Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Semena hrach drenovy

Nalezeno:    9 produktů

Hrách dřeňový - Malý Rheinland - Pisum sativa - semena - 60 ks

Hrách dřeňový Malý Rheinland je raná odrůda, která dokáže růst bez opory. Rostliny dorůstají výšky 30 - 40 cm a vytvářejí lusky s 8 - 10 zrny.

Hrách setý dřeňový - Vada - Pisum sativum - semena - 10 gr

Vysoce výnosná raná odrůda hrách dřeňový Vada vytváří sladké lusky o délce až 10 cm. Rostliny dorůstají výšky až 110 cm.

Hrách dřeňový velmi raný - Pisum sativum - semena - 40 ks

Velmi raná odrůda hrách setý dřeňový je vhodný pro postupnou sklizeň zelených zrn k přímé konzumaci. Lusky jsou dlouhé 8 - 9 cm a ukrývají velká, středně zelená zrna. Uprostřed léta lze vysít, pokud chcete sklízet na podzim.

Hrách dřeňový Premium - Pisum sativum - semena - 15 gr

Hrách dřeňový odrůda Premium je známá svou délkou lusků dosahující až 9 cm a obsahem zrn v lusku pohybující se kolem 8 ks. Odůrda je vhodná pro postupnou sklizeň a je vhodná nejen k přímé spotřebě, ale také ke konzervaci či zmrazení. Obsah balení cca 70 ks

Hrách dřeňový Winner - Pisum sativum - semena - 15 gr

Hrách dřeňový odrůda winner je známou poloranou až ranou odrůdou hrachu vhodnou nejen k přímé spotřebě, ale také ke skladování a případné konzervaci. Odrůda se vyznačuje svou vegetační dobou až 60 dní a velikostí zrn. Počet zrn v lusku se u odrůdy winner pohybuje od 8 do 9 kusů.

Hrách dřeňový Gloriosa - Pisum sativum - semena - 20 gr

Hrách dřeňový odrůda Gloriosa je ranou odrůdou známou nejen pro svá velká zrna a výšku až 60 centimetrů, ale také pro svou lahodnou chuť a vegetační období až 68 dní. Výsev semen provádíme od dubna a můžeme ho každých deset dní opakovat, abychom si období sklizně prodloužili.

Hrách dřeňový Maxigolt - Pisum sativum - semena - 10 gr

Výborná, vysoce výnosná odrůda hrchu dřeňového - Maxigolt vytváří dlouhé plné lusky, které jsou snadno otevíratelné a obsahují mnoho zrn. Pro svůj růst potřebují rostliny oporu, aby se mohly pnout. Obsah balení cca 40 ks

Hrách setý dřeňový - Senator - Pisum sativum - semena - 10 gr

Silná odrůda hrachu dřeňového - Senator - vytváří plné lusky s 10 - 11, zhruba stejně velkými, zrny.Díky vysokému obsahu cukru zůstávají lusky dlouho čerstvé. Rostliny dorůstají až do 90 cm výšky.

Hrách dřeňový - raný - Zázrak z Kelvedonu - Pisum sativum - semena - 80 ks

Raná velkozrná odrůda hrách setý dřeňový je vhodný pro postupnou sklizeň. Lusky dorůstající 8 - 9 cm obsahují 7 - 9 velkých, tamvě zelených zrn. Hodí se k přímé konzumaci, mražení nebo konzervaci. Tuto odrůdu lze použít pro mechanizovanou sklizeň. Obsah balení cca 17 g