Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Sera gvg mix 250ml

Nalezeno:    9 produktů

Sera GVG mix 100ml

Upravuje trávení a dodává vlákninu. Kombinace vloček a lyofilizovaných živočichů je nezbytným doplňkem vysoce stravitelných umělých krmiv. Vysoký obsah jódu chrání ryby před onemocněním štítné žlázy.

Více informací
od 80 Kč
Koupit nejlevněji

SERA GVG-mix 250ml

Popis: SERA - GVG-mix 250mlSERA - GVG-mix 250ml upravuje trávení a dodává rybám vlákninu.Podrobnosti: SERA - GVG-mix 250mlSERA - GVG-mix 250ml obsahuje kombinace vloček a lyofilizovaných živočichů je nezbytným doplňkem vysoce stravitelných umělých krmiv. Vysoký obsah jódu chrání ryby před onemocněním štítné žlázy.

Sera GVG mix 100ml

Kombinace vloček a lyofilizovaných živočichů je nezbytným doplňkem vysoce stravitelných umělých krmiv.

sera GVG - mix 100 ml

Vločkové krmivo pro akvarijní ryby.

sera GVG - mix 250 ml

Vločkové krmivo pro akvarijní ryby.

Sera GVG-mix Marin premium 1000ml

Tyto ryby potřebují mnohem více jódu a dalších minerálů než ryby sladkovodní. Sera marin GVG mix je tvořen specielními vločkami z mořských řas, mletého krilu a planktonu. Dále obsahuje velmi hodnotné dafnie a lyofilizované nítěnky. Sera marin GVG mix je ideální pro zásobování jódem a dalšími esenciálními minerály pro mořské ryby a jako prevence onemocnění štítné žlázy. Obsahuje řasu spirulina. Obsah balení 1000 ml / 210 g.

Sera GVG-mix 250 ml

Sera GVG-mix je tvořen speciálními vločkami vyrobenými z mořských řas, mletého krilu, planktonu, jakož i lyofilizovaných (FD) nítěnek, dafnií a artemií. Toto krmivo s vysokým obsahem jódu chrání před onemocněním štítné žlázy a mělo by se proto podávat minimálně jedenkrát týdně. Obsahuje řasu spirulina. Obsah balení 100 ml / 22g.

Sera GVG-mix 100 ml

Sera GVG-mix je tvořen speciálními vločkami vyrobenými z mořských řas, mletého krilu, planktonu, jakož i lyofilizovaných (FD) nítěnek, dafnií a artemií. Toto krmivo s vysokým obsahem jódu chrání před onemocněním štítné žlázy a mělo by se proto podávat minimálně jedenkrát týdně. Obsahuje řasu spirulina. Obsah balení 100 ml / 22g.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: