Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Sera akvaria

Nalezeno:    136 produktů

Sera Odkalovač detritu pro připojení k motorku 60cm

Pomocí sera odkalovače snadno a důkladně odstraníte usazeniny z akvarijního dna. Současně proveďte částečnou výměnu vody. Napojuje se na vzduchovací čerpadla, např. sera air pumps. Vhodný do akvárií s maximální hloubkou 60 cm.

Více informací
od 229 Kč
Koupit nejlevněji

SERA Odkalovač pro akvária ke kompresoru

Popis: SERA - Odkalovač pro akváriaSERA - Odkalovač pro akvária je doplňkový akvarijní sortiment.Podrobnosti: SERA - Odkalovač pro akváriaSERA - Odkalovač pro akvária je pomocník díky kterému snadno a důkladně odstraníte usazeniny z akvarijního dna.

Sera Biotop Cube 130 XXL

Systém akvária sera Biotop Cube 130 XXL umožní snadný vstup do sladkovodní akvaristiky s malým úsilím na údržbu.

Sera skříňka pod sera Biotop Cube 130 XXL

Sera spodní skříňka pro akvária Sera Biotop Cube 130 XXL, Sera marin Biotop Cube 130 a také Sera Reptil aqua biotop. Rozměry (d x š x v) 51 x 57 x 74 cm včetně dvířek.

Sera O-nip 2000 ml

Skládá se z 50 % z vysoce hodnotného vločkového krmiva a lyofilizovaných živočichů (FD). Tabletu sera O-nip lehce prstem přitlačte na jednu stěnu akvária. Sera O-nip je také hodnotným krmivem pro sumečky a mřenky. Obsah balení 2000 ml / 2150 tbl. / 1400 g

Sera O-nip 24 tbl.

Skládá se z 50 % z vysoce hodnotného vločkového krmiva a lyofilizovaných živočichů (FD). Tabletu sera O-nip lehce prstem přitlačte na jednu stěnu akvária. Sera O-nip je také hodnotným krmivem pro sumečky a mřenky. Obsah balení 24 tablet/plato.

Sera O-nip 100 ml/100 tbl.

Skládá se z 50 % z vysoce hodnotného vločkového krmiva a lyofilizovaných živočichů (FD). Tabletu sera O-nip lehce prstem přitlačte na jednu stěnu akvária. Sera O-nip je také hodnotným krmivem pro sumečky a mřenky. Obsah balení 100 ml / 100 tbl. / 60 g

SERA O-nip 24tbl.

Popis: SERA - O-nip 24tbl.SERA - O-nip 24tbl. je tabletové krmivo vhodné pro všechny druhy ryb.Podrobnosti: SERA - O-nip 24tbl.SERA - O-nip 24tbl. jsou oblíbené specielní krmné tablety pro všechny sladkovodní i mořské ryby a mnoho bezobratlých. Obsahuje 50 % vysoce kvalitního vločkového krmiva a 50% lyofilizovaného krmiva (FD). Tabletu lehce přitlačte na vnitřní stěnu akvária. SERA - O-nip 24tbl. je také vysoce kvalitním krmivem pro sumečky a mřenky.

SERA O-nip 100ml

Popis: SERA - O-nip 100tbl.SERA - O-nip 100tbl. je tabletové krmivo vhodné pro všechny druhy ryb.Podrobnosti: SERA - O-nip 100tbl.SERA - O-nip 100tbl. jsou oblíbené specielní krmné tablety pro všechny sladkovodní i mořské ryby a mnoho bezobratlých. Obsahuje 50 % vysoce kvalitního vločkového krmiva a 50% lyofilizovaného krmiva (FD). Tabletu lehce přitlačte na vnitřní stěnu akvária. SERA - O-nip 100tbl. je také vysoce kvalitním krmivem pro sumečky a mřenky.

