Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Sfp 5660 b 4gb

Nalezeno:    29 produktů

Sencor SFP 5870

Sencor je v našich končinách známý jako výrobce televizorů, DVD přehrávačů, domácích kin, reprosoustav, hudebnin a drobné elektroniky s dobrým poměrem cena/výkon. Svojí nabídku firma nyní rozšiřuje o kompaktní přenosný přehrávač médií s názvem Sencor SFP 5870. Kompaktní přenosný přehrávač médií Sencor SFP 5870 je cenově dostupným společníkem na cesty. Přehrávač je vybaven vnitřní flash pamětí o celkové kapacitě 8 GB, na kterou je možné ukládat a následně přehrávat audio soubory ve formátech ...

Více informací
od 695 Kč
Koupit nejlevněji

ZyXEL SFP-SX transceiver

ZyXEL SFP-SX transceiver Gigabitová rychlost a flexibilita Rodina transceiverů Small Form-factor Pluggable (SFP) od firmy ZyXEL přináší vysoký výkon a flexibilitu. Nabízí plně duplexní ethernetové porty s gigabitovou rychlostí a výměnou za provozu. Malá velikost a vysoká hustota portů SFP transceivery od firmy ZyXEL přináší kompaktní design a vysokou hustotu portů. Na příklad ZyXEL GS-3012F switch je možné připojit až ke 12 optickým linkám – to vše za dostupnou cenu. Kompatibilní s průmyslovými...

Více informací
od 1 502 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m

Mini GBIC transceiver, 1000BaseSX (LC-Duplex) max. 550 m 1x 1000 Mbit vícevidový optický SX (LC-Duplex) port, vícevidové vlákno 50/125µm až 550 m, vícevidové vlákno 62,5/125µm až 220 m, plný duplex, 802.3x Flow-Control, výměna za chodu. * 1x 1000 Mbit optický SX (LC-Duplex) port * Plně duplexní provoz 2000Mbit * 802.3x podpora Flow-Control * Výměna za provozu * IEEE 802.3z * IEEE 802.3x Flow-Control * Vícevidové vlákno 62,5/125µm až 220 m * Vícevidové vlákno 50,0/125µm až 550 m Vhodné k: - DES-...

Více informací
od 1 022 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km

Mini GBIC transceiver, 1000BaseLX (LC-Duplex) max. 550 m 1x 1000 Mbit jednovidový optický LX (LC-Duplex) port, jednovidové vlákno 9/125µm až 5 km, plný duplex, 802.3x Flow-Control, výměna za chodu. * LC 1000 Mbit optický LX port (standard IEEE 802.3z) * Plně duplexní provoz 2000Mbit * 802.3x podpora Flow-Control * Výměna za provozu * IEEE 802.3z * IEEE 802.3x Flow-Control * Jednovidové vlákno 9/125µm až 5 km Vhodný k: - DES-3250TG - DES-3224TGR - DES-3526 - DES-3550 - DES-3312SR - DGS-1216T - D...

Více informací
od 1 225 Kč
Koupit nejlevněji

48-port 10/100 Smart Switch + 2 Combo 1000BaseT/SFP + 2 Gigabit

48-port 10/100 Smart Switch + 2 Combo 1000BaseT/SFP + 2 Gigabit * 48-Port 100BaseTX Auto-Negotiating (NWAY) 10/100Mbps Switch * 2-Port Combo 1000BaseT/Mini-GBIC SFP ports * 2-Port 1000BaseT Gigabit Ethernet ports * Advance power saving features * IEEE 802.3x Flow Control * Auto-Polarity Correction * Half-/Full-Duplex * Port trunking, 802.1p Priority queues * MAC/IP filtering * MAC/IP-based ACL * 802.1Q VLAN, Auto Voice VLAN * Web based management and SNMP * 19" Rackmount Installation

Více informací
od 5 831 Kč
Koupit nejlevněji

QNAP TS-431

Popis produktu NAS QNAP TS-431 Společnost QNAP nabízí další produkt v řadě dnes velice oblíbených NAS serverů, určených pro použití v domácnosti nebo pro malé firmy v pracovních skupinách. QNAP TS-431 je výkonný dvoujádrový NAS server s elegantním designem pro náročné uživatele. Díky pokročilému operačnímu systému QTS 4.1 je snadno použitelný, a přesto výkonný pro zálohování dat, synchronizaci souborů, vzdálený přístup a domácí zábavu. Vysoký výkon Nové modely NAS serverů řady TS-x31 využ...

Více informací
od 7 592 Kč
Koupit nejlevněji

Netgear M5300-28GF3

Porty Počet portů SFP: 24 Počet portů Combo Gbps: 4 Rychlosti Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Rack: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 Stohovatelné přepínače Netgear M5300 z rodiny Next-Gen Edge představují špičkové řešení v oblasti řiditelných stohovatelných gigabitových přepínačů se zabudouvanou podporou 1...

Více informací
od 43 720 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-1210-48

* Přenos dat: Maximální přenosová rychlost * Plně duplexní režim: Ano * Switching capacity: 96 Gbit/s * Rychlost převodního balíčku: 71.4 Mpps * Připojení sítě: Velikost tabulky adres * Broadcast storm control: Ano * Spanning tree protocol: Ano * Seskupepení spojení: Ano * Podpora kontroly toku: Ano * DHCP server: Ano * Head-of-line (HOL) blocking: Ano * IGMP snooping: Ano * Zrcadlení portů: Ano * Store-and-forward: Ano * Auto MDI/MDI-X: Ano * Síťový standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802....

Více informací
od 7 800 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-SG5412F

Porty Počet portů RJ-45: 12 Počet portů Combo Gbps: 4 Rychlosti Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Výkonný přepínač TP-LINK TL-SG5412F je navržen jako výkonný síťový nástroj pro pracovní skupiny, kanceláře a menší podniky. Poskytuje kompletní sadu funkcí Layer 2 pro správu. Nabídne maximální propustnost pro nejn...

Více informací
od 6 752 Kč
Koupit nejlevněji

MIKROTIK CCR1036-12G-4S

CCR1036-12G-4S PŘEHLED CCR1036-12G-4S je super výkonný router s 36-ti jádrovým CPU. Dokáže zpracovat až 24 miliónů packetů za vteřinu, celková propustnost 16 Gbit/s - full wire speed. Zařízení přichází v 1U šasi optimalizovaném pro instalaci do racku, má 12 Gbit ethernet portů, 4 SFP sloty, USB port a dotykový displej, který umožňuje jednoduchou konfiguraci a přehled o stavu jednotky a sítě. CCR1036-12G-4S má dva SODIMM sloty, standardně je dodávané s 4GB RAM, ale není zde žádný limi...

Více informací
od 20 221 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-1210-24P

Porty Počet portů RJ-45: 24 Počet portů SFP: 4 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 56 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce Poe: Ano Řiditelný: Ano Rack: Ano Tabulka MAC adres: 16 000 DGS-1210-24P patří do 3. generace Web Smart přepínačů D-Link, která v sobě integruje pokročilé funkce pro správu a zabezpečení, vysoký výkon a...

Více informací
od 7 333 Kč
Koupit nejlevněji

Intel E10G42BTDA

Možnosti připojení Technologie propojení: Kabel Rozhraní hostujícího počítače: PCI-E * Šířka pásma Rychlost datového přenosu (maximální): 10000 Mbit/s Rychlost přenosu dat: 10 Gbit/s Plně duplexní režim: Ano * Výkon Zabudovaný procesor: Intel 82599 Plug and Play: Ano * Hmotnost a rozměry Šířka: 14,55 cm * Osvědčení Certifikace: FCC B, UL, CE, VCCI, BSMI, CTICK, KCC * Provozní prostředí Provozní rozsah teplot (T-T): 0 - 55 °C Rozsah teplot při skladování (T-T): -40 - 70 °C * Další charakteristik...

Více informací
od 8 906 Kč
Koupit nejlevněji

MIKROTIK RB260GS

Napájení PoE: Ano DC jack: Ano Software Operační systém: MikroTik SwOS Konektory LAN 1000 Mbps: 5 Počet portů SFP: 1 Rozměry/Váha Šířka [mm]: 113 Výška [mm]: 28 Hloubka [mm]: 89 Váha [g]: 212 Síťové prvky Mikrotik jsou velmi populární díky svému výkonu a rozumné ceně. Dalším velmi zajímavým prvkem této rodiny síťových...

Více informací
od 897 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG500X-48

Porty Počet portů RJ-45: 48 Počet portů SFP: 4 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 176 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Cisco 500 Series Stackable Managed Switches je nová řada stohovatelných řízených ethernetových přepínačů poskytující pokročilé funkce, které potřebujete pro podporu náročných síťovýc...

Více informací
od 36 350 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DES-1210-28P

* Přenos dat: Maximální přenosová rychlost * Podporované stupně datových přenosů: 10/100/1000 Mbps * Switching capacity: 12.8 Gbit/s * 10G support: - * Připojení sítě: Velikost tabulky adres * Management vlastnosti: Typ přepínače * Switch layer: - * Možnosti propojení: Počet portů * Copper ethernet cabling technology: 10BASE-T, 100BASE-TX * Počet portů Ethernetu (RJ-45): 28 * Instalace do Racku * Rozměry (š x h x v): - * Stohovatelné: - * Napájení: Power over Ethernet (PoE) Support * Spotřeba e...

Více informací
od 5 731 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-1210-16

* Přenos dat: Maximální přenosová rychlost * Plně duplexní režim: Ano * Switching capacity: 32 Gbit/s * Rychlost převodního balíčku: 23.8 Mpps * Připojení sítě: Velikost tabulky adres * Broadcast storm control: Ano * Auto MDI/MDI-X: Ano * Head-of-line (HOL) blocking: Ano * Store-and-forward: Ano * Spanning tree protocol: Ano * DHCP klient: Ano * Podpora kontroly toku: Ano * IGMP snooping: Ano * Seskupepení spojení: Ano * Zrcadlení portů: Ano * Síťový standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802....

Více informací
od 2 964 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-1210-28

Porty Počet portů RJ-45: 24 Počet portů SFP: 4 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 56 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Rack: Ano Tabulka MAC adres: 16 000 DGS-1210-28 patří do 3. generace Web Smart přepínačů D-Link, která v sobě integruje pokročilé funkce pro správu a zabezpečení, vysoký výkon a ...

Více informací
od 3 546 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-SG2452

Porty Počet portů RJ-45: 48 Počet portů SFP: 4 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 104 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Rack: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 Gigabitový inteligentní přepínač TP-LINK TL-SG2452 je navržen jako výkonný síťový nástroj pro menší a středně velké podniky. Je vybaven 48 gigabitovým porty RJ...

Více informací
od 7 552 Kč
Koupit nejlevněji

Mikrotik RB260GSP

MikroTik RB260GSP Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. PŘEHLED RouterBOARD RB260GSP je 5-ti portový gigabitový web management smart switch běžící na novém proprietárním softwarovém řešení Mikrotiku SwOS. Na portech 2-5 umožňuje POE napájení připojených aktivních prvků o stejném příkonu, jakým je switch napájen. Dodávaný jako komplet v indoor plastovém case spolu se zdrojem jako hotové SOHO řešení. Jeden gigabitový ethernet SFP port...

Více informací
od 1 177 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-1210-08P

Porty Počet portů RJ-45: 8 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 20 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce Poe: Ano Řiditelný: Ano Rack: Ano Tabulka MAC adres: 16 000 DGS-1210-08P patří do 3. generace Web Smart přepínačů D-Link, která v sobě integruje pokročilé funkce pro správu a zabezpečení, vysoký výkon a škálovatelnost. Přepín...

Více informací
od 3 261 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DES-1210-52

Smart přepínač s 48 10/100 Mb/s porty , 2 gigabitovými porty a 2 combo 10/100/1000Base-T/SFP gigabitovými uplinky * Přenos dat: Maximální přenosová rychlost * Plně duplexní režim: Ano * Podporované stupně datových přenosů: 10/100/1000 Mbit/s * Switching capacity: 17.6 Gbit/s * Rychlost převodního balíčku: 3.1 Mpps * Připojení sítě: Velikost tabulky adres * Broadcast storm control: Ano * DHCP klient: Ano * Store-and-forward: Ano * Spanning tree protocol: Ano * Auto MDI/MDI-X: Ano * Podpora kontr...

Více informací
od 6 300 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG500X-24

Porty Počet portů RJ-45: 24 Počet portů SFP: 4 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 128 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Cisco 500 Series Stackable Managed Switches je nová řada stohovatelných řízených ethernetových přepínačů poskytující pokročilé funkce, které potřebujete pro podporu náročných síťovýc...

Více informací
od 21 615 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG500-52P

Porty Počet portů RJ-45: 52 Počet portů SFP: 2 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 120 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Poe: Ano Řiditelný: Ano Tabulka MAC adres: 16 000 Cisco 500 Series Stackable Managed Switches je nová řada stohovatelných řízených ethernetových přepínačů poskytující pokročilé funkce, které ...

Více informací
od 31 427 Kč
Koupit nejlevněji

Netgear GS510TP (GS510TP-100EUS)

Ostatní parametry Počet portů RJ-45: 8 Počet portů SFP: 2 Podporované rychlosti [Mb/s]: 10;100;1000 Poe: Ano Rozhraní: RJ-45 Switch: Ano

Více informací
od 6 631 Kč
Koupit nejlevněji

MIKROTIK RB2011UiAS-IN

Popis produktu Mikrotik RouterBOARD řady RB2011 jsou nízkonákladová víceportová routovací zařízení s velmi dobrým výkonem pro kancelářské či podnikové řízení síťového provozu a jsou k dispozici v několika různých variantách. RB2011UiAS-2HnD-IN je určen pro vnitřní použití, má integrovanou velmi rychlou Wi-Fi kartu a je vybaven slotem pro připojení optického modulu. Velkou předností je skvělý poměr cena/výkon. RouterBOARD RB2011UiAS-2HnD-IN patří mezi první modely s dotykovým LCD displejem. ...

Více informací
od 2 457 Kč
Koupit nejlevněji

ZyXEL GS1900-8

Porty Počet portů RJ-45: 8 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 16 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 ZyXEL GS1900-8 Switch Řada inteligentních řízených Gigabit Ethernet switchů ZyXEL GS1900-24E s 24 porty obsahuje inteligentní switch, který zajišťuje maximální propustnost, a plní...

Více informací
od 1 808 Kč
Koupit nejlevněji

MIKROTIK RB2011UiAS-RM

Overview RouterBOARD 2011UAS, in comparison with RB2011L series, not only has five Gigabit LAN ports and five Fast Ethernet LAN ports, but also has RJ45 serial port, microUSB port and more RAM (128MB instead of 64MB). Also, it has RouterOS L5 license (instead of L4) and nice touchscreen LCD for configuration. SFP cage is also present (SFP module not included!) RouterBOARD 2011UAS-RM comes with 1U rackmount enclosure, LCD panel and power supply. Specifications Product code • RB2011U...

Více informací
od 2 457 Kč
Koupit nejlevněji

Netgear JGS524

Porty Počet portů RJ-45: 24 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 48 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce Rack: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 Gigabitový přepínač Netgear JGS524 s možností montáže do stojanu vám dává možnost využít maximální výkon a kapacitu, při zachování velice dostupné ceny. Díky Gigabit portům s podporou plně duple...

Více informací
od 2 992 Kč
Koupit nejlevněji

POE-150 Planet napájení po ethernetu IEEE802.3af

POE-150 a POE-150S jsou standardizované napájecí jednotky pro přenos napětí po Ethernetu. Standard IEEE802.3af Power over Ethernet poskytuje 48V stejnosměrné napájení přes Ethernetový kabel. S instalovaným POE-150 můžete kombinovat digitální datový provoz s napájením po současném kabelu. Zařízení standardu IEEE802.3af sami detekují zda je připojené zařízení schopno být napájeno z Ethernetu. Rovněž jsou takto napájená zařízení chráněna i proti poškození chybným zapojením. Pokud nemáte přepínač s...

Více informací
od 1 361 Kč
Koupit nejlevněji


Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: