Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Sharp lc 40 lx

Nalezeno:    15 produktů

Sharp LC-40CFE4042

Televize LED s rozlišením Full HD (1920 x 1080 bodů). Úhlopříčka 40"/100 cm. Technologie Active Motion 100 Hz, DTS 2.0, Dolby Digital, Dolby Digital +, DTS TruSurround, PVR. Typ tuneru DVB-T/T2/C/S/S2 (T2 HEVC H.265). Energetická třída A+.

Více informací
od 7 990 Kč
Koupit nejlevněji

Sharp LC-22CFE4011

Televize LED s rozlišením Full HD (1920 x 1080). Úhlopříčka 22"/56 cm. Technologie nahrávání na USB PVR, Dolby Digital zvuk. Frekvence 50 Hz. Typ tuneru DVB-C/T/T2. Energetická třída A.

Více informací
od 4 990 Kč
Koupit nejlevněji

Sharp LC-48CFE4042

Televize LED s rozlišením Full HD (1920 x 1080 bodů). Úhlopříčka 48"/121 cm. Technologie Active Motion 100 Hz, DTS 2.0, Dolby Digital, Dolby Digital +, DTS TruSurround, PVR. Typ tuneru DVB-T/T2/C/S/S2 (T2 HEVC H.265). Energetická třída A+.

Více informací
od 11 989 Kč
Koupit nejlevněji

Sharp LC-49CFE4041

Televize LED s rozlišením Full HD (1920 x 1080 bodů). Úhlopříčka 49"/123 cm. Technologie Active Motion 100 Hz, DTS 2.0, Dolby Digital, Dolby Digital +, DTS TruSurround, PVR. Typ tuneru DVB-T/T2/C (T2 HEVC H.265). Energetická třída A+.

Více informací
od 10 490 Kč
Koupit nejlevněji

Sharp LC-40LE730E

3D LED televizor využívá nejnovější technologii obrazu Sharp, aby vám poskytla nejlepší možný zážitek ze sledování televize, bez ohledu na to, zda 2D nebo 3D. S přehrávačem media player pro USB a DLNA lze nahrávat přes USB, YouTube Leanback a podpora pro HbbTV přeměňuje AQUOS LE730 ve skutečný multimediální talent pro váš obývací pokoj. Velikost obrazovky 102 cm (40") Neoslňující, Full HD panel (1920 x 1080 x 3) s jasným obrazem HD tuner (DVB-T / DVB-C), MPEG2 / MPEG4 H.264 3D ready LCD T...

Více informací
od 12 432 Kč
Koupit nejlevněji

Sharp LC-32CHE4042

Televize LED s rozlišením HD ready (1366 x 768 px). Úhlopříčka 32"/81 cm. Technologie Active Motion 100 Hz, DTS 2.0, Dolby Digital, Dolby Digital +, PVR. Typ tuneru DVB-T/T2/C/S/S2 (T2 HEVC H.265). Energetická třída A+.

Více informací
od 6 490 Kč
Koupit nejlevněji

Sharp LC-40CFE6242E

Popis produktu: FULL HD SMART LED televizor s úhlopříčkou 40" (100 cm) Full HD rozlišení 1920 x 1080 400Hz zpracování vstupního obrazu Digitální tuner DVB-T/T2/C/S/S2 (MPEG4 - HD) SHARP AQUOS NET + Apps store Otevřený internetový prohlížeč Zabudované rozhraní WiFi a WiDi Miracast DLNA media player video/foto/hudbu Volitelné stahování internetových aplikací Technologie Active Motion s aktivním obvodem pro hladký a plynulý pohyb Zoom obrazu Dynamický kontrast 1 000 000:1 Analogový a...

