Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Semena tabaku

Nalezeno:    14 produktů

Tabák Selský (nicotiana rustica) - semena tabáku 200-300 ks

Tabák Selský ,lidově též machorka je výzačný rychlým růstem a vysokým obsahem nikotinu..

Tabák Kentucky Burley (rostlina: nicotiana tabacum) – semena tabáku 25ks

Vysoce výnosná odrůda poměrně kvalitního tabáku. Burley je dobrě odlný proti nemocem a není náročný na pěstování.

Tabák planý - Nicotiana sylvestris - semena - 200 ks

Tabák planý je krásnou bíle kvetoucí a vonící rostlinou. Odkvetlé kvítky Tabáku odstřihujeme. Tento druh tabáku umisťujeme doprostřed květinových záhonů.

Tabák Madole - Nicotiana tabacum - semena - 20 ks

Tabák madole je rychle rostoucí výnosná odrůda tabáku vyznačující se tmavou barvou a výtečnou vůní. Tato odrůda Tabáku dosahuje výšky až do několika metrů.

Lobelka nadmutá - Lobelia inflata - semena - 25 ks

Lobelka nadmutá, nazývána také Indiánský tabák, je jednoletou bylinou používanou jako náhrada tabáku při závislosti na nikotinu.

Tabák okrasný - Mutabilis - semena - 200 ks

Tabák okrasný, přezdívaný Mutabilis nebo Marshmallows, je rostlina pěstována jako okrasná. Jedná se o atypický druh rostliny tabáku, který kvete pestrobarevnými květy ( od bílé barvy až po růžovou ).

Tabák virginský - Nicotiana tabacum - semena - 150 ks

Tabák virginský je jednoletou rostlinou původně pocházející z Jižní a Střední Ameriky a je považován za nejrozšířenější druh tabáku. Rostlina je vhodná pro výrobu doutníků.

Tabák Jihoamerický - Nicotiana langsdorffii - semena - 25 ks

Tabák jihoamerický je rostlinou původně pocházející z oblasti Chile a Brazílie. Tato odrůda tabáku se vyznačuje krásnými jablkově zelenými kvítky a je považována za okrasnou odrůdu hodící se do okrasných záhonů.

Tabák Kentucky - Nicotiana tabacum - semena - 20 ks

Tabák Kentucky je jednoletou rostlinou pocházející z oblasti Severní Ameriky, kterou je možno pěstovat nejen na balkóně, ale také na zahradě. Rostlina Tabáku vyžaduje velké množství slunce a vody, jedná se o rostlinu rostoucí rychle a bujně. Tabák kentucky je vhodný pro balení cigaret.

Tabák selský - Nicotiana rustica - semena - 200 ks

Tabák selský, známý také jako Machorka, je rostlinou patřící do čeledi lilikovitých rostlin a původně pocházející z Mexika. Machorka je krásnou rostlinou kvetoucí žlutými kvítky hodící se do každé zahrádky. Rostlina tabáku obsahuje velké množství nikotinu a je používána jako pesticid.

Tabák Madole SPECIÁL - Nicotiana tabacum - semena - 20 ks

Tabák madole speciál se od klasického Tabáku madole odlišuje ještě výnosnějším tabákou tmavé barvy a nádherné vůně. Tento tabák je znám pro svůj rychlý růst a kvalitu tabáku.

Tabák Hnědý List - Nicotiana tabacum - semena - 25 ks

Tabák hnědý list je velice oblíbenou odrůdou tabáku jejíž název je odvozen z jeho anglického názvu - Brown Leaf. Rostlina se vyznačuje tmavým tabákem ojedinělé chuti.

Tabák Green wood - Nicotiana tabacum - semena - 25 ks

Tabák green wood je rostlinou původně pocházející z oblasti Virginie, kde je tábák této rostliny velmi oblíbený. Tabák green wood se vyznačuje skvělou chutí a hnědou barvou tabáku.

Tabák indiánský slavnostní - Nicotiana rustica sacred - semena - 50 ks

Tabák indiánský slavnostní je rostlinou výrazné chuti, dorůstající se do výšky 1 metru, která původně pochází z oblasti Mexika. Jak název napovídá tento druh tabáku byl používán při kouření během různých slavnostních příležitostí. Tato odrůda tabáku obsahuje až 3x větší množství nikotinu než tabák Machorka.