Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Semena mix

Nalezeno:    193 produktů

Sarracenia mix semena 12 ks

Špirlice mix - Sarracenia mix - prodej semen masožravek Špirlice mix obsahuje různé druhy populární masožravé rostliny špirlice. Víceletá masožravka roste hlavně ve východní oblasti USA, mnoho druhů je bohužel Co balíček mix semen špirlice obsahuje? Špirlice mix obsahuje 12 ks těchto odrůd špirlice: Sarracenia leucophylla Sarracenia oreophilla Sarracenia flava var. ornata Sarracenia purpurea Stále zelená špirlice přitahuje hmyz díky svému nektaru na listech a díky svému atraktivnímu zbarvení. P...

Více informací
od 37 Kč
Koupit nejlevněji

Špirlice směs - Sarracenia mix - semena - 12 ks

Špirlice směs je balíčkem obsahujícím v sobě semena různých druhů populárních masožravých roslin Špirlice. Tento mix obsahuje následující druhy špirlice: Sarracenia leucophylla, Sarracenia oreophilla, Sarracenia flava var. ornata, Sarracenia purpurea. Špirlice dosahuje výšky kolem 30-ti centimetrů.

Vlčí mák směs - Papaver rhoeas mix - semena - 200 ks

Vlčí mák je známou trvalkou vyznačující se nápadnými květy. Tato směs obsahuje semena vlčího máku kvetoucí červenou, růžovou, bílou a oranžovou barvou. Obsah balení cca 0,035 g

Aksamitník vysoký směs - Tagetes erecta mix - semena - 100 ks

Aksamitník vysoký je letničkou kvetoucí vděčně po celé léto vhodnou nejen k záhonovým výsadbám, ale také do zahradních nádob. Rostlině se daří v jakékoli zahradní půdě a snese přesazení i během kvetení. Jedná se o směs semen Aksamitníku. Doba kvetení je cca. od června do října.

Slunečnice slabá směs - Helianthus debilis mix - semena - 7 ks

Slunečnice slabá je letničkou dorůstající se výšky 1,5 metru. Rostliny jsou vhodné pro pěstování v květinových záhonech. Květy této odrůdy jsou bez pylu, a proto jsou vhodné pro alergiky. Tato směs obsahuje slunečnice s odstíny květů od bílé až po žlutou barvu.

Violka rohatá směs - Viola cornuta mix - semena - 0,2 gr

Violka rohatá je trvalkou snášející mírné mrazíky vhodnou k pěstování v zahradních nádobách i truhlících na balkónech. Rostlina se vyznačuje nápadnými květy jemných barev. Violka je rostlinou citlivou na vysoké teploty. Jedná se o směs rostlin semen Violky rohaté různých barev. V balíčku o hmotnosti 0,2 g najdeme přibližně 150 ks semen.

Prvosenka velkokvětá směs - Primula elatior mix - semena - 60 ks

Prvosenka velkokvětá je krásnou rostlinou vhodnou pro pěstování v květinových záhonech nebo v jarních skupinových výsadbách. Rostlině se daří ve výživné půdě. Jedná se o směs semen různobarevných rostlin prvosenky velkokvěté. V balíčku o hmotnosti 0,06 g najdeme přibližně 60 ks semen.

Orlíček velkokvětý směs - Aquilegia caerulea mix - semena - 0,3 gr

Orlíček velkokvětý je trvalkou dosahující výšky 80ti centimetrů. Rostlina je vhodná pro pěstování v květinových záhonech nebo skupinových výsadeb. Orlíček má krásné květy díky nimž je vhodný k řezu do váz. Rostlina je mrazuvzdorná. Jedná se o směs semen orlíčku velkokvětého různých barev. V balíčku o hmotnosti 0,3 g najdeme přibližně 270 ks semen.

Lupina mnoholistá Russel směs - Lupinus polyphyllus mix - semena - 1 gr

Lupina mnoholistá, odrůda Russel, je přibližně jeden metr vysoká trvalá rostlina dekorativního vzhledu hodící se pro pěstování v okrasných záhonech. Jedná se o směs semen Lupiny mnoholisté. V balíčku o hmotnosti 1 g najdeme přibližně 40 ks semen.

Krásnoočko dvoubarevné směs - Coreopsis tinctoria mix - semena - 50 ks

Krásnoočko je vděčnou letničkou, která se vyznačuje dvoubarevným květenstvím, které je svým tvarem podobné hvězdám. Krásnoočko je pěstitelsky nenáročnou rostlinou. V balíčku o hmotnosti 0.1 g najdeme přibližně 50 ks semen.

Jiřinka proměnlivá směs - Dahlia variabilis mix - semena - 0,5 gr

Jiřinka proměnlivá je krásnou trvalkou vhodnou do skupinových výsadeb i k pěstování na okrasných záhonech. Jedná se o směs semen šesti barev rostlin Jiřinky proměnlivé. V balíčku o hmotnosti 0,5 g najdeme přibližně 60 ks semen.

Kopretina Robinson směs - Chrysanthemum coccineum mix - semena - 0,3 g

Směs kopretiny robinson obsahuje rostliny kvetoucí červenou a růžovou barvou vhodnou k pěstování na okrasných záhonech. Rostliny se dorůstají výšky do 80-ti centimetrů.

Silenka směs - Silene coeli mix - semena - 0,05 g

Silenka, známá také pod názvem Kohoutek, je letničkou vhodnou k pěstování v okrasných záhonech i v truhlících a květináčích. Rostlina původně pochází z jihu Evropy. Silenka se pyšní květenstvím růžové, modré nebo bílo barvy. Obsah balení: 0,05 gr (cca 150 Ks)

Gazánie zářivá směs - Gazania rigens mix - semena - 0,15 gr

Gazánie zářivá je letničkou s krásnými zářivými květy jež se otevírají za slunečního svitu. Rostlina je vhodná nejen k pěstování na záhonech, ale také v truhlících. Původně rostlina pochází z Jižní Afriky. Obvykle dosahuje výšky 20 - 40 cm. Kvete po celé léto, je to vděčná rostlina. Gazánie jsou rostlinami, které velmi dobře snášejí přesazování. V balíčku o hmotnosti 0,15 g najdeme přibližně 50 ks semen.

Astra čínská směs barev - Callistephus chinensis mix - semena - 1 gr

Astra čínská, jinak známá jako Astra pomponkovitá, je známou letničkou používanou k výsevu na okrasné záhony. Rostlina je určena k řezu. Při výsevu se snažíme rostlinám nechat prostor abychom se vyhnuli nutnosti přepichování. V balíčku o hmotnosti 1 g najdeme přibližně 500 ks semen.

Suchokvět roční směs - Xeranthemum annuum mix - semena - 200 ks

Suchokvět roční je letničkou vhodnou k sušení. Rostlina se sklízí za plného květu a susší se na stinném místě.

Krásenka zpeřená směs - Cosmos bipinatus mix - semena - 40 ks

Krásenka zpeřená je krásnou na půdu nenáročnou letničkou dorůstající se výšky až do 120 centimetrů. Jedná se o bohatě větvenou rostlinu s nápadnými květy. Krásenka je rostlinou vhodnou k řezu . Ve váze vydrží poměrně dlouhou dobu ( 8 dní ). Rostlina kvete od června do září a je vhodná do skupinových výsadeb.

Šrucha velkokvětá směs - Portulaca grandiflora mix - semena - 0,3 g

Šrucha velkokvětá, známá také jako Šrucha plnokvětá, je poléhavou letničkou vhodnou k pěstování na záhonech, ve skalkách i zahradních nádobách. Rostlina se vyznačuje krásnými zářivými květy jež se otvírají za plného slunce.

Kosmatec sedmikráskovitý směs - Dorotheanthus belidiformis mix - semena - 0,3 gr

Kosmatec sedmikráskovitý je poléhavou (polštářovitou) letničkou vyznačující se zářivými květy rozvíjejícími se za slunečního svitu. Listy jsou dužnaté s voskovým povlakem. Kosmatec je rostlinou vhodnou k pěstování na záhonech, v truhlících i ve skalkách. Kosmatec obvykle dorůstá do výšky 5 - 15 cm. Je to půdokryvná rostlina. Obsah balení cca 1.200 ks

Lichořeřišnice nízká směs - Tropaeolum majus nanum mix - semena - 2 g

Lichořeřinice nízká je krásnou letničkou vhodnou k pěstování v truhlících, záhonech i květináčích. Jedná se o nenáročnou rostlinou kvetoucí až do října. Ve směsi jsou obsažené různé barvy Lichořeřišnice nízké.

Hledík největší směs - Antirrhinum maximum mix - semena - 0,2 gr

Hledík největší je vhodné vysévat přímo na záhon po období tzv. Ledových mužů. Jedná se o směs rostlin Hledíku různých barev. V balíčku o hmotnosti 0,2 g najdeme přibližně 1000 ks semen.

Limonka chobotnatá směs - Limonium sinuatum mix - semena - 0,2 gr

Limonka chobotnatá je letničkou vhodnou převážně k sušení při kterém zavěšujeme rozkvetlé stonky květem dolů na tmavém místě. Limonka se vyznačuje množstvím výrazným různobarevných květů ve tvaru kalichu. V balíčku o hmotnosti 0,2 g najdeme přibližně 80 ks semen.

Lichořeřišnice větší směs - Tropaeolum majus mix - semena - 1 g

Jedná se o směs semen rostlin Lichořeřišnice větší. Lichořeřišnice je vděčnou letničkou s atraktivními dekorativními listy. Tato pnoucí směs je vhodná k vysazování poblíž plotů nebo do truhlíků či květináčů s oporou. Listy Lichořeřišnice se vyznačují bílo-zelenou barvou. Lichořeřišnice je půdokryvná rostlina a navíc léčivá. Obsah balení: cca 8 ks

Dračík Hartwegův směs - Penstemon hartwegii mix - semena - 0,05 gr

Dračík Hartwegův je letničkou dorůstající se do výšky 75-ti centimetrů a mající svůj původ v oblasti Severní Ameriky. Rostlina je vhodná k řezu do váz, kde vydrží poměrně dlouhou dobu.

Šalvěj zářivá směs - Salvia splendens mix - semena - 15 ks

Šalvěj zářivá je jednoletá rostlina. Tato směs obsahuje barvu červenou, oranžovou, bílou a fialovou. Šalvěj můžeme pěstovat jak na záhonech, tak i v turhlících či květináčích. Rostliny dvakrát až třikrát přepichujeme při posledním přepichování zaštipujeme vrcholky. Rostlina není mrazuvzdorná.

Topolovka Simplex směs - Alcea rosea mix - semena - 40ks

Topolovka Simplex je rostlinou dorůstající se do výšky až 180-ti centimetrů původně pocházející z oblasti Turecka. Jedná se o směs vyznačující se paletou barev (od růžové, žluté až po červenou).

Muškát Paintbox směs - Pelargonium hybrids mix - semena - 8 ks

Muškát, odrůda Paintbox, je atraktivní rostlinou původně pocházející z oblasti Afriky. Rostlina dosahuje výšky kolem 35-ti centimetrů a vyznačuje se krásnými květy různých barev. Muškát kvete od jarních měsíců do podzimu a je proto skvělou okrasou pro okna i balkóny.

Kopretina kylnatá směs - chrysanthemum carinatum mix - semena - 0,3 g

Kopretina kylnatá směs je směsí krásných letniček pěstujících se převážně na okrasných záhonech. Rostlina se vyznačuje tmavým terčem a pestrobarevnými kvítky kolem. V balíčku o hmotnosti 0,3 g najdeme přibližně 120 ks semen.

Chrpa Polka směs - Centaurea cyanus mix - semena - 0,5 gr

Chrpa polka je oblíbenou trvalkou dosahující výšky až 70-ti centimetrů. Rostlina je vhodná k pěstování v truhlících i okrasných záhonech. Chrpa je pěstitelsky nenáročnou rostlinou. Jedná se o směs semen rostliny. V balíčku o hmotnosti 0,5 g najdeme přibližně 150 ks semen.

Aksamitník nízký směs - Tagetes patula nana mix - semena - 0,3 g

Aksamitník jednoduchý je krásně kvetoucí letničkou vhodnou k pěstování v záhonech nebo truhlících či květináčích na balkónech. Aksamitník je rostlinou odpuzující hmyz, především komáry. Jedná se o směs semen Aksamitníku různých barev. Obsah balení cca 130 ks

Stračka zahradní hyacintokvětá směs - Deplhinium ajacis mix - semena - 0,8 gr

Stračka zahradní hyacintokvětá je přibližně jeden metr vysokou trvalkou jejíž květy připomínají hyacinty. Rostlina je vhodná pro pěstování v okrasných záhonech i zahradních nádobách. Stračka je rostlinou vhodnou k řezu do váz i k sušení. Jedná se o směs semen stračky hyacintokvěté. V balíčku o hmotnosti 0,8 g najdeme přibližně 350 ks semen.

Plaménka Drummondova vysoká směs - Phlox drum. mix - semena - 0,2 gr

Plaménka Drummondova je nízkou letničkou s dvoubarevnými květy tmavě modré a světlé barvy. Rostlina je vhodná k pěstování na okrasných záhonek, v truhlících i květináčích na balkónech. Plaménka se vyznačuje bohatým květenstvím, které přetrvává až do podzimních měsíců. Rostlina je odolná vůči slabším mrazíkům. Obsah balení: cca 100 ks

Ostálka lepá kalifornská obrovská směs - Zinnia elegans mix - semena - 50 ks

Ostálka lepá, směs Kalifornská obrovská, je nenáročnou rostlinou dosahující přibližně 80-ti centimetrové výšky. Tato odrůda se vyznačuje květenstvím trvajícím od června do října. V balíčku o hmotnosti 0,5 g najdeme přibližně 50 ks semen.

Mucholapka mix - Dionaea - semena - 10 ks

Mucholapka mix je masožravou rostlinou mající svůj původ v oblasti Severní Ameriky. Tento druh mucholapky je považován za nejznámější a nejoblíbenější. Pěstování je vhodné pro zkušené pěstitele.

Mix asijských salátů - semena - 0,1 g

Mix asijských salátů je velmi oblíbený u všech, kdo milují asijskou kuchyni. Je namíchána tak, aby rostliny vyžadovaly obdobnou péči a můžete ji pěstovat na záhonku i doma za oknem, rostliny dorůstají max. 15 cm. Mix asijských salátů obsahuje pak choi, tatsoi a mizunu. V balíčku o hmotnosti 0,1 g najdeme přibližně 40 ks semen.

Mix aromatických salátů - semena - 0,1 g

Mix aromatických salátů jsme pro Vás zkombinovali tak, aby rostiny vyžadovaly podobnou péči, na záhonku nebo v truhlíku na okně lahodily oku a nakonec prospívaly tělu. V této oblíbené směsi najdete listovou zeleninu Pak choi, japonskou hořčici mizuna, Tatsoi a řeckou řeřichu. Rostliny dorůstají max. 15 cm a doma je lze sklízet po celý rok. V balíčku o hmotnosti 0,1 g najdeme přibližně 60 ks semen.

Mix orientálních salátů - semena - 0,1 g

Mix orientálních salátů jsme pro Vás namíchali tak, aby rosliny mohly společně růst, tj. ve stejné půdě a se stejnou zálivkou, všechny jsou vhodné i k rychlení. Jde o tyto orientální odrůdy: červená hořčice, zelená hořčice, Pak Choi zelené, Pak Choi bílé a Mizuna. Všechny saláty v naší orientální směsi rostou velmi rychle, první sklizeň je možná už za měsíc. Ladí k sobě nejen nádhernou barevnou kombinací, ale doplňují se vzájemně i svojí chutí....

Salát kadeřavý - Fitnes mix - Lactuca sativa - semena - 100 ks

Pestrobarevný salát kadeřavý Fitness mix - zajistí oživení oblíbených zeleninových salátů. Salát lze snadno vypěstovat na záhonku nebo v nádobě na balkóně, jediné nebezpečí představují škůdci, na které je třeba si dát pozor.

Petúnie nízká Stars mix - Petunia nana compacta - semena - 20 ks

Petúnie Stars mix je krásnou odrůdou vhodnou pro pěstování v truhlících a květináčích na balkonech a terasách. Odrůda vytváří krásné květy různých barev (modré, růžové až červené)připomínající z dálky hvězdičky.

Hvozdík trpaslíčí - Mix barev - Dianthus caryophyllus - semena Hvozdíku - 130 ks

Hvozdík trpaslíčí směs barev - Dianthus Carophyllus Hvozdík trpaslíčí je krásná dvouletka. Je označován jako trpasličí karafiát díky své výšce. Dosahuje výšky kolem 40 cm . Vytváří nízké kopečky. Nízké, skalkové karafiáty jsou velmi vděčné a nenáročné trvalky vhodné pro slunečná místa na skalce, květinové zídce.

Anona čerimoja - Anona cherimoia - semena - 5 ks

Čerimoja je tropická rostlina, která je známa především díky svým plodům, které chutnají jako mix banánu a karamelu. Je to keř s oválnými, sytě zelenými listy a krémovými květy. Dá se u nás pěstovat jako pokojová květina a na léto se dává ven, nebo se také hodí do zimních zahrad.

chlupatý pomeranč - Solanum quitoense- semena 5 ks

Chlupatý pomeranč nebo-li Narančila (malý pomeranč). Pochází z Ekvádoru či Kolumbie a je to vytrvalý keř, který dorůstá do výšky 1 metru. Listy má jemně chlupaté a jsou velmi dekorativní. Plody mají chuť připomínající kiwi nebo mix jahod a ananasu. Patři mezi jednu z nejkrásnějších rostlin a její listy jsou zbarveny do fialova a plody vypadají jako chlupaté pomeranče. Tato rostlina je háklivá na mráz!!

Semena - růže (5 x 100 ks) / AT-00632

mix semen 5 barev růže balení: 5 x 100 semen //

Anona ostnitá - Graviola - Annona muricata - semena - 4 ks

Anona ostnitá je zelený stromek, který dorůstá až do 8 m. Její domovinou je Jižní Amerika. Můžeme jí ale také vypěstovat i u nás jako pokojovou rostlinu. Vůně jejích plodů připomíná aroma medu, chuť je jako mix jahod a banánů a jsou tvrdší než ostatní druhy Anony. Na jaře má rostlina tmavě hnědou až purpurovou barvu. V léčitelství se kromě plodů používají i listy, které jsou vhodné ke snížení horečky. Semena jsou jedovatá, proto se musí při konzumaci plodů vyndat. Plody jsou velké a o hmotno...

Hamster mix pochoutka - 2 ks

Pochoutka pro hlodavce. Dolňkové krmivo.Pochoutka je určena k doplnění denní krmné dávky malých i velkých hlodavců. Obashuje přírodní vitamíny a minerální látky. Deklarované jakostní znaky: vlhkost 14,0% Složení: obiloviny, semena, vedlejší výrobky rostlinného původu, oleje a tuky, barvivo, zhutňovadlo, konzervant.

Vitaland Vláknina MIX 100 tbl

Vitaland Vláknina MIX 100 tbl VITALAND Vláknina Mix obsahuje komplex osmi druhů vlákniny v jedné tabletě.Obsahuje celulózu, hemicelulózu, lignin a pektinPřírodní rostlinné zdroje – obiloviny, semena luskoviny Cyamopsis tetragonolobus (guar) a xanthanová gumaSložkav 1 tabletěve 4 tabletáchVláknina (ovesná vláknina,otruby ovesné, pšeničné, rýžové, ječmenné, kukuřičné, guma guar a xantan)750,0 mg 3,0 gSložení: Komplex rostlinné vlákniny (obsahuje pšenici, ječmen, oves), látky protispékavé...

Purasana Slimming Mix BIO 250g

Směs pěti přísad – lucumy, guarany, spiruliny, chlorelly a prášku z loupaných konopných semen v maximální zachování živin v certifikované kvalitě BIO. S minimálním denním příjmem 4g pomáhá Slimming kontrolovat tělesnou hmotnost, protože budete jíst méně a také vstřebávat méně energie. V průběhu diety se kvůli zlepšení vitality a energie doporučuje pracovat na udržení svalové hmoty. Lucuma prášek se získává ze sušených drcených plodů stromu Pouteria Lucuma, který roste v Andách. Jeho ovoce je zn...

Purasana Slimming Mix BIO 250g

Purasana Slimming Mix BIO 250g Slimming Mix BIO (Hubnoucí Mix). Maximální zachování živin v certifikované kvalitě BIO. Směs pěti přísad – lucumy, guarany, spiruliny, chlorelly a prášku z loupaných konopných semen. S minimálním denním příjmem 4g pomáhá Slimming kontrolovat tělesnou hmotnost, protože budete jíst méně a také vstřebávat méně energie. V průběhu diety se kvůli zlepšení vitality a energie doporučuje pracovat na udržení sval...

Purasana Breakfast Mix BIO - 250g

Breakfast Mix BIO (Snídaňový mix)Maximální zachování živin v certifikované kvalitě BIO = superpotraviny značky Purasana. Směs spiruliny, prášku z bobulí acai, kakaa, macy, lucumy a prášku z loupaných konopných semen.Spirulina Spirulina je mikroskopická sladkovodní sinice, která přirozeně obsahuje větší množství důležitých živiny a fytonutrientů než téměř všechny známé potraviny. Kromě toho jsou živiny poskytnuté tělu Spirulinou jsou lépe vstřebávány. Při minimálním denním příjmu 600-900 mg je S...

Purasana Breakfast Mix BIO 250g

Purasana Breakfast Mix BIO 250g Maximální zachování živin v certifikované kvalitě BIO = superpotraviny značky Purasana. Směs spiruliny, prášku z bobulí acai, kakaa, macy, lucumy a prášku z loupaných konopných semen. Spirulina Spirulina je mikroskopická sladkovodní řasa, která přirozeně obsahuje větší množství důležitých živiny a fytonutrientů než téměř všechny známé potraviny. Kromě toho, živiny poskytnuté tělu Spirulinou j...

Purasana Slimming Mix BIO - 250g

Slimming Mix BIO (Hubnoucí Mix)Maximální zachování živin v certifikované kvalitě BIO.Směs pěti přísad – lucumy, guarany, spiruliny, chlorelly a prášku z loupaných konopných semen, S minimálním denním příjmem 4g pomáhá Slimming kontrolovat tělesnou hmotnost, protože budete jíst méně a také vstřebávat méně energie. V průběhu diety se kvůli zlepšení vitality a energie doporučuje pracovat na udržení svalové hmoty.LucumaPrášek se získává ze sušených drcených plodů stromu Pouteria Lucuma, který roste...

Purasana Sport Mix BIO 250g

Sport MIX je směsí sedmi přísad – spiruliny, guarany, lucumy, prášku z bobulí acai, kakaa, prášku z loupaných konopných semen a macy v maximální zachování živin v certifikované kvalitě BIO. Spirulina: je mikroskopická sladkovodní řasa, která přirozeně obsahuje větší množství důležitých živiny a fytonutrientů než téměř všechny známé potraviny. Kromě toho, živiny poskytnuté tělu Spirulinou jsou lépe vstřebávány tělem. Silný antioxidant, alternativa pro multivitamínové přípravky. Chuť je mezi kla...

Purasana Sport Mix BIO - 250g

Sport Mix BIO Maximální zachování živin v certifikované kvalitě BIO.Sport MIX je směsí sedmi přísad – spiruliny, guarany, lucumy, prášku z bobulí acai, kakaa, prášku z loupaných konopných semen a macy.SpirulinaSpirulina je mikroskopická sladkovodní řasa, která přirozeně obsahuje větší množství důležitých živiny a fytonutrientů než téměř všechny známé potraviny. Kromě toho, živiny poskytnuté tělu Spirulinou jsou lépe vstřebávány tělem. Silný antioxidant, alternativa pro multivitamínové přípravky...

Purasana Slimming Mix BIO 250g

SLIMMING MIX BIO (Hubnoucí Mix) Maximální zachování živin v certifikované kvalitě BIO. Směs pěti přísad – lucumy, guarany, spiruliny, chlorelly a prášku z loupaných konopných semen,  Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřen&eacu...

Purasana Breakfast Mix BIO 250g

Směs spiruliny, prášku z bobulí acai, kakaa, macy, lucumy a prášku z loupaných konopných semen. Spirulina: Mikroskopická sladkovodní řasa, která přirozeně obsahuje větší množství důležitých živiny a fytonutrientů než téměř všechny známé potraviny. Kromě toho, živiny poskytnuté tělu Spirulinou jsou lépe vstřebávány tělem. Při minimálním denním příjmu 600-900 mg je Spirulina ideálním výživovým doplňkem při hubnoucích programech a dietách. Silný antioxidant, alternativa pro multivitamínové příprav...

Purasana Vitality Mix BIO 250g

Směs sedmi přísad – bobulí acai, lucumy, macy, guarany, kakaa, spiruliny a prášku ze zelené pšenice. Acai: Hroznům podobné bobule acai rostou na březích Amazonky, kde se jim daří díky úrodné a na živiny bohaté půdě deštného pralesa. Jakmile dozrají, jsou na antioxidanty bohaté bobule zpracovány na jemný fialový prášek. Jsou považovány za jeden z nejvýživnějších druhů ovoce na světě, který je přirozeným zdrojem řady živin fytonutrientů. Mají jedinečnou, velmi specifickou chuť. Jsou ideální k ...

Purasana Sport Mix BIO 250g

Sport Mix BIO    Obsahuje kofein (35 mg/20 g). Není vhodné pro děti a mladistvé, těhotné a kojící ženy. Maximální zachování živin v certifikované kvalitě BIO. Sport MIX je směsí sedmi př&iacut...

Purasana Breakfast Mix BIO 250g

BREAKFAST MIX BIO (Snídaňový mix) Maximální zachování živin v certifikované kvalitě BIO = superpotraviny značky Purasana.  Směs spiruliny, prášku z bobulí acai, kakaa, macy, lucumy a prášku z loupaných k...

Lucky Reptile Herb Garden - podzimní mix 2g

Semena zahradních a divokých bylin pro pěstování na zahradě, či doma za oknem.

