Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Sklenice na whisky

Nalezeno:    32 produktů

Sklenice na whisky Elit, 0,32 l

Hmotnost: 0,16 kg Rozměr whisky: výška 9 cm Materiál: sklo

Sklenice na whisky TRUVA, 0,28 l

Hmotnost: 0,242 kg Rozměry: pr. 9 cm, v. 8,5 cm Materiál: sklo Objem: 0,28 l

Křišťálová sklenice na Whisky, 218ml série BAR SPECIAL, SCHOTT ZWIESEL

Degustační sklenice na whisky, koňak, rum. Bar Special Degustační sklenice na whisky, technologie Tritan, automaticky foukané sklo. výška 175 mm, průměr 66 mm, obsah 218 ml. Bezolovnatý křišťál vhodný k mytí v myčce na nádobí (nešedne). Komplet vyrobeno v německu. Balení od výrobce obsahuje karton 6 ks. Lze objednat pouze celá balení.

Křišťálová sklenice na Whisky malá, 306ml série PURE, SCHOTT ZWIESEL

Sklenice na whisky, bezolovnatý křišťál, technologie Tritan, výška 83 mm, průměr 89 mm, obsah 306 ml. Bezolovnatý křišťál vhodný k mytí v myčce na nádobí (nešedne). Komplet vyrobeno v německu. Balení od výrobce obsahuje karton 6 ks. Lze objednat pouze celá balení.

Křišťálová sklenice na Whisky velká, 389ml série PURE, SCHOTT ZWIESEL

Sklenice na whisky, bezolovnatý křišťál, technologie Tritan, výška 90 mm, průměr 96 mm, obsah 389 ml. Bezolovnatý křišťál vhodný k mytí v myčce na nádobí (nešedne). Komplet vyrobeno v německu. Balení od výrobce obsahuje karton 6 ks. Lze objednat pouze celá balení.

Křišťálová sklenice na Whisky, 286ml série CONVENTION, SCHOTT ZWIESEL

Sklenice na whisky, automaticky foukaný bezolovnatý křišťál, technologie Tritan, výška 89 mm, průměr 80 mm, obsah 285 ml. Bezolovnatý křišťál vhodný k mytí v myčce na nádobí (nešedne). Komplet vyrobeno v německu. Balení od výrobce obsahuje karton 6 ks. Lze objednat pouze celá balení.

Křišťálová sklenice na Whisky, 282ml série PARIS SCHOTT ZWIESEL

Sklenice na whisky. Bezolovnatý křišťál. Automatická výroba. Patentovaná výrobní technologie Tritan. výška 90 mm, průměr 80 mm, obsah 282 ml. Bezolovnatý křišťál vhodný k mytí v myčce na nádobí (nešedne). Komplet vyrobeno v německu. Balení od výrobce obsahuje karton 6 ks. Lze objednat pouze celá balení.

Křišťálová sklenice na WHISKY, 389ml série PURE LOOP, SCHOTT ZWIESEL

Sklenice na whisky, výška 90 mm, bezolovnatý křišťál, technologie Tritan,průměr 96 mm, obsah 389 ml. Bezolovnatý křišťál vhodný k mytí v myčce na nádobí (nešedne). Komplet vyrobeno v německu. Balení od výrobce obsahuje karton 6 ks. Lze objednat pouze celá balení.

Křišťálová sklenice na WHISKY, 285ml série TOSSA, SCHOTT ZWIESEL

Sklenice na whisky, z bezolovnatého křišťálu, technologie Tritan, automaticky foukaná, výška 108 mm, průměr 87 mm, obsah 285 ml. Bezolovnatý křišťál vhodný k mytí v myčce na nádobí (nešedne). Komplet vyrobeno v německu. Balení od výrobce obsahuje karton 6 ks. Lze objednat pouze celá balení.

Křišťálová sklenice na Whisky, 400ml série BAR SPECIAL SCHOTT ZWIESEL

Sklenice oceněné cenou za design Red Dot, jemné ale velmi pevné, bezolovnatý křišťál, technologie Tritan, výška 85 mm, průměr 88 mm, obsah 400 ml. Bezolovnatý křišťál vhodný k mytí v myčce na nádobí (nešedne). Komplet vyrobeno v německu. Balení od výrobce obsahuje karton 6 ks. Lze objednat pouze celá balení.

Bohemia Crystal Bohemia Crystal - Sklenice na whisky Nemo - 320 ml. - balení 6 ks

Originální sklenice na whisky z produktové řady Nemo. Dodáváno v tmavomodré dárkové krabici – obsahuje 6 ks. Popis Originální sklenice na whisky z produktové řady Nemo. Vychutnejte si vaši oblíbenou whisky z originální sklenice Nemo. Masivní sklenice s jedinečným a originálním tvarem. Skleničkami na whisky Nemo určitě potěšíte každého milovníka tohoto ušlechtilého nápoje. Perfektní třeba jako svatební dar. Objem 320 ml. Dodáváno v tmavomodré dárkové krabici – obsahuje 6 ks...

Bohemia Crystal Bohemia Crystal - Sklenice na whisky Quadro - 340 ml. - bal. 6 ks

Masivní sklenice s jedinečným a originálním tvarem. Těmito krásnými skleničkami určitě potěšíte každého milovníka tohoto ušlechtilého nápoje. Perfektní třeba jako svatební dar. Popis Vychutnejte si vaši oblíbenou whisky z originální sklenice na whisky z produktové řady Quadro. Masivní sklenice s jedinečným a originálním tvarem. Těmito skleničkami na whisky určitě potěšíte každého milovníka tohoto ušlechtilého nápoje. Perfektní třeba jako svatební dar. Dodáváno v tmavomodré dárkové krabici – b...

Křišťálová sklenice na Whisky, 276ml série BASIC BAR CLASSIC by CHARLES SCHUMANN, SCHOTT ZWIESEL

BASIC BAR CLASSIC by Charles Schumann Whisky. Automaticky foukaný bezolovnatý křišťál. Ruční brus, leštěný. Technologie Tritan. Výška: 90 mm. Průměr: 80 mm. Obsah: 276 ml. Bezolovnatý křišťál vhodný k mytí v myčce na nádobí (nešedne). Komplet vyrobeno v německu. Balení od výrobce obsahuje karton 6 ks. Lze objednat pouze celá balení.

Křišťálová sklenice na Whisky, 276ml série BASIC BAR MOTION by CHARLES SCHUMANN, SCHOTT ZWIESEL

BASIC BAR MOTION by Charles Schumann Whisky. Automaticky foukaný bezolovnatý křišťál. Ruční brus, leštěný. Technologie Tritan. Výška: 90 mm. Průměr: 80 mm. Obsah: 276 ml. Bezolovnatý křišťál vhodný k mytí v myčce na nádobí (nešedne). Komplet vyrobeno v německu. Balení od výrobce obsahuje karton 6 ks. Lze objednat pouze celá balení.

Křišťálová sklenice na Whisky, 276ml série BASIC BAR SURFING by CHARLES SCHUMANN, SCHOTT ZWIESEL

BASIC BAR SURFING by Charles Schumann Whisky. Automaticky foukaný bezolovnatý křišťál. Ruční brus, leštěný. Technologie Tritan. Výška: 90 mm. Průměr: 80 mm. Obsah: 276 ml. Bezolovnatý křišťál vhodný k mytí v myčce na nádobí (nešedne). Komplet vyrobeno v německu. Balení od výrobce obsahuje karton 6 ks. Lze objednat pouze celá balení.

Křišťálová sklenice na Rum, Whisky, degustační, 322ml série BAR SPECIAL SCHOTT ZWIESEL

Degustační sklenice na whisky, koňak, rum. Bar Special Degustační sklenice na whisky. Bezolovnatý křišťál, technologie Tritan, automaticky foukané sklo. Výška: 120 mm, Průměr: 83 mm, Obsah: 322 ml. Bezolovnatý křišťál vhodný k mytí v myčce na nádobí (nešedne). Komplet vyrobeno v německu. Balení od výrobce obsahuje karton 6 ks. Lze objednat pouze celá balení.

BANQUET Blue Wave A6 whisky 260ml

Sklenice Blue Wave 260ml whisky A6, sklenice na whisky z modrého skla s vlnovkou po obvod, kolekce Blue Wave se vyrábí v několika variantách a velikostech.

Bohemia Crystal Sada na whisky Gentleman 9-ti dílná - Bohemia Crystal

9-ti dílná sada na whisky Gentleman set od výrobce Bohemia Crystal Popis 9-ti dílná sada na whisky Gentleman set od výrobce Crystal Bohemia obsahuje:- 6 ks sklenice na whisky 410ml- 1 ks láhev na whisky 750ml- 1 ks džbánek na vodu 250ml- 1 ks nádoba na led rozměru 135mm

Bohemia Crystal Bohemia Crystal - Dárkový set na whisky Neptune 1+6 - 700 ml.

Luxusní set na whisky, karafa s uzávěrem a šesti skleniček na whisky vyrobených z masivního křišťálového skla. Tento set na whisky potěší každého milovníka whisky. Popis Krásný dárkový set na whisky je vyrobený z hladkého bezolovnatého velmi masivního křišťálového skla. Dokonale zpracovaná sada je balena v elegantní dárkové krabici. Křišťálová karafa na whisky Neptune – objem 700 ml .........1 kus. Křišťálová sklenice na whisky Neptune – objem 300 ml .......6 kusů. Parametry karaf...

Bohemia Crystal Bohemia Crystal - Dárkový set na whisky Quadro 1+6 - 850 ml.

Luxusní set na whisky, karafa s uzávěrem a šesti skleničkami na whisky vyrobených z hladkého bezolovnatého křišťálového skla. Krásný dárek pro každého milovníka whisky Popis Luxusní set na whisky Quadro. Masivní karafa s uzávěrem a šesti skleničkami na whisky vyrobených z hladkého bezolovnatého křišťálového skla. Perfektní dárek pro každého milovníka whisky Křišťálová karafa na whisky Quadro – objem 850 ml 1 kus. Křišťálová sklenice na whisky Quadro – objem 340 ml 6 kusů. Skl...

BANQUET Pure Wave A6 whisky 260ml

Sklenice Pure Wave 260ml whisky A6, sada 6ks čirých sklenic s vlnovkou po obvodu. Kolekce Pure Wave obsahuje několik velikostí sklenic na různé druhy nápojů.

BANQUET Sada sklenic na whisky TINA 240 ml, 3 ks

Sklenice Tina 240 ml 3 ks long, čirá univerzální sklenice o objemu 240 ml.V nabídce také máme další velikosti long 290 ml a pivo 380 ml.

Jim Beam Signature Craft 12YO + 2 sklenice

Novinka pro rok 2015, exkluzivně pouze na eshopu Global-wines.cz - nikde jinde neseženete. Dárková varianta ultra prémiového bourbonu Jim Beam Signature Craft 12YO z dílny celosvětové jedničky ve výrobě a prodeji bourbonů - společnosti Jim Beam. Dvanáctiletá whisky je vyrobená z těch nejlepších surovin. V chuti se objevuje kombinace tónů karamelu, vanilky a dubového sudu. Doporučujeme konzumovat čistý.

BANQUET Sada sklenic na whisky PURE WAVE 260 ml, 6 ks

Sklenice Pure Wave 260ml whisky A6, sada 6ks čirých sklenic s vlnovkou po obvodu. Kolekce Pure Wave obsahuje několik velikostí sklenic na různé druhy nápojů.

Jack Daniel´s No.7 + 2x sklenice, Gift Box, 0,7l

Jack Daniel´s Old No. 7 je tennessee whiskey, nikoliv bourbon. Její výroba je specifická tím, že whiskey několik dnů, kapku po kapce, protéká přes deset stop vysokou vrstvu dřevěného uhlí z Javoru cukrového. Díky tomuto procesu je chuť whisky velmi měkká. Jack Daniel´s Old No. 7 zraje také v ručně vyráběných sudech z amerického bílého dubu. Doba zrání není přesně daná, whiskey se stáčí, až ji ochutnávači uznají zralou. Tennessee whiskey si nejlépe vychutnáte na ledu. V dárkov...

BANQUET Sada sklenic na pivo TINA 380 ml, 3 ks

Sklenice Tina 380 ml 3 ks long, čirá univerzální sklenice o objemu 380 ml. V nabídce také máme další velikosti long 290 ml a whisky 240 ml.