Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Semena tabaku

Nalezeno:    15 produktů

Tabák Selský (nicotiana rustica) - semena tabáku 200-300 ks

Tabák Selský ,lidově též machorka je výzačný rychlým růstem a vysokým obsahem nikotinu..

Tabák Kentucky Burley (rostlina: nicotiana tabacum) – semena tabáku 25ks

Vysoce výnosná odrůda poměrně kvalitního tabáku. Burley je dobrě odlný proti nemocem a není náročný na pěstování.

Tabák planý - Nicotiana sylvestris - semena - 200 ks

Tabák planý je krásnou bíle kvetoucí a vonící rostlinou. Odkvetlé kvítky Tabáku odstřihujeme. Tento druh tabáku umisťujeme doprostřed květinových záhonů.

Tabák Madole - Nicotiana tabacum - semena - 20 ks

Tabák madole je rychle rostoucí výnosná odrůda tabáku vyznačující se tmavou barvou a výtečnou vůní. Tato odrůda Tabáku dosahuje výšky až do několika metrů.

Lobelka nadmutá - Lobelia inflata - semena - 25 ks

Lobelka nadmutá, nazývána také Indiánský tabák, je jednoletou bylinou používanou jako náhrada tabáku při závislosti na nikotinu.

Tabák okrasný - Mutabilis - semena - 200 ks

Tabák okrasný, přezdívaný Mutabilis nebo Marshmallows, je rostlina pěstována jako okrasná. Jedná se o atypický druh rostliny tabáku, který kvete pestrobarevnými květy ( od bílé barvy až po růžovou ).

Tabák virginský - Nicotiana tabacum - semena - 150 ks

Tabák virginský je jednoletou rostlinou původně pocházející z Jižní a Střední Ameriky a je považován za nejrozšířenější druh tabáku. Rostlina je vhodná pro výrobu doutníků.

Tabák Jihoamerický - Nicotiana langsdorffii - semena - 25 ks

Tabák jihoamerický je rostlinou původně pocházející z oblasti Chile a Brazílie. Tato odrůda tabáku se vyznačuje krásnými jablkově zelenými kvítky a je považována za okrasnou odrůdu hodící se do okrasných záhonů.

Tabák Kentucky - Nicotiana tabacum - semena - 20 ks

Tabák Kentucky je jednoletou rostlinou pocházející z oblasti Severní Ameriky, kterou je možno pěstovat nejen na balkóně, ale také na zahradě. Rostlina Tabáku vyžaduje velké množství slunce a vody, jedná se o rostlinu rostoucí rychle a bujně. Tabák kentucky je vhodný pro balení cigaret.

Tabák selský - Nicotiana rustica - semena - 200 ks

Tabák selský, známý také jako Machorka, je rostlinou patřící do čeledi lilikovitých rostlin a původně pocházející z Mexika. Machorka je krásnou rostlinou kvetoucí žlutými kvítky hodící se do každé zahrádky. Rostlina tabáku obsahuje velké množství nikotinu a je používána jako pesticid.

Tabák Madole SPECIÁL - Nicotiana tabacum - semena - 20 ks

Tabák madole speciál se od klasického Tabáku madole odlišuje ještě výnosnějším tabákou tmavé barvy a nádherné vůně. Tento tabák je znám pro svůj rychlý růst a kvalitu tabáku.

Tabák Hnědý List - Nicotiana tabacum - semena - 25 ks

Tabák hnědý list je velice oblíbenou odrůdou tabáku jejíž název je odvozen z jeho anglického názvu - Brown Leaf. Rostlina se vyznačuje tmavým tabákem ojedinělé chuti.

Tabák Green wood - Nicotiana tabacum - semena - 25 ks

Tabák green wood je rostlinou původně pocházející z oblasti Virginie, kde je tábák této rostliny velmi oblíbený. Tabák green wood se vyznačuje skvělou chutí a hnědou barvou tabáku.

Tabák indiánský slavnostní - Nicotiana rustica sacred - semena - 50 ks

Tabák indiánský slavnostní je rostlinou výrazné chuti, dorůstající se do výšky 1 metru, která původně pochází z oblasti Mexika. Jak název napovídá tento druh tabáku byl používán při kouření během různých slavnostních příležitostí. Tato odrůda tabáku obsahuje až 3x větší množství nikotinu než tabák Machorka.

Aromatica Avenisa Jitrocelový sirup vícesložkový 210 ml

Jitrocelový sirup Avenisa je vícesložkový sirup určený pro zmírnění obtíží při onemocněních horních cest dýchacích. Sirupy obecně jsou tekuté přípravky, jejichž základem je koncentrovaný roztok cukru ve vodě, případně v bylinném extraktu. Vznikly za arabského vývojového období léčitelství a držely se v oblibě až do poloviny 20. století jako korigencia chuti a terapeutika. Dnes je tato léková forma omezena pouze na některé léčebné aplikace, například použití...