Více informací
od 11 538 Kč
Koupit nejlevněji

OvisLink ES-4000 Email server

OvisLink ES-4000 Email server Pokud chce Vaše společnost mít vlastní emailový servis, ES-4000 je dokonalé komplexní řešení. Běží na Linuxovém softwaru a IPC hardwaru a poskytuje mnohem vyšší spolehlivost než řešení na bázi PC. Konfiguruje se přes Webové UI rozhraní, tvorba účtů a správa emailu je velice jednoduchá.použitím technologie Easy transfer a vestavěného DNS serveru, můžete přesunout Vaše staré účty na nový ES-4000 velice rychle.Administrátor může vytvořit libovolný počet účtůa mít plno...

Více informací
od 5 206 Kč
Koupit nejlevněji

Sennheiser CX 300-II

Firma Sennheiser je světově známý výrobce kvalitních sluchátek a dalšího audio zařízení. Sluchátka Sennheiser CX 300-II představují špičku mezi klasickými sluchátky do uší - tzv. špunty. Jedná se o sluchátka určená převážně pro poslouchání hudby, jsou vhodná zejména pro MP3, CD nebo MD přenosné přehrávače. Asymetrický kabel nabízí různou délku pro levé a pravé ucho, minimální délka je 1 metr, maximální potom 136 cm. Vyměnitelné ušní adaptéry ve třech různých velikostech zajišťují vysoký k...

Více informací
od 6 990 Kč
Koupit nejlevněji

Lexmark MS811dn

Poznejte ostré výtisky s tiskárnou Lexmark MS811dn Černobílá tiskárna Lexmark MS811dn používá pro tisk laserovou technologii a díky vysokému rozlišení budou vaše výsledné výtisky obrázků a jiné grafiky mimořádně ostré. Vysoká rychlost tisku znamená vyšší produktivitu práce Tiskárna pro zpracování tisku využívá rychlý dvoujádrový procesor a dostatečně velkou tiskovou paměť, kterou je možné ještě rozšířit. Díky tomu je možné dosáhnout rychlosti až 60 stránek za minutu jednostranně nebo 36 stránek...

Více informací
od 9 957 Kč
Koupit nejlevněji

Sharp LC 40CFE4042E

LED televize Sharp Aquos s perfektním rozlišením obrazu Full HD a úhlopříčkou 100 cm (40"). Podsvícení displeje Direct LED, integrovaný tuner DVB-T/T2/C/S2 pro pozemní (HEVC/H.265), kabelový a satelitní příjem, nahrávání vysílání + Timeshift, USB přehrávač, 3× HDMI, ARC, 2× USB, Scart, optický audio výstup, konektor pro sluchátka

Sharp LC 40CFE4042

Kupte si! LED televize Sharp LC 40CFE4042 od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. 35048060 - FULL HD LED televizor s úhlopříčkou 40" (100 cm) Full HD rozlišení 1920 x 1080 100 Hz zpracování vstupního obrazu Digitální tuner DVB-T/T2/C/S/S2 (T2 HEVC H.265) Technologie Active Motion s aktivním obvodem pro hladký a plynulý pohyb Zoom obrazu Dynamický kontrast 1 000 000:1 Analogový a digitální tuner Programovatelný časovač pro zapnutí a vypnutí TV D...

SHARP LC-40LE730E

Řada AQUOS LE730 využívá nejnovější technologii obrazu Sharp, aby vám poskytla nejlepší možný zážitek ze sledování televize, bez ohledu na to, zda 2D nebo 3D. S přehrávačem media player pro USB a DLNA lze nahrávat přes USB, YouTube Leanback a podpora pro HbbTV přeměňuje AQUOS LE730 ve skutečný multimediální talent pro váš obývací pokoj. - Velikost obrazovky 102 cm (40") - Neoslňující, Full HD panel (1920 x 1080 x 3) s jasným obrazem - HD tuner (DVB-T / DVB-C), MPEG2 / MPEG4 H.264 3D ready LCD ...

SHARP LC-40LE730E

Řada AQUOS LE730 využívá nejnovější technologii obrazu Sharp, aby vám poskytla nejlepší možný zážitek ze sledování televize, bez ohledu na to, zda 2D nebo 3D. S přehrávačem media player pro USB a DLNA lze nahrávat přes USB, YouTube Leanback a podpora pro HbbTV přeměňuje AQUOS LE730 ve skutečný multimediální talent pro váš obývací pokoj. - Velikost obrazovky 102 cm (40") - Neoslňující, Full HD panel (1920 x 1080 x 3) s jasným obrazem - HD tuner (DVB-T / DVB-C), MPEG2 / MPEG4 H.264 3D ready LCD ...

SHARP LC-40LE730E

Řada AQUOS LE730 využívá nejnovější technologii obrazu Sharp, aby vám poskytla nejlepší možný zážitek ze sledování televize, bez ohledu na to, zda 2D nebo 3D. S přehrávačem media player pro USB a DLNA lze nahrávat přes USB, YouTube Leanback a podpora pro HbbTV přeměňuje AQUOS LE730 ve skutečný multimediální talent pro váš obývací pokoj. - Velikost obrazovky 102 cm (40") - Neoslňující, Full HD panel (1920 x 1080 x 3) s jasným obrazem - HD tuner (DVB-T / DVB-C), MPEG2 / MPEG4 H.264 3D ready LCD ...

Sharp LC 40CFE4042

FULL HD LED televizor s úhlopříčkou 40" (100 cm) Full HD rozlišení 1920 x 1080 100 Hz zpracování vstupního obrazu Digitální tuner DVB-T/T2/C/S/S2 (T2 HEVC H.265) Technologie Active Motion s aktivním obvodem pro hladký a plynulý pohyb Zoom obrazu Dynamický kontrast 1 000 000:1 Analogový a digitální tuner Programovatelný časovač pro zapnutí a vypnutí TV DTS TruSurround Dekoder pro DTS 2.0, Dolby Digital, Dolby Digital + Výkon 2 x 8 W Teletext EPG - elektronický programový průvodce na 8 dní Dětský...

Sharp LC 40CFE4042

FULL HD LED televizor s úhlopříčkou 40" (100 cm) Full HD rozlišení 1920 x 1080 100 Hz zpracování vstupního obrazu Digitální tuner DVB-T/T2/C/S/S2 (T2 HEVC H.265) Technologie Active Motion s aktivním obvodem pro hladký a plynulý pohyb Zoom obrazu Dynamický kontrast 1 000 000:1 Analogový a digitální tuner Programovatelný časovač pro zapnutí a vypnutí TV DTS TruSurround Dekoder pro DTS 2.0, Dolby Digital, Dolby Digital + Výkon 2 x 8 W Teletext EPG - elektronický programový průvodce na 8 dní Dětský...

LED televizor Sharp LC 40CFE4042

Produkt LED televizor Sharp LC 40CFE4042 zařazený v: Televize | LED televize, Objednací kód: EC-63285, výrobce: Sharp, energetická třída: A+, spotřeba v zapnutém stavu: 45 W, roční spotřeba: 66 kWh, spínač: ne, úhlopříčka v cm: 100 cm, úhlopříčka v ": 40 ", typ obrazovky: LED, rozlišení TV: full HD, Smart TV: ne, integrovaná Wi-Fi: ne, internetový prohlížeč: ne, integrovaný tuner: DVB-T / DVB-C / DVB-S2 / DVB-T2, kontrast: 1000000 :1, HDMI: 3, SCART: 1, USB vstup: ano, CI slot: ano, výška s pod...

Sharp LC-40CFE4042 - 100cm + Sluchátka Sennheiser CX 300-II v ceně 800 Kč

Televize LED s rozlišením Full HD (1920 x 1080 bodů). Úhlopříčka 40"/100 cm. Technologie Active Motion 100 Hz, DTS 2.0, Dolby Digital, Dolby Digital +, DTS TruSurround, PVR. Typ tuneru DVB-T/T2/C/S/S2 (T2 HEVC H.265). Energetická třída A+.

LC 40CFE4042 100Hz, DVB-S2/T2 H265 SHARP

FULL HD LED televizor s úhlopříčkou 40" (100 cm) Full HD rozlišení 1920 x 1080 100 Hz zpracování vstupního obrazu Digitální tuner DVB-T/T2/C/S/S2 (T2 HEVC H.265) Technologie Active Motion s aktivním obvodem pro hladký a plynulý pohyb Zoom obrazu Dynamický kontrast 1 000 000:1 Analogový a digitální tuner Programovatelný časovač pro zapnutí a vypnutí TV DTS TruSurround Dekoder pro DTS 2.0, Dolby Digital, Dolby Digital + Výkon 2 x 8 W Teletext EPG - elektronický programový průvodve na 8 dní Dětský...

GLC-LX-SM-RGD=, 1000Mbps Single Mode Rugged SFP

Cisco GLC-LX-SM-RGD= * Počítačová síť Rychlost datového přenosu (maximální): 1000 Mbit/s * Možnosti připojení Technologie propojení: Kabel * Provozní prostředí Provozní rozsah teplot (T-T): -40 - 85 °C Rozsah teplot při skladování (T-T): -40 - 85 °C * Hmotnost a rozměry Hmotnost: 75 g * Další charakteristiky Přenesený výkon: -3 - -9.5 dBmW Technologie kabeláže: 100BASE-LX/LH Konektor(y): LC-PC Rozhraní: SFP Rozměry (š x h x v): 13.4 x 56.5 x 8.5 mm Typ vlákna: MMF/SMF...

OEM SFP k HPE, SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km,

r?zn? SPS-7120WHPA-HTR (JD119B OEM) OEM SFP k HPE, SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC dup., -40 až 85°C, 3,3V, DMI, HP komp.

TP-Link SFP modul TP-Link TL-SM311LS 1Gbps modul 10km, SM/LC MiniGBIC modul

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Tabulka parametrů: ------------------ Normy: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z Ostatní: MiniGBIC, Single-Mode, Fiber Module Provozní teplota: 0 - 40 °C Přenosová rychlost: 1 Gbps Hmotnost: 0,12 kg LED indikace: ne Vlnov...

Epson ERC 03 - kompatibilní černá páska do pokladen

Epson ERC 03 - kompatibilní černá páska do těchto pokladních tiskáren: Epson M210V, 211V, 220, 222 EPSON ERC 03 EPSON 220 EPSON ERC P 03 HERMES 710 SRA HERMES 730 SRA ICL 9700 OLIVETTI CASHCART OMRON 580 OMRON 3010 OMRON RP 80 OMRON RS 1800 OMRON RS 25-00 OMRON RS 25-03 OMRON RS 31 OMRON RS 40 OMRON RS 3010 OMRON RS 3510 OMRON SP 80 SANYO ECR 635 SANYO ECR 635 K SANYO ECR 700 SANYO ECR 720 SANYO SMP 302 A SANYO SMP 302 SANYO SMP 510 SANYO SERD 680 SANYO SERD 690 SHARP 4200...

INK.KAZETA pro HP C51626A, No.26, ET-HM26B

Černá, 40 ml, s čipem HP DESIGNJET 220, HP DESIGNJET 600, HP OFFICEJET LX, HP OFFICEJET 350, HP FAX 950, HP FAX 900, HP DESKJET 400C, HP DESKJET 420C, HP DESKJET 500C, HP DESKJET 510, HP DESKJET 520, HP DESKJET 540, HP DESKJET 550C, HP DESKJET 560C, ALCATEL FAX 3735, ALCATEL FAX 3745, HP DESKJET PLUS, HP DESIGNJET 200, HP DESKWRITER C, PITNEY BOWES W 800, PITNEY BOWES W 880, SHARP FO 1700, SHARP UX 1200, SHARP UX 1500, HP DESKWRITER 520, HP DESKWRITER 540, HP DESKWRITER 550C, HP DESKWRITER 560C...