slavnostním doplňkem každé tabule, ať už z ní budete pít červené či bílé víno anebo jenom čistou vodu. Výška 20 cm, průměr 8,5 cm, objem 300 ml. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

CÔTÉ TABLE Sklenička na víno Eau Vinea, čirá barva, sklo

CÔTÉ TABLE Sklenička na víno Eau Vinea, čirá barva, sklo. Luxusní sklenice od významného italského výrobce Luigi Bormioli pro jedinečný požitek z každého doušku vína. Křišťálové sklo bez použití olova, vyráběné z jednoho kusu roztavené hmoty, zaručuje dokonalou lomivost světla, a tudíž můžeme pozorovat barvu vína zcela nezkreslenou. Dále se vyznačuje vysokou pevností a zvučností skla, které je tak typické pro tento druh čistého křišťálového skla. Extra jemný, laserem broušený okraj sklenice zar...

CÔTÉ TABLE Sklenička na víno Vinea, čirá barva, sklo

CÔTÉ TABLE Sklenička na víno Vinea, čirá barva, sklo. Luxusní sklenice od významného italského výrobce Luigi Bormioli pro jedinečný požitek z každého doušku vína. Křišťálové sklo bez použití olova, vyráběné z jednoho kusu roztavené hmoty, zaručuje dokonalou lomivost světla, a tudíž můžeme pozorovat barvu vína zcela nezkreslenou. Dále se vyznačuje vysokou pevností a zvučností skla, které je tak typické pro tento druh čistého křišťálového skla. Extra jemný, laserem broušený okraj sklenice zaručuj...

Sklenička na víno - Jsou dny, kdy je tato sklenička prostě malá

Na podrobném popisu k produktu Sklenička na víno - Jsou dny, kdy je tato sklenička prostě malá pracujeme.

Skládací sklenička na víno GSI Nesting Wine Glass

Charakteristika: Plastová, elegantní, skládací vinná sklenička na cesty. Výborný společník pro cesty nejen do vinařských oblastí celého světa.

Sklenička na víno GSI Outdoors Glacier Stainless Stemless Wine Glass

Účinek alkoholu se zvyšuje s každým metrem rostoucí nadmořské výšky a stupněm únavy. Uhlídat sklenici vína, aby se v nestřežený okamžik nepřevrhla, nebo ji stále držet v ruce může být více než náročné. Unikátní design našich nepřevrhnutelných skleniček vám vyjde vstříc svojí stabilitou a přizpůsobivostí v každé nadmořské výšce a nebudete se bát odložit jej v hrbolatém terénu na zem…  

Sklenička na víno - Jsou dny, kdy je tato sklenička prostě malá

Na podrobném popisu k produktu Sklenička na víno - Jsou dny, kdy je tato sklenička prostě malá pracujeme.Motiv: Jsou dny, kdy je tato sklenička prostě malá Zakupte produkt Sklenička na víno - Jsou dny, kdy je tato sklenička prostě malá z kategorie Dárky | Albi | Humor od výrobce za cenu 115 Kč.

CÔTÉ TABLE Sklenička na víno Piano 250 ml, čirá barva, sklo

CÔTÉ TABLE Sklenička na víno Piano 250 ml, čirá barva, sklo. Elegantní sklenička na víno ve tvaru zvonečku z čirého křyšťálového skla, ze které si stylově vychutnejte lahodné víno třeba po náročném dni nebo při slavností příležitosti. Krásná v ní ale bude i plovoucí svíčka, květ růže, písek s mušličkami a jiné dekorace. Výška 15 cm. Objem 250 ml. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

CÔTÉ TABLE Sklenička na víno Pied 190 ml, čirá barva, sklo

CÔTÉ TABLE Sklenička na víno Pied 190 ml, čirá barva, sklo. Elegantní sklenička na víno v kónickém tvaru z čirého skla, ze které si stylově vychutnejte lahodné víno třeba po náročném dni nebo při slavností příležitosti. Krásná v ní ale bude i plovoucí svíčka, květ růže, písek s mušličkami a jiné dekorace. Výška 13,5 cm. Objem 190 ml. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Skládací sklenička na červené víno GSI Nesting Red Wine Glass

Charakteristika: Plastová, skládací sklenička na červené víno.Výborný společník pro cesty nejen do vinařských oblastí celého světa.

GREEN GATE Sklenička na víno Heart cutting - větší, čirá barva, sklo

GREEN GATE Sklenička na víno Heart cutting - větší, čirá barva, sklo. Překrásná sklenice na víno s jemným broušeným dekorem srdíčka. Ruční výroba - jednotlivé kusy se mohou mírně lišit. Objem 250 ml. Výška 22 cm , průměr 10 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Hübsch Sklenička na červené víno Grey, šedá barva, sklo

Hübsch Sklenička na červené víno Grey, šedá barva, sklo. Elegantní šedá sklenice s čirou stopkou od dánské značky Hübsch bude jedinečnou součástí vaší prostřené tabule. Je určena zejména na červené víno, ale pochutnat si z ní můžete i na bílém či na obyčejné vodě. Její originální minimalistický design zaručí, že bude skvostem, který okouzlí nejen vás, ale i vaše hosty. Výška 19 cm, průměr 8,9 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

IB LAURSEN Sklenička na bílé víno Leaves, čirá barva, sklo

IB LAURSEN Sklenička na bílé víno Leaves, čirá barva, sklo. Vyšperkujte si slavností večeři nebo i běžný popracovní večer a dopřejte si své oblíbené bílé víno či likér z této krásné skleničkou na stopce z čirého skla, která je zdobená vybroušenými lístečky. Vykouzlete si pomocí detailů romantickou atmosféru a užijte si večera... Jedná se o ruční výrobu, každá sklenička je tak zcela jedinečným kouskem, který se od ostatních může vzorkem či tvarem mírně lišit. Výška 13 cm, průměr 7 cm, objem 1,5 ...