Purasana Vitality Mix BIO 250g

VITALITY MIX BIO (Mix Vitalita) Maximální zachování živin v certifikované kvalitě BIO. Směs sedmi přísad – bobulí acai, lucumy, macy, guarany, kakaa, spiruliny a prášku ze zelené pšenice. Obsahuje kofein (10,5 mg/ 100 ml). Nen&iacu...

Purasana Sport Mix BIO 250g

Sport Mix BIO Maximální zachování živin v certifikované kvalitě BIO.Sport MIX je směsí sedmi přísad – spiruliny, guarany, lucumy, prášku ...

Superlife Original Superfood Mix 300 g - směs

Úžasná kombinace směsi 5 superpotravin v jedné porci (sušené bobule a semena). Vhodné pro vegetariány a vegany.

Johnsons Pnoucí fazol Kentucky wonder mix 22981

CZ/WK/VE-CLIMBING BEAN Kentucky Wonder Wax značky Johnsons. - semena pnoucí fazole - obsah sáčku 100 semínek - úrodná odrůda se silnými dužnatými, na průřezu kulatými, světle žlutými lusky - odrůda patří mezi jednu z nejlepších pro svou chuť a možnosti zmrazování - původ UK - semena jsou po doporučeném datu výsevu a tím se snižuje jejich % klíčivost

Johnsons Pnoucí fazol Kentucky wonder mix 22981

CZ/WK/VE-CLIMBING BEAN Kentucky Wonder Wax značky Johnsons. - semena pnoucí fazole - obsah sáčku 100 semínek - úrodná odrůda se silnými dužnatými, na průřezu kulatými, světle žlutými lusky - odrůda patří mezi jednu z nejlepších pro svou chuť a možnosti zmrazování - původ UK - semena jsou po doporučeném datu výsevu a tím se snižuje jejich % klíčivost

Darwin's drobný hlodavec happy mix 500g

Happy mix - Krmivo pro drobné hlodavce s extra zvýšeným obsahem živin Složení: obiloviny, semena, bílkovinné extrakty a vedlejší výrobky rostlinného původu, ovoce, zelenina, ořechy, ryby a vedlejší výrobky z ryb, mléko a mléčné výrobky,…

Darwin's morče,králík happy mix 500g

Happy mix - Krmivo pro morčata a králíky s extra zvýšeným obsahem živin Složení: obiloviny, semena, bílkovinné extrakty a vedlejší výrobky rostlinného původu, ovoce, zelenina, ořechy, kvasnice, oleje a tuky, minerální látky, vitamíny,…

Auto mix 3x2ks Počet ks Regular: 6

Demon Auto Tao 2ks Micron Auto Tao 2ks Taomatic 2ks Semena jsou balena zvlášť, tři strainy, po dvou kusech.

Darwins Happy mix činčila 500 g

Darwin činčila happy mix je pestré a chutné krmivo pro činčily se zvýšeným obsahem živin, doplňkových látek, robustnějším minerálně-vitaminovým komplexem a spoustou ovoce, zeleniny a ořechů, vhodné jako zpestření běžné stravy. Složení Darwin činčila happy mix: obiloviny, semena, ovoce, zelenina, ořechy, bílkovinné extrakty a vedlejší výrobky rostlinného původu, kvasnice, oleje a tuky, min. látky, vitamíny, aminokyseliny, potr. barviva, antioxidanty.

DARWINS Happy Mix - drobný hlodavec 500g

Popis: DARWINS Happy Mix - drobný hlodavec 500gDARWINS Happy Mix - drobný hlodavec 500g je krmivo pro hlodavce.Podrobnosti: DARWINS Happy Mix - drobný hlodavec 500gDARWINS Happy Mix - drobný hlodavec 500g je chutné krmivo se zvýšeným obsahem živin, doplňkových látek, robustnějším minerálně-vitamínovým komplexem a spoustou ovoce, zeleniny a ořechů.Složení: DARWINS Happy Mix - drobný hlodavec 500gDARWINS Happy Mix - drobný hlodavec 500g, obiloviny, semena, ovoce, zelenina, ořechy, bílkovinné extr...

DARWINS Happy Mix - papoušek velký 1kg

Popis: DARWINS Happy Mix - papoušek velký 1kgDARWINS Happy Mix - papoušek velký 1kg je krmivo pro velké papušky.Podrobnosti: DARWINS Happy Mix - papoušek velký 1kgDARWINS Happy Mix - papoušek velký 1kg je komplexní a vyvážené krmivo pro papoušky. Výživa má větší obsah minerálně – vitamínového komplexu, spoustu ovoce, zeleniny a ořechů. Toto krmivo si Váš opeřenec určitě oblíbí.Složení: DARWINS Happy Mix - papoušek velký 1kgDARWINS Happy Mix - papoušek velký 1kg, obiloviny, semena, ovoce, ...

FINE PET Super Mix andulka 800 g

Kompletní krmivo pro andulky a jiné malé ptactvo je maximálně přizpůsobeno potřebám Vašich mazlíčků. Složení: obiloviny, semena, pekařské výrobky, kvasnice, minerální látky. Přibarveno – doplňkové látky ES Zajistěte stálý přístup k čerstvé pitné vodě. Dávkujte dle potřeby jednotlivých druhů, jejich zdravotního stavu a kondice. Znečištěné krmivo doporučujeme vyměnit za nové. Skladujte v suchu a nevystavujte přímému slunci.

FINE PET Super Mix andulka 2 kg

Kompletní krmivo pro andulky a jiné malé ptactvo je maximálně přizpůsobeno potřebám Vašich mazlíčků. Složení: obiloviny, semena, pekařské výrobky, kvasnice, minerální látky. Přibarveno – doplňkové látky ES Zajistěte stálý přístup k čerstvé pitné vodě. Dávkujte dle potřeby jednotlivých druhů, jejich zdravotního stavu a kondice. Znečištěné krmivo doporučujeme vyměnit za nové. Skladujte v suchu a nevystavujte přímému slunci.

VL Prestige Exotic Nut Mix 750 g

Kupte si! VL Prestige Exotic Nut Mix 750 g od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. SAM-KRM05240 - Popis:VL Prestige Exotic Nut Mix 750 g je doplňkové kmivo pro papoušky plné ořechů (mandle, vlašské a pekanové ořechy), zrnin a semen a ovoce.Složení:Semena, obiloviny, ořechy (min.20 % směsi arašídů, lískových oříšků, para ořechů, pekanových ořechů, vlašských ořechů, mandlí, cedrových ořechů), ovoce (banány, hrozinky, papája, meruňky), zelenina (d...

Darwins Happy mix činčila 500 g

Kupte si! Darwins Happy mix činčila 500 g od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. SAM-KRM03854 - Popis: Krmivo pro činčily se zvýšeným obsahem živin, doplňkových látek, robustnějším minerálně-vitaminovým komplexem a spoustou ovoce, zeleniny a ořechů. Krmivo je vhodné jako zpestření běžné stravy. Složení: Obiloviny, semena, ovoce, zelenina, ořechy, bílkovinné extrakty a vedlejší výrobky rostlinného původu, kvasnice, oleje a tuky, minerální látky...

Darwins Happy mix drobný hlodavec 500 g

Kupte si! Darwins Happy mix drobný hlodavec 500 g od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. SAM-KRM03851 - Popis:Krmivo pro drobné hlodavce se zvýšeným obsahem živin, doplňkových látek, robustnějším minerálně-vitaminovým komplexem a spoustou ovoce, zeleniny a ořechů. Krmivo je vhodné jako zpestření běžné stravy.Složení: Obiloviny, semena, ovoce, zelenina, ořechy, bílkovinné extrakty a vedlejší výrobky rostlinného původu, kvasnice, ryby a vedlejší...

Darwins Happy mix velký papoušek 1 kg

Kupte si! Darwins Happy mix velký papoušek 1 kg od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. SAM-KRM03841 - Popis:Pestré a chutné krmivo pro velké papoušky se zvýšeným obsahem živin, doplňkových látek, robustnějším minerálně-vitaminovým komplexem a spoustou ovoce, zeleniny a ořechů.Složení:Obiloviny, semena, ovoce, zelenina, ořechy, bílkovinné extrakty rostlinného původu, kvasnice, ryby a vedlejší výrobky z ryb, vejce a výrobky z vajec, oleje a tuky...

Darwins Happy mix velký papoušek 1 kg

Složení: obiloviny, semena, ovoce, zelenina, ořechy, bílkovinné extrakty a vedlejší výrobky rostlinného původu, kvasnice, ryby a vedlejší výrobky z ryb, vejce a výrobky z vajec, oleje a tuky, minerální látky, vitamíny, aminokyseliny, potravinářská barviva, antioxidanty (doplňkové látky EU). Deklarované jakostní znaky v 1 kg: vlhkost 13%, vitamín A 20.000 m.j., vitamín D3 1.000 m.j., vitamín E 100 mg, měď 20 mg.