Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Sitka na odchyt planktonu

Nalezeno:    11 produktů

Síťky na odchyt planktonu - Profisak 1

Teleskopický sak na lovení planktonu, určený zejména pro profesionální akvaristy. Tyč je vyrobena ze speciálně zesíleného sklolaminátu. Síť je ušita z jemného monofilu a kruh je zalit v plastu. Průměr chytací části je 40cm. Délka jednoho dílu tyče 80cm. Typ 1: - 280cm dlouhá, třídílná a teleskopická tyč

Více informací
od 1 450 Kč
Koupit nejlevněji

Síťky na odchyt planktonu - Profisak 2

Teleskopický sak na lovení planktonu, určený zejména pro profesionální akvaristy. Tyč je vyrobena ze speciálně zesíleného sklolaminátu. Síť je ušita z jemného monofilu a kruh je zalit v plastu. Průměr chytací části je 40cm. Délka jednoho dílu tyče 80cm. Typ 2: - 360cm dlouhá, čtyřdílná a teleskopická tyč

Více informací
od 1 700 Kč
Koupit nejlevněji

Síťky na odchyt planktonu - Profisak 1 komplet

Teleskopický sak (síťka) na lovení planktonu. Komplet tyč + sak (síťka) standard.

Síťky na odchyt planktonu - Profisak 2 komplet

Teleskopický sak (síťka) na lovení planktonu. Komplet tyč + sak (síťka) standard.

Sítka na třídění planktonu 3ks

- Ideální pro třídění a následné zkrmování živé planktonové potravy.- Lze využít i na mražené planktonové krmivo.- Balení obsahuje 3x sítko o různé hrubosti:1. jemné (monofil): vhodné pro velmi drobný plankton (mimo nálevníka)2. hrubší: univerzální použití např. pro buchanky, perloočky apod.3. hrubé: pro odfiltrování nečistot příp. pro větší planktonRozměry: výška - 15 cm, průměr - 11 cm.

Nobby síťka na odchyt ptáků 25cm / 13cm

Nobby síťka na odchyt ptáků 25cm / 13cm, Síťka s jakýmikoliv oky je nepraktická a pro ptáky nebezpečná. Jakmile je možnost, že se pták v síťce zachytí drápkem, hrozí mu úraz. Do této kategorie patří různé záclonoviny a rýbářské podběráky, proto využijte tuto síť, která je k odchytu určená.

Nobby síťka na odchyt ptáků 30cm / 18cm

Nobby síťka na odchyt ptáků 30cm / 18cm, Síťka s jakýmikoliv oky je nepraktická a pro ptáky nebezpečná. Jakmile je možnost, že se pták v síťce zachytí drápkem, hrozí mu úraz. Do této kategorie patří různé záclonoviny a rýbářské podběráky, proto využijte tuto síť, která je k odchytu určená.

Nobby síťka na odchyt ptáků 40cm / 20cm

Nobby síťka na odchyt ptáků 40cm / 20cm, Síťka s jakýmikoliv oky je nepraktická a pro ptáky nebezpečná. Jakmile je možnost, že se pták v síťce zachytí drápkem, hrozí mu úraz. Do této kategorie patří různé záclonoviny a rýbářské podběráky, proto využijte tuto síť, která je k odchytu určená.

Nobby síťka na odchyt ptáků 60cm / 22cm

Nobby síťka na odchyt ptáků 60cm / 22cm, Síťka s jakýmikoliv oky je nepraktická a pro ptáky nebezpečná. Jakmile je možnost, že se pták v síťce zachytí drápkem, hrozí mu úraz. Do této kategorie patří různé záclonoviny a rýbářské podběráky, proto využijte tuto síť, která je k odchytu určená.

Nobby síťka na odchyt ptáků 60cm / 26cm

Nobby síťka na odchyt ptáků 60cm / 26cm, Síťka s jakýmikoliv oky je nepraktická a pro ptáky nebezpečná. Jakmile je možnost, že se pták v síťce zachytí drápkem, hrozí mu úraz. Do této kategorie patří různé záclonoviny a rýbářské podběráky, proto využijte tuto síť, která je k odchytu určená.

Nobby síťka na odchyt ptáků 60cm / 30cm

Nobby síťka na odchyt ptáků 60cm / 30cm, Síťka s jakýmikoliv oky je nepraktická a pro ptáky nebezpečná. Jakmile je možnost, že se pták v síťce zachytí drápkem, hrozí mu úraz. Do této kategorie patří různé záclonoviny a rýbářské podběráky, proto využijte tuto síť, která je k odchytu určená.

Síťka pro rybičky a na třídění planktonu

Třídilná sada na lovení planktonu. Vyrobena ze speciálně zesíleného sklolaminátu. Síť je ušita z jemného monofilu a kruh je zalitý v plastu. Průměr sítě 10,5cm

UP-Aqua Teleskopická jemná síťka 24-62 cm

Speciální síťka na odchyt nejmenších rybek, krevetek a potěru. Rukojeť z nerezové oceli o nastavitelné délce 24 až 62 cm.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: