Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Skladani tricek

Nalezeno:    11 produktů

Šablona pro skládání triček

Pro chvíle, kdy vám dojdou ramínka, jistě přijde vhod praktický pomocník na skládání triček. Zmuchlané oblečení již bude minulostí.

Šablona pro skládání triček

Pro chvíle, kdy vám dojdou ramínka, jistě přijde vhod praktický pomocník na skládání triček. Zmuchlané oblečení již bude minulostí.

Oranžová podložka na skládání triček Jocca

Poskládat pěkně tričko, to je pořádné umění. A tak si na to pořiďte podložku, která vám přesně řekne jak na to.

Modrá podložka na skládání triček Jocca

Poskládat pěkně tričko, to je pořádné umění. A tak si na to pořiďte podložku, která vám přesně řekne jak na to. - Materiál: polypropylen - Rozměry: 70,5 x 59,5 cm (otevřené), 24 x 59,5 cm (zavřené)

Deska na rychloskládání oblečení Modrá

Tato vychytávka je určena pro všechny hospodyňky, které nechtějí ztrácet čas perfektním skládáním triček, ale i pro jedince, kterým se schopnost pěkně složit tričko vyhnula obloukem. Skládání triček nikdy nebylo jednodušší! Obsah balení: 1x deska Technická specifikace: Rozměry: 58 x 22 x 0,6 cm Materiál: plast

Deska na rychloskládání oblečení - malá

Skládání čistých triček je sice nenáročné, ale tááák nudné a zdlouhavé. Navíc pokud nejste obzvláště pečliví, nebo svoje vlastní maminka, skončí to šikmou věží složenou z různě tvarovaných vrstev bavlny, kterou téměř nelze nacpat do skříně. Skončeté své trápení a vyřešte jej pomocí tohoto jednoduchého, ale naprosto dokonale funkčního pomocníka. Ačkoliv vypadá jen jako děravá plastová deska, jedná se o promyšlený a perfektně fungující nápad. Během pouhých čtyř kroků i ten nejnešikovnější člověk...

Skládačka Lea Cloth Folder red (ClothFolder)

Skládačka pro složení trička nebo košile Chcete mít prádlo rychle a dokonale poskládané? Se skládačkou prádla Lea to hravě zvládnete! Stačí pár pohybů a je to. Skládačka je vhodná jak na běžná trička s krátkým či dlouhým rukávem, tak i ke skládání košil, kalhot, šortek nebo ručníkůChcete mít prádlo rychle a dokonale poskládané? Se skládačkou prádla Lea to hravě zvládnete! Stačí pár pohybů a je to. Skládačka je vhodná jak na běžná trička s krátkým či dlouhým rukávem, tak i ke skládání...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: