Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Sfp opticky modul

Nalezeno:    113 produktů

MikroTik, SFP+ optický modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G, 850nm

MikroTik S+85DLC03D MikroTik, SFP+ optický modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G, 850nm

MikroTik, SFP+ optický modul S+31DLC10D, SM,10km, 10G, 1310nm

MikroTik S+31DLC10D MikroTik, SFP+ optický modul S+31DLC10D, SM,10km, 10G, 1310nm

Mikrotik SFP+ optický modul S+31DLC10D, SM,10km, 10G, 1310nm

S+31DLC10D je 10G SFP+ singlemode transceiver s dvěma LC konektory, 1310nm vlnovou délkou s možností připojení až na vzdálenost 10km.; Konektory a rozhraní; Konektory: (2) LC; Optika; Formát: SFP+; Pro typ kabelu: Single Mode;

MikroTik SFP+ optický modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G, 850nm

S+85DLC03D is a 10G SFP+ transceiver with a LC connector, 850nm, for up to 300 meter Multi Mode fiber connections Units are tested and compatible with CCR1036-8G-2S+ and CCR1036-8G-2S+EM. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well. Product code S+85DLC03D Data Rate 10G Distance 300m Mode MM Wavelength 850nm Connector LC Format SFP+

Mikrotik SFP+ optický modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G, 850nm

S+85DLC03D is a 10G SFP+ transceiver with a LC connector, 850nm, for up to 300 meter Multi Mode fiber connections ; Units are tested and compatible with CCR1036-8G-2S+ and CCR1036-8G-2S+EM. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.;

MikroTik, SFP optický modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G, 850nm

MikroTik S-85DLC05D MikroTik, SFP optický modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G, 850nm

MikroTik, SFP optický modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G, 1310nm

MikroTik S-31DLC20D MikroTik, SFP optický modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G, 1310nm

MikroTik, SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (pár)

MikroTik S-3553LC20D MikroTik, SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (pár)

MikroTik, SFP+ optický modul S+2332LC10D, SM, 10km, 10GB (10G T1

MikroTik S+2332LC10D MikroTik, SFP+ optický modul S+2332LC10D, SM, 10km, 10GB (10G T1270nm/R1330nm + 10G T1330nm/R1270nm) (pár)

oem MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM, SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x LC konektor

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci.; Modul je kompatibilní se všemi aktivními

oem MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM, SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x LC konektor

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci.; Modul je kompatibilní se všemi aktivními

oem MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco co

ML-S31D-20 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 20km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci.; Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také

MikroTik SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (pár)

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: Cena je za 2ks = kompletní spoj. Technické specifikace: Parametr Hodnota Typ modulu SFP Výstup Optický Typ vidu Single-Mode Rychlost 1G Technologie WDM ano Konektor(y) 1x LC Vlnová délka Tx=1310nm / Rx=1550nm, Tx=1550nm / Rx=1310nm Délka trasy 20km DDMI - Obsah balení 2x SFP modul...

MikroTik SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (pár)

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: Cena je za 2ks = kompletní spoj. Technické specifikace: Parametr Hodnota Typ modulu SFP Výstup Optický Typ vidu Single-Mode Rychlost 1G Technologie WDM ano Konektor(y) 1x LC Vlnová délka Tx=1310nm / Rx=1550nm, Tx=1550nm / Rx=1310nm Délka trasy 20km DDMI - Obsah balení 2x SFP modul...

oem MaxLink 1.25G SFP optický modul, MM, 850nm, 550m, 2x LC konektor, DDM, Cisco com

ML-S85D-05 je 1.25G SFP modul s 850nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 550m po multimode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci.; Moduly jsou kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také

MaxLink 1.25G SFP optický modul, MM, 850nm, 550m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S85D-05 je 1.25G SFP modul s 850nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 550m po multimode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Moduly jsou kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile". Konektory: (2) LC Optika Formát: SFP Pro typ kabelu: Multi Mode Přenosová rychlost: 1 Gbps Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 850 Dosah [km]: 0,55 Typ přenosu: 2-vláknový Software DDMI - d...

MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S31D-20 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 20km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile". Konektory a rozhraní Konektory: (2) LC Optika Dosah [km]: 20 Formát: SFP Pro typ kabelu: Single Mode Přenosová rychlost: 1 Gbps Typ přenosu: 2-vláknový Vlnová délka - Tx/Rx [...

Mikrotik SFP+ optický modul S+2332LC10D, SM, 10km, 10GB (10G T1270nm/R1330nm + 1

Sady obsahuje dva SFP+ moduly podporující technologii WDM, díky níž je možné přenášet data v obou směrech po jediném vlákně! Propustnost SFP+ kitu je 10 Gbps na vzdálenosti do 10 km.; Typ modulu SFP+; Výstup Optický; Typ vidu Single-Mode; Rychlost 10G;

MaxLink 10G SFP+ optický modul, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S+31D-10 je singlemode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky. Konektory: (2) LC Optika Dosah [km]: 10 Formát: SFP+ Pro typ kabelu: Single Mode Přenosová rychlost: 10 Gbps Typ přenosu: 2-vláknový Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1310 Software DDMI - diagnostika: Ano

oem MaxLink 10G SFP+ optický modul, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM, Cisco com

ML-S+31D-10 je singlemode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky.; Konektory: (2) LC ; Optika; Dosah [km]:

455227 - MikroTik SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (pár) - S-3553LC20D

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvo

455372 - MikroTik SFP+ optický modul S+31DLC10D, SM,10km, 10G, 1310nm - S+31DLC10D

S+31DLC10D je 10G SFP+ singlemode transceiver s dvěma LC konektory, 1310nm vlnovou délkou s mo

455164 - MikroTik SFP+ optický modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G, 850nm - S+85DLC03D

S+85DLC03D is a 10G SFP+ transceiver with a LC connector, 850nm, for up to 300 meter Multi Mod

MaxLink 10G SFP+ optický modul, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible - ML-S+31D-10

ML-S+31D-10 je singlemode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky.Konektory: (2) LCOptikaDosah [km]: 10Formát: SFP+Pro typ kabelu: Single ModePřenosová rychlost: 10 GbpsTyp přenosu: 2-vláknovýVlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1310SoftwareDDMI - diagnostika: Ano

MaxLink 1.25G SFP optický modul, MM, 850nm, 550m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible - ML-S85D-05

ML-S85D-05 je 1.25G SFP modul s 850nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 550m po multimode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci.Moduly jsou kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".Konektory: (2) LCOptikaFormát: SFPPro typ kabelu: Multi ModePřenosová rychlost: 1 Gbps

MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible - ML-S31D-20

ML-S31D-20 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 20km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci.Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".Konektory a rozhraníKonektory: (2) LCOptikaDosah [km]: 20Formát: SFPPro typ kabelu: Single ModePřenosová rychlost: 1 Gbps

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM, SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile". Pozor: pro plně funkční spoj je potřeba k tomuto modulu dokoupit ML-S3155-20 Konektory a rozhraní Konektory: (1) LC Optika Dosah [km]: 20 Formát: SFP Pro ty...

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM, SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile". Pozor: pro plně funkční spoj je potřeba k tomuto modulu dokoupit ML-S5531-20 Konektory a rozhraní Konektory: (1) LC Optika Dosah [km]: 20 Formát: SFP Pro ty...

455332 - MikroTik SFP+ optický modul S+2332LC10D, SM, 10km, 10GB (10G T1270nm/R1330nm + 10G T1330nm/R1270nm) - S+2332LC10D

Sady obsahuje dva SFP+ moduly podporující technologii WDM, díky níž je možné přenášet data v o

455407 - oem MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible - ML-S31D-20

ML-S31D-20 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleno

455406 - oem MaxLink 1.25G SFP optický modul, MM, 850nm, 550m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible - ML-S85D-05

ML-S85D-05 je 1.25G SFP modul s 850nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdálenos

455410 - oem MaxLink 10G SFP+ optický modul, MM, 850nm, 300m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible - ML-S+85D-03

ML-S+85D-03 je multimode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 850nm a dvěma LC konektory pro spojen

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM, SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible - ML-S5531-20

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci.Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".Pozor: pro plně funkční spoj je potřeba k tomuto modulu dokoupit ML-S3155-20Konektory a rozhraní

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM, SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible - ML-S3155-20

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci.Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".Pozor: pro plně funkční spoj je potřeba k tomuto modulu dokoupit ML-S5531-20Konektory a rozhraní

455409 - oem MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM, SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compati - ML-S3155-20

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvo

455408 - oem MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM, SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compati - ML-S5531-20

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvo

OEM SFP modul, 1G, MM, 850nm, 550m, LC, HP kompatibilní (X124, JD493A) - OEM-SFP-JD493A

MiniGBIC (SFP) optický modul pro multimode vláknakompatibilní s HP X124, JD493AVhodné pro optické kabely multimode 50/125 a 52,5/125- Vlnová délka 850nm- Dosah 550m na vlákně 62,5 a 50/125um- V souladu se standardy Fiber Channel 100-M5-SN-I a 100-M6-SN-I- V souladu se standardem IEEE802.3z Gigabit Ethernet- Průmyslový standard "Small form pluggable" (SFP)- Duplexní LC konektor- Napájení 3,3V- Připojení za chodu zařízení (Hot Pluggable)