Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Semena kukurice cukrova

Nalezeno:    5 produktů

Kukuřice cukrová Golden Bantam - Zea Mays - semena Kukuřice - 16 ks

Kukuřice cukrová Golden Bantam - Zea Mays - osivo kukuřiceKukuřice cukrová Golden Bantam má výbornou chuť snese i několik dní v chladu. Odrůda kukuřice Golden Bantam nabízí klasy 22 - 24 cm dlouhé, rovnoměrné. Kukuřice Golden Bantam se výborně hodí jak k přímé spotřebě, tak i k mražení.

Kukuřice cukrová mořená Snowbaby - Zea Mays - semena Kukuřice - 16 ks

Odrůda určená pro přímou spotřebu, mražení a konzervaci zrna. Sklízíme klasy ve voskově mléčné zralosti. V chladnějších oblastech je možné pěstování ze sadby.

Kukuřice cukrová Tasty Sweet F1 - Zea Mays - semena - 16 ks

Kukuřice cukrová odrůda Tasty sweet F1 je vysoce odolnou odrůdou kukuřice se špičatými klasy durůstající se až 24 centimetrů. Tato odrůda je vhodná ke skladování.

Kukuřice cukrová Tauris F1 - Zea Mays - semena - 6 g

Kukuřice cukrová odrůda Tauris F1 je kvalitním osivem kukuřice známým nejen pro své ohromné klasy, ale především pro svá velmi sladká zrna bílo-žluté barvy. Tato odrůda kukuřice je vhodná nejen k přímé konzumaci, ale také ke konzervování a případnému zmrazení. Při pěstování kukuřice cukrové tauris F1 dodržujeme izolační radius alespoň 100 metrů od jiných druhů kukuřice. Sklizeň probíhá od srpna do října.

Kukuřice cukrová Tasty gold F1 - Zea Mays - semena Kukuřice - 16 ks

Kukuřice cukrová Tasty Gold F1- Zea Mays - osivo kukuřiceKukuřice Tasty Gold F1 má výbornou chuť snese i několik dní v chladu. Odrůda kukuřice Golden Bantam nabízí klasy 22 - 24 cm dlouhé, rovnoměrné. Kukuřice Golden Bantam se výborně hodí jak k přímé spotřebě, tak i k mražení.