Sera LED Digital dimmer (digitální stmívač)

Pomocí sera LED digitálního stmívače lze všechny sera LED výrobky řídit a stmívat. Instalace stmívače je přes propojení síťového okruhu a konektoru DC (5,5 mm) na jednotce. Při kombinaci se sera LED X-Change "sunrise" trubicí je možno dokonce simulovat východ a západ slunce. Navíc lze stmívač použít jako časovač a pro manuální nastavení jasu.Technická data:- Pro nízké napětí od 10 V (max. 30 W) do 20 V (max. 60 W). - Vhodné pro sera LED trubice (20 V), všechna sera LED akvária (12 V) a sera LED...

Sera Biotop Cube 130 XXL

Systém akvária sera Biotop Cube 130 XXL umožní snadný vstup do sladkovodní akvaristiky s malým úsilím na údržbu. Požadované technické vybavení je již v systému obsaženo - akvárium je tedy připraveno k okamžitému použití. Poznámka: Doporučujeme přikoupit skříňku - kód: SE-31110. Expediční váha: 35kg. Parametry: Akvárium s oblou přední stěnou (leštěné sklo) Obsah cca 130 litrů Rozměry: Š 51 cm x V 66,5 cm x H 57 cm Kryt akvária se dvěma akvarijními zářivkami T5 (PL-24W), dva větrá...

Sera flore CO2 počítadlo bublinek

K zjištování množství CO2 dodávaného do akvária

Sera Omnipur 50ml

Léčivo určené pro sladkovodní akvária s širokým spektrem účinnosti.

Sera Marine Salt (mořská sůl) 1.3kg

Rychlerozpustná sůl pro mořská akvária nejvyšší kvality.

Sera Fil 120 vnitřní filtr

Nenáročný vysoce efektivní akvarijní filtr pro akvária do 120 l.

Sera LED X-change CoolDaylight 520

Modravé denní světlo pro sladkovodní i mořská akvária

Sera LED X-change CoolDaylight 820

Modravé denní světlo pro sladkovodní i mořská akvária

Sera LED X-change CoolDaylight 360

Modravé denní světlo pro sladkovodní a mořská akvária.

Sera LED X-change CoolDaylight 965

Modravé denní světlo pro sladkovodní i mořská akvária

Sera Professional floreground 2l

Pro všechny sladkovodní akvária. Dno je ideálně provzdušněné a filtrace dna je maximalizována. Sera Professional floreground předchází vzniku hnilobných zón. Obsah balení 2 l.

Sera floredepot 2,4kg

Sera floredepot používejte při zakládání nových nádrží nebo při větších přestavbách akvária. Neobsahuje ani nitráty ani fosfáty. Obsah balení 2,4 kg / 60 l nádrž.

Sera vzduchovací sada - S

Obsahuje vše pro provoz sera L filtrů a vzduchování pro akvária do 200 litrů. Sada zahrnuje 2 m silikonové hadičky, vzduchovací kamínek, škrtítko a zpětný ventil.

Sera Fil 60 vnitřní filtr

Nenáročný vysoce efektivní akvarijní filtr pro malá akvária do 60 l.

Sera flore CO2 tlakový difuzor

Tlakový difuzor (reaktor) s ingegrovaným počítadlem bublin pro akvária do 300 litrů

Sera Digitální teploměr

Velmi atraktivní, digitální, nalepovací teploměr pro akvária, terária a jiné účely. Velmi přesnou stupnice od 18 - 34 °C lze přečíst i z větší vzdálenosti.

Sera LED X-change Daylight Sunrise 360

Přirozené, barevně věrné denní světlo pro sladkovodní akvária

Sera LED X-change Daylight Sunrise 520

Přirozené, barevně věrné denní světlo pro sladkovodní akvária

Sera LED X-change Daylight Sunrise 820

Přirozené, barevně věrné denní světlo pro sladkovodní akvária

Sera LED X-change Daylight Sunrise 965

Přirozené, barevně věrné denní světlo pro sladkovodní akvária

Sera floredepot 4,7 kg

Sera floredepot používejte při zakládání nových nádrží nebo při větších přestavbách akvária. Neobsahuje ani nitráty ani fosfáty. Obsah balení 4,7 kg / 100 l nádrž.

Sera marin proudové čerpadlo SPM 8000

Úsporné proudové (cirkulační) čerpadlo pro mořská i sladkovodní akvária vštší než 100 litrů.

Sera Serafeed A plus - automatické krmítko

Serafeed A – automatické krmítko jednou až šestkrát za den rozptyluje přednastavené množství krmiva do vašeho akvária.

Sera Soil heating set - topný kabel

Elektronicky počítačovou jednotkou regulovatelný topný kabel do dna pro sladkovodní akvária.

SERA Floredepot 2,4kg (kyblík)

Popis: SERA - Floredepot 2,4kgSERA - Floredepot 2,4kg je substrát s urychlovačem růstu pro sladkovodní akvária.Podrobnosti: SERA - Floredepot 2,4kgSERA - Floredepot 2,4kg je dlouhodobě účinný substrát s urychlovačem růstu pro sladkovodní akvária. Substrát by měl být použit v nově založených akváriích a při větších reorganizacích akvárií. SERA - Floredepot 2,4kg neobsahuje ani nitráty ani fosfáty.

SERA Floredepot 4,7kg (kyblík)

Popis: SERA - Floredepot 4,7kgSERA - Floredepot 4,7kg je substrát s urychlovačem růstu pro sladkovodní akvária.Podrobnosti: SERA - Floredepot 4,7kgSERA - Floredepot 4,7kg je dlouhodobě účinný substrát s urychlovačem růstu pro sladkovodní akvária. Substrát by měl být použit v nově založených akváriích a při větších reorganizacích akvárií. SERA - Floredepot 4,7kg neobsahuje ani nitráty ani fosfáty.

Sera teploměr digitální nalepovací

Velmi atraktivní, digitální, nalepovací teploměr pro akvária, terária a jiné účely. Velmi přesnou stupnice od 18 - 34 °C lze přečíst i z větší vzdálenosti. zelená = aktuální teplota modrá = tendence dolů hnědá = tendence nahoru Při sejmutí nezanechává stopy.

SERA Omnipur 50ml

Popis: SERA - Omnipur 50mlSERA - Omnipur 50ml je akvarijní léčivo.Podrobnosti: SERA - Omnipur 50mlSERA - Omnipur 50ml je léčivo, které je určeno pro sladkovodní akvária s širokým spektrem účinnosti. Je možné jej použít k léčbě bakteriálních onemocnění, plísňových onemocnění (Saprolegnia, Achlya), vnějším parazitům Costia, Chilodonella, Trichodina, Oodinium, žaberním a kožním žábrohlístům (Dactylogyrus , Gyrodactylus).

Sera akvarijní topení 150W

Spolehlivé topení pro sladkovodní i mořská akvária. Díky krátké a kompaktní formě ho lze bez problému nainstalovat téměř ve všech běžně dostupných akváriích. sera Basic topení jsou kompletně ponořitelná a nemají termostat.Parametry:150 W - délka/výška 30,2 cm

Sera filter biostart 50ml

Sera filter biostart je koncentrát z vysoce aktivních mikroorganismů a enzymů, které připravují nitrifikaci odbouráváním organického materiálu a urychlují odbourávání kalů ve filtru a na dně akvária. K použití do nového filtru nových filtračních médií a po čištění filtru. Objem balení 50 ml / na 2 000 litrů

Sera CO2 Start sada

Sera CO2-difúzní reaktor při každém použití zásobuje akvárium 100 ml oxidu uhličitého. Přitom CO2 proniká z tablet sera CO2 Tabs plus během několika hodin přes speciální umělou hmotu reaktoru do akvarijní vody. Rozpuštěním sera CO2 Tabs plus jsou uvolněny stopové prvky a vitální látky, které klesají a jsou prouděním vody rovnoměrně rozděleny. CO2 a ostatní živiny tak mohou být rostlinami optimálně přijmuty. sera CO2-Start potřebuje málo místa, ale podává maximální výkon. 100% využití plynu ...

Sera UV-C systém 5 W

Nový sera UV-C-Systém 5W se optimálně hodí pro akvária až do 500 litrů. Přitom je tento šikovný přístroj možno použít velmi universálně.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: