Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Sidolux expert na nahrobky

Nalezeno:    5 produktů

Sidolux duo na náhrobky zlatá linie (čistota+lesk) 330 g + 250 ml

Sidolux Ochrana a lesk je určený na ochranu a ošetření náhrobků a dalších povrchů z kamene, mramoru a žuly. Novým povrchům dává jemný zrcadlový lesk a starším povrchům vrátí svěží vzhled. Balení: 330 g + 250 ml

Breno Sidolux Expert na mytí plovoucích podlah balení 750ml

Sidolux Expert na mytí plovoucí podlahy balení 750ml, patří do kategorie Čistící prostředky. Sidolux Expert na mytí plovoucí podlahy balení 750ml Sidolux Expert je prostředek na mytí a péči o plovoucí podlahy i ostatní povrchy z laminátu. SIDOLUX na mytí plovoucích podlah se zcela novým složením garantuje ještě lepší mycí vlastnosti!.

Breno Sidolux Expert na mytí PVC, dlažby, linolea balení 750ml

Sidolux Expert na mytí PVC, dlažby, linolea balení 750ml, patří do kategorie Čistící prostředky. Sidolux Expert na mytí PVC, dlažby, linolea balení 750ml Sidolux Expert je čístící prostředek na mytí PVC, dlažby a linolea. Odstraňuje špínu a nečistoty, nezanechává šmouhy a zanechává dlouhotrvající svěží vůni.

SIDOLUX EXPERT na mytí plovoucích podlah 750 ml

Prostředek na mytí a péči o plovoucí podlahy a ostatních povrchů z laminátu. SIDOLUX na mytí plovoucích podlah se zcela novým složením garantuje ještě lepší mycí vlastnosti!

SIDOLUX EXPERT na mytí PVC, obkladů, dlažby 750 ml

Systém Clean&Perfect- optimálně vybrané složeniny a speciální formule garantuje dokonalou čistotu bez šmouh a skvrn.