Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Skleneny svicen

Nalezeno:    682 produktů

Elegantní skleněný svícen, zelená

Skleněný svícen pro příjemnou atmosféru a domácí pohodu při svíčkách. Ve světle zelené barvě rozzáří každý interiér.

Hübsch Skleněný svícen Purple

Hübsch Skleněný svícen Purple. Jednoduchý skleněný svícen v tajemné fialové barvě vám po vložení zapálené svíčky vytvoří příjemnou uvolněnou atmosféru - a to při jakékoliv příležitosti. Skvěle ale vypadá už sám o sobě a bude tedy krásnou dekorací i bez svíčky. Výška 10 cm, průměr 9 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Hübsch Skleněný svícen Blue

Hübsch Skleněný svícen Blue. Jednoduchý skleněný svícen v modré barvě vám po vložení zapálené svíčky vytvoří příjemnou uvolněnou atmosféru - a to při jakékoliv příležitosti. Skvěle ale vypadá už sám o sobě a bude tedy krásnou dekorací i bez svíčky. Výška 10 cm, průměr 9 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Skleněný svícen s úchytem

Sklěněný svícen zútulní váš domov či terasu a vytvoří příjemnou atmosféru. Díky jeho elegantnímu a originálnímu vzhledu bude ozdobou všude, kde ho umístíte. Praktické ucho zajistí, že ho můžete přenášet, kam je libo. Výška svícnu bez ucha je 16 cm.

Skleněný svícen srdce 8cm

Krásný dekorativní skleněný svícen na votivní svíčky. Lze použít i na čajové svíčky. Vhodný pro votivní svíčky značek Bridgewater a Scentations. Skleněný svícen ozdobený hnědým srdíčkem z přrodního provázku ve více hnědých odstínech, navodí u Vás doma krásnou romantickou nebo jinou skvělou atmosféru. Velmi vhodný jako dárek. Rozměry 7,5 × 9,5 × 7,5 cm. Další sortiment s tímto motivem naleznete v záložce "SOUVISEJÍCÍ ZBOŽÍ".

Skleněný svícen 2ks 7x5cm

Moderní skleněný svícen s nápisem na čajovou svíčku dobře plní svůj prvotní účel. Skleněný svícen zároveň pěkně a vkusně doplní interiér Vašeho bytu či chalupy v modernějším stylu. Vhodné jako milý dárek pro Vaše blízké a přátele, který jistě ocení. Skleněný svícen je v balení po dvou kusech s nápisy "home sweet home" a "love h...

Autronic Skleněný svícen KLA140

Provedení: Masivní skleněný svícen na jednu větší svíčku je velmi moderním doplňkem do Vašeho interiéru. Svícen ze zeleného skla je opatřen provazovým úchytem a bílým nápisem GARDEN & FLOVERS. Lucernou na čajovou svíčku lze jednoduše ozdobit stůl, balkon, terasu nebo ji jednoduše zavěsit na strom. Doporučení: Nenechávejte svíčky hořet bez dozoru. Držte lucernu mimo dosah malých dětí.

Autronic Skleněný svícen SHA743147

Provedení: Masivní skleněný svícen na svíčku je originálním doplňkem do Vašeho interiéru. Svícen z čirého skla je opatřen úchytem a bílým nápisem Home sweat home. Lucernou lze jednoduše ozdobit stůl, balkon, terasu nebo ji jednoduše zavěsit na strom. Doporučení: Nenechávejte svíčky hořet bez dozoru. Držte lucernu mimo dosah malých dětí.

Hnědý skleněný svícen

Úchvatný dekorativní skleněný svícen na čajové svíčky. Lze použít i na jiné menší svíčky. Svícen má krásnou hnědou baru a je zdoben mašličkami a kovovou sovičkou. Svým kouzlem u Vás doma navodí příjemnou atmosféru. Velmi vhodný jako dárek. Rozměry: 7x7x7 cm.

Zelený skleněný svícen

Úchvatný dekorativní skleněný svícen na čajové svíčky. Lze použít i na jiné menší svíčky. Svícen má krásnou hnědou baru a je zdoben mašličkami a kovovou sovičkou. Svým kouzlem u Vás doma navodí příjemnou atmosféru. Velmi vhodný jako dárek. Rozměry: 7,5x7,5x8 cm

Modrý skleněný svícen Dakls

Taková ta stylovka, kterou chcete mít doma, na terase nebo na balkóně. Sledovat plápolající oheň je přeci tak uklidňující. Typ: skleněný svícen ve tvaru hrnku Barva: modrá Materiál: sklo, kov Vlastnosti: pevný, odolný Něco extra: vintage styl Rozměry: 14 x 6 x 6 cm

Fialový skleněný svícen Dakls

Taková ta stylovka, kterou chcete mít doma, na terase, nebo na balkóně. Sledovat plápolající oheň je přeci tak uklidňující. Typ: skleněný svícen ve tvaru hrnku Barva: fialová Materiál: sklo, kov Vlastnosti: pevný, odolný Něco extra: vintage styl Rozměry: 14 x 6 x 6 cm

Zelený skleněný svícen Dakls

Taková ta stylovka, kterou chcete mít doma, na terase nebo na balkóně. Sledovat plápolající oheň je přeci tak uklidňující. Typ: skleněný svícen ve tvaru hrnku Barva: zelená Materiál: sklo, kov Vlastnosti: pevný, odolný Něco extra: vintage styl Rozměry: 14 x 6 x 6 cm

Skleněný svícen bílý 13x13x17cm

Krásný dekorativní skleněný svícen na votivní svíčky. Lze použít i na čajové svíčky. Sklo je krásně opletené bílým proutím, ve kterém je udělaný otvor ve tvaru srdce, kudy pak prosvítá světlo svíčky. Svícen má také proutěné ucho, takže jde v případě potřeby zavěsit. Originální svícen u Vás navodí doma krásnou romantickou atmosféru. Velmi vhodný jako dárek. Rozměry 13x13x17cm. Další odpovídající produkty naleznete v záložce “SOUVISEJÍCÍ ZBOŽÍ“. Doprav...

Svícen skleněný

Skleněný svícen Skleněný nízký svícen na čtyři čajové svíčky. Rozměry 270x70mm.

Lene Bjerre Skleněný svícen CRISTEL

Kvalitní Lene Bjerre Skleněný svícen CRISTEL za 590 Kč.

Skleněný svícen růžový 15x18cm

Krásný dekorativní svícen. Originální svícen může posloužit jako stylová dekorace vhodná pro oživení bytových prostor. Zpestřete si atmosféru tímto svícnem, který se stane ozdobou každé místnosti. Jedná se o kvalitní svícen s elegantním a vkusným designem ve tvaru lucerny. Lucerna je vhodná k umístění na terasy, pod pergoly i do bytu. Romantická lucerna je příjemným osvětlením i do zahradních altánků a vytváří tak působivou atmosféru při posezení v zahradě. Může se stát velmi milým dárkem. ...

Skleněný svícen Crochet

Prostý, ale přeci krásný a neodolatelný. Takový je svícen od značky J-Line, jež je pro nás synonymem pro dekorace, které umí dodat domovu jeho pravou a osobitou tvář. A tak si zapalte svíčku a okuste ono kouzlo na vlastní kůži.

Skleněný svícen 21,5x38cm

Rádi si dopřejete relaxační pohodovou atmosféru? Tímto krásným skleněným svícnem se Vám jí podaří vykouzlit během okamžiku. Vytvořte si eterickou náladu v pohodlí svého domova kdykoli se Vám zachce. Výrobek je zároveň i vhodný jako dárek pro vaše blízké a přátele. Svícen je vyroben z kvalitního skla. Záruka na produkt je 2 roky. Rozměr je 21,5x38 cm.

Skleněný svícen 18x30cm

Rádi si dopřejete relaxační pohodovou atmosféru? Tímto krásným skleněným svícnem se Vám jí podaří vykouzlit během okamžiku. Vytvořte si eterickou náladu v pohodlí svého domova kdykoli se Vám zachce. Výrobek je zároveň i vhodný jako dárek pro vaše blízké a přátele. Svícen je vyroben z kvalitního skla. Záruka na produkt je 2 roky. Rozměr je 18x30 cm.

Skleněný svícen 15x20cm

Rádi si dopřejete relaxační pohodovou atmosféru? Tímto krásným skleněným svícnem se Vám jí podaří vykouzlit během okamžiku. Vytvořte si eterickou náladu v pohodlí svého domova kdykoli se Vám zachce. Výrobek je zároveň i vhodný jako dárek pro vaše blízké a přátele. Svícen je vyroben z kvalitního skla. Záruka na produkt je 2 roky. Rozměr je 15x20 cm.

Červený skleněný svícen 11x18cm

Rádi si dopřejete relaxační pohodovou atmosféru? Tímto krásným červeným svícnem se Vám jí podaří vykouzlit během okamžiku. Vytvořte si eterickou náladu v pohodlí svého domova kdykoli se Vám zachce. Výrobek je zároveň i vhodný jako dárek pro vaše blízké a přátele. Svícen je vyroben z kvalitního skla. Záruka na produkt je 2 roky. Rozměr je 11x18 cm.

Skleněný svícen 14x18,8cm

Rádi si dopřejete relaxační pohodovou atmosféru? Tímto krásným svícnem se Vám jí podaří vykouzlit během okamžiku. Vytvořte si eterickou náladu v pohodlí svého domova kdykoli se Vám zachce. Výrobek je zároveň i vhodný jako dárek pro vaše blízké a přátele. Svícen je vyroben z kvalitního skla. Záruka na produkt je 2 roky. Rozměr je 14x18,8 cm.

Skleněný svícen šampaň 14cm

Rádi si dopřejete relaxační pohodovou atmosféru? Tímto krásným svícnem se Vám jí podaří vykouzlit během okamžiku. Vytvořte si eterickou náladu v pohodlí svého domova kdykoli se Vám zachce. Výrobek je zároveň i vhodný jako dárek pro vaše blízké a přátele. Svícen šampaňové barvy je vyrobený z kvalitního materiálu ze skla. Záruka na produkt je 2 roky. Rozměr je 14cm.

Skleněný svícen šampaň 10cm

Rádi si dopřejete relaxační pohodovou atmosféru? Tímto krásným svícnem se Vám jí podaří vykouzlit během okamžiku. Vytvořte si eterickou náladu v pohodlí svého domova kdykoli se Vám zachce. Výrobek je zároveň i vhodný jako dárek pro vaše blízké a přátele. Svícen šampaňové barvy je vyrobený z kvalitního materiálu ze skla. Záruka na produkt je 2 roky. Rozměr je 10cm.

Skleněný svícen Parlane Cone

Svíčka a její tlumený svit, to je krása obyčejného. A Parlane, to je zase krása nenuceného a tak útulného domova. A tak spojte obojí dohromady a máte stojan na svíčku, který vykouzlí tu pravou sváteční atmosféru.

Zelený skleněný svícen Dakls

Bratři a sestry, chopte se půllitrů! Ale počkat, v tomhle místo piva visí svíčka... Stylová dekorace domácí značky Dakls , která imituje sklenici. Uvnitř však najdete zabudovaný stojánek na čajovou svíčku. Zpříjemněte si večer tímto vtipným retro designem . Materiál : sklo, kov Rozměry : 7 x 7 x 13,5 cm

Elegantní skleněný svícen, světle zelená

Skleněný svícen pro příjemnou atmosféru a domácí pohodu při svíčkách. Krásná světle zelená barva rozzáří každý interiér.

Elegantní skleněný svícen, tmavě zelená

Skleněný svícen pro příjemnou atmosféru a domácí pohodu při svíčkách. Decentní zelená barva vkusně doplní váš interiér.

Skleněný svícen vánoční (1 ks)

Skleněný svícen rozzáří každý interiér a vnese do něj sváteční atmosféru. Zdobí ho motiv sobů a vloček, přes který proniká světlo ze svíčky. Svícen je vhodný na čajové svíčky.

Blossom Skleněný svícen Silver Crystal

Blossom Skleněný svícen Silver Crystal. Originální skleněný svícínek s reliéfem diamantů ve stříbrném ombré provedení bude krásnou dekorací na váš noční, toaletní nebo konferenční stolek. Rozměry 11 x 8 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Hübsch Nízký skleněný svícen Crystal

Hübsch Nízký skleněný svícen Crystal. Čirý skleněný svícen od dánské značky Hübsch udělá i z všedního stolování tu nejelegantnější záležitost. Masivní svícen je díky svým ostrým geometrickým tvarům přímo ztělesněním čistého severského stylu. S ním se budete na večeři při svíčkách těšit o to víc! Svícen je určen na svíčku o průměru 2,2 cm. Tip: Zkuste svícínek použít jako těžítko na dokumenty či ubrousky! Výška 6 cm, průměr 6 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!...

Hübsch Vysoký skleněný svícen Crystal

Hübsch Vysoký skleněný svícen Crystal. Čirý skleněný svícen od dánské značky Hübsch udělá i z všedního stolování tu nejelegantnější záležitost. Masivní svícen je úzký, ale zato vysoký, a má lomené okraje, které podtrhují jeho čistý severský styl. S ním se budete na večeři při svíčkách těšit o to víc! Svícen je určen na svíčku o průměru 2,2 cm. Výška 15 cm, průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Bloomingville Skleněný svícen Rose Cutting

Bloomingville Skleněný svícen Rose Cutting. Nic vám nevytvoří romantičtější atmosféru, než svíčka zapálená v krásném svícínku. Pořiďte si proto rovnou pěkně stylový kousek - třeba tento skleněný svícen od Bloomingville. Růžový svícen je zdoben plastickými rýhami, které připomínají broušené sklo a na zajímavosti mu dodává také jeho buclatý tvar, díky kterému se vymyká ze zástupu klasických svícnů. Zapalte si v něm čajovou svíčku a udělejte si romantický večer! Výška 7 cm, průměr 8 cm. za skvělé ...

Blossom Skleněný svícen Silver Geometry

Blossom Skleněný svícen Silver Geometry. Jedinečný skleněný svícen ve stříbrné barvě s plastickým geometrickým vzorem bude jistě originální ozdobou vaší ložnice, obývacího pokoje či balkonu. Může však skvěle posloužit také jako zajímavý stojánek na tužky či květníček na bylinky nebo kaktusy - fantazii se meze nekladou a pro takový originální kousek to platí dvojnásobně. Výška 11,5 cm, průměr 10,5 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Blossom Skleněný svícen Flower Brown

Blossom Skleněný svícen Flower Brown. Nedílnou součástí dlouhých letních večerů je zapalování svíček pro doladění pohodové atmosféry. A k tomu výborně poslouží tento velký skleněný svícen tmavě šedé až hnědé barvy, který je navíc doplněn ouškem a držákem na svíčku ve zlaté barvě. Právě díky této kombinaci a svému zajímavému plastickému orientálnímu vzoru bude výrazným doplňkem vaší terasy či balkonu. Výška 24 cm, průměr 14 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!...

Blossom Skleněný svícen Flower Grey

Blossom Skleněný svícen Flower Grey. Nedílnou součástí dlouhých letních večerů je zapalování svíček pro doladění pohodové atmosféry. A k tomu výborně poslouží tento velký skleněný svícen čiré až světle šedé barvy, který je navíc doplněn ouškem a držákem na svíčku ve zlaté barvě. Právě díky této kombinaci a svému zajímavému plastickému orientálnímu vzoru bude výrazným doplňkem vaší terasy či balkonu. Výška 24 cm, průměr 14 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!...

House Doctor Skleněný svícen Broken

House Doctor Skleněný svícen Broken. Vykouzlete si tu pravou domácí pohodu u krbu se sklenkou vína a plamenem plápolající svíčky. Skleněný svícen od House Doctor dodá tomuto okamžiku jedinečnou atmosféru. Je totiž složený z dvou vrstev - klasického hladkého skla uvnitř a z vnější strany je pokrytý malými kvádrovitými sklíčky, které svícnu propůjčují "polámaný" vzhled. Díky tomu plamen svíčky bude působit naprosto úžasně. Pro romantické večery je tento svícínek jako stvořený. Malá sklíčka působí...

Bloomingville Skleněný svícen Pearls Purple

Bloomingville Skleněný svícen Pearls Purple. Také milujete ten moment, kdy si doma po celém dni v práci hodíte nohy na stůl, zapálíte svíčku a relaxujete? S tímto stylovým svícínkem si danou chvíli užijete o to víc! Skleněný svícen v růžovofialové barvě je po celém povrchu zdoben plastickými perličkami, jež mu dodávají na kráse. Zapalte si v něm čajovou svíčku v obývacím pokoji či na balkoně a vychutnejte si chvíli klidu! Výška 8,5 cm, průměr 8,5 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!...