Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Sklenice na rum

Nalezeno:    10 produktů

Bohemia Crystal Sklenice na rum, brandy 1010 ml. - Bohemia Crystal

Sklenice na rum, brandy 1010 ml. Balené po 4 kusech v okrasném kartonu. Popis Sklenice na rum, brandy 1010 ml. Balené po 4 kusech v okrasném kartonu. Objem 1010 ml.

RONA Rona - Sklenice na rum nebo brandy Magnum - 720 ml. - balení 2ks.

Sklenice na rum nebo brandy Magnum 720 ml. Balené po 2 kusech v okrasném kartonu. Popis Sklenice na rum nebo brandy Magnum 720 ml. Balené po 2 kusech v okrasném kartonu.

RONA Rona - Sklenice na rum nebo brandy GALA - 400 ml. - balení 6 ks

Sklenice na rum nebo brandy GALA 400 ml. Balené po 6 kusech v okrasném kartonu. Popis Sklenice na rum nebo brandy GALA 400 ml. Balené po 6 kusech v okrasném kartonu.

RONA Rona - Sklenice na rum nebo brandy CITY - 660 ml. - balení 6 ks.

Sklenice na rum nebo brandy CITY 660 ml. Balené po 6 kusech v okrasném kartonu. Popis Sklenice na rum nebo brandy CITY 660 ml. Balené po 6 kusech v okrasném kartonu.

Bohemia Crystal Sklenice na rum nebo brandy GASTRO 690 ml. - Bohemia Crystal

Sklenice na rum nebo brandy GASTRO 690 ml. Balené po 6 kusech v papírovém kartonu. Popis Sklenice na rum nebo brandy GASTRO 690 ml. Balené po 6 kusech v papírovém kartonu. Objem 690 ml.

Bohemia Crystal Sklenice na rum nebo brandy 2FOR2 400ml. balení 2ks - Bohemia Crystal

Sklenice na rum nebo brandy 2FOR2 400ml. Balené po 2 kusech v okrasném kartonu. Popis Sklenice na rum nebo brandy 2FOR2 400ml. Balené po 2 kusech v okrasném kartonu.

Bohemia Crystal Bohemia Crystal - Sklenice na rum Vintage - 875 ml. - balení 2ks.

Krásné obrovské sklenice na rum Vintage o objemu 875 ml. V těchto sklenicích si Váš oblíbený rum opravdu náležitě vychutnáte. Popis Sklenice na rum Vintage o ob­jemu 875 ml. Balené po 2 kusech v okrasném kartonu. Cena za balení, které obsahuje 2 sklenice. Tato opravdu veliká sklenice na rum potěší každého milovníka tohoto ušlechtilého nápoje. Užijte si Váš oblíbený rum v krásné a luxusní sklenici.

RONA Rona - Sklenice na rum original Single Malt - 200 ml. - balení 6 ks

Originální sklenice na rum určitě potěší nejednoho znalce a milovníka tohoto ušlechtilého destilátu. V této originální sklenici na rum nejlépe vynikne jeho barva, vůně a samozřejmě také chuť. Popis Ručně foukaná sklenička na rum vyrobená z čirého křiš­ťálového skla. Tato originální degustační skle­nice na rum potěší každého milovníka tohoto ušlechtilého destilátu. Balení obsahuje 6 kusů sklenic. Vhodné do myčky nádobí. Zajímavost Sklárna RONA rozděluje kvalitu svého skla ...

Křišťálová sklenice na Rum, Whisky, degustační, 322ml série BAR SPECIAL SCHOTT ZWIESEL

Degustační sklenice na whisky, koňak, rum. Bar Special Degustační sklenice na whisky. Bezolovnatý křišťál, technologie Tritan, automaticky foukané sklo. Výška: 120 mm, Průměr: 83 mm, Obsah: 322 ml. Bezolovnatý křišťál vhodný k mytí v myčce na nádobí (nešedne). Komplet vyrobeno v německu. Balení od výrobce obsahuje karton 6 ks. Lze objednat pouze celá balení.

Křišťálová sklenice na Whisky, 218ml série BAR SPECIAL, SCHOTT ZWIESEL

Degustační sklenice na whisky, koňak, rum. Bar Special Degustační sklenice na whisky, technologie Tritan, automaticky foukané sklo. výška 175 mm, průměr 66 mm, obsah 218 ml. Bezolovnatý křišťál vhodný k mytí v myčce na nádobí (nešedne). Komplet vyrobeno v německu. Balení od výrobce obsahuje karton 6 ks. Lze objednat pouze celá balení.