Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Semena mix

Nalezeno:    168 produktů

Sarracenia mix semena 12 ks

Špirlice mix - Sarracenia mix - prodej semen masožravek Špirlice mix obsahuje různé druhy populární masožravé rostliny špirlice. Víceletá masožravka roste hlavně ve východní oblasti USA, mnoho druhů je bohužel Co balíček mix semen špirlice obsahuje? Špirlice mix obsahuje 12 ks těchto odrůd špirlice: Sarracenia leucophylla Sarracenia oreophilla Sarracenia flava var. ornata Sarracenia purpurea Stále zelená špirlice přitahuje hmyz díky svému nektaru na listech a díky svému atraktivnímu zbarvení. P...

Více informací
od 37 Kč
Koupit nejlevněji

Simplex směs Althaea rosea 40ks

Topolovka směs Simplex - Althae rosea - prodej semen topolovky Topolovka pochází původně z oblasti Turecka. Tato směs kvete paletou barev od růžové, žluté, až po červenou od května až do října. Tato směs se hodí hlavně Semínka topolovky si předpěstujeme od února do dubna ve skleníku. Od dubna můžeme semínka vysévat přímo na venkovní stanoviště. Rostlina potřebuje slunečné až polostinné stanoviště. Dosahuje výšky až 180 cm.

Více informací
od 18 Kč
Koupit nejlevněji

Lucky Reptile Herb Garden Seed Mix Herb Garden 2g

Zaručí Vám dostupnost vždy čerstvé potravy pro všechny býložravé plazy a drobné hlodavce, popř. ptáky. Ideální také pro krmný a jiný hmyz. * pěčlivě vybraná směs zdravých a pro zvířata chutných zahradních a divokých bylin * více druhů semen různých rostlin pro zaručení variability krmiva * byliny s různou délkou vývoje a růstu pro zaručení neustálé dostupnosti * bohaté na vlákninu * a to nejdůležitější: čerstvá rostlinná potrava i v zimě - snadné pěstování v truhlíku na par...

Více informací
od 35 Kč
Koupit nejlevněji

Špirlice směs - Sarracenia mix - semena - 12 ks

Špirlice směs je balíčkem obsahujícím v sobě semena různých druhů populárních masožrach roslin Špirlice. Tento mix obsahuje následující druhy špirlice: Sarracenia leucophylla, Sarracenia oreophilla, Sarracenia flava var. ornata, Sarracenia purpurea. Špirlice dosahuje výšky kolem 30-ti centimetrů.

Vlčí mák směs - Papaver rhoeas mix - semena - 200 ks

Vlčí mák je známou trvalkou vyznačující se nápadnými květy. Tato směs obsahuje semena vlčího máku kvetoucí červenou, růžovou, bílou a oranžovou barvou. Obsah balení cca 0,035 g

Astra čínská směs barev - Callistephus chinensis mix - semena - 1 gr

Astra čínská, jinak známá jako Astra pomponkovitá, je známou letničkou používanou k výsevu na okrasné záhony. Rostlina je určena k řezu. Při výsevu se snažíme rostlinám nechat prostor abychom se vyhnuli nutnosti přepichování.

Aksamitník vysoký směs - Tagetes erecta mix - semena - 100 ks

Aksamitník vysoký je letničkou kvetoucí po celé léto vhodnou nejen k záhonovým výsadbám, ale tako do zahradních nádob. Rostlině se daří v jakékoli zahradní půdě a snese přesazení i během kvetení. Jedná se o směs semen Aksamitníku.

Suchokvět roční směs - Xeranthemum annuum mix - semena - 200 ks

Suchokvět roční je letničkou vhodnou k sušení. Rostlina se sklízí za plného květu a susší se na stinném místě.

Krásenka zpeřená směs - Cosmos bipinatus mix - semena - 40 ks

Krásenka zpeřená je krásnou na půdu nenáročnou letničkou dorůstající se výšky až do 120 centimetrů. Jedná se o bohatě větvenou rostlinu s nápadnými květy. Krásenka je rostlinou vhodnou k řezu. Ve váze vydrží poměrně dlouhou dobu ( 8 dní ). Rostlina kvete od června do září a je vhodná do skupinových výsadeb.

Šrucha velkokvětá směs - Portulaca grandiflora mix - semena - 0,3 g

Šrucha velkokvětá, známá také jako Šrucha plnokvětá, je poléhavou letničkou vhodnou k pěstování na záhonech, ve skalkách i zahradních nádobách. Rostlina se vyznačuje krásnými zářivými květy jež se otvírají za plného slunce.

Violka rohatá směs - Viola cornuta mix - semena - 0,2 gr

Violka rohatá je trvalkou snášející mírné mrazíky vhodnou k pěstování v zahradních nádobách i truhlících na balkónech. Rostlina se vyznačuje nápadnými květy jemných barev. Violka je rostlinou citlivou na vysoké teploty. Jedná se o směs rostlin semen Violky rohaté různých barev.

Prvosenka velkokvětá směs - Primula elatior mix - semena - 60 ks

Prvosenka velkokvětá je krásnou rostlinou vhodnou pro pěstování v květinových záhonech nebo v jarních skupinových výsadbách. Rostlině se daří ve výživné půdě. Jedná se o směs semen různobarevných rostlin prvosenky velkokvěté.

Lichořeřišnice nízká směs - Tropaeolum majus nanum mix - semena - 2 g

Lichořeřinice nízká je krásnou letničkou vhodnou k pěstování v truhlících, záhonech i květináčích. Jedná se o nenáročnou rostlinou kvetoucí až do října. Ve směsi jsou obsažené různé barvy Lichořeřišnice nízké.

Hledík největší směs - Antirrhinum maximum mix - semena - 0,2 gr

Hledík největší je vhodné vysévat přímo na záhon po období tzv. Ledových mužů. Jedná se o směs rostlin Hledíku různých barev.

Orlíček velkokvětý směs - Aquilegia caerulea mix - semena - 0,3 gr

Orlíček velkokvětý je trvalkou dosahující výšky 80ti centimetrů. Rostlina je vhodná pro pěstování v květinových záhonech nebo skupinových výsadeb. Orlíček má krásné květy díky nimž je vhodný k řezu do váz. Rostlina je mrazuvzdorná. Jedná se o směs semen orlíčku velkokvětého různých barev.

Limonka chobotnatá směs - Limonium sinuatum mix - semena - 0,2 gr

Limonka chobotnatá je letničkou vhodnou převážně k sušení při kterém zavěšujeme rozkvetlé stonky květem dolů na tmavém místě. Limonka se vyznačuje množstvím výrazným různobarevných květů ve tvaru kalichu.

Lupina mnoholistá Russel směs - Lupinus polyphyllus mix - semena - 1 gr

Lupina mnoholistá, odrůda Russel, je přibližně jeden metr vysoká trvalá rostlina dekorativního vzhledu hodící se pro pěstování v okrasných záhonech. Jedná se o směs semen Lupiny mnoholisté.

Plaménka Drummondova směs - Phlox drum. mix - semena - 0,3 gr

Plaménka Drummondova je nízkou letničkou s dvoubarevnými květy tmavě modré a světlé barvy. Rostlina je vhodná k pěstování na okrasných záhonek, v truhlících i květináčích na balkónech. Plaménka se vyznačuje bohatým květenstvím, které přetrvává až do podzimních měsíců. Rostlina je odolná vůči slabším mrazíkům.

Krásnoočko dvoubarevné směs - Coreopsis tinctoria mix - semena - 50 ks

Krásnoočko je vděčkou letničkou, která se vyznačuje dvoubarevným květenstvím, které je svým tvarem podobné hvězdám. Krásnoočko je pěstitelsky nenáročnou rostlinou.

Chrpa Polka směs - Centaurea cyanus mix - semena - 0,5 gr

Chrpa polka je oblíbenou trvalkou dosahující výšky až 70-ti centimetrů. Rostlina je vhodná k pěstování v truhlících i okrasných záhonech. Chrpa je pěstitelsky nenáročnou rostlinou. Jedná se o směs semen rostliny.

Laskavec ocasatý směs - Amaranthus caudatus mix - semena - 0,2 gr

Laskavec ocasatý je nápadnou rychle rostoucí letničkou vhodnou k pěstování na okrasných záhonech i v truhlících na balkónech. Rostlina Laskavce je vhodná jak k řezu, tak k sušení. Jedná se o směs semen rostlin Laskavce ocasatého.

Slunečnice slabá směs - Helianthus debilis mix - semena - 7 ks

Slunečnice slabá je letničkou dorůstající se výšky 1,5 metru. Rostliny jsou vhodné pro pěstování v květinových záhonech. Květy této odrůdy jsou bez pylu aproto jsou vhodné pro alergiky. Tato směs obsahuje slunečnice s odstíny květů od bílé až po žlutou barvu.

Dračík Hartwegův směs - Penstemon hartwegii mix - semena - 0,05 gr

Dračík Hartwegův je letničkou dorůstající se do výšky 75-ti centimetrů a mající svůj původ v oblasti Severní Ameriky. Rostlina je vhodná k řezu do váz, kde vydrží poměrně dlouhou dobu.

Kopretina kylnatá směs - chrysanthemum carinatum mix - semena - 0,3 g

Kopretina kylnatá směs je směsí krásných letniček pěstujících se převážně na okrasných záhonech. Rostlina se vyznačuje tmavým terčem a pestrobarevnými kvítky kolem.

Kopretina Robinson směs - Chrysanthemum coccineum mix - semena - 0,3 g

Směs kopretiny robinson obsahuje rostliny kvetoucí červenou a růžovou barvou vhodnou k pěstování na okrasných záhonech. Rostliny se dorůstají výšky do 80-ti centimetrů.

Šalvěj zářivá směs - Salvia splendens mix - semena - 15 ks

Šalvěj zářivá je jednoletá rostlina. Tato směs obsahuje barvu červenou, oranžovou, bílou a fialovou. Šalvěj můžeme pěstovat jak na záhonech, tak i v turhlících či květináčích. Rostliny dvakrát až třikrát přepichujeme při posledním přepichování zaštipujeme vrcholky. Rostlina není mrazuvzdorná.

Orlíček obecný směs - Aquilegia caerulea mix - semena - 140 ks

Orlíček obecný je vytrvalou rostlinou dosahující přibližné výšky 80-ti centimetrů. Rostlina se vyznačuje bohatým květem. Orlíček je vhodný pro pěstování v okrasných záhonech i zahradních nádobách. Jedná se o směs semen rostliny Orlíčku obecného. Obsah balení cca 0,23 g

Jiřinka proměnlivá směs - Dahlia variabilis mix - semena - 0,5 gr

Jiřinka proměnlivá je krásnou trvalkou vhodnou do skupinových výsadeb i k pěstování na okrasných záhonech. Jedná se o směs semen šesti barev rostlin Jiřinky proměnlivé.

Topolovka Simplex směs - Althaea rosea mix - semena - 40ks

Topolovka simplex je rostlinou dorůstající se do výšky až 180-ti centimetrů původně pocházející z oblasti Turecka. Jedná se o směs vyznačující se paletou barev ( od růžové, žluté až po červenou ).

Muškát Paintbox směs - Pelargonium hybrids mix - semena - 8 ks

Muškát, odrůda Paintbox, je atraktivní rostlinou původně pocházející z oblasti Afriky. Rostlina dosahuje výšky kolem 35-ti centimetrů a vyznačuje se krásnými květy různých barev. Muškát kvete od jarních měsíců do podzimu a je proto skvělou okrasou pro okna i balkóny.

Silenka směs - Silene coeli mix - semena - 0,05 g

Silenka, známá také pod názvem Kohoutek, je letničkou vhodnou k pěstování v okrasných záhonech i v truhlících a květináčích. Rostlina původně pochází z jihu Evropy. Silenka se pyšní květenstvím růžové, modré nebo bílo barvy. Obsah balení: 0,05 gr (cca 150 Ks)

Lichořeřišnice větší směs - Tropaeolum majus mix - semena - 1 g

Jedná se o směs semen rostlin Lichořeřišnice větší. Lichořeřišnice je vděčnou letničkou s atraktivními dekorativními listy. Tato pnoucí směs je vhodná k vysazování poblíž plotů nebo do truhlíků či květináčů s oporou. Listy Lichořeřišnice se vyznačují bílo-zelenou barvou. Lichořeřišnice je půdokryvná rostlina a navíc léčivá. Obsah balení: cca 8 ks

Kosmatec sedmikráskovitý směs - Dorotheanthus belidiformis mix - semena - 0,3 gr

Kosmatec sedmikráskovitý je poléhavou (polštářovitou) letničkou vyznačující se zářivými květy rozvíjejícími se za slunečního svitu. Listy jsou dužnaté s voskovým povlakem. Kosmatec je rostlinou vhodnou k pěstování na záhonech, v truhlících i ve skalkách. Kosmatec obvykle dorůstá do výšky 5 - 15 cm. Je to půdokryvná rostlina. Obsah balení cca 1.200 ks

Stračka zahradní hyacintokvětá směs - Deplhinium ajacis mix - semena - 0,8 gr

Stračka zahradní hyacintokvětá je přibližně jeden metr vysokou trvalkou jejíž květy připomínají hyacinty. Rostlina je vhodná pro pěstování v okrasných záhonech i zahradních nádobách. Stračka je rostlinou vhodnou k řezu do váz i k sušení. Jedná se o směs semen stračky hyacintokvěté. Obsah balení cca 450 ks

Ostálka lepá kalifornská obrovská směs - Zinnia elegans mix - semena - 50 ks

Ostálka lepá, směs Kalifornská obrovská, je nenáročnou rostlinou dosahující přibližně 80-ti centimetrové výšky. Tato odrůda se vyznačuje květenstvím trvajícím od června do října.

Plaménka Drummondova vysoká směs - Phlox drum. mix - semena - 0,2 gr

Plaménka Drummondova je nízkou letničkou s dvoubarevnými květy tmavě modré a světlé barvy. Rostlina je vhodná k pěstování na okrasných záhonek, v truhlících i květináčích na balkónech. Plaménka se vyznačuje bohatým květenstvím, které přetrvává až do podzimních měsíců. Rostlina je odolná vůči slabším mrazíkům. Obsah balení: cca 100 ks

Aksamitník nízký směs - Tagetes patula nana mix - semena - 0,3 g

Aksamitník jednoduchý je krásně kvetoucí letničkou vhodnou k pěstování v záhonech nebo truhlících či květináčích na balkónech. Aksamitník je rostlinou odpuzující hmyz, především komáry. Jedná se o směs semen Aksamitníku různých barev. Obsah balení cca 130 ks

Mucholapka mix - Dionaea - semena - 10 ks

Mucholapka mix je masožravou rostlinou mající svůj původ v oblasti Severní Ameriky.Tento druh mucholapky je považován za nejznámější a nejoblíbenější.

Mix asijských salátů - semena - 0,1 g

Mix asijských salátů je velmi oblíbený u všech, kdo milují asijskou kuchyni. Je namíchána tak, aby rostliny vyžadovaly obdobnou péči a můžete ji pěstovat na záhonku i doma za oknem, rostliny dorůstají max. 15 cm. Mix asijských salátů obsahuje pak choi, tatsoi a mizunu.

Mix aromatických salátů - semena - 0,1 g

Mix aromatických salátů jsme pro Vás zkombinovali tak, aby rostiny vyžadovaly podobnou péči, na záhonku nebo v truhlíku na okně lahodily oku a nakonec prospívaly tělu. V této oblíbené směsi najdete listovou zeleninu Pak choi, japonskou hořčici mizuna, Tatsoi a řeckou řeřichu. Rostliny dorůstají max. 15 cm a doma je lze sklízet po celý rok.

Mix orientálních salátů - semena - 0,1 g

Mix orientálních salátů jsme pro Vás namíchali tak, aby rosliny mohly společně růst, tj. ve stejné půdě a se stejnou zálivkou, všechny jsou vhodné i k rychlení. Jde o tyto orientální odrůdy: červená hořčice, zelená hořčice, Pak Choi zelené, Pak Choi bílé a Mizuna. Všechny saláty v naší orientální směsi rostou velmi rychle, první sklizeň je možná už za měsíc. Ladí k sobě nejen nádhernou barevnou kombinací, ale doplňují se vzájemně i svojí chutí....

Mix 4 - feminizovaná semena Dutch Passion 6ks

Výběr semen od společnosti Dutch Passion. Balení obsahuje vždy po dvou semínkách ze tří odrůd. Odrudy jsou rozlišeny barvou. Na výběr jsou tři varianty semínek pro pěstování indoor a tří varianty pro pěstovaní outdoor.

Salát kadeřavý - Fitnes mix - Lactuca sativa - semena - 100 ks

Pestrobarevný salát kadeřavý Fitness mix - zajistí oživení oblíbených zeleninových salátů. Salát lze snadno vypěstovat na záhonku nebo v nádobě na balkóně, jediné nebezpečí představují škůdci, na které je třeba si dát pozor.